ایران برای اجرای اتهام جاسوسی که به اسرار هسته ای به سازمان سیا

ایران می گوید بالای آن دادگاه تایید حکم اعدام برای یک مرد ایرانی به جرم جاسوسی برای سازمان سیا

تهران — ایران روز سه شنبه گفت که بالای آن دادگاه تایید حکم اعدام برای یک مرد ایرانی به جرم جاسوسی برای سازمان سیا با رسانه های دولتی ادعا که او به اشتراک گذاشته بود اطلاعات جمهوری اسلامی از برنامه هسته ای خود با آمریکا جاسوسی آژانس.

سخنگوی قوه قضائیه غلامحسین اسماعیلی شناسایی ادعا جاسوسی به عنوان امیر Rahimpour و گفت که او خواهد بود به زودی اعدام. اسماعیلی نداد در چه Rahimpour متهم شده بود از انجام این کار و نه در سن و سال او و یا پس زمینه.

یک گزارش دولتی خبرگزاری ایرنا گفته است که Rahimpour دریافت پول از سازمان سیا برای به اشتراک گذاشتن جزئیات برنامه هسته ای ایران.

“در حالی که در تماس با سازمان جاسوسی او به دست آورده و مقدار زیادی از پول به عنوان دستمزد به عنوان او تلاش برای ارائه برخی از اطلاعات از برنامه هسته ای ایران به آمریکا در آژانس” از تهران گزارش گفت:. Rahimpour “شده بود شناسایی و محاکمه و به مرگ محکوم و به تازگی ملی این کشور دیوان عالی کشور تایید این حکم و به خواست خدا او را مجازات خواهد شد به زودی.”

سازمان سیا کاهش یافته است به نظر.

اسماعیلی گفت: دو نفر دیگر به اتهام جاسوسی برای CIA هر یک از دریافت 15 سال زندان — 10 سال برای جاسوسی و پنج سال برای اقدام علیه امنیت ملی است.

اسماعیلی به نام افراد دستگیر شده تنها گفت که آنها مشغول به کار در “خیریه زمینه” بدون توضیح.

ایران در گذشته نیز محکوم ادعایی آمریکا و اسرائیل جاسوسان به مرگ است. آخرین جمله جاسوسی اعدام شد شهرام امیری که پناهنده به آمریکا در اوج تلاش های غرب برای خنثی کردن برنامه هسته ای ایران. هنگامی که او بازگشت در سال 2010 او استقبال با گل توسط رهبران دولت و حتی رفت و در ایران نشان می دهد بحث مدار. سپس او به طرز مرموزی ناپدید شد.

او به دار آویخته شد در ماه اوت سال 2016 همان هفته که تهران اعدام گروهی از شبه نظامیان و یک سال پس از توافق به نقطه عطفی توافق برای محدود کردن غنی سازی اورانیوم در ازای لغو تحریم های اقتصادی است.

تنش ها بالا باقی می ماند میان ایران و ایالات متحده از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک جانبه انصراف آمریکا از تهران ایران. یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا در ماه ژانویه به کشته شدن ایران و ژنرال قاسم سلیمانی در بغداد باعث شده تهران به مقابله به مثل با یک موشک بالستیک اعتصاب در عراق پایگاه های مسکن سربازان آمریکایی.

قبل از معامله یک ویروس کامپیوتری اعتقاد بر این بود طراحی شده توسط آمریکا و اسرائیل نابود شده ایران سانتریفیوژ. در ضمن دانشمندان هسته ای ایران مورد هدف قرار گرفتند در یک سری از ترور.

آسوشیتد پرس نویسنده Jon Gambrell در دبی, امارات متحده عربی کمک به این گزارش.

ترجمه تخصصی مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>