ایران اجازه می دهد تا عید فطر نماز: Coronavirus به روز رسانی های زنده

  • حسین کاظمی دبیر کمیته مقابله با شیوع کروناویروس در ایران گفت که نماز عید فطر برگزار خواهد شد در مکان های باز و در تمام شهرستانها و اضافه کرد که آن را به محل که در آن مشارکت است به احتمال زیاد شدید.

  • بروندی است هل دادن به جلو با یک انتخابات روز شنبه به پایان خواهد رسید و رئیس جمهور Pierre Nkurunziza را تفرقه و خونین 15 سال حکومت. اما coronavirus تهدید به مارس 20 رای و دولت لگد سازمان بهداشت جهانی کارگران پس از نگرانی مطرح شد.

  • رئیس جمهور سابق باراک اوباما مورد انتقاد سران ایالات متحده برای دست زدن به coronavirus پاسخ گفتن به فارغ التحصیلان در یک آنلاین شروع آدرس است که این بیماری همه گیر را نشان می دهد بسیاری از مقامات “نیست حتی تظاهر به صلاح باشد.”

  • در سطح جهان بیش از 4.6 میلیون نفر آلوده شده اند و بیش از 311,000 فوت کرده اند از COVID-19 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. تقریبا 1.7 میلیون نفر بهبود یافته اند.

اینجا همه آخرین به روز رسانی:

یکشنبه, مارس 17

09:44 GMT – Top چین کارشناس هشدار می دهد از پتانسیل موج دوم

چین چهره های بالقوه موج دوم coronavirus عفونت به علت عدم ایمنی در میان آن جمعیت آن دولت ارشد پزشکی مشاور هشدار داده است.

“اکثر… چینی در حال حاضر هنوز هم مستعد از Covid-19 عفونت (از) عدم ایمنی” زونگ, اتباع, چهره عمومی دولت در پاسخ به این گیر با سی ان ان گفت.

“ما رو (یک) چالش بزرگ” زونگ اضافه شده است. “این بهتر از کشورهای خارجی من فکر می کنم در حال حاضر.”

09:40 GMT – روسیه اجازه می دهد تا خارجی ورزشکاران مطلب

دولت روسیه گفت: این امر اجازه می دهد تا خارجی ورزشکاران رقابت در آن داخلی ورزشی, لیگ برای ورود به کشور به عنوان تعدادی از موارد از رمان coronavirus گذشت 280,000.

دولت گفت: ورزشکاران و مربیان تحت قرارداد با ورزش سازمان قرار داده خواهد تحت آزمایشات پزشکی و موظف به گذراندن دو هفته در قرنطینه پس از بازگشت خود به کشور است.

“این تصمیم را کمک به ورزش حرفه ای سازمان ها از جمله فوتبال باشگاه در لیگ برتر به رزومه آموزشی پس از کاهش اقدامات مربوط به گسترش coronavirus” دولت در بیانیه ای گفت.

چین راه اندازی یک توده تست کمپین پس از موارد جدید ظهور (01:21)

08:57 GMT – زیمبابوه گسترش coronavirus مستند ‘نامحدود’

رئیس جمهور زیمبابوه Emmerson Mnangagwa توسعه یافته در سراسر کشور مستند به منظور کنترل گسترش coronavirus هر چند محدودیت خواهد شد به بررسی هر دو هفته.

در یک پخش زنده در شنبه Mnangagwa گفت: اندازه گیری را در محل باقی می ماند “برای مدت نامعلوم” و افزود که “در این کشور نیاز به سهولت از این مستند در یک استراتژیک و تدریجی شیوه”.

اینجا بیشتر بخوانید.

08:55 GMT – فیلیپین سوابق 208 موارد جدید هفت مرگ و میر

فیلیپین’ وزارت بهداشت گزارش 208 موارد جدید عفونت کروناویروس و هفت بیشتر مرگ و میر.

جنوب شرقی آسیا کشور را در مجموع مورد تأیید افزایش یافته است به 12,513 که اکثر آنها در پایتخت مانیل در حالی که شمار کشته شدگان صعود به 824.

تعدادی از بهبود رسیده 2,635 وزارت بهداشت گفت: در یک بولتن.

کلاس 2020: فارغ التحصیل در زمان coronavirus (02:38)

08:50 GMT – ایران اجازه می دهد تا عید فطر نماز در فضای باز

ایران اعلام کرد که اجازه خواهد داد که عید فطر نماز برگزار می شود در فضاهای باز در تمام شهرهای ایران.

حسین کاظمی دبیر کمیته مقابله با شیوع کروناویروس در ایران گفت که نماز برگزار خواهد شد در مکان های باز و در تمام شهرستانها و اضافه کرد که آن را به محل که در آن مشارکت است به احتمال زیاد شدید, به گزارش خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا).

او توضیح داد که رستوران باز خواهد شد پس از ماه مبارک رمضان در نظر گرفتن سلامت پروتکل های.

08:47 GMT – مالزی گزارش 22 جدید موارد جدید مرگ و میر

مالزی به وزارت بهداشت گزارش شده 22 جدید کروناویروس موارد آوردن کل تجمعی به 6,894.

این کشور در گزارش جدید مرگ و میر با مجموع مرگ و میر باقی مانده در 113.

در انگلستان سواحل محبوب هنوز هم عمدتا خالی (03:05)

08:19 GMT – اندونزی قصد دارد $8.6 میلیارد دلار کمک مالی برای شرکت های دولتی

اندونزی در حال برنامه ریزی یک $8.6 میلیارد دلار کمک مالی برای 12 متعلق به دولت شرکت برای کاهش تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس عمدتا به عنوان غرامت نقدی و سرمایه گذاری با توجه به اوراق و مدارک بررسی شده توسط خبرگزاری رویترز.

دولت پیشنهادی به مجلس برای ارائه 128.04 تریلیون واحد پول اندونزی ($8.63 bn) در حمایت مالی به شرکت های, با توجه به وزارت دارایی اسناد و مدارک ارائه شده در مارس 11 جلسه با مجلس مالی کمیسیون.

یک سخنگوی وزارت مالیه در روز یکشنبه تایید صحت مدارک و آنها که در مجلس ارائه شده است. اما اسناد و مدارک مورد استفاده قرار گرفت در اوایل مرحله با مشورت با نمایندگان مجلس و هنوز هم نیاز جمهور Joko Widodo تصویب, او گفت:.

07:52 به وقت تهران روسیه – گزارش 9,709 عفونت های جدید

روسیه گزارش 9,709 جدید تایید موارد از رمان coronavirus روز یکشنبه افزایش از 9,200 جدید موارد گزارش شده قبلی در روز است.

روسیه coronavirus گروه ضربت گفت: به طور کلی تعداد موارد در سراسر کشور بود در 281,752. آن اضافه شده است که 94 نفر تا به حال جان بیش از 24 ساعت گذشته, آوردن رسمی مرگ و میر از این ویروس به 2,631.

Rainbow in Moscow

رنگین کمان به نظر می رسد در مسکو پایتخت روسیه پس از باران های سنگین [Sefa Karacan/Anadolu]

07:30 به وقت تهران – سنگاپور گزارش 682 بیشتر موارد در نظر گرفتن مجموع به 28,038

سنگاپور ثبت شده 682 بیشتر عفونت کروناویروس جدید آن وزارت بهداشت گفت: مصرف شهر-دولت در مجموع به 28,038 موارد است.

اکثریت قریب به اتفاق افراد مبتلا به تازگی در حال کارگران مهاجر زندگی در خوابگاه های این وزارتخانه در بیانیه ای گفت. چهار نفر از ساکنان دائمی.

07:09 GMT – قطر شروع اجرای اجباری ماسک صورت قانون

قطر شروع اجرای این جهان سخت ترین مجازات تا سه سال حبس برای عدم پوشیدن ماسک در آن را به عنوان جنگ یکی از بالاترین coronavirus عفونت نرخ.

بیش از 30000 نفر تست مثبت برای COVID-19 در خلیج فارس کشور – 1.1 درصد از 2.75 میلیون جمعیت – هر چند فقط 15 نفر کشته شده اند.

متخلفان از قطر قوانین جدید خواهد شد به سه سال زندان و جریمه از آنجا که $55,000.

همه گیر بازدید اوکراین جانشین تولد صنعت (01:56)

06:25 GMT – نتانیاهو: LGBTI آسیب پذیر در طول همه گیر

سازمان ملل متحد دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ است هشدار از افزایش آسیب پذیری, لزبین, همجنس باز, دوجنسگرایی و فراجنسیتی مردم در طول COVID-19 همه گیر در روز جهانی مبارزه با همجنسگرا ستیزی Biphobia و تراجنسی.

اشاره به این حادثه تلخ گفت: بسیاری از LGBTI افرادی که در حال حاضر در صورت تمایل حملات و قتل “به سادگی برای آنها چه کسانی هستند یا چه کسی آنها را دوست دارم … در حال تجربه افزایش ننگ به عنوان یک نتیجه از این ویروس به عنوان به خوبی به عنوان جدید موانع هنگامی که به دنبال مراقبت های بهداشتی است.”

او گفت: “وجود دارد همچنین گزارش COVID-19 دستورات سوء استفاده توسط پلیس به هدف LGBTI افراد و سازمان ها.”

05:55 GMT – ژاپن COVID-19 پزشکان فاقد تازه ماسک خطر پرداخت

سکس در بیمارستان, بیمارستان پزشکان در خط مقدم از COVID-19 همه گیر در صورت سختی شرایط کار با بسیاری از استفاده مجدد از ماسک و چند گرفتن خطر پرداخت یک نظرسنجی توسط اتحادیه کارگران نشان داد.

این نظرسنجی از حدود 170 پزشکان آنلاین انجام شده از اواخر ماه آوریل تا مه 6 دریافتند سه چهارم گفت: آنها دستور داده شد به کار بر روی coronavirus خط مقدم در حالی که چهار پنجم گفت: آنها دریافت هیچ خطر کمک هزینه برای این کار.

05:50 GMT


سلام من Tamila Varshalomidze در دوحه مصرف بیش از به روز رسانی زنده از همکار Ted Regencia در کوالالامپور.


04:50 GMT – یکشنبه سرویس رزومه در استرالیا پس از بلند کردن اجسام از مستند

کاتولیک در استرالیا, خارجه نیو ساوت ولز اجازه داده شد برای حضور در اولین یکشنبه توده پس از coronavirus محدودیت برداشته شد و تنها 10 نفر مجاز به حضور و غیاب.

ریاست بیش از جرم در سنت مایکل کلیسای کاتولیک در سیدنی حومه Lane Cove, پدر جفری گیاه به رویترز گفت که حتی اگر تعداد مجاز است کوچک به نظر او این تجمع به عنوان “یک برکت و رحمت است.”

استرالیا ثبت کرده است فقط بیش از 7000 COVID-19 موارد از جمله 98 مرگ و میر.

Australia Mass

پدر جفری گیاه ریاست سرویس یکشنبه با حضور تنها 10 نفر در نیو ساوت ولز [ایسنا]

04:35 GMT – سریلانکا reimposes آخر هفته مقررات منع رفت و آمد

سری لانکا است reimposed 24 ساعت منع رفت و آمد در این آخر هفته حتی اگر دولت آغاز شده است کاهش در دو ماه coronavirus مستند.

شرکت های خصوصی و ادارات دولتی بازگشایی در هفته گذشته. اما در نیمه شب شنبه, مقامات دوباره سیلی 24 ساعت منع رفت و آمد در یک حرکت ظاهری برای محدود کردن جنبش مردم در طول تعطیلات آخر هفته.

حکومت نظامی انتظار می رود که آرام در صبح روز دوشنبه. مقامات بهداشتی می گویند COVID-19 تحت کنترل در اقیانوس هند کشور جزیره. در مجموع 960 نفر تایید شده اند همراه با نه مرگ.

04:09 GMT – شرکت کنندگان کلیسا در ایالت کالیفرنیا آزمایش مثبت

کسی که با حضور در خدمات مذهبی در روز مادر در ایالت کالیفرنیا آزمایش مثبت برای coronavirus احتمالا افشای آن به بیش از 180 نفر از اعضای یک جماعت.

این کلیسا در Butte County, شمال ساکرامنتو تصمیم به باز کردن درهای خود را هجوم دولت به منظور منع تجمعات هر اندازه county مقامات بهداشت عمومی گفت.

03:50 GMT – آلمان گزارش 583 بیشتر موارد 33 جدید مرگ و میر

رابرت Kock موسسه گزارش روز یکشنبه حداقل 583 موارد جدید در آلمان آوردن به 174,355 تعداد کل موارد در کشور است.

همچنین گزارش شده 33 جدید مرگ به عنوان پایان روز شنبه با مجموع مرگ و میر در 7,914.

03:16 GMT – چین و کره جنوبی مشورت ژاپن در, کاهش, کسب و کار, سفر, محدودیت

چین و کره جنوبی را به مشورت ژاپن در مورد کاهش کنترل مرز در مسافران کسب و کار برای کمک به احیای فعالیت های کسب و کار به Yomiuri روزنامه گزارش روز یکشنبه بدون استناد به منابع.

این ایده در حال حاضر اجرا بین کره جنوبی و چین اجازه می دهد به سرعت در مسیر ورود از مردم کسب و کار اگر آنها تست منفی برای جدید کروناویروس قبل از عزیمت و پس از ورود ،

اما توکیو است که با احتیاط در مورد آرامش بخش کنترل مرز در این نقطه به دلیل ترس از دیگری سنبله در عفونت و همچنین عدم کیت های آزمایش برای مسافران با توجه به گزارش. ژاپن گزارش شده برخی از 16,300 موارد coronavirus و 748 مرگ و میر.

03:01 GMT – مرگ و میر, آمار 1000 نفر در ایالت واشنگتن

تعداد مرگ و میر در ایالت واشنگتن به دلیل جدید کروناویروس رسیده 1,000.

دولت واشنگتن و وزارت بهداشت اضافه شده هشت مرگ و میر بیشتر و ذکر شده تعداد موارد تایید شده در 18,288.

02:35 GMT – ونزوئلا می بیند و بزرگترین آن یک روز موارد افزایش

ونزوئلا در گزارش خود یکی از بزرگترین روز افزایش در تایید coronavirus موارد پس از همه گیر آمار آمریکای جنوبی با 45 مورد جدید آوردن تعداد کل موارد به 504 با 10 مرگ و میر.

رئیس جمهور نیکولاس مادورو دستور داد در سراسر کشور مستند در مدت کوتاهی پس از اولین موارد و او به تازگی تمدید آن تا اواسط ماه ژوئن به امید حاوی ویروس’ گسترش یافته است.

مقامات می گویند که 35 از موارد درگیر مردم از بازگشت به ونزوئلا از جمله چندین پرواز از پرو.

Venezuela

ونزوئلا شهروندان صبر در خارج از دفتر مرکزی ونزوئلا کنسولگری خود در کیتو اکوادور به فرصتی برای بازگشت به کشور خود [خوزه Jacome/سازمان حفاظت محیط زیست]

02:18 GMT – چین گزارش 5 مورد جدید از 8 روز قبل

سرزمین اصلی چین گزارش داد پنج جدید تایید COVID-19 موارد برای مارس 16 از هشت روز قبل با توجه به ملی کمیسیون بهداشت (NHC).

دو نفر از پنج مورد تأیید هستند و به اصطلاح وارداتی عفونت در حالی که سه نفر از آنها به صورت محلی منتقل جیلین در شمال شرقی استان. تعداد موارد بدون علامت از coronavirus کاهش یافت و به 12 از 13 NHC گفت.

تعداد موارد تایید شده در سرزمین اصلی می ایستد در 82,947 و مرگ و میر در 4,634.

01:50 GMT – کره جنوبی می افزاید: 13 مورد جدید

کره جنوبی اضافه شده 13 مورد جدید از جدید کروناویروس با کلوپ شبانه وابسته به عفونت نشان دادن نشانه هایی از کاهش رشد بیش از آخر هفته Yonhap news agency گزارش روز یکشنبه به نقل از مقامات بهداشت.

جدید موارد شناسایی شده تا پایان روز شنبه به ارمغان آورد و کشور را در مجموع به 11,050 با توجه به کره جنوبی مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC). وجود نداشت جدید و میر گزارش شده نگه داشتن کل مرگ و میر در 262.

01:40 GMT – Coronavirus مرگ و میر در ترکیه آهسته

ترکیه وزارت بهداشت می گوید 41 نفر از درگذشت COVID-19 در 24 ساعت گذشته, آوردن تلفات به 4,096. میزان مرگ و میر پایین ترین ثبت نام پس از پایان ماه مارس.

وزیر بهداشت Fahrettin Koca نوشت: در رسانه های اجتماعی که از 1610 عفونت های جدید تایید شد, آوردن تعداد موارد تایید شده به 148,067.

Istanbul, Turkey

میزان مرگ و میر گزارش روز پنج شنبه به کمترین میزان ثبت شده پس از پایان ماه مارس [Emrah Gurel/AP]

01:18 GMT – سودان بازدید بالاترین یک روز شمارش از عفونت

سودان را به وزارت بهداشت گزارش کرده است این کشور در بالاترین یک روز شمارش از coronavirus عفونت با 325 جدید COVID-19 بيمار و شش مرگ و میر.

این ارقام در زمان این کشور شمارش به 2,289 تایید موارد از جمله 97 مرگ و میر وزارت گفت. در مجموع 222 بودند مرخص پس از دوره نقاهت.

بسیاری از کشور COVID-19 بيمار در پایتخت خارطوم که در آن مقامات اعمال دور ساعت منع رفت و آمد در ماه آوریل برای جلوگیری از گسترش ویروس AP خبر داد.

01:05 GMT – مکزیک ثبت 47,144 موارد coronavirus و 5,045 مرگ و میر

مکزیک ثبت شده 47,144 موارد coronavirus روز شنبه این کشور تلفات افزایش به 5,045, سلامت, مقامات گفت.

مکزیک دیده می شود کمی بالاتر مرگ و میر از coronavirus از متوسط جهانی تا کنون با توجه به حضور گسترده از قبل موجود شرایط پزشکی مانند دیابت و فشار خون و چاقی کارشناسان گفته خبرگزاری رویترز.

00:38 GMT – بیشتر ما ملوانان تست مثبت

هشت تن از ملوانان آمریکایی روی عرشه ناو تئودور روزولت در حال آزمایش مثبت برای بار دوم برای جدید coronavirus افزایش به 13 تعداد که به نظر می رسد تبدیل شده اند آلوده دوباره در حالی که خدمت سرنشین, کنار, هواپیما, حامل, AP خبر داد.

همه ملوانان قبلا آزمایش مثبت و رفته بود از طریق حداقل دو هفته از انزوا. قبل از آنها مجاز به بازگشت به کشتی همه حال برای تست منفی دو بار در یک ردیف با آزمون از هم جدا شده حداقل یک یا دو روز.

در روز شنبه یک نیروی رسمی تایید هشت اضافی ملوانان آزمایش مثبت دوباره. یک روز قبل از آن به نیروی دریایی تا به حال در بیانیه ای گفت که تا به حال پنج تست مثبت برای بار دوم. نیروی دریایی رسمی بود و نه مجاز به صحبت علنی و نخواست نامش فاش شود.

00:04 GMT – اوباما انتقاد ما coronavirus پاسخ

Obama - Trump

سپس ما رئیس جمهور اوباما در دیدار با رئیس جمهور منتخب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دفتر بیضی شکل کاخ سفید در طول دوره گذر در نوامبر 2016 [فایل: Kevin لمرقو/رویترز]

رئیس جمهور, باراک اوباما, انتقاد آمریکا از رهبران بیش از دست زدن به coronavirus پاسخ گفتن به فارغ التحصیلان در یک آنلاین شروع آدرس است که این بیماری همه گیر را نشان می دهد بسیاری از مقامات “نیست حتی تظاهر به اتهام”.

اوباما در صحبت های خود پیاده روی HBCU نسخه دو رویداد ساعت برای دانش آموزان فارغ التحصیل از تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها در پخش, YouTube, Facebook و توییتر.

“بیشتر از هر چیزی این همه گیر شده است به طور کامل و در نهایت پاره پشت پرده در این ایده که بسیاری از مردمی مسئول می دانم آنچه آنها در حال انجام” اوباما گفت بدون نام بردن از رئیس جمهور و یا مقامات دیگر است. “بسیاری از آنها حتی تظاهر به صلاح باشد.”

_____________________________________________________________

سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من تد Regencia در کوالا لامپور, مالزی. شما می توانید پیدا کردن همه کلید تحولات از دیروز, مارس 16 در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>