ایران و روسیه و ترکیه در مذاکرات برای یافتن راه حل سیاسی برای سوریه

طرف مخالف در سوریه را جنگ ایران و روسیه و ترکیه برگزار می شد بازتاب “هماهنگ شده” تلاش ها برای آوردن صلح به این کشور پس از نه سال جنگ ویرانگر.

طی یک جلسه در روز چهارشنبه سه طرف “ابراز محکومیت” که جنگ سوریه را به حال هیچ راه حل نظامی است و باید حل و فصل تنها از طریق یک روند سیاسی یک بیانیه مشترک گفت.

در این نشست مجازی رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین را محکوم کرد به تازگی اعمال تحریم های جدید آمریکا علیه که گفت شد با هدف “خفه کننده” سوریه در حالی که ترکیه رئیس جمهور رجب طیب اردوغان خواهان صلح و امنیت برای بازسازی در کشور همسایه جنوبی.

این مذاکرات برای اولین بار پس از سپتامبر در اصطلاح آستانه فرمت سه راه مذاکرات بین کلید قدرت های خارجی در بحران سوریه است.

در اوایل ماه مارس, توافق میان ترکیه و روسیه متوقف سوریه دولت در سه ماه هوایی و زمینی کمپین به شورشی استان ادلب. آتش بس تا حد زیادی برگزار شد.

پسر بچه ای که از آغاز جنگ سوریه – ویژه مستند

ایران و روسیه شده اند سرسخت حامیان بشار اسد در حالی که ترکیه خواهان حذف او از دولت و حمایت از اپوزیسیون سوریه.

روحانی در این کنفرانس گفت “جمهوری اسلامی ایران معتقد است تنها راه حل بحران سوریه سیاسی است و نه راه حل نظامی”.

“ما همچنان به حمایت بین سوریه گفت و گو و تاکید عزم ما برای مبارزه با تروریسم از داعش [داعش, ISIS] القاعده و دیگر گروه های مرتبط,” او گفت:.

“من تاکید است که مبارزه با تروریسم ادامه خواهد داد تا زمانی که آن را به طور کامل ریشه کن در سوریه و منطقه به طور کلی.”

روحانی با استفاده از تماس به اصرار ایالات متحده برای خروج نیروهای خود از سوریه به اجازه می دهد اسد را دولت به طور کامل اصلاح کنترل از قلمرو این کشور.

برخی از نیروهای آمریکایی باقی مانده در سوریه برای محافظت از یک گستره تحت کنترل کردها در زمینه های نفت و امکانات از افتادن به دست گروه دولت اسلامی.

‘اوضاع’

پوتین گفت: هدف از این کنفرانس به تجزیه و تحلیل وضعیت و توافق بر مراحل “برای اطمینان طولانی مدت normalisation در سوریه”.

“بالاتر از همه آن است که یک سوال از ادامه مبارزه با تروریسم بین المللی,” او گفت:.

“ترین-وضعیت تنش هنوز در حال مشاهده شده در مناطق خارج از کنترل ارتش سوریه و به خصوص در د تشدید منطقه ادلب در شمال شرقی سوریه”.

“ما باید به طور فعال کمک به پیشرفت فراگیر بین سوریه گفت و گو گفت:” رهبر.

ادلب توسط گروه های مسلح برخی از آنها مورد حمایت ترکیه است که نیروهای مستقر در چندین پست های نظامی در منطقه به عنوان بخشی از یک 2018 مقابله با روسیه است.

پوتین نیز محکوم به “نامشروع” یک قایق از تحریمهای آمریکا علیه سوریه, برجسته “تاثیر منفی تحریم قرار داده و در جای خود علیه سوریه, دور زدن شورای امنیت سازمان ملل متحد”.

سزار عمل می کنند که در زمان اثر در اواسط ماه ژوئن مجازات تحت قانون ایالات متحده هر کشور فرد یا نهاد می کند که کسب و کار با اسد دولت.

این تحریم ها سخت ترین مجموعه ای از اقدامات برای تحمیل شود و در سوریه و در عین حال جلوگیری از هر کسی در سراسر جهان را از انجام کسب و کار با مقامات سوریه و یا نهادهای دولتی و یا از شرکت در بازسازی کشور.

این اقدامات باید بازیگران ابر بیش از تلاش برای بازسازی کشور جنگ زده کشور است.

“با وجود این تماس از دبیر کل سازمان ملل متحد [آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ] برای کاستن از فشار تحریم ها تحت pandemic شرایط واشنگتن مانند بروکسل تصمیم به ادامه اقدامات علیه سوریه” پوتین در این کنفرانس گفت.

“علاوه بر این تحریم های جدید احتمالا با هدف اقتصادی خفه کننده سوریه اتخاذ شده است.”

Turkish President Tayyip Erdogan attends a video conference call, dedicated to the conflict in Syria, with Russia's President Vladimir Putin and Iran's President Hassan Rouhani

رئیس جمهور ترکیه اردوغان در مراسم ویدئو کنفرانس با روسیه و ایران روز چهارشنبه [Murat کولا/ترکی دفتر مطبوعاتی ریاست جمهوری/رویترز]

اردوغان گفت: ترکیه “اولویت های اساسی هستند که برای حفاظت از سوریه و وحدت سیاسی و تمامیت ارضی بازگرداندن صلح بر روی زمین و پیدا کردن یک راه حل سیاسی پایدار برای مناقشه”.

“ما ادامه خواهد داد به انجام آنچه ما می توانیم برای بازگرداندن صلح و امنیت به ما همسایه سوریه به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است گفت:” رئیس جمهور ترکیه.

و همچنین ایران و ترکیه و همچنین کنترل کشش خاک در امتداد مرز خود را در کشور همسایه استان حلب پس از یک سری از حملات نظامی پس از سال 2016.

هر سه طرف استقبال دیدار از سوریه قانون اساسی کمیته در ماه اوت در یک گردهمایی است که به معنای یک گام به جلو در چه سازمان ملل متحد می گوید می خواهد یک راه طولانی برای بهبود روابط سیاسی پس از انتخابات است.

آنها موافقت کردند تا بعد از اجلاس سه جانبه در سوریه در ایران اما به هیچ تاریخ گفت: این امر در دیدار با زمانی که ممکن است.

درگیری در سوریه از کشته شدن صدها هزار نفر و میلیون ها نفر آواره پس از آن آغاز شد و در مارس 2011.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>