گزارش ایسنا از بزرگترین سنبله در coronavirus به عنوان 147 بیشتر می میرند

تهران — ایران در گزارش خود تنها بزرگترین پرش در مرگ و میر ناشی از کروناویروس جدید روز چهارشنبه به عنوان یکی دیگر از 147 نفر بالا بردن کشور به طور کلی مرگ و میر به 1,135.

نزدیک به 15 درصد افزایش مرگ و میر — در میان مجموع 17,361 موارد تایید شده در ایران — علائم بزرگترین 24 ساعته در افزایش مرگ و میر پس از مقامات اذعان موارد این ویروس در ایران در اواسط فوریه.

حتی به عنوان تعدادی از موارد همچنان به رشد هر روز بازار مواد غذایی هنوز هم بسته بندی شده با خریداران جمعه و بزرگراه های شلوغ شد با ترافیک به عنوان خانواده سفر بین شهرها جلوتر از فارسی سال جدید نوروز در روز جمعه.

معاون وزیر بهداشت, علیرضا Raisi خواست عمومی برای جلوگیری از سفر و مکان های شلوغ. در بیانیه وزارت امور خارجه TV Raisi گفت: ایرانیان دوره نمایندگی و دو “هفته طلایی” به منظور تلاش برای مهار این ویروس از گسترش بیشتر.

او با انتقاد از مردم برای پیوستن به هشدارهای به ماندن در خانه و گفت: این ویروس بسیار جدی است. “این خوب نیست وضعیت در همه,” او گفت:.

رئیس جمهور ایران حسن روحانی روز چهارشنبه در دفاع از خود دولت در پاسخ به شیوع کروناویروس در صورت گسترده انتقاد که مقامات عمل بیش از حد به آرامی و ممکن است حتی پوشش اولیه موارد قبل از عفونت به سرعت در حال گسترش در سراسر کشور است.

در یک سخنرانی به کابینه روحانی گفت: دولت “ساده” با ملت گفت: با اعلام وقوع به عنوان به زودی به عنوان آن را در مورد آن را یاد on Feb. 19.

“ما صحبت کرد و به مردم در راه صادق باشید. ما تا به حال هیچ تاخیر,” او اضافه شده است.

برای هفته دولت مقامات التماس روحانیون را تعطیل شلوغ عتبات عالیات به مانع گسترش ویروس. دولت در نهایت بسته عالیات این هفته است.

“این سخت بود البته برای تعطیل کردن مساجد و مقدس اما ما آن را انجام داد. آن را یک وظیفه دینی به آن را انجام دهد” روحانی گفت.

ایران همچنین اعلام کرد آن را خواهد دید مساجد به صورت جمعی در نماز جمعه برای سومین هفته متوالی. دیگر کشورهای مسلمان از جمله عربستان سعودی کویت و امارات متحده عربی نیز لغو نماز جمعه در مساجد.

جدید کروناویروس آلوده بیش از 200 ، 000 نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 8000. برای بسیاری از افراد باعث می شود تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است.

سازمان بهداشت جهانی مدیر مدیترانه شرقی منطقه Ahmed Al-Mandhari به خبرنگاران گفت: از طریق مجازی در کنفرانس مطبوعاتی که در این سفر بسیاری از محدودیت های اعمال شده توسط کشورهای مختلف در حال صدمه زدن به تلاش برای مبارزه با ویروس. تاخیر آنها هر دو به کارگیری از کارشناسان بهداشت عمومی به کشورهایی که نیاز به حمایت و تحویل فوری مورد نیاز تجهیزات پزشکی, او گفت:.

در اسرائیل در همین حال وزارت بهداشت گفت: 90 بیشتر مردم تا به حال آزمایش مثبت آوردن این کشور به طور کلی تعداد 427 یک روز پس از آنکه مقامات صدور دستورالعمل های جدید قرار داده است که اسرائیل در نزدیکی-خاموش کردن حالت. اسرائیل دستور داده است تا دهها هزار نفر به خانه قرنطینه شد و از هتل به بیمارستان ها و راه اندازی درایو از طریق مراکز تست.

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل هشدار داد و از عواقب فاجعه بار اگر مردم اصلا به دنبال دستورالعمل های ایمنی. “این یک بحران است. ما تنها در شروع مبارزات انتخاباتی او گفت:” در یک سخنرانی تلویزیونی آدرس شنبه شب.

بیشتر بحث برانگیز دولت اسرائیل دستور داده تا سایه شین بت سرویس امنیت داخلی به شروع استقرار آژانس نظارت تلفن تکنولوژی برای کمک به جلوگیری از گسترش این ویروس در اسرائیل با ردیابی حرکت می کند از آلوده.

در عراق یک هفته مقررات منع رفت و آمد به اثر رفت در بغداد. تنها پیاده اجازه داده شد در خیابان ها برای خرید لازم است مواد غذایی و پزشکی است. مسلح پلیس عراق دیده می شد گشت زنی در شهر و راه اندازی موانع.

هنوز هم برخی از زائران در عراق به مبارزه طلبیده مقررات منع رفت و آمد به رعایت سالانه شیعه بزرگداشت مرگ امام موسی al-Husayn. هزاران نفر به طور معمول سفر با پای پیاده به احترام امام حرم در Khadimiya منطقه خارج از بغداد. چند تن از مردان و زنان و کودکان رفت و رسما کردن بغداد Saadoun خیابان در چهارشنبه مصمم به تکمیل این سفر به حرم. پلیس مستقر در نزدیکی مداخله نیست به آنها را متوقف کند.

تظاهر کنندگان در میدان تحریر در مرکز عراق ضد دولتی در اعتراض جنبش با صدور بیانیه جمعی که آنها تعلیق فعالیت های اعتراض برای کمک به جلوگیری از گسترش ویروس. عراق تا به حال 11 مرگ و میر در میان 154 تایید موارد این ویروس باعث می شود که COVID-19 بیماری است.

در مصر کافی شاپ ها و رستوران ها بودند توقیف در روز چهارشنبه. ساده-لباس نیروهای امنیتی خواست مردم برای رفتن به خانه در قاهره یک شهر بیش از 20 میلیون نفر است.

“من از نظر مالی از بین برد, چگونه می توانم کسب درآمد زندگی من در حال حاضر گفت:” محمد جمال یک کارگر در یک کافی شاپ بود که تعطیل توسط مقامات.

مصر که گزارش شده نزدیک به 200 مورد و شش و میر ناشی از این ویروس است به حالت تعلیق پروازهای مدارس بسته است quarantining بیش از 300 خانواده در دلتای نیل ایجاد کرد. آن را نیز تحمیل یک مستند در دریای سرخ رفت و آمد مکرر شهر غردقه و دستور داد همه کارگران در هتل ها و مکان های توریستی در شرم الشیخ اقصر و اسوان به خود قرنطینه برای 14 روز.

12 ساعت شب مقررات منع رفت و آمد نیز اعلام کرد در لیبی در شرق است که حکومت خودخوانده لیبی عرب نیروهای مسلح و فرماندهی ژنرال خلیفه Hifter. آنها همچنین اعلام کرد بسته شدن مرزهای این کشور با همسایه سودان چاد نیجر و الجزایر است. هیچ موردی از این ویروس گزارش شده در لیبی که سیستم مراقبت های بهداشتی است نابود شده است سال جنگ.

به عنوان بازارهای جهانی سهام باقی می ماند فرار امارات متحده عربی’ اوراق بهادار و کالا اقتدار اعلام کرد که محلی مبادلات خواهد تنها قادر به نوسان 5% به جای 10 درصد قبل از معامله معلق است.

در همین حال رهبران جهان 20 اقتصادهای ممکن است نگه دارید فوق العاده ای مجازی جلسه هفته آینده در مورد پیشبرد یک پاسخ هماهنگ به این بیماری همه گیر. عربستان سعودی که در حال حاضر منجر G20 ریاست جمهوری گفته است که برقراری ارتباط با کشورها به تشکیل جلسه مجازی از رهبران.

در پاکستان وزیر امور خارجه شاه محمود قریشی که این هفته به چین سفر همراه با رئيس جمهور کشور Arif Alvi گفت: او protectively quarantining خود را به پزشک خود مشاوره.

Batrawy گزارش از دبی, امارات متحده عربی. آسوشیتد پرس نویسندگان امیر وحدت در تهران; آرن هلر در اورشلیم Samya Kullab در بغداد منیر احمد در اسلام آباد و Samy Magdy و Noha ال-Hennawy در قاهره کمک به این گزارش.

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>