ایران منتشر شده 70,000 زندانیان به عنوان تلفات افزایش می یابد: به روز رسانی زنده

Coronavirus شیوع بیماری در چین و کره جنوبی به نظر می رسد کاهش به عنوان کشورهای در جای دیگر در جهان اتخاذ اقدامات شدید سعی کنید و تمبر از عفونت است.

ایران به طور موقت منتشر شد حدود 70,000 زندانیان با توجه به شیوع کروناویروس ایرانی قضائیه رئیس Ebrahim Raisi در روز دوشنبه گفت: با توجه به Mizan, اخبار, سایت قوه قضائیه.

وجود 49 جدید مرگ و میر در ایران از COVID-19.

در ایتالیا که در آن برخی از 16 میلیون نفر در لومباردی و دیگر نقاط شمال در حال حاضر تحت قرنطینه وجود دارد 133 مرگ و میر گزارش شده در یکشنبه آوردن مجموع به 366. بیش از 7000 نفر در این کشور تایید شده است به ویروس.

اما آخرین آمار و ارقام از چین و کره جنوبی نشان می دهد این ویروس ممکن است کاهش در جنوب شرق آسیا است.

بیشتر:

در اینجا آخرین به روز رسانی:

دوشنبه, مارس 9

14:25 به وقت تهران – فرودگاه های پاریس و رئیس تست مثبت برای coronavirus

رئیس اجرایی Groupe ADP این شرکت اجرا می شود که از دو بخش اصلی فرودگاه بین المللی در پاریس – شارل دوگل و اورلی – دارای آزمایش مثبت برای coronavirus این گروه گفت.

آگوستین ده Romanet آزمایش مثبت برای COVID-19 روز شنبه این شرکت اضافه کرد: “دولت از سلامت است و نه دلیلی برای نگرانی و جلوگیری نمی کند او را از انجام وظایف خویش.”

Romanet خواهد ماندن در خانه به مدت دو هفته در خود انزوا در حالی که مقامات ردیابی افراد مدیر عامل تماس با.

کروناویروس در ایتالیا: 16 میلیون نفر تحت مجبور قرنطینه

14:10 GMT – نگاه کردن! سهام ایالات متحده ناگهان شیرجه رفتن یا تنزل در قیمت نفت جنگ و coronavirus

ما می دانستیم که این می تواند واقعا زشت است. در حال حاضر آن است.

ایالات متحده بازار سهام nosedived در معاملات روز دوشنبه تحریک قطع کننده مدار برای توقف تجارت – به عنوان دو پانچ توفنده قیمت نفت و بدتر شدن جهانی شیوع کروناویروس کوبیده اعتماد سرمایه گذاران به این نقطه از وحشت.

اینجا بیشتر بخوانید.

14:00 GMT – گردشگران قرنطینه در رودخانه نیل کروز پس از شیوع ویروس

نمرات از گردشگران خارجی مصر و خدمه باقی مانده قرنطینه داخل رودخانه نیل کشتی کروز که از آن 45 مشکوک coronavirus موارد شده اند تخلیه مردم سرنشین گفت: AFP news agency.

ما و اتباع هند در میان آن دسته از رشته در سه عرشه کشتی لنگر انداخت در نزدیکی جنوب شهر توریستی اقصر گفتند.

مقامات مصری به حال روز شنبه گزارش داد در حال حرکت 45 موارد مشکوک – 33 مسافر و 12 خدمه به انزوا روی زمین بدون مشخص کردن آنچه رخ داده به دیگران روی “A-Sara”.

13:49 GMT – فروش اپل کمتر از 500,000 گوشی های هوشمند در چین در ماه فوریه میان coronavirus

اپل به فروش می رسد کمتر از یک و نیم میلیون گوشی های هوشمند در چین در ماه فوریه دولت داده ها نشان داد به عنوان coronavirus شیوع نصف تقاضا برای چنین دستگاه.

چین محدودیت هایی قرار داده شده در سفر و خواسته ساکنان برای جلوگیری از اماکن عمومی در اواخر ماه ژانویه فقط پیش از سال جدید قمری, جشنواره, عمده هدیه دادن تعطیلات. کسانی که محدودیت ماند تا حد زیادی در محل از طریق بسیاری از فوریه.

Apple Slashes Revenue Forecast Following Weak Sales In China

در مجموع از مارک های تلفن همراه حمل می شود و در مجموع 6.34 میلیون دستگاه در ماه فوریه کاهش 54.7% از 14 میلیون در ماه مشابه سال گذشته داده ها از چین آکادمی ارتباطات و فناوری اطلاعات نشان داد (CAICT) [فایل: Kevin Frayer/گتی ایماژ]


این است Usaid صدیقی مصرف بیش از collegue ویرجینیا Pietromarchi

12:30 GMT – عربستان سعودی خوب مردم پنهان کردن اطلاعات بهداشتی ورود

عربستان سعودی را تحمیل جریمه تا 500,000 کاهش یافت ($133,000) در افرادی که خود را فاش سلامت-اطلاعات مربوط به سفر و جزئیات در نقاط ورود بیانیه ای از پادشاهی عمومی اکتشافی گفت.

عربستان سعودی به حالت تعلیق سفر با نه کشور گفت: اقدام قانونی خواهد بود گرفته شده در برابر هر شهروند سفر به ایران که در گزارش 237 مرگ و میر ناشی از ویروس است.

11:34 GMT – شش مرگ در ایتالیا, زندان, شورش بر ضد اقدامات coronavirus

شش زندانی کشته شدند در شورش زندان در ایتالیا و نگهبانان گروگان گرفته شده بودند در زندان به گسترش ناآرامی در زندانهای سراسر کشور بر اقدامات شامل coronavirus از جمله محدودیت در بازدیدکننده داشته است.

در یک مصاحبه تلویزیونی رئیس ایتالیا را در زندان اداره فرانچسکو Basentini گفت: سه نفر از زندانیان کشته شده بود در داخل یک زندان در شمال شهر مودنا و سه نفر دیگر کشته شده بود پس از انتقال به دور از زندان است.

“شده اند وجود دارد یک سری از شورش در سراسر کشور” Basentini گفت.

وزارت دادگستری گفت: آتش سوزی شده بود در تعدادی از زندان ها باعث آسیب شدید.

11:31 GMT – امارات متحده عربی گزارش 14 مورد جدید خط می رسد 59

امارات متحده عربی اعلام کرد 14 جدید کروناویروس موارد آوردن تعداد کل افراد آلوده به 59 دولت خبرگزاری WAM گزارش شده است.

در میان موارد جدید چهار Emiratis سه ایتالیایی ها هر دو از بنگلادش و نپال و روسیه, سوریه و هند مبتلا به این ویروس WAM گزارش با استناد به اعلام وزارت بهداشت و درمان.

11:06 GMT – آسیایی جام جهانی 2022 مقدماتی به تعویق افتاد

فیفا در بیانیه ای گفت که آسیایی, مسابقات انتخابی جام جهانی برنامه ریزی شده در مارس و ژوئن بوده است به تعویق افتاد با توجه به کوروناویروس.

10:37 GMT – ایران به طور موقت منتشر شده در مورد 70,000 زندانیان

ایران به طور موقت منتشر شد حدود 70,000 زندانیان به دلیل coronavirus شیوع بیماری در کشور ایران قوه قضائیه رئیس Ebrahim Raisi گفت: با توجه به Mizan, اخبار, سایت قوه قضائیه.

“آزادی زندانیان به نقطه ای که آن را نمی کند ایجاد ناامنی در جامعه … ادامه خواهد داد” او گفت:.

Raisi مشخص نیست که کسانی منتشر خواهد نیاز به بازگشت به زندان است.

10:00 GMT – قطر تعلیق مدارس و دانشگاه ها

قطر اعلام کرد که تعلیق مدارس و دانشگاه ها از سه شنبه, مارس 10 برای کنترل شیوع کروناویروس به گفته دولت آمریکا ،

08:51 GMT – قطر ممنوعیت مسافران از یکی دیگر از 14 کشور

مسافران از یکی دیگر از 14 کشور در حال ممنوع از ورود به قطر به این کشور را وزارت بهداشت اعلام کرد.

این ممنوعیت را پوشش می دهد و بنگلادش و چین و مصر و هند و ایران و عراق و لبنان و نپال و پاکستان و فیلیپین و کره جنوبی, سریلانکا سوریه و تایلند است. پروازها به مقصد و از ایتالیا بودند در حال حاضر به حالت تعلیق درآمد.

محدودیت می آید به عنوان کشور ثبت سه مورد بیشتر از coronavirus آوردن تعداد افراد آزمایش مثبت تا 15.

اینجا بیشتر بخوانید.

08:34 GMT – چین توسعه سیستم تشخیص چهره در پشت ماسک

یک شرکت چینی می گوید آن را توسعه داده است این کشور در صورت به رسمیت شناختن فناوری است که می تواند به شناسایی افرادی که آنها با پوشیدن یک ماسک – به عنوان بسیاری از آنها با استفاده از آنها به دلیل coronavirus – به کمک در مبارزه با این بیماری است.

قطره بزرگ در چین عفونت کروناویروس

چین در استخدام برخی از جهان پیچیده ترین سیستم های نظارت الکترونیکی از جمله تشخیص چهره. اما coronavirus منجر به تقریبا هر کس با پوشیدن فولاد ماسک در خارج از منزل به امید دفع ویروس – نما یک مشکل خاص برای نظارت است.

در حال حاضر Hanwang Technology Ltd, که همچنین با نام انگلیسی Hanvon گفت: این ابداع فن آوری است که می تواند با موفقیت تشخیص افراد حتی زمانی که آنها با پوشیدن ماسک.

“اگر متصل به یک سنسور دمای آن می توانید اندازه گیری درجه حرارت بدن در حالی که شناسایی این فرد نام و پس از آن سیستم خواهد روند نتیجه, می گویند اگر آن را تشخیص دمای بیش از 38 درجه” Hanwang معاون رئیس جمهور هوانگ لی به رویترز گفت در یک مصاحبه.

08:05 GMT – K-pop صنعت تهدید coronavirus

پس ژاپن محدودیت های مسافرتی در کره جنوبی بیشتر K-pop کنسرت برنامه ریزی شده در ژاپن در حال لغو شدن تهدید به صدمه زدن به صنعت سرگرمی کره ای در آن پرسود ترین بازار است.

کره جنوبی و پسر-گروه Super Junior به نام کردن تورهای خود را به جای برنامه ریزی شده در مارس 25 و 26 در ژاپن با استناد به دولت ژاپن اقدامات به “جلوگیری از مهاجرت”.

کره جنوبی, سرگرمی, شرکت CJ ENM دنبال کت و شلوار تعویق انداختن آن سالانه K-pop festival KCON در ژاپن است. این رویداد در سال گذشته به خود جلب کرد بیش از 88,000 طرفداران با توجه به CJ ENM.

ژاپن گفت: با شروع از شنبه, مردم, ورود, از, کره جنوبی خواهد بود قرنطینه به مدت دو هفته. توکیو نیز به حالت تعلیق در چشم پوشی ویزا و اعتبار موجود ویزا برای کره جنوبی به دنبال یک شبیه حرکت توسط سئول رسالت دیپلماتیک دشمنی بین همسایگان.

People, wearing protective face masks, following an outbreak of the coronavirus disease (COVID-19), walk on a street near Shibuya station in Tokyo, Japan March 8, 2020. REUTERS/Stoyan Nenov

07:45 GMT – ایتالیا و فرانسه اصرار اروپا برای ایجاد محرک اقتصادی طرح

اروپا نیاز به آمده تا با یک “عظیم” اقتصادی و برنامه ریزی برای مقابله با تاثیر از شیوع کروناویروس گفت: وزیر امور مالی فرانسه Bruno Le Maire.

Le Maire گفت: France Inter رادیو که مقدار مورد نیاز برای طرح محرک بحث خواهد شد در مارس 16 نشست با همتایان اروپایی. Le Maire همچنین گفت coronavirus می تواند برش فرانسه رشد اقتصادی کمتر از 1 درصد در سال 2020 از برآورد قبلی از 1.3 درصد است.

دولت ایتالیا نیز خواست اتحادیه اروپا برای اتخاذ یک بسته از اقدامات برای مقابله با تاثیر از شیوع کروناویروس در اقتصاد از بلوک.

07:30 به وقت تهران – دولت عربستان غول نفتی سهام سقوط 10 درصد توقف تجارت

دولت غول نفتی آرامکو عربستان شاهد آن کاهش ارزش سهام 10 درصد به عنوان ریاض را به بازار سهام باز شده در دوشنبه توقف تجارت.

Coronavirus خالی شلوغ دنیا فاصله

این کاهش به دنبال سقوط قیمت نفت در بازار جهانی پس از اوپک و متحدان آن موفق به رسیدن به یک معامله در هفته گذشته در تولید کاهش اخیر قیمت های دندانه دار توسط coronavirus.

بازارهای دیگر در خاورمیانه کاهش یافت و همچنین: Boursa کویت تعطیل در عرض 30 دقیقه از باز کردن به عنوان سهام دوباره کاهش یافته است 10 درصد سوم اضطراری مانند توقف معاملات در روزهای اخیر.

06:50 GMT – ایتالیا به استفاده از یک شوک عظیم درمانی’: PM

ایتالیا دعوا برای جلوگیری از شیوع کروناویروس نخست وزیر جوزپه کونته متعهد به استفاده از “همه انسانی و منابع اقتصادی” برای مقابله با بحران.

“ما نمی خواهد در اینجا متوقف. ما با استفاده از یک شوک درمانی” کونته گفت: روزنامه la Repubblica در مصاحبه.

کونته افزود که دولت با استفاده از انعطاف پذیری پیش بینی بودجه اروپا قوانین “کامل”.

وزیر اقتصاد روبرتو Gualtieri هفته گذشته متعهد شدند که برخی از 7.5 میلیارد یورو ($8.55 bn) در اقدامات برای کمک به اقتصاد مقاومت در برابر بزرگترین شیوع این بیماری در اروپا و بالا بردن در این سال کسری بودجه هدف به 2.5 درصد از ملی خروجی از آن زمان 2.2 درصد است. ($1 = 0.8769 یورو).

06:30 به وقت تهران – خلیج فارس هوایی تعلیق همه پروازهای از عربستان سعودی

بحرین-خلیج فارس بر اساس هوا در توییتر اعلام کرد که آن را به حالت تعلیق تمام پروازها به مقصد و از پادشاهی عربستان سعودی است.

این حرکت به عنوان عربستان سعودی که به گزارش 11 مورد از coronavirus تا کنون به حالت تعلیق هواپیما و کشتی خدمات با بحرین و هشت کشور دیگر از جمله کویت و امارات متحده عربی و لبنان و سوریه.

05:20 به وقت تهران – بازار احساس “double whammy” از ویروس و نفت

شده است وجود دارد بیشتر آشفتگی در بازارهای آسیایی امروز صبح با سرمایه گذاران فروش سهام و خرید اوراق قرضه در حال رشد در میان نگرانی ها در مورد سلامت اقتصاد جهانی نه تنها به خاطر تاثیر از coronavirus بلکه به دلیل نفت است.

قیمت نفت سقوط حدود 30 درصد پس از عربستان سعودی, کاهش رسمی قیمت فروش.

جزئیات بیشتر از ما تحت تاثیر تیم است که در اینجا.

04:50 GMT – دو نفر از اعضای کنگره آمریکا به انزوای بیش ویروس

تگزاس سناتور تد کروز و آریزونا نماینده پل Gosar قرار داده شده اند خود را به 14 روز در قرنطینه پس از تعیین آنها تا به حال تماس با یک مرد حضور محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس بود که بعد از تایید به کوروناویروس.

چند تن دیگر از سناتورها و اعضای مجلس نمایندگان نیز در این رویداد که در آن رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس در هر دو صحبت کرد.

کاخ سفید می گوید هیچ نشانه ای وجود دارد که هر کدام از آنها را ملاقات کرده بودند و یا در “نزدیکی” به مردی که تایید شد به این ویروس.

04:45 GMT – کره جنوبی امیدوار از ‘نقطه عطف’ به زودی

کره جنوبی امیدوار است که این وضعیت را بهبود بخشد اگر چه آن هشدار داده است در برابر تماس با اوج آن شیوع بیش از حد به زودی.

“من هنوز بسیار محتاط اما امیدواریم که ما می تواند رسیدن به یک نقطه عطف در آینده نزدیک” نخست وزیر چانگ Sye-kyun گفت: قبل از بازگشت به سئول از هواپیمای شرقی شهر Daegu.

معاون وزیر بهداشت کیم باند-لب گفت: آن را زودرس می گویند بحران شد به عنوان موارد جدید ادامه به ظهور.

South Korea mask

کره جنوبی است که سهمیه بندی ماسک برای اطمینان از وجود دارد به اندازه کافی برای رفتن به اطراف [Heo زد/رویترز]

“هنوز هم وجود دارد بسیاری از بیماران ناشی از تعجب و در نزدیکی مناطق … و پراکنده عفونت در ادامه به ظهور در جای دیگر اگر آنها در حال گسترش به عنوان سریع” کیم گفت: در یک جلسه.

“در واقع در حال حاضر زمان برای تمرکز تمام توانایی های ما را روشن کاهش عفونت.”

04:20 GMT – نزدیکی-اصلی مسابقات تنیس در آمریکا لغو شد

BNP Paribas Open, نزدیکی اصلی مسابقات تنیس بود که مجموعه ای برای شروع این هفته در کالیفرنیا بیابان کرده است. این بزرگترین رویداد ورزشی در ما می شود بیش از coronavirus نگرانی.

وی یکشنبه شب پس از بسیاری از بازیکنان در حال حاضر در صحرا تمرین.

مرحله مقدماتی مسابقات شد برای شروع روز دوشنبه با زنان اصلی قرعه کشی مسابقات شروع در روز چهارشنبه و مردان بازی های روز پس از.

Coronavirus مؤثر است و جهان, رویدادهای ورزشی و مسابقات متعدد لغو شده اند. ما شده اند به نگه داشتن یک لیست.

04:15 GMT – قوانین جدید برای خرید ماسک در کره جنوبی

کره جنوبی اتخاذ کرده است جدید سیستم توزیع برای ماسک صورت و جیره بندی شماره هر فرد می تواند خرید در هر هفته.

مردم در حال حاضر می توانید خرید ماسک تنها در این هفته مربوط به آخرین رقمی خود را از سال تولد.

این بدان معناست که مردم دنیا در پایان سال با یک یا شش می توانید خرید ماسک در روزهای دوشنبه در حالی که کسانی که متولد شده در یک سال و با پایان دادن به سه یا هشت می توانید خرید در روزهای چهارشنبه.

هیچ کس مجاز به خرید بیش از یک هفته است.

03:20 به وقت تهران – شانگهای دیزنی لند برای باز کردن برخی از امکانات رفت و آمد مکرر

دیزنی لند شانگهای که بسته شد در تاریخ 25 ژانویه به دلیل coronavirus به بازگشایی برخی از آن مغازه ها و رستوران ها و امکانات رفت و آمد مکرر به صورت محدود.

بازدید کنندگان شما نیاز به رفتن را از طریق حرارت چک قبل از ورود و رفت و آمد مکرر به دنبال خواهد داشت یک “طیف گسترده ای از اقدامات طراحی شده برای اطمینان از امن و سالم برای همه مهمانان” آن گفت: در آن وب سایت است.

تم اصلی پارک بسته باقی خواهد ماند.

03:00 GMT – کشتی سر به سنگاپور پس از اینکه تبدیل به دور از تایلند, مالزی

اپراتور کشتی کروز کاستا فرتونا گفت که رفتن به سنگاپور برای پایان دادن به سفر خود را در روز سه شنبه به عنوان برنامه ریزی شده و پس از آن تبدیل شد به دور از بنادر در مالزی و تایلند بیش از coronavirus نگرانی.

ایتالیایی خط کروز کاستا Crociere گفت هیچ فرد مشکوک به ویروس موارد در میان مسافران.

این شرکت گفت: این امر انصراف از کروز به علت ترک در مارس 10 از سنگاپور.

بندر سنگاپور مقامات هنوز گفت که آیا آنها اجازه می دهد که کشتی به اسکله

02:45 GMT – کالیفرنیا در حال آماده شدن برای بارانداز در کشتی کروز با تایید ویروس موارد

بزرگ شاهزاده خانم کروز کشتی حامل بیش از 3500 نفر از 54 کشور است که انتظار می رود به حوض در اوکلند کالیفرنیا در روز دوشنبه.

بیست-یکی از کسانی که در هیئت مدیره تایید شده اند به کروناویروس; هر کس می خواهد نیاز به صرف 14 روز در قرنطینه هنگامی که آنها پیاده شود.

Coronavirus

بزرگ شاهزاده خانم در انتظار خاموش سواحل کالیفرنیا در حالی که مقامات آماده شدن برای آن به حوض در اوکلند [استفان لام/رویترز]

کسانی که نیاز به حاد مراقبت های پزشکی را ترک کشتی ،

“این یک زمان است که ما باید هدایت شود حقایق و نه ترس و ما سزاوار می دانم چه می گذرد در” اوکلند شهردار لیبی Schaaf گفت.

02:40 GMT – اولین مورد تایید شده در شهر کوبه

یک زن در 40s خود را که با حضور یک موسیقی زنده نشان می دهد در اوزاکا تبدیل شده است اولین کسی که تست مثبت برای coronavirus در کوبه, مقامات گفت.

02:20 GMT – کره جنوبی می بیند کوچکترین روزانه افزایش عفونت در دو هفته

کره مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC) اعلام کرد که آخرین آمار در coronavirus شیوع بیماری وجود دارد.

آن را تایید و در مجموع 248 موارد در روز یکشنبه – بالاترین افزایش از اواخر ماه فوریه و چهارمین روز پیاپی است که از آن شده است پایین تر از روز قبل.

این KCDC ارائه خواهد شد به روز رسانی بیشتر در بعد از ظهر.

02:10 به وقت تهران – سفارتخانه ها در کره شمالی به عنوان دیپلمات تخلیه بیش ویروس

خبرگزاری فرانسه گزارش شده است که چندین سفارتخانه ها در کره شمالی بسته شد در روز دوشنبه به عنوان دیپلمات بودند پرواز به خارج از کشور.

تخلیه آمد و پس از گزارش که ویژه پرواز بود که مرتب به پرواز دیپلمات ها و دیگر خارجی ها از پیونگ یانگ به شهر ولادی وستک.

برخی از 60 نفر در انتظار تخلیه شود.

کره شمالی تایید نشده یک عفونت است اما اعمال قوانین سختگیرانه از جمله بستن مرزهای خود و قرار دادن هزاران نفر از کره شمالی به انزوا.

آن را نیز در معرض صدها نفر از اتباع خارجی از جمله دیپلمات – به محدودیت های شدید.

رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد هشدار داد در ماه گذشته از “عواقب جدی” اگر ویروس می رسد کشور خود آن را ممنوع کرده است گردشگران و معلق بین المللی قطار و پرواز.

00:30 به وقت تهران – آلبانی می شود آخرین کشور به گزارش عفونت

آلبانی توانسته موارد coronavirus – یک پدر و پسر که به تازگی از ایتالیا بازگشت. هر دو در یک وضعیت با ثبات است.

بیش از 400 ، 000 آلبانی در ایتالیا زندگی می کنند نهفته است که فقط در سراسر دریای آدریاتیک.

00:20 GMT – سرزمین اصلی چین گزارش 40 مورد جدید از coronavirus

چین به تازگی منتشر شده خود را به روز رسانی روزانه در coronavirus وضعیت وجود دارد و به نظر می رسد شیوع این بیماری ادامه دارد و به کند.

ملی کمیسیون بهداشت می گوید: وجود 40 جدید تایید موارد coronavirus روز یکشنبه در مقایسه با 44 مورد یک روز پیش از آن.

که به ارمغان می آورد کل انباشته تعداد موارد تایید شده در سرزمین اصلی چین به 80,735.

بیشتر از 22 نفر از ویروس, آوردن تلفات در سرزمین اصلی چین به 3,119.

اما یکی از روز یکشنبه و میر در هوبئی مرکزی استان در کانون شیوع. در استان ووهان 18 نفر کشته شدند.

سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera زنده به روز رسانی در coronavirus.

من کیت Mayberry در کوالالامپور.

خلاصه ای از آخرین تحولات:

در ایتالیا که در آن برخی از 16 میلیون نفر در لومباردی و دیگر نقاط شمال در حال حاضر در اجباری قرنطینه 133 مرگ و میر گزارش شده در 24 ساعت گذشته در آوردن کل به 366. بیش از 7000 نفر تایید شده اند به ویروس.

در ایران رو به جهان سوم-جدی ترین شیوع وجود دارد 49 جدید مرگ و میر. برخی از 194 نفر در حال حاضر از درگذشت COVID-19 وجود دارد.

مقامات در عربستان سعودی باید مهر و موم کردن شرقی قطیف منطقه و در حال تعلیق تمام مدارس سراسر کشور از روز شنبه تا اطلاع ثانوی. دانشگاه ها نیز تحت تاثیر قرار. خلیج فارس کشور است و گزارش 11 مورد از این ویروس است.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن همه به روز رسانی از 8 مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>