ایران را رد coronavirus کمک در میان تئوری های توطئه و تحریم

ایران را رد کرد coronavirus کمک های ارائه شده توسط پزشکان بدون مرز, پزشکی بین المللی بشردوستانه سازمان که فرستاده بود یک تیم از کادر درمانی و یک بیمارستان صحرایی به ایران.

“پس از ملی بسیج برای مقابله با کرونا در حال انجام است و قابلیت های ایران و نیروهای مسلح به طور کامل در آن خدمات ایران نیاز ندارد بیمارستان ایجاد شده توسط خارجی ها و از جمله حضور بی ربط” مشاور ایران به وزیر بهداشت, علیرضا Vahhabzadeh توییتی در روز دوشنبه.

جمهوری اسلامی سخت ترین ضربه را در این کشور با مرگ و میر حداقل 1,934 و 24,811 رسما تایید عفونت موارد سخنگوی وزارت بهداشت و درمان کیانوش Jahanpour گفت: در روز سه شنبه خبرگزاری دانشجویان ایران گزارش شده است.

روز یکشنبه وب سایت رسمی پزشکان بدون مرز /پزشکان بدون مرز (MSF) اعلام کرد که یک “تیم نه اورژانس و بخش مراقبتهای ويژه (ICU) پزشکان” همراه با logisticians برای اجرای این واحد ارسال شد به اصفهان دوم بدترین آسیب دیده استان کشور پس از شهر تهران.

بعد MSF مقامات گفت: وزیر مشاور را صدای جیر جیر آنها را شگفت زده.

“ما عمیقا تعجب به یاد بگیرند که تایید برای استقرار ما درمان واحد لغو شده است” گفت: مدیر MSF اضطراری برنامه های میشل Olivier Lacharité که مستقر در پاریس است. “نیاز به این مداخله و مجوز مورد نیاز برای شروع آن مورد بحث قرار گرفت و توافق مربوطه را با مقامات ایرانی در طول هفته گذشته است.”

این تصمیم باعث سردرگمی در مورد نیاز واقعی جمهوری اسلامی ایران برای کمک های پزشکی در مبارزه با کروناویروس.

اصولگرایان در ایران کارشناس سیاسی توصیف این حرکت به عنوان یک مثال از اولویت “ایدئولوژی بیش از سلامت مردم است.”

“اخراج پزشکان بدون مرز که آمده بود به ایران برای مبارزه با تاج یک نمایندگی سیاسی و اولویت ملاحظات ایدئولوژیک بیش از هر چیز دیگری از جمله زندگی مردم و سلامت” او توییتی در روز سه شنبه.

کسانی که در حمایت از این تصمیم بر این باورند که MSF کمک بسته خیلی کوچک بود برای پوشش نیازهای کشور گفت: آن را به معنای پوشش بزرگتر خسارت تحریم های ایالات متحده باعث شده برای نظام بهداشت و درمان.

از ماه مه سال 2018 واشنگتن ابقاء چندین اقتصادی و تحریم های تجاری در تهران رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن خارج از ایران. در حالی که دارو و مواد غذایی معاف از تحریم معامله محدودیت را تحت تاثیر ایران را از دسترسی به تجهیزات پزشکی به خصوص در مبارزه با کروناویروس.

“آنها فکر می کنم آنها در حال برخورد با جاهلان که آنها می خواهند برای جبران خفه کننده مردم با تحریم ها در اقتصاد, صادرات و واردات, معامله پول و اقتصاد صرفا با ده پزشکان و 1000 ماسک” پوریا Astaraky طرفدار سیستم توییتی.

برخی از بحرانی قرار دادن MSF کمک در برگزاری این باور است که رد این کمک می فرستد سیگنال اشتباه به نهادهای بین المللی ساخت آنها فکر می کنم این کشور است نه در عدم تامین به عنوان مقامات آن دولت است.

“هنگامی که شما را رد کمک های خارجی با هر بهانه بود خود را در آن کمیت های کوچک و یا ما عدم نیاز دارید [که] باعث می شود صدای خود را بی سابقه [درباره تحریم]” نوشته بهمن Daroshafai در حساب توییتر خود را.

توقف MSF تیم نیز به طور گسترده ای در حمایت از کسانی که به دنبال یک خط از تئوری توطئه با توجه به خارجی کادر پزشکی به عنوان جاسوس بالقوه.

“با توجه به برخی از نتایج نظارت این افراد در ماموریت آمریکا برای گزارش در مورد کوروناویروس در ایران و دست آن را به ایالات متحده” امین Nikdel, یک تندرو حمایت از سیستم توصیف MSF ماموریت خود را صدای جیر جیر.

Nikdel ادعای اشاره به سخنرانی مقام معظم رهبری آیت الله خامنه ای روز یکشنبه هنگامی که او را متهم کرد که ایالات متحده از ایجاد این رمان coronavirus.

“وقتی چنین اتهام می تواند یک مرد دانا اعتماد شما” آیت الله خامنه ای گفت.

“شما می تواند با دادن داروهای که گسترش ویروس و یا علت آن را به باقی می ماند. تجربه نشان می دهد شما نمی تواند اعتماد شما انجام چنین کارهایی,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>