ایران نماینده مجلس می گوید 50 مرده از ویروس جدید در شهر قم

دبی, امارات متحده عربی — متناوب 50 نفر فوت کرده اند در ایران و شهر قم از کروناویروس جدید این ماه, یک نماینده مجلس بیان شد که روز دوشنبه حتی به عنوان وزارت بهداشت اصرار داشت تنها 12 مرگ و میر ثبت شده به تاریخ در کشور است.

جدید مرگ و میر گزارش شده توسط نماینده قم احمد Amiriabadi فراهانی است به طور قابل توجهی بالاتر از آخرین شماره از سراسر کشور تایید موارد عفونت است که مقامات ایرانی گزارش شده بود تنها چند ساعت قبل از آن که بود در 12 مرگ و میر ناشی از 47 مورد به گفته تلویزیون دولتی.

وزارت بهداشت سخنگوی ایرج Harirchi رد قم نماینده مجلس ادعا اصرار مرگ و میر از ویروس باقی می ماند در 12. اما او از افزایش تعداد موارد تایید شده از کسانی که آلوده به ویروس به 61 و افزود که برخی از 900 دیگر موارد مشکوک در حال آزمایش هستند.

“هیچ یک واجد شرایط است به بحث در مورد این نوع اخبار در همه” Harirchi افزود که قانونگذاران هیچ دسترسی به کروناویروس آمار و می تواند مخلوط کردن چهره ها در مرگ و میر مربوط به بیماری های دیگر مانند آنفولانزا با این ویروس جدید که برای اولین بار پدید آمده در چین در ماه دسامبر.

هنوز هم تعداد مرگ و میر در مقایسه با تعداد تایید عفونت های ناشی از ویروس ها بالاتر است و در ایران از هر کشور دیگر از جمله چین و کره جنوبی که در آن شیوع به مراتب گسترده تر.

کشورهای همسایه گزارش داده اند که عفونت از مسافران از ایران در روزهای اخیر باعث چند به تعطیل مرزهای خود را به شهروندان ایرانی.

مقامات در عراق و افغانستان که بسته مرزهای خود را با ایران روز دوشنبه اعلام کرد خود را برای اولین بار تایید کرد coronavirus موارد است. کویت همچنین اعلام کرد نخستین مورد است.

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 79 ، 000 نفر در سراسر جهان و ناشی از بیش از 2600 مرگ و میر بسیاری از آنها در چین است. سازمان بهداشت جهانی به تازگی نام این بیماری ناشی از ویروس COVID-19 با اشاره به هر دو coronavirus و منشاء آن در اواخر سال گذشته.

عراق گفت این ویروس تایید شد, یک دانشجوی ایرانی در شیعه شهر مقدس نجف که تا به حال وارد کشور قبل از عراق منع ایرانیان از ورود به هفته گذشته است. به طور جداگانه یک فرد غربی افغانستان در استان هرات بود که در بازگشت از ایران آزمایش مثبت برای ویروس وزارت بهداشت وجود دارد را تایید کرد.

فراهانی از, نماینده مجلس ایران از قم بود که به نقل از رسانه های محلی عنوان کرد و گفت که بیش از 250 نفر در حال قرنطینه در این شهرستان است که در یک مکان محبوب مذهبی مطالعه برای شیعیان از سراسر ایران و کشورهای دیگر است. او پس از یک جلسه در مجلس شورای اسلامی در تهران در دوشنبه و به نقل از ایلنا و دیگر نیمه رسمی آژانس های خبری.

این نماینده مجلس گفت: 50 مرگ در تاریخ به عنوان دور برگشت به عنوان Feb. 13. ایران برای اولین بار رسما موارد گزارش شده از این ویروس و آن اول مرگ و میر در قم در فوریه. 19.

“من فکر می کنم عملکرد دولت در کنترل این ویروس شده است موفق” فراهانی گفت: با اشاره به دولت رئیس جمهور حسن روحانی.

“هیچ یک از پرستاران دسترسی به محافظ مناسب چرخ دنده” فراهانی گفت:, و اضافه کرد که برخی از متخصصان مراقبت های بهداشتی را ترک کرده بود شهرستان. “تا کنون من دیده نمی شود هر عمل خاص برای مقابله با کرونا توسط دولت.”

نگرانی وجود دارد که خوشه های جدید کروناویروس در ایران و همچنین در ایتالیا و کره جنوبی می تواند سیگنال های جدی و جدید در صحنه جهانی خود را گسترش.

مسافران از ایران مبتلا به این ویروس نیز تایید شده در کانادا و لبنان و امارات متحده عربی و بحرین.

بحرین وزارت بهداشت گفت: یک شهروند آلوده که در بازگشت از ایران در روز جمعه تا به حال ترانزیت از طریق این جهان شلوغ ترین فرودگاه بین المللی در دبی, امارات متحده عربی. وزارت گفت: این فرد توسط یک راننده اتوبوس مدرسه و دانش آموزان در حال بررسی و مربوط به مدارس بسته خواهد شد برای دو هفته.

بالا که ابراز نگرانی دوشنبه بیش از این ویروس گسترش یافته است. “ما نگران وضعیت در جمهوری اسلامی ایران و ایتالیا” که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت.

“آن زمان باور نکردنی. کمتر از دو ماه پیش coronavirus بود کاملا برای ما ناشناخته است” Ghebreyesus گفت. “چند هفته گذشته نشان داده که چقدر به سرعت یک ویروس جدید می تواند در سراسر جهان گسترش یافت و باعث گسترده ترس و اختلال.”

شیوع این بیماری در ایران محور عمدتا در شهر قم اما به سرعت در حال گسترش بیش از چند روز گذشته به عنوان ایرانیان رفت و به پای صندوق های رای در روز جمعه در سراسر کشور برای انتخابات مجلس با بسیاری از رای دهندگان با پوشیدن ماسک و در دست ضد عفونی کننده.

مقامات ایران باید بسته مدارس سراسر کشور برای دومین روز. طرفداران فوتبال در سراسر ایران مجاز به شرکت در مسابقات را نشان می دهد و در سینما و مکانهای دیگر بوده است به حالت تعلیق تا جمعه. مقامات را آغاز کرده اند که روزانه مایع از مترو تهران استفاده شده است که توسط برخی از 3 میلیون نفر و حمل و نقل عمومی اتومبیل در شهر.

ایران سلامت مقامات گفته اند که آیا کارگران بهداشت و درمان در قم که در تماس با افراد آلوده گرفته بود اقدامات پیشگیرانه در درمان کسانی که در اثر ویروس. ایران همچنین گفته است که چگونه بسیاری از مردم در قرنطینه در سراسر کشور به طور کلی.

در ضمن کویت اعلام کرد در روز دوشنبه اول آن موارد این ویروس گفت که سه تن از مسافران بازگشت از شمال شرقی شهر مشهد تایید شد شما با coronavirus.

ایران هنوز گزارش هر گونه موارد تایید شده از این ویروس در مشهد, بالا بردن سوال بیشتر در مورد چگونه دولت ایران در حال انجام آزمایشات و قرنطينه. ایران تایید کرده است موارد تا کنون در پنج شهرستانها از جمله پایتخت تهران. یک شهردار محلی در تهران است که در میان کسانی که آلوده و قرنطینه.

ایان مک کی که مطالعات ویروس ها در استرالیا دانشگاه کوئینزلند گفت: آخرین آمار و ارقام به این معنی است که “ایران می تواند تبدیل به کانون برای کاشت کشورهایی که سفر با ایران … یک منبع خارج از چین است.”

ایران در حال حاضر رو به انزوای اقتصادی و دیپلماتیک ایالات متحده تحت فشار است. ویروس تهدید به منزوی کردن ایران و حتی بیشتر به عنوان همسایگان خود را نزدیک مرزهای خود را برای جلوگیری از گسترش آن.

ارمنستان بیش از حد بسته شده است مرز خود را با ایران دو هفته به حالت تعلیق در ترافیک هوایی بین دو کشور به دلیل جدید کروناویروس. آذربایجان به طور موقت بسته بیلسوور و آستارا پست های بازرسی در مرز با ایران است. هنوز معلوم نیست که پست های بازرسی را دوباره باز کرد.

گرجستان بیش از حد محدود کرده است حرکت افراد از ایران به گرجستان و بالعکس با توجه به بیانیه ای از سوی وزارت امور خارجه. مقامات گرجستان گفت: پروازهای بین دو کشور خواهد بود متوقف شد.

آسوشیتد پرس نویسندگان ناصر کریمی در تهران; رحیم Faiez و Tameem اخگر در افغانستان; قاسم عبد زهرا در بغداد; Jan M. اولسن در کپنهاگ دانمارک; Aniruddha Ghosal در دهلی نو; و Sophiko Megrelidze در تفلیس, گرجستان کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>