ایران حکم دستگیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن است که اینترپل را رد

ایران صادر کرده است که حکم بازداشت و خواسته اینترپل برای بازداشت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و ده ها تن دیگر آن معتقد است انجام این حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا که به کشته شدن یک ژنرال ايراني در بغداد در اوایل این سال

تهران — ایران صادر کرده است که حکم بازداشت و خواسته اینترپل برای بازداشت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و ده ها تن دیگر آن معتقد است انجام این حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا که به کشته شدن یک ژنرال ايراني در بغداد, یک دادستان محلی گزارش روز دوشنبه گفت:.

اینترپل بعد گفت: آن را نمی خواهد در نظر گرفتن ایران درخواست معنی تهمت چهره بدون خطر بازداشت. این اتهامات تاکید افزایش تنش ها بین ایران و ایالات متحده پس از مغلوب ساختن پیشی جستن یک جانبه خارج از آمریکا از تهران به توافق هسته ای با قدرت های جهانی.

دادستان تهران علی Alqasimehr گفت: تهمت و 35 نفر دیگر که ایران را متهم به دخالت در Jan. 3 حمله که به کشته شدن ژنرال قاسم سلیمانی در بغداد صورت “قتل و تروریسم اتهامات عنوان شده علیه” دولت-اجرای خبرگزاری ایرنا گزارش شده است.

Alqasimehr نیست شناسایی هر کس دیگری به دنبال دیگر از تهمت اما تاکید کرد که ایران همچنان به دنبال پیگرد قانونی حتی پس از ریاست جمهوری او به پایان می رسد.

Alqasimehr همچنین به نقل عنوان کرد و گفت که ایران درخواست “قرمز توجه” قرار داده می شود برای مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگران است که نشان دهنده بالاترین سطح درخواست بازداشت صادر شده توسط اینترپل. مقامات محلی به طور کلی را بازداشت نمایندگی از کشور که درخواست آن را. این اعلامیه نمی تواند نیروی کشور برای دستگیری و استرداد مظنون اما می توانید با قرار دادن رهبران دولت در نقطه ای و محدود کردن مظنونین’ سفر.

پس از دریافت یک درخواست اینترپل در دیدار با کمیته و در مورد اینکه آیا یا نه برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات با کشورهای عضو آن. اینترپل هیچ مورد نیاز برای ساخت هر یک از اعلامیه های عمومی هر چند برخی را منتشر کنید در وب سایت خود را.

اینترپل بعد با صدور بیانیه ای گفت: دستورالعمل آن برای اعلامیه منع آن از “هر گونه مداخله و یا فعالیت های سیاسی” طبیعت است.

اینترپل “نمی خواهد در نظر گرفتن درخواست از این طبیعت ،

برایان قلاب آمریکا نماینده ویژه برای ایران را رد کرد حکم بازداشت اعلام در یک کنفرانس خبری در عربستان سعودی در روز دوشنبه.

“این یک شیرین کاری تبلیغاتی است که هیچ کس طول می کشد به طور جدی می کند و به ایرانیان نگاه احمقانه” قلاب گفت.

آمریکا کشته سلیمانی که نظارت پاسداران را اعزامی نیروی قدس سپاه پاسداران و دیگران در ژانویه اعتصاب در نزدیکی فرودگاه بین المللی بغداد. آن را پس از ماه افزایش تنش بین دو کشور. ایران انتقام با یک موشک بالستیک اعتصاب با هدف قرار دادن سربازان آمریکایی در عراق است.

آسوشیتد پرس نویسندگان جان Gambrell در دبی, امارات متحده عربی و آنجلا چارلتون در پاریس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>