ایران حکم دستگیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن; می پرسد اینترپل برای کمک به

ایران صادر کرده است که حکم بازداشت و خواسته اینترپل برای بازداشت رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و ده ها تن دیگر آن معتقد است انجام این حمله هواپیماهای بدون سرنشین که به کشته شدن یک ژنرال ايراني در بغداد.

دادستان تهران علی Alqasimehr گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن همراه با بیش از 30 نفر دیگر ایران را متهم به دخالت در ژانویه 3 حمله که به کشته شدن ژنرال قاسم سلیمانی چهره “قتل و تروریسم به اتهام” نیمه رسمی ایسنا خبر داد.

Alqasimehr نیست شناسایی هر کس دیگری به دنبال دیگر از تهمت اما تاکید کرد که ایران همچنان به دنبال پیگرد قانونی حتی پس از ریاست جمهوری او به پایان می رسد.

اینترپل مستقر در لیون فرانسه بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

Alqasimehr نیز گفت: به نقل از ایران درخواست کرده بود قرمز “توجه” قرار داده می شود برای مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگران بالاترین سطح در بیانیه اینترپل, درخواست که به دنبال محل و دستگیری فردی به نام.

تحت قرمز توجه مقامات محلی را بازداشت نمایندگی از کشور که درخواست آن را. این اعلامیه نمی تواند نیروی کشور برای دستگیری و استرداد مظنون اما می توانید با قرار دادن رهبران دولت در نقطه ای و محدود کردن مظنونین’ سفر.

پس از دریافت یک درخواست اینترپل در دیدار با کمیته و در مورد اینکه آیا یا نه برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات با کشورهای عضو آن. اینترپل هیچ مورد نیاز برای ساخت هر یک از اعلامیه های عمومی هر چند برخی را منتشر کنید در وب سایت خود را.

آن را بعید است که اینترپل خواهد اعطای ایران درخواست خود را به عنوان راهنما برای اعلامیه منع آن از “انجام هر گونه مداخله و یا فعالیت های سیاسی” طبیعت است.

آمریکا کشته شدن ژنرال سلیمانی که نظارت انقلابی سپاه پاسداران را اعزامی نیروی قدس سپاه پاسداران و دیگران در ژانویه حمله در نزدیکی فرودگاه بین المللی بغداد.

ترور آمد و پس از چند ماه از حوادث افزایش تنش میان دو کشور و در نهایت دیدم ایران مقابله به مثل با یک موشک بالستیک اعتصاب با هدف قرار دادن سربازان آمریکایی در عراق است.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>