ایران دارای 3 ممکن است اعلام نشده خبر: دیده بان سازمان ملل متحد

U. N. هسته ای باراک اوباما با ایران تقریبا سه برابر شده آن ذخایر اورانیوم غنی شده بیش از سه ماه گذشته در نقض آن مقابله با قدرتهای جهانی است و امتناع از پاسخ به سوالات در مورد سه احتمالی اعلام نشده هسته ای سایت

وین — ایران تقریبا سه برابر شده آن ذخایر اورانیوم غنی شده بیش از سه ماه گذشته در نقض آن در ایران با قدرت های جهان است و امتناع از پاسخ به سوالات در مورد سه احتمالی اعلام نشده هسته ای در سایت, U. S. nuclear watchdog آژانس روز سه شنبه گفت.

آژانس بین المللی انرژی اتمی ساخته شده بیانیه ای در یک گزارش محرمانه توزیع به کشورهای عضو است که دیده می شد توسط آسوشیتد پرس. این سازمان گفت: از Feb. 19 ایران در مجموع ذخایر اورانیوم غنی شده به میزان 1,020.9 کیلوگرم (1.1 تن) در مقایسه با 372.3 کیلوگرم که در آن آخرین گزارش Nov. 3, 2019.

این توافق هسته ای که با ایران امضا شده در سال 2015 با ایالات متحده و آلمان و فرانسه و انگلیس و چین و روسیه اجازه می دهد ایران تنها به حفظ ذخایر 202.8 کیلو گرم.

معامله وعده داده شده به ایران مشوق های اقتصادی در ازای محدودیت در برنامه هسته ای خود را, اما پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کشیده متحده آمریکا از این قرارداد به طور یک جانبه در سال 2018 به هر حال ایران شده است به آرامی نقض معامله را محدودیت. با نقض تهران گفته است که امیدوار است برای تحت فشار قرار دادن دیگر کشورهای درگیر برای افزایش مشوق های اقتصادی را برای ضربه زدن تحریم های اعمال شده توسط واشنگتن پس از خروج آمریکا.

در گزارش دوم صادر سه شنبه آژانس بین المللی انرژی در گفت و گو با شناسایی سه مکان در ایران که در آن کشور احتمالا ذخیره مواد هسته ای اعلام نشده و یا متعهد هسته ای-فعالیت های مرتبط بدون اعلام آن را به ناظران بین المللی. آن را در گفت و گو با ارسال سوالات به ایران در سه حروف جدا از هم اما بدون دریافت پاسخ.

“آژانس شناسایی تعدادی از سوالات مربوط به امکان اعلام نشده هسته ای و مواد هسته ای ایران-فعالیت های مرتبط در سه مکان در ایران که تا به حال اعلام شده است توسط ایران” در آژانس گفت: در این گزارش.

آژانس قبلا گفت که اورانیوم ذرات ساخته منشاء کشف شده در یک مکان خارج از تهران که تا به حال اعلام شده است که به نظر می رسد برای تایید اتهامات ساخته شده توسط ایالات متحده و اسرائیل در مورد یک راز های هسته ای انبار.

این سازمان گفت: تهران در پاسخ به آخرین نگرانی در نامه ای در Jan. 28 که “ایران را به رسمیت نمی شناسد هر گونه اتهام در گذشته فعالیت می کند و نظر خود را موظف به پاسخگویی به این اتهامات است.”

آژانس بینالمللی انرژی اتمی پاسخ داد که درخواست خود برای روشن شدن بودند در خط با ایران را گسترده تر تعهد به اجازه بازرسی از آن تاسیسات هسته ای ایران بسته نیست در به نقطه عطفی هسته ای ایران با قدرت های جهان.

—–

افزایش گزارش شده از برلین

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>