ایران coronavirus تلفات جهش بیشتر کشورهای تشدید محدودیت

اسپانیا و فرانسه اعلام کرده اند فراگیر محدودیت های جدید در زندگی روزمره در, یک پیشنهاد برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در کشور خود به فیلیپین مهر و موم کردن مانیل در تهاجمی ترین پاسخ به همه گیر و در عین حال دیده می شود در جنوب شرقی آسیا و استرالیا سفارشات همه مهاجران از خارج از کشور برای رفتن به قرنطینه برای 14 روز.

در تحولات دیگر رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مورد آزمایش قرار گرفت برای این ویروس با این نتیجه به آینده منفی است. در ضمن Begona گومز – همسر نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز – تشخیص داده شده است با ویروس.

بیشتر:

در سراسر جهان مرگ و میر از COVID-19 در حال حاضر بیش از 5,300 مردم است.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) توصیف کرده است اروپا به عنوان جدید “epicentre” از شیوع آغاز شد که در اواخر سال گذشته در مرکز چینی ها در شهر ووهان.

آمریکا اعلام کرده است که آن را گسترش سفر و محدودیت های اعمال شده در بسیاری از کشورهای اروپایی به بریتانیا و ایرلند با, اثر, از شنبه.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

یکشنبه, مارس 15

11:03 GMT – تیرول اتریش است سفارشات هفته مستند

تیرول اتریش است استان است سفارش مستند به مبارزه با کروناویروس در ابتدا برای یک دوره یک هفته.

استانی فرماندار Guenther پلاتر اعلام کرد که مردم را مجاز به ترک خانه های خود تنها به دلایل مانند خرید مواد غذایی و دارو و مراجعه به پزشک و گرفتن پول نقد و یا پیاده روی سگ.

تیرول منطقه آلپ است که بسیار محبوب است با اسکی بازان مرزهای شمال ایتالیا و یکی از بدترین آمار مناطق اتریش که در حال حاضر تا حد زیادی تعطیل عمومی زندگی است.

10:50 GMT – ایران مرگ و میر از coronavirus می رسد 724

ایران مرگ و میر از این کروناویروس جدید رسیده 724 با 113 جدید مرگ و میر در 24 ساعت گذشته, یک ایرانی بهداشت گفت:, و اضافه کرد که در مورد 13,938 مردم آلوده شده است در سراسر کشور است.

“در طی 24 ساعت گذشته 1,209 مورد جدید تایید شده است … با 113 مرگ و میر در طی 24 ساعت گذشته تلفات رسیده است 724” علیرضا Vahabzadeh یک مشاور ایران به وزیر بهداشت توییتی.

10:47 GMT – افغانستان تایید می کند 5 جدید کروناویروس موارد مجموع 16

افغانستان مقامات بهداشتی اعلام کرد که تعدادی از COVID-19 عفونت در کشور افزایش یافته و به 16.

سخنگوی افغانستان وزارت بهداشت وحیدالله Mayar گفت که چهار مورد مثبت از coronavirus ثبت شده در ولایت هرات و یکی دیگر در ولایات دایکندی استان است.

10:28 GMT – اسرائیل به استفاده از “ضد ترور” تکنولوژی برای مقابله با کروناویروس

اسرائیل قصد دارد با استفاده از “ضد تروریسم” تکنولوژی ردیابی و تعطیلی آن در اقتصاد به حداقل رساندن خطر ابتلا به کروناویروس انتقال بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل گفته است.

اینجا بیشتر بخوانید.

10:25 GMT – خود را coronavirus emergency kit: آماده سازی علائم راهنمایی

چگونه برای آماده سازی و یا مقابله با COVID-19 و همچنین زنده ماندن یک ویروس مرتبط با مستند.

اینجا بیشتر بخوانید.

INTERACTIVE: Coronavirus COVID-19 symptoms explainer

10:18 GMT – شهردار یک شهر می میرد از coronavirus

جورجو Valoti, 70 ساله شهردار Cene یک شهر در استان برگامو, درگذشت از جدید کروناویروس در یک بیمارستان به عنوان وضعیت خود را بدتر شده در روز پنج شنبه.

Valoti عضو راست لیگ. رهبر آن Matteo Salvini ارائه تسلیت خود را در Twittter: “یک عمر صرف شده برای خود و جامعه […] ما شما را از دست ندهید.”

09:35 GMT – قزاقستان اعلام وضعیت اضطراری

رئیس جمهور قزاقستان Kassym-Jomart Tokayev اعلام وضعیت اضطراری به دلیل شیوع کروناویروس که رسیده مرکزی کشور آسیایی است که دارای هشت تایید موارد COVID-19.

این حکم منتشر شده توسط دفتر رئيس جمهور را محدود می کند ورود به و خروج از قزاقستان برای همه به جز دیپلمات ها و کسانی که به دعوت دولت است. آن را نیز معرفی سراسر کشور شده است.

09:33 GMT – اتریش تحمیل محدودیت عمده در جنبش

اتریش معرفی عمده محدودیت در حرکت در مکان های عمومی, اصرار اتریشی به خود جدا ممنوعیت تجمع بیش از پنج نفر و بیشتر کاهش ورودی از کشورهای دیگر است.

این روشن نیست که آیا این محدودیت بودند به معنای به اجرا در آمده است بلافاصله اگر چه رستوران دستور داده شد بسته از شنبه.

“اتریشی در حال احضار به منزوی کردن خود” صدراعظم Sebastian Kurz دفتر در بیانیه ای گفت. “این بدان معناست که تنها ساخت اجتماعی تماس با افرادی که با آنها زندگی می کنند.”

بازدید کنندگان از بریتانیای کبیر هلند روسیه و اوکراین اجازه داده نمی شود به این کشور صدراعظم دفتر در بیانیه ای گفت, مگر اینکه آنها را به عهده گرفت دو هفته از خانه قرنطینه و یا تا به حال یک زمان گواهی سلامت.

اسپانیا تحمیل ایتالیا-سبک مستند در پیشنهاد شامل coronavirus (03:07)

09:30 به وقت تهران – فیلیپین گزارش 3 بیشتر coronavirus مرگ و میر 29 موارد جدید

فیلیپین ثبت شده سه حالت اضافی coronavirus مرگ و میر و 29 مورد جدید آوردن داخلی شمارش از عفونت به 140 و مرگ و میر به 11 به عنوان مقامات قرار داده شده کل سرمایه مانیل تحت عنوان “جامعه قرنطینه” برای حدود یک ماه آغاز و در روز یکشنبه.

آخرین مرگ و میر شامل 83 ساله آمریکایی با سفر تاریخچه از ایالات متحده و کره جنوبی وزارت بهداشت گفت: در مشاوره. دو نفر دیگر در حال فیلیپینی.

09:25 GMT – بیت المقدس مسجد الاقصی بسته: وقف اسلامی

بیت المقدس مسجد الاقصی و گنبد از سنگ را بسته درهای خود را به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر coronavirus, مذهبی اسلامی, مقامات گفت: در حالی که هوای نماز را هنوز هم اجازه داده می شود در این مجموعه است که خانه های قرآن سوم جنش سایت.

“اسلامی وقف بخش تصمیم به تعطیل محصور نماز مکان داخل برکت مسجد الاقصی تا اطلاع ثانوی به عنوان یک محافظ اندازه گیری برای جلوگیری از گسترش coronavirus. همه نماز برگزار خواهد شد و در مناطق باز الاقصی مسجد” عمر Kiswani مدیر مسجد الاقصی گفت: خبرگزاری رویترز.

09:13 GMT – مالزی گزارش 190 جدید کروناویروس موارد

مالزی گزارش 190 موارد جدیدی از کروناویروس بیشتر مربوط به یک رویداد مذهبی در مسجد بود که با حضور بیش از 10 ، 000 نفر از کشورهای مختلف است.

این موارد جدید را به مجموع تعداد عفونت در کشور به 428 وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت.

09:08 GMT – کویت تایید هشت مورد جدید

کویت وزارت بهداشت اعلام کرد که ثبت هشت جدید تایید موارد COVID-19 آوردن مجموع به 112 موارد است.

وزارت بهداشت سخنگوی Abdullah Al-سند گفت: شش نفر از آخرین موارد از کویت شهروندان از بازگشت از انگلستان و کسانی که در تماس با کسانی که آلوده با توجه به کویت news agency (KUNA).

یک مورد بود که از کویت به تازگی از بازگشت از فرانسه از طریق امارات متحده عربی و یک شهروند دیگر از بازگشت از ایران, Al-سند گفت.

A photo provided by the Kuwaiti news agency KUNA on March 13, 2020 shows Kuwait's Prime Minister Sheikh Sabah al-Khaled al-Sabah (2nd-R), Health Minister Sheikh Basel al-Sabah (2nd-L), and Interior Mi

کویت نخست وزیر شیخ صباح آل-Khaled al-Sabah (2nd-R) وزیر بهداشت شیخ بازل al-Sabah (2nd-L) و وزیر کشور Anas al-صالح (R) [KUNA/خبرگزاری فرانسه]

09:00 GMT – جمهوری کنگو گزارش اولین مورد coronavirus

کنگو جمهوری اعلام کرد از coronavirus 50 ساله فرانسوی-کنگو مرد که وارد یک اتیوپی صدای پرواز خطوط هوایی از پاریس در مارس 1, دولت در بیانیه ای گفت.

08:45 GMT – اردن اعلام کرد شش مورد جدید از coronavirus مجموع 7

اردن تایید کرد شش مورد جدید از coronavirus از جمله یکی از یک توریست آمریکایی از آینده مصر, وزیر بهداشت گفت.

پادشاهی بود که قبلا گزارش شده تنها یک مورد از این ویروس. در آن زمان اقدامات لازم برای مبارزه با شیوع روز شنبه از جمله سخت تر از مستند که بسته تمام مرزها و ممنوعیت تمام پرواز های ورودی و خروجی از شنبه.

08:40 GMT – هند coronavirus موارد در 107 به عنوان مودی قصد دارد منطقه ای پاسخ

هند گزارش داد که تعدادی از coronavirus عفونت افزایش یافته بود به 107 افزایش 23 از روز قبل با دولت های غربی به کشور مالی سرمایه بدترین ضربه است.

داده ها از هند فدرال وزارت بهداشت نشان داد که وجود دارد در حال حاضر 31 تایید coronavirus موارد در ایالت ماهاراشترا که در آن مقامات محلی را تعطیل, مدارس, دانشکده ها و مراکز در بسیاری از شهرستانها از جمله در مالی hub بمبئی است.

“تعداد می تواند بالا برود که ما در حال انتظار برای گزارش آزمون از مردم بودند که در تماس با بیمارانی که آزمایش مثبت” دولت رسمی بهداشت گفت: کاهش به نام پس از او نیست و مقامات به صحبت با رسانه ها.

A photo taken and handout by the Vatican Media on March 12, 2020 shows a deserted St. Peter's Square two days after it was closed to tourists as part of a broader clampdown aimed at curbing the corona

ترک میدان سنت پیتر دو روز پس از آن به روی گردشگران بسته [واتیکان رسانه ها/خبرگزاری فرانسه]

07:50 GMT – واتیکان برای برگزاری جشن عید پاک و بدون جماعت

واتیکان ” گفت: به دلیل سنتی هفته عید پاک جشن برگزار خواهد شد در این سال بدون نمازگزاران.

“از آنجا که از زمان جهانی اضطراری برای بهداشت عمومی در تمام جشن مربوط به علم العبادات از هفته دفاع مقدس برگزار خواهد شد و بدون حضور فیزیکی وفادار” ریاست پاپی خانواده در بیانیه ای گفت.

واتیکان همچنین گفت: “تا آوریل 12, عمومی مخاطبان و Angelus ریاست توسط پدر مقدس در دسترس خواهد بود تنها در زنده بر رسمی واتیکان اخبار سایت.”

07:02 GMT – Coronavirus بحران تاخیر افتتاح نتانیاهو محاکمه

نخست وزیر اسرائیل بنیامین نتانیاهو فساد محاکمه شده است با تاخیر دو ماه تا زمانی که ممکن است با توجه به کروناویروس بحران است.

اسرائیل در وزارت دادگستری گفت: دادگاه با توجه به باز کرده اند در مارس 17 با خواندن کیفرخواست علیه اسرائیل طولانی ترین خدمت رهبر در سه پيوند موارد آغاز خواهد شد در آوریل 24 “با توجه به تحولات مربوط به گسترش coronavirus”.

نتانیاهو را رد کرده است هر گونه تخلف در تحقیقات.

An employee in protective gears sprays disinfectant in the wake of coronavirus outbreak inside a train at the Senen train station in Jakarta Indonesia, Sunday, March 15, 2020. Indonesia's capital city

یک کارمند اسپری ضد عفونی کننده داخل یک قطار در Senen ایستگاه قطار در اندونزی [Tatan Syuflana/AP]

07:00 GMT – اندونزی گزارش 21 جدید کروناویروس موارد

اندونزی گزارش 21 جدید کروناویروس عفونت آوردن تعداد موارد تایید شده به 117, CNN, اندونزی گزارش با استناد به وزارت بهداشت رسمی Achmad Yurianto.

از موارد جدید 19 شناسایی شد در جاکارتا و دو در استان جاوه مرکزی Yurianto این گزارش گفت:.

06:55 GMT – تایوان گزارش شش جدید کروناویروس موارد

تایوان گزارش شش مورد جدید از coronavirus همه وارداتی و مارک بزرگترین روزانه افزایش عفونت در افرادی که تا به حال بازگشت به جزیره از کشورها از جمله اسپانیا و ژاپن آوردن مجموع آن شمارش به 59.

کشورهای دیگر کسانی که آلوده سفر کرده بود به شد یونان و ترکیه و مصر و تایلند در حالی که دو نفر از این بیماران قبل از شروع سال نو در دبی, دولت اضافه شده است.

تایوان تنها گزارش یک مرگ ناشی از این ویروس در حالی که 20 بهبود یافته اند و آزاد شده اند از بیمارستان. از موارد دیگر همه در وضعیت با ثبات است.

06:50 GMT – تایلند گزارش 32 موارد جدید به ارمغان می آورد تعداد به 114

تایلند گزارش 32 جدید کروناویروس موارد آوردن مجموع عفونت در جنوب شرقی آسیا کشور به 114, سلامت, مقامات گفت.

آن را بزرگترین روزانه پرش در موارد در تایلند است که یکی از اولین کشورهای خارج از چین به گزارش coronavirus عفونت است که باید پس از جاروب بسیاری از نقاط جهان.

06:00 GMT

Tamila Varshalomidze من همکار در دوحه قطر برگزار خواهد شد در نظر گرفتن بیش از این وبلاگ به زودی.

در اینجا خلاصه ای از آنچه در گذشته اتفاق افتاده چند ساعت:

استرالیا گفته است: “هر کس نیاز به ورود از خارج از کشور برای رفتن به قرنطینه برای 14 روز.

فیلیپین است آب بندی کردن مانیل پایتخت آن از سایر نقاط کشور و موانع راه اندازی شده اند در اطراف شهر. ما خواهد شد آوردن شما بیشتر در مورد وضعیت آنجا به بعد.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را آزمایش کرده است منفی ها برای کوروناویروس.

Begona گومز – همسر نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز – تشخیص داده شد با کروناویروس در مدت کوتاهی پس از شوهرش اعلام جارو محدودیت های جدید برای زندگی روزمره در اسپانیا.

Passengers are transferred to a hospital from a state shelter where passengers suspected of been infected with Coronavirus are quarantined as a preventive measure in the face of the global COVID-19 co

مردم در حال انتقال به یک بیمارستان در جیقویلیسکو السالوادور [ماروین Recinos/خبرگزاری فرانسه]

05:50 GMT – السالوادور اعلام وضعیت اضطراری در بیش از coronavirus

ال سالوادور نه گزارش یک مورد تایید شده از coronavirus اما کنگره وجود دارد و با اعلام وضعیت اضطراری و تصویب جزئی تعلیق در قانون اساسی این کشور برای مقابله با هر گونه شیوع.

این اقدامات شامل محدودیت در حرکت آزاد و مجمع برای یک دوره 30 روز اجازه می دهد مقامات بهداشت به ممنوعیت تجمعات عمومی.

“ما با توجه به دولت ساز و کارهای قانونی برای مقابله با این جدی سلامت وضعیت” کنگره رئیس جمهور ماریو پنک گفت: پس از روز رای گیری.

05:45 GMT – ازبکستان تایید اولین مورد از coronavirus

یک شهروند ازبکی دارای آزمایش مثبت برای coronavirus پس از بازگشت از فرانسه ازبکستان وزارت بهداشت گفت: به مناسبت اولین مورد از این ویروس در این کشور آسیایی مرکزی از 34 میلیون نفر است.

05:30 به وقت تهران – مسافران برگزار شد در کشتی کروز در نیوزیلند

مسافران طلایی شاهزاده خانم بوش کروز محروم شدند از پیاده در نیوزیلند پورت در روز یکشنبه به دلیل مشکوک coronavirus مورد در هیئت مدیره مقامات بهداشت گفت.

وجود دارد 2,600 مسافران و 1100 خدمه قایق لنگر انداخت در Akaroa, نزدیکی جزیره جنوبی شهر که با توجه به این بندر کشتی کروز برنامه.

نیوزیلند مدیر کل سلامت اشلی بلومفیلد گفت: کشتی دکتر تا به حال قرنطینه مسافران. یکی از آنها توسعه یافته COVID-19 علائم و درمان به عنوان یک مورد مشکوک به.

“همه در هیئت مدیره هستند که مجاز کردن کشتی تا زمانی که نتایج شناخته شده” بلومفیلد گفت.

Golden Princess

طلایی, شاهزاده خانم, دروغ گفتن خاموش Akaroa در نیوزیلند در جنوب جزیره, آخرین کشتی کروز به صورت نگرانی از شیوع کروناویروس در هیئت مدیره [Mark Baker/AP Photo]

شاهزاده Cruises که در عمل این کشتی اعلام کرد سه روز پیش از آن بود تعلیق سفرهای در سراسر جهان به مدت دو ماه در پاسخ به بیماری همه گیر کوروناویروس

05:15 GMT – سرمایه دار خیلی مهم که در انتقاد یازدهم بیش از coronavirus می رود از دست رفته – رادیو فردا

با نفوذ سابق چینی ملک اجرایی که به نام رئیس جمهور چین یک “دلقک” بیش از یک سخنرانی او در ماه گذشته در مورد تلاش های دولت برای مبارزه با کروناویروس رفته است از دست رفته سه نفر از دوستان خود به رویترز گفت.

آنها گفت که آنها به حال شده است قادر به تماس با رن Zhiqiang یک عضو حزب کمونیست چین و سابق top اجرایی از کنترل دولت توسعه دهنده ملک Huayuan بین المللی املاک و مستغلات گروه, از مارس 12.

“بسیاری از دوستان ما به دنبال او” دوست نزدیک خود وانگ یانگ در بیانیه ای گفت: آمریکا در توصیف آنها به عنوان “بسیار نگران”.

“رن Zhiqiang یک شکل عمومی و ناپدید شدن او به طور گسترده ای شناخته شده است. نهادهای مسئول برای این کار نیاز به یک منطقی و قانونی برای توضیح این عنوان به زودی به عنوان ممکن است,” او گفت:.

تماس های ساخته شده توسط رویترز به رن تلفن همراه بدون جواب رفت.

پلیس در پکن بلافاصله پاسخ به درخواست از طریق تلفن و فکس برای اظهار نظر در روز یکشنبه. دولت چین در شورای اطلاعات دفتر بلافاصله پاسخ به یک فکس درخواست برای نظر.

الجزیره میا Swart در زمان یک نگاه دقیق تر در مورد حقوق بشر در چین در زمینه شیوع کروناویروس در داستان ما منتشر شده هفته گذشته.

04:30 GMT – فیلیپین آب بندی کردن مانیل به همه مسافران داخلی

در فیلیپین هزاران پلیس با کمک ارتش و گارد ساحلی در حال مهر و موم کردن مانیل در یکی از تهاجمی ترین حرکت در برابر این ویروس در هر نقطه در جنوب شرقی آسیا.

موانع راه اندازی شده اند در عمده نقاط ورود و خروج به آلاینده شهر مانیل و یا مترو مانیل منطقه به 12 میلیون نفر است.

ریچارد حیدریان استاد در De La Salle University الجزیره گفت: مانیل احساس “سورئال” در حال حاضر و او انتظار می رود به اصطلاح “جامعه قرنطینه” می تواند در نیروی فراتر از یک ماه در حال حاضر به عنوان برنامه ریزی شده.

“بسیاری از ما تا به حال به لغو پروازهای کلاس ما معلق برای ماه آینده هزاران پلیس مستقر شده اند در سراسر شهر” حیدریان گفت. “این است که به تدریج رفتن به مانند یک مستند (و) این در واقع می تواند فراتر از یک ماه اگر وضعیت بر روی زمین را بهبود نمی بخشد.”

Philippines

یک پاسگاه تنظیم شده است تا در Quezon City, بخشی از مترو مانیل فیلیپین در اوایل مارس به عنوان پلیس با حمایت ارتش و گارد ساحلی آغاز شده آب بندی کردن پرجمعیت پایتخت از بقیه کشور [هارون Favila/AP Photo]

ساکنان شده است گفت: برای ماندن در خانه به جز برای کار و فوری ماموریت. تمام مسافرت داخلی – زمین و هوا و دریا و از سرمایه متوقف شده است و اجتماعات بزرگ ممنوع است. یک شب مقررات منع رفت و آمد نیز انتظار می رود.

03:40 GMT – استرالیا به نیاز خود-جدا از همه ورود بین المللی

استرالیا نخست وزیر اسکات موریسون می گوید این کشور خواهد شد و هر کس نیاز به ورود از خارج از کشور – استرالیایی و یا اتباع کشورهای دیگر – به رفتن را از طریق 14 روز از خود جدا می کند.

“ما در حال رفتن به مجبور به استفاده می شود به برخی از تغییرات در شیوه زندگی می کنیم زندگی ما” نخست وزیر اسکات موریسون گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. اندازه گیری است که با توجه به اثر آمده از نیمه شب روز یکشنبه (13:00 GMT).

موریسون نیز گفت: تمام کشتی های کروز خواهد بود به طور کامل ممنوع است و او انتظار دارد “ترافیک بازدید کننده خشک خواهد شد بسیار بسیار بسیار به سرعت”.

“اگر همسر شما شده است به بالی و آنها آمد و آنها به نوبه خود در محل کار و آنها را نشسته در کنار شما به خوبی آنها را به ارتکاب یک جرم” موریسون گفت.

03:35 GMT – ژاپن موارد افزایش به 780

ژاپن وزارت بهداشت اعلام کرده است 64 موارد جدیدی از کروناویروس بیش از 24 ساعت گذشته, آوردن تعداد کل موارد به 780. این کشور همچنین دارای 697 موارد دیگر از کشتی کروز بود که رشته در کشور است.

وزارت گفت: مرگ و میر افزایش یافته و به 29 از جمله هفت سابق مسافران کشتی کروز.

این موارد جدید می آیند از 13 استان از جمله هوکایدو توکیو و اوزاکا.

03:30 GMT – کره جنوبی اعلام ‘عمران’ مناطق بیش ویروس

کره جنوبی است که انتظار می رود به اعلام Daegu و در نزدیکی استان North Gyeongsang “ویژه مناطق فاجعه” در روز یکشنبه برای فعال کردن مقامات به کانال پشتیبانی بیشتر به آنها.

برخی از 90 درصد از موارد در کشور بوده است در این دو حوزه.

کره جنوبی نیز افزایش محدودیت های مسافرتی در ورود از فرانسه, آلمان, ایتالیا, هلند, اسپانیا و انگلستان که نیاز به آنها را به آزمایش می شود و در صورت تب و به اشتراک گذاری داده های سلامت از طریق خصوص ایجاد برنامه.

02:50 GMT – لبنان اعلام یک وضعیت اضطراری پزشکی’ بیش ویروس

لبنان در انتظار اعلام “وضعیت اضطراری پزشکی” روز یکشنبه تعطیل, تمام نهادهای دولتی و خصوصی به جز بیمارستان ها, داروخانه ها و نانوایی یک ارگ ریاست جمهوری گفت که الجزیره را Timour Azhari که در بیروت.

سوپر مارکت ها “باز خواهد شد در زمان های خاص, تمام وقت” در حالی که بانک ها خواهد بود دستور داد بسته شده است.

شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد آنچه که انتظار می رود اتفاق می افتد در اینجا.

02:25 GMT – ماسک صورت کمبود منجر به فروش مجدد ممنوعیت و سرکوب

قانون منع فروش مجدد از ماسک های صورت رفته به اثر در ژاپن به عنوان دولت تلاش می کند به آدرس کمبود شدید به عنوان یک نتیجه از وقوع.

کسانی که نقض قانون است که به اثر در تاریخ یکشنبه خطر زندان تا یک سال و یا جریمه نقدی تا یک میلیون ین ($9,260).

در هنگ کنگ در همین حال مقامات در حال گفتن خرده فروشان برای جلوگیری از فروش چهار نوع از فولاد ماسک به دلیل باکتری شمارش بیش از حداکثر حد مجاز قانونی.

این ماسک به فروش می رسد در جعبه از 50 قطعه و هر دو از نمونه های ذکر شده در نپال و ترکیه به عنوان کشورهای تولید, دلار هنگ کنگ, آداب و رسوم در بیانیه ای گفت. این دیگران بودند unlabelled اما فکر هستند که از آسیای جنوب شرقی است.

02:20 GMT – مکزیک به ارمغان می آورد به جلو تعطیلات عید پاک در مبارزه با کروناویروس

مکزیک وزیر آموزش و پرورش استبن هابز می گوید: مدارس و دانشگاه های خود را شروع خواهد کرد تعطیلات عید پاک در اوایل دولت گام تا تلاش های خود را برای مقابله با کروناویروس.

شکستن عید پاک شروع خواهد شد در جمعه 20 مارس و تاریخ و زمان آخرین 30 روز به جای 15 موکتزومای گفت.

Mexico

مردم در مکزیک شده اند, جوراب زنانه ساقه بلند در منابع اولیه پس بیشتر موارد اعلام شد. [هنری رومرو/رویترز]

اقدامات دیگر شامل آموزش بهداشت و بهداشت.

“ما نمی خواهیم که دانش آموزان ترک برای تعطیلات و تمام چوب با هم” هابز گفت: در یک کنفرانس خبری افزود که دانش آموزان باید اجتناب از تماس نزدیک با دیگران است. “ما می خواهیم این پیشگیرانه انزوا.”

روز شنبه, مکزیک تا به حال 41 تایید coronavirus موارد از 26 روز جمعه 15 روز قبل از آن.

02:10 به وقت تهران از نخست وزیر اسپانیا تایید کرد که coronavirus

Begona گومز – همسر نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز – تشخیص داده شد با کروناویروس در مدت کوتاهی پس از شوهرش اعلام جارو اقدامات جدید طراحی شده برای نگه داشتن مردم از خیابانها و شامل گسترش ویروس.

به عنوان الجزیره گراهام Keeley می نویسد: از بارسلونا محدودیت هستند چیزی از یک شوک در یک کشور که در آن زندگی می کردند در خارج در کافه ها, رستوران ها و یا در سواحل.

01:30 GMT – کره موارد همچنان آهسته

کره جنوبی گزارش داد 76 جدید کروناویروس موارد در یکشنبه, کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: در صبح روز رسانی در کشور شیوع کروناویروس از 107 روز شنبه.

این کشور در حال حاضر 8,162 تایید موارد این ویروس با 75 مرگ و میر.

01:15 GMT – چین وارداتی موارد بیش از عفونت های محلی برای بار دوم

چین ثبت شده بیشتر وارداتی موارد coronavirus از محلی سرچشمه آنهایی که برای بار دوم در روز شنبه با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط ملی کمیسیون بهداشت (NHC) در روز یکشنبه.

سرزمین اصلی چین تا به حال 20 جدید تایید موارد عفونت کروناویروس در 14 مارس از 11 مورد یک روز پیش از آن. از روز شنبه در موارد 16 درگیر مسافران ورود چین از خارج از کشور آن را گفت.

چهار نفر باقی مانده موارد ثبت شده در شهر ووهان. شنبه نیز مشخص شده و 10 روز متوالی است که در آن هوبئی استان ثبت شده صفر عفونت های جدید در خارج ووهان آن استان.

China coronavirus

یک مرد با پوشیدن ماسک محافظ می ایستد در یک حصار اطراف پکن پایتخت فرودگاه بین المللی. این کشور در حال حاضر شاهد بیشتر وارداتی موارد از آنهایی که منشأ محلی [توماس پیتر/رویترز]

از 16 وارداتی موارد پنج شد در پایتخت پکن و سه در شانگهای. استان ژجیانگ, Gansu و گوانگدونگ به ترتيب گزارش چهار و سه و یکی از موارد است.

00:30 GMT – استرالیا ‘ملی’ کابینه به دیدار روز یکشنبه در coronavirus

استرالیا ملی جدید کابینه است به دیدار روز یکشنبه به عنوان کشور مورد از coronavirus صدر 250 به بحث در مورد آن پاسخ به شیوع بیماری است.

ملی کابینه که شامل فدرال و ایالت و قلمرو رهبران برگزار خواهد شد اولین جلسه خود از طریق تلفنی در روز یکشنبه.

دولت در حال حاضر توصیه می شود در برابر غیر ضروری تجمعات بیش از 500 نفر از دوشنبه.

در این نشست انتظار می رود که به بحث در مورد اینکه آیا مدارس باید بسته و کنترل مرز بیشتر محکم شامل COVID-19.

“ما به درستی نگه داشتن همه گزینه های روی میز, آیا آن را در ارتباط با سفر و یا اینکه آیا آن را در رابطه با مدارس است. مدارس سوال خواهد بود بسیار هدایت توصیه های پزشکی” وزیر بهداشت گرگ شکار تلویزیون ABC گفت.

“یکی از چیزهایی که آنها را به صحبت در مورد در حال حرکت است خیلی زود در چیزی شبیه به آن.”

00:15 GMT – رییس جمهور آمریکا از آزمایش منفی برای coronavirus

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مورد آزمایش قرار گرفت برای coronavirus و نتیجه منفی بود.

در اینجا نامه رسمی ارسال شده توسط رویترز’ جف میسون.

00:00 GMT – ایرانیان نادیده گرفتن تماس به ماندن در خانه قم زیارتگاه دستور داد بسته

ایران دستور تعطیلی از زیارتگاه های مذهبی در شهر مقدس قم که در آن کشور شیوع کروناویروس فکر این است که آغاز شده است.

همچنین ترغیب مردم برای محدود کردن حرکات خود را و اقامت کردن خیابان ها و اعلام کرده تمام کار ساخت و ساز در پایتخت تهران را متوقف خواهد کرد.

الجزیره زین Basravi که در ایران می گوید زیادی وجود دارد که شک و تردید در مورد دولت پاسخ.

“قطعا از [بستن] بهتر است بعد از هرگز” او گفت:. “اما منتقدان می گویند آن را بیش از حد کوچک و بیش از حد در اواخر آسیب در حال حاضر انجام شده است این ویروس در حال حاضر در سراسر کشور از قم.”

سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر.

من کیت Mayberry در کوالالامپور.

آن است که صبح روز 15 مارس.

خلاصه ای از آخرین تحولات:

شما می توانید به خواندن همه آخرین به روز رسانی از روز گذشته (14 مارس) در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>