ایران اعلام کرد کمترین میزان مشارکت از سال 1979

ایران وزیر کشور اعلام کرده است که میزان مشارکت در انتخابات اخیر مجلس شد حدود 42 درصد کمترین پس از انقلاب 1979.

ایران رو به رشد انزوا و تهدید از درگیری بیش از آن بن بست هسته ای با ایالات متحده و همچنین افزایش نارضایتی در خانه.

این اولین بار مردم در انتخابات نیز با کاهش به زیر 50 درصد را علامت پس از انقلاب به عنوان کشور برتر رهبر گفت: دشمنان بازی جدید کروناویروس تهدید برای منصرف کردن مردم از رای دادن.

بیشتر:

“مشارکت مردم در سراسر کشور شد 42.57 درصد … در تهران آن را در حدود 25 درصد است. در سراسر ایران بیش از 24 میلیون مردم رای” وزیر کشور عبدالرضا رحمانی فضلی گفت: در یک کنفرانس کنفرانس خبری در روز یکشنبه.

او گفت که این کشور رای دادند تحت کمتر-از-شرایط ایده آل اما با این وجود “اعتقاد ما این است که تعداد آرا و مشارکت مردم است کاملا قابل قبول است”.

در سال 2016 میزان مشارکت 62 درصد در حالی که در سال 2012 آن را 66 درصد است. 2019 شکل خواهد بود یک ناامیدی برای کشور و رهبری سیاسی که خواست مردم در انتخابات از حداقل 55 تا 60 درصد در اجرای انتخابات است.

‘منفی تبلیغات’

رهبر ایران آیت الله علی خامنه ای که در روز جمعه گفت: رای گیری بود “وظیفه دینی” سرزنش پایین مردم در انتخابات در “تبلیغات منفی” در مورد کوروناویروس.

“این تبلیغات منفی در مورد این ویروس شروع یک زن و شوهر از سال پیش و رشد بزرگتر پیش از انتخابات گفت:” خامنه ای با توجه به وب سایت رسمی خود را.

“خود را در رسانه ها را از دست ندهید کوچک ترین فرصت برای dissuading ایران رای خود و با توسل به بهانه بیماری و ویروس.”

ایران که خود را تایید اولین مورد از جدید کروناویروس دو روز قبل از انتخابات اعلام کرده است که 43 مورد از این ویروس در چهار شهرهای مختلف از جمله تهران ،

با هشت نفر مرده, ایران دارای بیشترین مرگ و میر از این کروناویروس جدید در خارج از چین که در آن شیوع آغاز شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>