IPO گزارش: کاسپر اسلش محدوده قیمت برای آن برنامه ریزی شده IPO ساعت جلوتر از انتظار قیمت گذاری

کاسپر خواب, Inc., این شرکت با اعتبار popularizing تخت-in-a-box روند کاهش قیمت برای آن برنامه ریزی شده ارائه عمومی اولیه روز چهارشنبه در حالی که سرمایه گذاران در حال هل دادن به عقب در برابر از دست دادن گیری شرکت می باشد.

نیویورک-بر اساس کاسپر گفت: این امر ارائه 8.4 میلیون سهم در قیمت $12 تا 13 دلار هر یک از قبلی محدوده از $17 به 19 دلار. این شرکت را در بالا بردن $109.2 میلیون در بالای آن محدوده. با 39 میلیون نفر سهام انتظار می رود پس از IPO کامل است این شرکت که یک ارزیابی فقط $507 میلیون دلار به زیر $741 میلیون ضمنی با قیمت قبلی محدوده و کمتر از نیمی از 1.1 میلیارد دلار آن را به دست آورد و در آخرین آن سرمایه گذاری خصوصی ، این معامله این است که انتظار می رود به قیمت بعد شنبه.

شرکت CSPR, +12.50% تا به حال از دست دادن خالص $67.4 میلیون نفر در نه ماه اول سال 2019 با توجه به آن IPO دفترچه گسترده تر از $65.5 میلیون از دست دادن پست شده در سال-دوره قبل از آن. برای همه 2018 خالص خود را از دست دادن در آمد به دلار 93.2 میلیون دلار در مقایسه با $73.1 میلیون در سال 2017.

درآمد در نه ماه اول سال 2019 آمد به $312 میلیون دلار 259.7 میلیون در سال-دوره قبل از آن.

در صورتی که شما آن را از دست رفته: کاسپر خواب را IPO انتظار برای تست اشتها برای از دست دادن گیری سابق تک شاخ

مرتبط با: IPO بازار پرانتز برای اولین بیلیون دلار معاملات از سال 2020—و کاسپر نمی توان یکی از آنها را

“یک کلمه برای توصیف کاسپر IPO: Yuck” گفت: Brian همیلتون, بنیانگذار HamiltonIPO.com که تجزیه و تحلیل و ارائه می دهد بینش در IPOs. “آنها در حال از دست دادن پول آنها ندارد و فوق العاده رشد بالا و آنها را در یک کالا کسب و کار. بد است.”

شان Kalnasy شریک در هریسون (آرکانزاس) Co., یک بوتیک بانک سرمایه گذاری است که با تمرکز بر خرده فروشی و مصرف کننده شرکت توافق کردند که کاسپر زیان یک مشکل هستند: “من نمی توانید ببینید که چگونه یک سرمایه منطقی می تواند فکر می کنم آن می تواند ارائه, ارزش,” او گفت:.

Kalnasy بخشی از تیم است که به کمک گرفتن کاسپر رقیب Purple Innovation Inc. PRPL, +0.15% عمومی از طریق ادغام معکوس با هدف دستیابی شرکت به نام تجاری جهانی کسب Corp. در سال 2017.

بنفش سودآور شد و در زمان و نشان دادن حدود 187 میلیون دلار سالانه درآمد خالص با توجه به نظارتی براده. این شرکت توسط برادران تونی و تری پیرس که تا به حال در زمینه “راحتی ” تکنولوژی” صنعت و تا به حال اختراع یک hyper-پلیمر الاستیک است که به گفته آنها ارائه پشتیبانی در تشک.

کاسپر آغاز شده در سال 2014 با فوم تشک به عنوان تنها محصول اگر چه یافته است و شامل طیف وسیعی از بستر خواب و لوازم جانبی.

“یا بنفش کم ارزش گذاری شده و یا کاسپر است بالاتر از حد ارزشگذاری—آنها را با رفتن ما دیدن یکی دیگر از نقطه داده در مورد تناقض در مورد سرمایه ارزیابی و بازارهای عمومی” گفت: Kalnasy.

همیلتون گفت: در حال حاضر IPO بازار نیست و ارزش نهادن به شرکت سازگار و دفاع از اساس در حال حرکت به دور از تجزیه و تحلیل جریان نقدی برای بیشتر ذهنی و روش های.

“با توجه به بازار که در آن تقریبا در هر شرکت است و در حال از دست دادن پول بهترین من می توانم بگویم این است که هر شرکت با ارزش است بر اساس ارزش دیگران آن را دوست دارم یا بدتر معیارهای خاص که فرد شرکت” او گفت:. “آنها می گویند در ارتش IPO ارزش ها “در هوا”—آنها هیچ معیار واقعی است که حس می کند در یک منظم. سرمایه گذاران تا حد زیادی حدس زدن.”

هنوز کاتلین اسمیت اصلی رنسانس در پایتخت ارائه دهنده نهادی تحقیقات و IPO ارز داد و ستد وجوه گفت: در این قیمت گذاری او انتظار دارد که این قرارداد به انجام.

رنسانس IPO ETF IPO +0.45% به دست آورده به 9 درصد در سال به تاریخ outperforming S&P 500 SPX +0.33% حدود 3% افزایش و 2% chalked با میانگین صنعتی داو جونز DJIA +0.30%.

خوانده شده در حال حاضر: رینولدز مصرف کننده سهام افزایش می یابد و پس از آن نمونه کارها روزمره کالاهای عمومی می رود در $1 میلیارد دلار-به علاوه IPO

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>