آیووا دموکرات بررسی 5 درصد از حوزه

آیووا حزب دموکرات در حال بررسی حدود 5 درصد از این حوزه در روز دوشنبه آیووا دموکراتیک ریاست جمهوری قفقاز پس از صدور آخرین مهلت برای مبارزات انتخاباتی به ارائه اطلاعات نشان دادن تناقضات با این نتایج

DES MOINES, آیووا — آیووا حزب دموکرات در حال بررسی حدود 5 درصد از این حوزه در روز دوشنبه آیووا دموکراتیک ریاست جمهوری قفقاز پس از صدور آخرین مهلت برای مبارزات انتخاباتی به ارائه اطلاعات نشان دادن تناقضات با این نتایج.

در بیانیه روز شنبه وزارت امور خارجه مقامات حزب در تلاش خود را به تمیز کردن پس از روز دوشنبه گزارش شکست گفت: آنها با بررسی داده های کمپین از 95 از 1,765 حوزه قفقاز و صدور هر گونه اصلاحات به نتایج نهایی در روز دوشنبه.

حزب خواسته مبارزات به ارائه شواهدی از تناقضات در نتایج نهایی روز دوشنبه قفقاز که به پایان رسید در نزدیکی کراوات سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg و ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز.

آیووا leadoff قفقاز به پایان رسید در بی نظمی پس از یک مشکل فنی و پس از آن یک تلفن logjam مانع آیووا حزب دموکرات از تدوین نتایج تا شنبه شب.

در این آمار و ارقام Buttigieg آگهی ساندرز توسط دو هيئت دولت معادل از 2,152 محسوب می شود. که یک حاشیه 0.09 درصد است.

آسوشیتد پرس روز پنجشنبه گفت این است که قادر به اعلام برنده بر اساس اطلاعات موجود. نتایج گزارش شده توسط آیووا حزب دموکرات AP معتقد است ممکن است به طور کامل و دقیق.

حزب اجرا می شود که در این مسابقه داده است این کمپین تا روز دوشنبه به درخواست بررسی تمام نتایج.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>