آیووا حزب دموکرات رئیس استعفا کرد در پی جلسه هرج و مرج

Troy قیمت ارسال نامه استعفای خود را روز چهارشنبه.

Troy قیمت صندلی از آیووا حزب دموکرات ارسال نامه استعفای خود را روز چهارشنبه پس از واکنش شدید گرفت که پس از نتایج حاصل از این جلسه بودند با تاخیر در هفته گذشته با توجه به “برنامه نویسی مسائل” از دولت جدید گزارش برنامه.

پس از سردرگمی قفقاز, قیمت, گفت که او در حال شکل گرفتن مسئولیت کامل.

“واقعیت این است که دموکرات ها سزاوار بهتر از آنچه رخ داده در جلسه شب. به عنوان رئیس این حزب من عمیقا متاسفم برای آنچه که اتفاق افتاده است و مسئولیت برای هر شکست و از طرف آیووا حزب دموکراتیک” قیمت گفت: در نامه استعفای خود را.

او افزود: “در حالی که من تمایل به ماندن در این نقش و این فرایند از طریق به اتمام من معتقدم آن زمان برای حزب دموکرات آیوا برای شروع به دنبال به جلو و حضور من در نقش فعلی باعث می شود که سخت تر است.”

این اولین بار نیست که دولت و خود رأی آمده اند تحت بررسی. برای سال مقامات منتخب و صاحب نظران و رای دهندگان در سراسر کشور را مورد سوال آیووا برای اولین بار در کشور وضعیت به دلیل عدم شفافیت و قوانین پیچیده. بسیاری از منتقدان از جمله سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری جولیان کاسترو نیز اشاره کرد آیووا وضعیت با توجه به عدم تنوع.

قیمت استعفای موثر است بلافاصله پس از انتخابات از یک صندلی موقت در شنبه, فوریه. 15 و recanvasses در حال برنامه ریزی برای شروع در روز یکشنبه, فوریه. 16.

این است که در حال توسعه داستان. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>