آیووا حزب دموکرات پیش بینی انتشار اکثریت حزبی نتایج سهشنبه

آیووا حزب دموکرات گفت: این پیش بینی انتشار اکثریت حزبی نتایج اواخر روز سه شنبه بعد از ظهر گفته اند ABC News.

آیووا caucusgoers شد و بدون نتیجه در اواخر دوشنبه شب و سه شنبه بعد از مسائل فنی و سردرگمی در زمین طرح میتوانست vaunted قفقاز. متعاقب آن هرج و مرج بازیگران پال بیش از آنچه که به طور سنتی به روحیه بالا شروع به دموکراتیک اولیه فصل و پرسش های مطرح شده در مورد تاثیر Hawkeye دولت برای اولین بار-در-این-ملت وضعیت رفتن به جلو.

وجود ندارد و نتایج هیچ کدام از نامزدها که crisscrossed آیووا منجر به قفقاز ساخت حدود 400 متوقف می شود و در مجموع با بیش از 330 روز را صرف در Hawkeye دولت در حالی که برگزاری بیش از 2.300 حوادث و صرف میلیون ها دلار در تبلیغات و کمپین حوادث شاهد بازگشت سرمایه گذاری خود را با داشتن “لحظه”.

بیشتر مشکلاتی که گرفتار شنبه شب قفقاز مطرح شده برای هر دو کمپین و رای دهندگان نگرانی های جدی در مورد دقت و صحت شمارش بسیار در پی پس از نمایندگان که نقش مهم در شمارش سوی تعدادی از نمایندگان متعهد مورد نیاز برای برنده شدن نامزدی در کنوانسیون ملی دموکرات ها. تعداد کل نمایندگان متعهد مورد نیاز برای برنده شدن نامزدی و تبدیل شدن به presumptive نامزد است 1,991.

“در حالی که طرح ما این است که انتشار نتایج در اسرع وقت امروز” آیووا حزب دموکرات (IDP) رئیس Troy قیمت در بیانیه ای گفت: صبح روز سه شنبه “هدف نهایی ما این است که اطمینان حاصل شود که صداقت و دقت از روند همچنان حفظ شود.”

از “تناقضات” روشن شد که حوزه حزبی نتایج آغاز شده در آینده و در آنها اجرا از طریق دقت و بررسی کیفیت با توجه به قیمت که اشاره کرد که “علت این تناقضات روشن نشد و تحقیقات لازم که در زمان.”

قیمت گفت: از قبل برنامه ریزی شده پشتیبان اقدامات از تماس در نتایج جستجو و ورود داده ها به صورت دستی “در زمان طولانی تر از انتظار می رود.”

DNC درگیر می شود

Polk County دموکرات رئیس شان Bagniewski تایید به شبکه خبری ABC که DNC در تماس بوده است حوزه صندلی و درخواست برای نتایج – معنی حزب ملی کمیته است که به طور فعال درگیر در تماس با رهبران هر حوزه به منظور بررسی نتایج.

و یکی از دموکراتیک رسمی است گفته بودن که DNC است “مصرف بیش از” حسابداری. این مقام گفت که به دانش خود را از این هرگز اتفاق افتاده است.

پیش از این که نتایج انتشار کارل واس یک حوزه رئیس Des Moines-55 در حالی که تلاش برای رها کردن خود را در حوزه بسته گفت که او می خواهم تماس شده توسط کمیته ملی حزب دموکرات.

“آنها می خواستند یک کپی از ریاضی من ورق,” او گفت:.

واس گفت: نمی دانم چرا آنها می خواستند ریاضی خود را ورق یا اگر آن را به روش استاندارد. این فقط واس بار دوم به عنوان یک حوزه حزبی صندلی و گفت: او خواسته بود برای اولین بار.

ریاضی ورق های گنجانده شده در این حوزه بسته است که هر صندلی های دریافت شده از آیووا حزب دموکرات است. در علاوه بر این به ریاضی ورق ریاست جمهوری ترجیح کارت county نامزد دادخواست و خلاصه ای از نتایج فرم برای نمایندگان و گزینه های در بسته.

او اضافه کرد که در حالی که با استفاده از گزارش برنامه آنها گزارش یک overcount از شرکت کنندگان و نبود قادر به بازگشت و تجدید نظر در اعداد است.

مبارزات رای دهندگان اضطراب برای نتایج

اما به عنوان نتایج باقی مانده در برزخ تعدادی از 2020 دموکراتیک انتخاباتی به نظر می رسد به رشد antsy در پیش بینی و اقدام به چرخش در نتیجه-به مراتب مبهم شب را به عنوان خود را به پیروزی.

سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg است بر روی زمین در نیوهمپشایر شنبه و ساخته شده از چند دور در کابل پس از مدعی پیروزی در آیوا قفقاز شب گذشته.

در CBS This Morning, Buttigieg خواسته بود اگر آن را زودرس می گویند او برنده اگر گزارش نهایی نیست هنوز. وی با اشاره به مبارزات انتخاباتی خود را از داده های داخلی.

“ما باید نتایج از سازمان ما و اگر شما نگاه در آنچه که ما قادر به انجام آنچه شب گذشته اتفاق افتاد, این واقعیت است که این کمپین بود قادر به جمع آوری حمایت های شهری و برون شهری و مناطق روستایی به طور یکسان در شهرستان است که هیلاری کلینتون برنده, استان ها که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده ما در حال هیجان زده و کاملا در نظر بگیرید که یک پیروزی” گفت.

مبارزات دیگر ابراز نا امیدی با هرج و مرج و تاخیر و همچنین نگرانی در مورد اینکه چگونه این تعداد در حال حاضر خواهد شد در جدول نسبتا.

ماساچوست ایالت الیزابت وارن مدیر کمپین راجر لاو صبح روز سه شنبه با بیان این که شک و گفت: حتی قبل از هر گونه اطلاعات منتشر شده است – که آنها هم رسید.

“ما کمپین جمع آوری عکس ها و دیگر خام مستندات از نتایج در صدها جلسه مکان به عنوان بخشی از داخلی ما گزارش روند” لاو توییتی. “امروز ما را فراهم خواهد کرد آنچه که ما را به آیووا حزب دموکرات برای کمک به اطمینان از یکپارچگی خود را در روند.”

تن او تکرار که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن مبارزات انتخاباتی شب گذشته که به نام “توضیح کامل” در مورد کنترل کیفیت روش های مورد استفاده به منظور بررسی نتایج و فرصتی برای پاسخ قبل از هر نتیجه ای منتشر می شوند.

به عنوان دموکراتیک زمینه به نظر می رسد آینده به نیوهمشایر بلومبرگ چشم نماینده شمارش در جای دیگر

به عنوان دیگر 2020 نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری به دنبال وضوح از آیووا آنها به عنوان محوری به نیوهمپشر–بعدی در اوایل مسابقه سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار فشرده با gambit به کلید در سه شنبه نقاط با یک نماینده داشت. علاوه بر این او به طور خاص در حد عالی رساندن در نوسان متحده تهمت برداشت در سال 2016 است که دموکرات ها “باید” برنده مانند پنسیلوانیا و اوهایو و میشیگان.

او با پرش چهار اوایل متحده — آیووا و نیوهمپشایر و کارولینای جنوبی و نیوهمپشایر در تلاش برای تاخت و تاز در کالیفرنیا و وو و پیروزی در آن 415 نمایندگان.

همه در همه, کالیفرنیا بیشتر نمایندگان از چهار اولیه رای گیری متحده ترکیب شده است.

“من از شنیدن چیزی اتفاق افتاده است در آیووا و یا اتفاق نمی افتد. من نمی دانم که. هنوز هم نمی تواند’ شکل که. من در هواپیما تا آمدن اینجا و من خواب — به خواب رفته بود و من از خواب بیدار شده و من گفت: چه اتفاقی افتاد ؟ …اما در حالی که سایر نامزدهای دموکرات پرواز کرده به نیوهمپشایر در حال حاضر من در اینجا در میشیگان به دلیل این است که دولت ما کاملا — نگاه ما باید برای پیروزی در این ایالت در ماه نوامبر اگر ما در حال رفتن به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” بلومبرگ گفت: در طول برگزاری رویداد در دیترویت.

این است که در حال توسعه داستان. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

ABC News’ مگ کانینگهام آرماندو گارسیا, جاستین گومز, پخش فیلم سکس MaryAlice پارک ساشا Pezenik و Briana استوارت کمک به این گزارش.

ترجمه تخصصی مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>