آیووا قفقاز: چه انتظار می رود از سال 2020 دموکراتیک نامزد

Des Moines, آیووا – پس از روز پس از انتخابات ریاست جمهوری 2016 دموکرات باید نگاه به 2020 امید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد بود فقط یک دوره رئیس جمهور.

در یک نقطه وجود دارد بیش از دو دوجین نامزد. در حال حاضر فقط 11.

بعد از این همه تظاهرات تمام بحث های سیاسی و بسیاری از لحظات رای دهندگان در آیووا به لگد کردن شروع حزبی و ابتدایی فصل در انتخابات نجومی است که ایالات متحده تمام راه را تا نوامبر است.

من شده اند به دنبال دموکراتیک مسابقه نزدیک و صرف چند روز گذشته در آیووا. در ذهن این دولت است که همیشه قادر به پرتاب تعجب در اینجا است که چگونه نامزدها که در حال اجرا هستند ممکن است پایان در آیووا جلسه سه شنبه شب ،

مایکل بنت

یک سناتور از کلرادو مایکل بنت یک نام آشنا برای بسیاری از رای دهندگان در آیووا. بنت است متوسط که معتقد به سازش اما بسیاری انتظار دارند که او بدون زرق و برق مبارزات انتخاباتی به پایان رسید در این روز پس از آیووا.

Michael Bennet

دموکرات نامزد ریاست جمهوری سناتور مایکل بنت [فایل: مریم Altaffer/آسوشیتد پرس]

جو بایدن

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن بازی های برگزار شده است تا روابط خود را به رئیس جمهور سابق باراک اوباما بود که تعجب برنده در آیووا 12 سال پیش. اوایل سناتور بایدن دیده است حمایت خود را غوطه در چند هفته گذشته.

اما او هنوز هم باقی مانده است در میان ردیف بالا نامزدها در آیووا با توجه به رای گیری های اخیر.

Iowa caucus

دموکراتیک 2020 آمریکا نامزد ریاست جمهوری و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن [فایل: ایوان Alvarado/رویترز]

محبوب با طبقه کارگر رای دهندگان این است سوم خود را اجرا کنید برای کاخ سفید است. انتظار می رود بایدن را به پایان برساند در سه.

مهم است به یاد داشته باشید که دموکرات نامزد دریافت جایزه شده اند و سه معاون رئیس جمهور برای اجرا پس از جنگ جهانی دوم است. هر سه را از دست داده اند.

پیت Buttigieg

پیت Buttigieg تجربه در کار ممکن است تنها به عنوان یک شهر کوچک شهردار در ساوث بند, ایندیانا, اما جوانترین از همه نامزدها در سن 38 او صحبت در مورد ایجاد انگیزه در نسل جدید دموکراتیک و رای دهندگان آمریکایی.

Buttigieg مطرح است یک پشته از پول و قادر بوده است به کمپین در سراسر کشور در حالی که سناتور بوده است تا از استیضاح دادگاه در واشنگتن, DC.

 Pete Buttigieg

ما دموکرات نامزد ریاست جمهوری و شهردار South Bend, ایندیانا, پیت Buttigieg [فایل: استیو Marcus/رویترز]

هر چیزی خارج از بالا و چهار پایان قرار می دهد مبارزات انتخاباتی خود را در حمایت از زندگی و او نیاز به یک نتیجه بزرگ در نیوهمپشایر اولیه در هفته آینده برای زنده ماندن.

Tulsi Gabbard

Tulsi Gabbard ما نماینده از هاوایی تا به حال بسیار کمی حضور در آیووا. او مخالف دخالت نظامی آمریکا در خارج از کشور, اما او کشیده شده انتقاد برای ملاقات با رئیس جمهور سوریه بشار اسد.

او بعید است که در بالا هفت, اما بسیاری معتقدند او ممکن است راه اندازی یک شخص ثالث اجرا است که می تواند رای به دور از نهایی دموکرات نامزد.

Democratic presidential candidate Rep. Tulsi Gabbard speaks during the fourth U.S. Democratic presidential candidates 2020 election debate in Westerville, Ohio

دموکرات نامزد ریاست جمهوری نماینده Tulsi Gabbard [فایل: Shannon استاپلتون/رویترز]

Ctq

یک سناتور از همسایه مینه سوتا ctq معتقد است او می تواند درخواست تجدید نظر به رای دهندگان در سراسر کشور ترویج عملی “میانه” ارزش. او در نظرسنجی شماره به آرامی رخنه کرد تا بیش از چند هفته گذشته با دادن حامیان این شانس را به ادعای او “Klo-mentum”. اگر او می تواند پایان چهارم آن خواهد شد به خوبی به عنوان یک پیروزی برای مبارزات انتخاباتی خود را و نگه داشتن او در این مسابقه است.

Iowa Klobuchar

دموکراتیک 2020 آمریکا نامزد ریاست جمهوری سناتور ctq [فایل: برنا نورمن/رویترز]

Deval پاتریک

سابق ماساچوست فرماندار Deval پاتریک ساخته شده بعدی به هیچ تاثیر در آیووا – و یا در جای دیگر که برای ماده. بسیاری انتظار دارند که او را به رها کردن در روز سه شنبه.

Deval Patrick

سابق فرماندار ماساچوست و دموکرات نامزد ریاست جمهوری Deval پاتریک [فایل: کارلو احدی/رویترز]

برنی ساندرز

برنی ساندرز یک سناتور مستقل از ایالت ورمونت که توصیف خود را به عنوان یک سوسیالیست دموکراتیک. او آمد و در دوم پشت سر هیلاری کلینتون در آیوا چهار سال پیش. آن بود اما نزدیک ترین حاشیه آیووا دموکرات قفقاز تا به حال دیده بود.

Iowa caucus

دموکرات نامزد ریاست جمهوری سناتور برنی ساندرز [فایل: Mike Segar/رویترز]

ساندرز قوی مردمی و حمایت های خوب سازمان است. وجود دارد برخی از دموکرات ها که نگران باشید که آیا کسی که می خواهد به معرفی جهانی بهداشت و درمان رایگان و شهریه کالج و محدود کردن نفوذ میلیاردرهای در واقع می تواند برنده انتخابات عمومی اما حامیان اصرار دارند این است که انتخابات در مورد تغییر و ساندرز است به ارائه. او به احتمال زیاد در سه.

تام Steyer

تاجر میلیاردر تام Steyer پول به ماندن در مسابقه طولانی پس از نامزد محبوب رها کردن اما او خوش شانس خواهد بود به پایان برساند در پایین سه.

Tom Steyer

دموکراتیک ریاست جمهوری, نامزد تام Steyer بنیانگذار NextGen Climate Action [فایل: استفان لام/رویترز]

الیزابت وارن

سناتور الیزابت وارن اغلب در مورد بزرگ تغییر ساختاری و برابری درآمد. مبارزات دیگر اعتراف سناتور ماساچوست ساخته شده است نیرومند عملیات بر روی زمین در آیووا و که می تواند کلیدی برای انجام این کار او را بهتر از بسیاری از گمان. دیگر نامزدها در روزهای اخیر شده است گزنده را در حمایت از او, اما او می تواند رهبری برای یک-یک به پایان برسد.

Warren

دموکرات نامزد ریاست جمهوری سناتور الیزابت وارن [فایل: استیو Marcus/رویترز]

اندرو یانگ

اندرو یانگ سابق tech اجرایی است که صحبت در مورد معرفی یک اساسی جهانی درآمد. حمایت خود را رفته است و نه نزدیک به دو چهره است. او به احتمال زیاد نمی خواهد پایان تاریخ و زمان آخرین اما بهترین او می تواند برای امید ششم در آیووا.

Andrew Yang

دموکرات نامزد ریاست جمهوری کارآفرین اندرو یانگ [فایل: شکایت Ogrocki/آسوشیتد پرس]

مایکل بلومبرگ

سابق نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار است پرش اولیه رای گیری در ایالات آیووا و نیوهمشایر با تمرکز توجه خود را در روز سه شنبه (3 مارس).

به طور معمول که کشتن یک کمپین به دلیل آن را تلاش برای جمع آوری پول. اما چند میلیاردر است بودجه خود را در کاخ سفید پیشنهاد.

Former New York City Mayor Michael R. Bloomberg speaks during the Presidential Gun Sense Forum in Des Moines

سابق شهر نیویورک شهردار و دموکرات نامزد ریاست جمهوری مایکل بلومبرگ [فایل: اسکات مورگان/رویترز]

بلومبرگ گزارش خواهد بود در کالیفرنیا یک شنبه وزارت امور خارجه روز دوشنبه به جای.

یک چیزی که شما اغلب می شنویم این است: “آیووا نیست اول به دلیل آن مهم است, مهم است چرا که آن را برای اولین بار.” این اولین نشانه ای واقعی از چگونه رای دهندگان به فکر که سیاست های آنها پشتیبانی می کند که آنها باور دارند که می تواند چالش مغلوب ساختن پیشی جستن.

یک عملکرد خوب در اینجا تولید تبلیغات اغلب به ارمغان می آورد پشتیبانی بیشتر و مهمتر کمک می کند تا با جمع آوری کمک های مالی. شما باید برای برنده شدن در آیووا به یک برنده. اما شما می توانید از دست دادن کاخ سفید در اینجا بیش از حد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>