آیووا قفقاز زندگی می کنند به روز رسانی: اوایل ورودی های نظرسنجی ها برآورد نشان می دهد 4-مسابقه راه

DES MOINES, آیووا — برای بیش از یک سال و دموکراتیک ریاست جمهوری مدعی شده اند کمپینگ در آیووا تبادل پرونده خود را برای اولین بار-در-این-ملت caucusgoers چرا آنها باید این حزب نامزد در ماه جولای.

از کمپین متوقف می شود تا خانه احزاب به تظاهرات در هر گوشه ای از کشور و در سراسر آیووا 99 شهرستانهای نامزدها در زمان به از بیخ و بن به طرح چشم انداز خود را برای کشور توبیخ رئیس جمهور تهمت, دعوت حزب وحدت و زیرکانه را در تضاد با رقبای خود را همه در امید متقاعد کردن برخی از پرطرفدار ترین اصلی رای دهندگان به مبارزات انتخاباتی خود را.

اما در حال حاضر با جلسه روز در اینجا بسیار رقابتی مسابقه ورود حتی مهم تر فاز: بدون در نظر گرفتن عدم قطعیت در اطراف نتیجه روز دوشنبه قفقاز یک winnowed زمینه می تواند ظهور از Hawkeye دولت ، تأکید فشار بر کاندیداها به اکسل در اولین مسابقه از دروازه.

در اینجا چگونه شب اتفاق می افتند:

8:03 p. m. لیبرال ها به نظر می رسد به تسلط چندان دور مقدماتی ABC News خروج نتایج نظرسنجی پیدا کردن

لیبرال ها تسلط در امشب آیووا دموکرات قفقاز اولیه ABC اخبار کنکور نتایج نظرسنجی پیدا کردن – اما ایدئولوژی تنها می رود تا کنون: مراتب بیشتر حزبی را برانگیخت معطوف به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از نامزد نزدیک به آنها را در مسائل.

شصت و هشت درصد از حزبی را برانگیخت شناسایی خود را به عنوان لیبرال ها مطابق با رکورد بالا در سال 2016 ورودی نظرسنجی. در همان زمان جلسه را برانگیخت توسط 61-37 درصد نیز می گویند که آنها می خواهم به جای دیدن این حزب معرفی نامزد با بهترین شانس برنده شدن در ماه نوامبر نسبت به کسی که “با شما موافق عمده مسائل است.”

در یک شدت مورد بحث مسئله 60 درصد حمایت از یک دولت-اجرای طرح بیمه سلامت – یک رویکرد حمایت برنی ساندرز و الیزابت وارن – در مقابل 36 درصد مخالف. نامزد حمایت شرح زیر با نتایج بهتر برای ساندرز و وارن همراه در میان تک پرداخت کننده از حامیان مخالفان.

هر آنچه که سیاست اولویت مراقبت های بهداشتی است که تا کنون این موضوع بالا از چهار است که مورد آزمایش قرار گرفتند در ورودی نظرسنجی. چهل و یک درصد از دموکرات حزبی شرکت کنندگان تماس بگیرید مراقبت های بهداشتی مهم ترین مسئله در انتخاب خود را از بقیه 21 درصد انتخاب تغییر آب و هوا; 16 درصد نابرابری درآمد; و 14 درصد در سیاست خارجی.

سیاسی مستقل حساب دو در 10 جلسه-را برانگیخت در هدف با سال گذشته است. کمتری وجود دارد برای اولین بار حزبی شرکت کنندگان – 32 درصد در مقابل 44 درصد در سال 2016 و حتی بیشتر از یک رکورد 57 درصد در سال 2008.

ABC News’ ناظر انتخابات گری لانگر.

8:03 p. m. در اوایل ورود نظرسنجی برآوردها نشان می دهد 4-مسابقه راه

بر اساس اوایل ورود نظرسنجی تخمین می زند به نظر می رسد مانند یک فرد نژاد تا کنون بین معاون رئیس جمهور جو بایدن سابق South Bend, ایندیانا, شهردار Buttigieg ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز و ماساچوست ایالت الیزابت وارن در تنظیمات اولیه.

آنچه که در مورد امشب: Iowa قفقاز شروع سال 2020 نژاد به کاخ سفید

در چند هفته گذشته بسیاری از دموکرات زمینه-گذشته از این چهار سناتور گیر کرده در داخل آمریکا مجلسی برای مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه — باید ماندم, به در, آیووا, ساخت قوی ترین و پرقدرت ترین بازی برای caucusgoers حتی اگر این به معنی تیز حملات خود را در هر یک از دیگر.

نامزدهای’ بسته شدن استدلال که اغلب به رشته خود را از بیخ و بن سخنرانی و تکرار در تلویزیون و دیجیتال, تبلیغات, همه مرکز در تصفیه پاسخ به این سوال electability و همچنین نشان می دهد ظریف تفاوت بین آرای انتخابات ریاست جمهوری به خصوص ردیف بالا.

بایدن خم به کنتراست با نسبت ناروا به آیووا, کمپین

در روزهای پایانی مبارزات انتخاباتی در آیوا سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به تکیه به شدت به این پیام است که او نامزد است که می تواند بهترین متحد کردن حزب دموکرات و مقاومت در برابر کبودی انتخابات با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

در یک سخنرانی در صورتحساب یا لیست به عنوان یک پیش buttal به مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در Des Moines در پنجشنبه بایدن استدلال کرد که “شخصیت ملت” است که در انتخابات در سال 2020 انتخابات.

“مهم نیست که اگر یک رئیس جمهور نهفته است ؟ مهم نیست که اگر یک رئیس جمهور هیچ قطب نمای اخلاقی? مهم نیست که اگر یک رئیس جمهور معتقد است که آنها بالاتر از قانون ؟ مهم نیست که اگر یک رئیس جمهور است خرده? چیست ؟ بی رحمانه است ؟ کینه توز? آیا شخصیت یک رئیس جمهور مهم است ؟ من معتقدم که پاسخ به هر یک از این سوالات است ‘بله'” بایدن گفت: جمعیت در واوکی.

بایدن در ادامه به تکیه به این پیام اخلاقی رهبری به کنتراست خود را با مغلوب ساختن پیشی جستن و با تکیه بر چندین دهه تجربه را به نفع خود بیش از یک رای دهندگان مردد.

“دلیل من در حال اجرا است که به دلیل تجربه من” بایدن گفت: “صبح به خیر آمریکا” جمعه است. “با تجربه می آید کمی از قضاوت و حکمت و من یک رکورد کشیدن چیز با هم.”

“من در حال اجرا به دلیل این واقعیت من این تجربه نیست با وجود این واقعیت است که من این تجربه,” او اضافه شده است.

او همچنین با تمرکز بر سیگنالینگ برای دموکرات ها که او امن ترین شرط بندی در سال 2020 به عنوان رای دهندگان وزن خود تصمیم نهایی.

“این است که هیچ وقت به یک ریسک است. ما نیاز ما قوی ترین نامزد است. پس بیایید نامزد دموکرات تهمت ترس بیشتر است. رای بایدن. ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن” یکی از یمن و بسته شدن تبلیغات می گوید.

ساندرز سیاهی سازماندهی دلاوری را electability مورد

کلید بنای هر دو از ایالت ورمونت برنی ساندرز’ ریاست جمهوری مناقصه در سال 2016 و 2020 است توانایی های خود را به کشت حمایت از یک بخش از رای دهندگان یا رها یا جدید به روند سیاسی است.

با وجود سنا محاکمه او را مجبور به فرار از مبارزات انتخاباتی — به عنوان شورشی دموکرات پیوسته در دولت و نظر سنجی های ملی — ساندرز’ توانایی منحصر به فرد برای جلب جمعیت عظیم که انحراف جوان همچنان به شکل خطوط از مبارزات انتخاباتی خود را.

در آخر هفته درست قبل از قفقاز Sanders حدود 30 ساعت در حالت ساخت هشت متوقف می شود و پوشش حدود 300 مایل بر روی زمین است.

در ایندیانوولا در شنبه مشخص شده است که بازگشت خود را به استامپ پس از نزدیک به یک هفته در واشنگتن ساندرز شده و صورت خود را با caucusgoers با این استدلال که همچنین قابلیت های خود را به عنوان یک سازمان خواهد او را به یک مزیت رقابتی برای رفتن پا به پا با مغلوب ساختن پیشی جستن در یک انتخابات عمومی ،

“به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد شد که بسیار توانمند حریف برای تعدادی از دلایل ما نیاز به بزرگترین رای دهندگان به نوبه خود در تاریخ آمریکا است. این فقط یک واقعیت است,” او گفت: جمعیت است. “من باور دارم که ما کمپین مبارزات انتخاباتی از انرژی است که در مبارزات انتخاباتی از هیجان است این کمپین است که می تواند میلیون ها نفر از مردم به روند سیاسی که به طور معمول رأی نمی دهند.”

“من فکر می کنم ما در حال قوی ترین کمپین به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن از آنجا که ما در حال توسعه قوی ترین ریشه های چمن جنبش در این کمپین” او ادامه داد.

با بیشتر مبارزات و حتی تهمت و گرفتن اطلاع از ساندرز’ بهنگام ظهور او همچنان به انرژی پایه خود را با در نظر گرفتن دموکراتیک استقرار.

“ناگهان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است صحبت کردن در مورد مبارزه ما. ناگهان کمیته ملی حزب جمهوری خواه است که به tweeting در مورد کمپین ما,” او گفت: به یک جمعیت از 1100 مردم در شهرستان Sioux. “ناگهان ما دموکراتیک استقرار بسیار عصبی در مورد این کمپین است.”

“ما خود را بدترین کابوس. این است که خود را ” کابوس در خیابان الم.'”

شهردار پیت رزین های سیاسی خارجی وضعیت جوانان به عنوان یک لبه

سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg سپری کرده است در آخرین روزهای پیش از قفقاز با این استدلال که وضعیت خود را به عنوان یک واشنگتن خارجی چیزی است که کاخ سفید نیاز دارد و با استفاده از جوانان خود را به بازیگران خود را به عنوان نامزدی که می تواند طلیعه چیزی بودن در یک “نسل جدید” از رهبری است.

“در نیم قرن گذشته در این کشور در هر زمان تنها من داد کاخ سفید بدون استثنا انجام داده ایم آن را با یک نامزد است که به دنبال به آینده حرکت گذشته بحث از گذشته و نه یک مخلوق واشنگتن و باز کردن درب به یک نسل جدید” Buttigieg گفت: در شهر هال در مرشللتون. “این که چگونه ما برنده شوید. و آن را به مهم تر از همیشه به دلیل آن است که چگونه ما را اداره کنند.”

او ادامه داد: مطرح کردن این موضوع در شنبه گفتن حامیان در Anamosa “اگر شما هنوز هم ساخت تا ذهن خود را پس از آن که’ به همین دلیل من در اینجا به یکی دیگر از گفتگو در مورد چگونه برای برنده شدن…من فکر می کنم آن آغاز می شود با تضمین این که ما نمی دهد به ایده نیاز به را انتخاب کنید آنچه در آن می گذرد را به حکومت خوب و آنچه در آن می گذرد را به منظور پیروزی بزرگ است.”

در فینال کشش 38 ساله از حزب دموکرات نیز محکم تر تاکید کرد و استدلال او که سیاست های شکسته, حتی در حال اجرا یک آگهی دعوت مردم آیووا نمایندگان شان را به این کشور هم در قفقاز و گفت: “ما نمی توانیم به خاطر انجام همان و انتظار نتایج متفاوت است.”

با وجود تمرکز خود پیام وحدت در همان زمان Buttigieg آغاز شده است به استناد رقبای خود را با نام در هفته گذشته — یک تغییر قابل توجهی برای شهردار سابق که قبلا تنها محجبه jabs در رقبای خود. تحت فشار “به خوبی” در آیووا به عنوان او گفت: در واترلو در شنبه او شروع به طور مستقیم هدف قرار دادن خود را بالا دو مخالفان در دولت فقط چهار روز قبل از روز مسابقه.

“ما برخی از احترام اما تفاوت جدی در مورد آنچه در آن است رفتن به. من می شنوم معاون رئیس جمهور بایدن گفت که این زمان را به خطر کسی جدید. اما تاریخ به ما نشان داده است که بزرگترین خطر ما می تواند بسیار مهم انتخابات آینده این است که به دنبال به همان واشنگتن راهکار و بازیافت همان استدلال و انتظار می رود که به کار در برابر یک رئیس جمهور مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که در نوع او گفت:” در دکوراه در روز پنج شنبه.

“سپس من می شنوم سناتور سندرز خواستار یک نوع سیاست است که می گوید شما باید برای رفتن به تمام راه را در اینجا و هیچ چیز دیگری می شمارد. و آن را در آینده در همان لحظه که ما در واقع باید یک تاریخی اکثریت نه فقط در تراز وسط قرار دارد در اطراف آنچه در آن است ما در مقابل اما توافق بر آنچه در آن است که ما برای” او ادامه داد.

قبل از آیووا وارن کست خودش را به عنوان یک جنگنده که برنده خواهد شد

ماساچوست ایالت Elizabeth Warren, تنها زن ریاست جمهوری مدعی همواره رای گیری در دو رقم دیده است او شماره شیب نسبت به پایان سال 2019 و اوایل سال 2020 در میان سوالات میان دموکرات ها بیش از electability یکی از کلید رانندگی نیروهای حمایت از این چرخه است.

با وجود لغزش در رای گیری به عنوان بخشی از فشار نهایی قبل از آیووا وارن در ادامه به زمین خودش را به عنوان یک جنگنده که می توانید با وحدت یک نوار از رای دهندگان پشت سر او در مبارزات انتخاباتی از جمله جمهوری خواهان.

“اگر سابق مغلوب ساختن پیشی جستن حامی می تواند انرژی توسط الیزابت وارن و سپس الیزابت وارن در حال انجام کاری بزرگ برای آمریکا” آیووا جمهوری خواه که caucused برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 و در حال حاضر برنامه ریزی برای جلسه وارن می گوید: به تازگی منتشر شده آگهی در حال اجرا در آیووا.

“من شجاعت. من یک برنامه است. من تمایل به مبارزه و میخوام شروع با چیزی است که نه تنها ما کل حزب می تواند اجرا شود اما شروع با چیزی که واقعا جذاب برای بسیاری از جمهوری خواهان در سراسر کشور” او همچنین گفت: در طول یک تله-سالن شهر با مردم آیووا نمایندگان شان از Washington D. C به هفته گذشته است. “من فکر می کنم که به ما می دهد یک مبنای خوبی برای برنده شدن است. من آن را دریافت کنید. ما قصد داریم برای به دست آوردن هر جمهوری خواه اما ما می رویم به درمان مردم با احترام بگذارند.”

اما وارن جنگنده محور پیام نیز می آید به عنوان سابق استاد دانشگاه هاروارد تحت فشار قرار دادند تا بحث بر سر تبعیض جنسیتی در سیاست به خط مقدم مبارزات انتخاباتی او پس از سی ان ان گزارش داد که او مترقی متحد ساندرز گفت: او در یک جلسه خصوصی در دسامبر 2018 که به اعتقاد او یک زن نمی تواند برنده که او را رد کرده است.

“زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کردم منتخب جهان تغییر” وارن گفت: حامیان در سدار رپیدس. “زنان نامزد شده اند بیش از حد مردان نامزدها بوده است. من فقط می خواهم برای روشن باشد: زنان برنده شوید.”

مبارزه تعریف می کند هفته گذشته از آیووا نژاد

فراتر از Buttigieg این نام نامگذاری و شکاف بین ساندرز و وارن ، frontrunners را صرف نهایی هفته در آیووا بیشتر جسارت به مشاجره با یکدیگر بیش از تفاوت های خود را در تلاش برای تشخیص مبارزات انتخاباتی خود را.

با نظر سنجی نشان بایدن و ساندرز در حرارت مرده سابق معاون رئیس جمهور اخیرا زدم مستقل سناتور با اشاره به این که ساندرز نیست “ثبت شده دموکرات.”

“او گفت که او — او شما می دانید او ثبت شده دموکرات به بهترین دانش من” بایدن به خبرنگاران گفت: روز شنبه در پلا. “و برنی به یک دیدگاه متفاوت است. منظورم این است که همه چیز به من پیشنهاد به شما این است که من می خواهم به انجام, من نمیفهمد که چگونه به پرداخت هزینه برای. او اذعان کرد که او حتی نمی دانند که چگونه — چگونه او را میخوام انجام آن است. چگونه شما می توانید چیزی انجام می شود که در راه است؟”

مناقشات سیاسی بین دو سالمند دولتمردان به عنوان هر دو بایدن و ساندرز رقابت برای کشور یقه آبی رای دهندگان — به دنبال پس گرفتن طبقه کارگر بلوک که زیرفشار به ناروا در سال 2016.

ساندرز برای صرف هفته در نظر گرفتن هدف در بایدن برای جنبه های مختلف بایدن را به مدت طولانی رکورد هر دو در امنیت اجتماعی و سیاست خارجی به طور خاص خود را از جنگ عراق رای دادن. ساندرز’ محوری به یک مقدار بیشتر صعودی استراتژی را در پیشرو دموکرات برجسته چقدر شدید در این مسابقه تبدیل شده است و بدون روشن frontrunner.

با وجود ضربه تند وشدید زدن بایدن که تحت فشار قرار دادند تا برای حزب وحدت پس از شروع خود را پیشنهاد التماس بقیه زمینه به “اجازه دهید این دموکراتیک مسابقه اسلاید به درمان منفی از یکدیگر است.”

“ما باید قادر به کشیدن کشور با هم. از جمله نه تنها دموکرات” او به خبرنگاران گفت: پنج شنبه. “ما نمی توانیم اجازه این دموکراتیک مسابقه اسلاید به درمان منفی از یکدیگر است. ما نمی توانیم اجازه دهید این اتفاق می افتد. وسوسه بیش از حد برای برخی از در حال اجرا. ما فقط نمی تواند آن را انجام دهد. همانطور که باراک گفت: آخرین چیزی که ما نیاز به انجام است که به صورت یک دایره مدور تیرباران.”

اما نامزدهای نیز رقیب با یک هنوز هم بی قراری مسابقه و یک لایه میانی از دیدن برخی از مهم حرکت است. ایالت مینه سوتا ctq که برداشت بخار در طول اولین ماه از انتخابات سال گذشته را صرف چند هفته متمایل به میانه ارزش و توانایی خود را برای برنده شدن در “پرواز بیش از کشور” را به عنوان او قفسه تاییدیه از نیویورک تایمز, آیووا, را چهار بار شهر و یک تخته سنگ از سابق و فعلی مجلس.

منعکس کننده عدم قطعیت در اطراف این مسابقه که منجر به جلسه شب هنگامی که تعدادی از دموکرات رقیب به دنبال upend انتظارات کمتر از نیم 45 درصد از احتمال آیووا دموکراتیک caucusgoers را ساخته اند تا ذهن خود و گفت: آنها می شود را متقاعد به حمایت از کاندیدای دیگر به گفته های اخیر سی ان ان/Des Moines Register نظرسنجی از اواسط ژانویه.

آیووا اهمیت تحت الشعاع قرار تنوع نگرانی

در حالی که ردیف بالا سوارکاران برای نقطه بالا در آیووا قفقاز دولت رقیب با چالش های خود را بیش از آن در آستین ، نفوذ در مسابقه اولیه و همگن جمعیت نیست که منعکس کننده تنوع از حزب دموکرات و یا خیلی از بقیه کشور است.

در سال 1976 چهار سال بعد از دولت ادعا کرد که این موقعیت در مقابل تقویم و سپس نامزد جیمی کارتر آدم های فلک زده در انتخابات ریاست جمهوری مسابقه snagged پیروزی در آیووا — قرار دادن خود را تازه بدوران رسیده مبارزات انتخاباتی در یک مسیر به نامزدی و تنظیم دولت در یک دوره برای تبدیل شدن به یک خیمه اولیه مسابقه. کارتر پیروزی به زودی یک مدل برای متعاقب آن آرای انتخابات ریاست جمهوری که می تواند به دنبال سرمایه گذاری بر روی اولین-در-این-ملت قفقاز و منجنیق مبارزات انتخاباتی خود را به بد نامی.

اما در طول سال 2020 مسابقه که شامل متنوع ترین دموکراتیک زمینه در اوج خود از نامزدها آیووا نازل شده است و هدف از انتقاد-حتی توسط برخی از ریاست جمهوری مدعی — خود را برای عدم نمایندگی و تنوع است. دولت است 91% سفید, با توجه به داده های اخیر از اداره آمار آمریکا.

اما هنوز هم آیووا دموکرات ها همچنان به دفاع از دولت را برتر وضعیت و استدلال می کنند که آن را به اندازه کافی متنوع.

“من نمی تواند تغییر جمعیتی از ایالت آیووا. اما آنچه می توانم بگویم این است که ماهیت این روند و کمک به بالا بردن صدای در راه است که شما نمی بینید در اولیه” آیووا حزب دموکرات صندلی Troy قیمت به خبرنگاران گفت: جمعه. “ما باید تنوع در اینجا در دولت و به دلیل حزبی فرایند آن است که قادر به بلند کردن آن صداها ،

ABC News’ جان Verhovek مالی ناگل آدم Kelsey گومز و جاستین کمک گزارش.

ترجمه تخصصی مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>