آیووا انجمن نتایج به تعویق افتاد با توجه به گزارش شماره’

West Des Moines, آیووا – نتایج آیووا قفقاز اولین رای گیری مسابقه از ما 2020 انتخابات ریاست جمهوری فصل به تعویق افتاده اند “با توجه به کنترل کیفیت”, آیووا حزب دموکرات گفت: اواخر روز دوشنبه.

“یکپارچگی با تجربه تاخیر در نتایج جستجو با توجه به کنترل کیفیت و این واقعیت است که [آیووا حزب دموکرات] گزارش از سه مجموعه داده برای اولین بار” حزب گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه اضافه کرد بعد از آن بود که به سادگی “یک گزارش موضوع” وجود دارد و تا به حال بوده است نه “هک و نفوذ” با یک برنامه حوزه بودند با استفاده از گزارش نتایج. این معلوم نیست که هر یک نتایج رسمی اعلام خواهد شد.

بیشتر:

به عنوان مردم آیووا نمایندگان شان مشتاقانه در انتظار نتایج سناتور ctq برنی ساندرز و الیزابت وارن به عنوان به خوبی به عنوان معاون رئیس جمهور جو بایدن به نظر می رسد خودشان به ستاد انتخاباتی برای اطمینان حامیان آنها.

بدون این نتایج از نزدیک به 1700 در حوزه سایت های سراسر کشور آن است که هنوز کسی بازی. نظرسنجی رفتن به دوشنبه شب قفقاز نشان داد ساندرز و بایدن پیشرو هنوز هم شلوغ زمینه از نامزدها به دنبال Klobuchar وارن و سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg.

آیووا یک میانه دولت آغاز ریاست جمهوری نامزدی مسابقه هر چهار سال. در سال 2016 171,000 مردم از دو میلیون نفر ثبت نام رای دهندگان با حضور در جلسه. دولت دموکراتیک رهبری حزب و مبارزات امیدوار هستند بسیار بالاتر از اعداد این زمان در اطراف, به ویژه به این دلیل که ملت عمیقا تقسیم شده و در امتداد خط حزب و نظرات رئیس جمهور فعلی. جمهوریخواهان نیز برگزار قفقاز در سراسر کشور اما برگ برنده برنده اعلام شد در اوایل شب.

در این سال خام اعداد از تمام حوزه منتشر خواهد شد برای هر دو دور caucusing و همچنین به عنوان یک نهایی رتبه بندی کلی از همه آیووا ساکنان. این بدان معناست که مردم قادر خواهد بود برای دیدن دقیقا چگونه کمتر نامزد محبوب را در سراسر هیئت مدیره. در گذشته تنها final شماره منتشر شد. این تغییر به نظر می رسد به کمک به تاخیر شب دوشنبه نتایج.

“ما در بر داشت تناقضات در گزارش سه مجموعه از نتایج” IDP مدیر ارتباطات مندی مک کلور در بیانیه ای گفت.

“در علاوه بر این به سیستم های با تکنولوژی مورد استفاده برای tabulate نتایج ما نیز با استفاده از عکس ها از نتایج و یک کاغذ دادگاه به اعتبار است که تمام نتایج مسابقه و اطمینان حاصل شود که ما باید اعتماد به نفس و دقت در اعداد ما گزارش,” او اضافه شده است. “این است که به سادگی یک گزارش موضوع این برنامه نه به پایین و این یک هک یا نفوذ. داده های اساسی و کاغذ محاکمه صدا است و به سادگی زمان را بیشتر به گزارش و نتایج.”

تازه naturalised شهروند هدایت هیجان انگیز حزبی

تاخیر تا حدودی از یک لحظه جدی برای چه بوده الکتریکی شب برای مردم آیووا نمایندگان شان در انجمن سایت.

Iowa Caucus - [Teresa Krug/Al Jazeera]

Moneer Alazzawi شرکت در اولین حزبی آیووا [ترزا Krug/الجزیره]

ساکنان حوزه 118 در وست دس موینس شروع آن جلسه با سلامتی به عنوان حامیان چند تا از ما دموکراتیک آرای انتخابات ریاست جمهوری به یک دقیقه ای سخنرانی کردند.

برای 15 دقیقه جلسه را برانگیخت اطراف اتاق نقل مکان کرد, گروه بندی در زیر نشانه ای برای خود انتخاب نامزدها از جمله یک زن که همچنان متعهد به caucusing برای Cory Booker, که, کاهش یافته و از نژاد ماه گذشته.

“من فقط عاشق کوری” گفت: کتی فرگوسن که رد درخواست برای پیوستن به دیگر نامزدهای مبارزات بودند که در تلاش برای پاسخگویی به حداقل ماندگار 15 درصد است.

با توجه به حوزه رهبر وجود دارد هیچ فهرست رسمی نامزدهای بنابراین هر نام می تواند رای دادند.

برای Moneer Alazzawi که تبدیل به یک شهروند ایالات متحده در اواخر سال گذشته کل چیزی که هیجان انگیز بود.

“این واقعا سرد است. من هرگز آن را انجام داده قبل از اینکه حتی در عراق است. هنگامی که ما استفاده می شود به رای ما هرگز caucused,” Alazzawi به الجزیره.

Iowa caucus

Moneer Alazzaw (سمت راست) قفقاز برای برنی ساندرز [ترزا Krug/الجزیره]

هنگامی که زمان نامیده می شد و نتايج نشان داد زنده ماندن برای Warren Klobuchar, Buttigieg و ساندرز – آنها Alazzawi تصمیم به حزبی برای. نه بایدن و نه کارآفرین یانگ که قرار می گیرد پنجم و ششم, ملاقات ماندگار آستانه.

یکی دیگر از 15 دقیقه دور نامیده می شد و هواداران از دیگر کمپین یک بار دیگر در شبکه از طریق جمعیت تلاش برای متقاعد کردن چند حامیان Tulsi Gabbard و مایکل بنت پیوستن به گروه خود. در پایان یانگ گروه منحل پس از برگزاری تا آخرین لحظه. بایدن را با کمک از سابق آیوا چت کولور سیتی قادر به چرخش به اندازه کافی هواداران را از دیگر غیر قابل دوام اردوگاه به جیر جیر کردن یک جایگاه چهارم برنده و ضربه قابل دوام آستانه. ساندرز در بالا آمد به عنوان برنده روشن.

در حالی که ناظران سیاسی معمولا نگاه به بالا سه نامزد که ظهور از آیووا قفقاز بسیاری می گویند که ممکن است چهار نامزد که انجام بسیار خوبی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>