‘آیووا انجمن فاجعه’: آنچه رفت را اشتباه

نزدیک به 1700 در حوزه حزبی سایت ده ها هزار نفر از مردم و 10 ما دموکراتیک 2020 نامزد. شروع آیووا دموکراتیک قفقاز روز دوشنبه شب به نظر می رسد به رفتن بدون هر گونه مسائل. که شد اما تا ساعت رفت بدون نتیجه مجبور آیووا حزب دموکرات (IDP) به اعلام یک مشکل وجود دارد.

این نتایج هنوز نمی کردن. بخشی برگه انتظار می رود در روز سه شنبه در 4 بعد از ظهر به وقت محلی (22:00 GMT) اما مسائل آیووا مواجه شده در روز دوشنبه در حال تبدیل شدن بیشتر روشن است.

بیشتر:

در اینجا چیزی است که ما در مورد چیزی را اشتباه رفت.

چه موضوع ؟

این مشکل با توجه به IDP شد با این کد در یک برنامه تلفن همراه است که حوزه مورد استفاده قرار گیرد به گزارش نتایج.

IDP صندلی Troy قیمت در بیانیه ای گفت که تاخیر در گزارش نتایج با توجه به هک و مستقل cybersecurity مشاوران تا به حال آزمایش این سیستم در آماده سازی برای قفقاز.

“ما باید هر نشانه ای که ما سیستم امن و نبود یک امنیت سایبر نفوذ” قیمت گفت.

Iowa caucus

یک حوزه و کارگر اسناد این روند با تلفن خود را به عنوان حزبی آیووا کارگران حوزه تعداد برگه کاغذ پس از یک دموکرات ریاست جمهوری و پارلمانی در, West Des Moines, مسیحی, کلیسا در, West Des Moines, آیووا [جیم Bourg/رویترز]

اما او افزود: “در حالی که این برنامه ضبط شد که اطلاعات دقیق آن گزارش تنها به اطلاعات جزئی. ما تعیین کرده اند که این بود که با توجه به موضوع برنامه نویسی در سیستم گزارش دهی.”

او اشاره کرد که این موضوع بوده است و ثابت “نرم افزار گزارش موضوع نیست تاثیر توانایی حوزه صندلی به گزارش اطلاعات دقیق”.

به همین دلیل بود که یک برنامه در حال استفاده می شود ؟

آیووا انجمن حزبی است و نه یک سیستم رای گیری – دموکرات رای در واقع نمایش برای تعیین ورزشگاه و کلیساها و مساجد و مکان های دیگر در سراسر کشور و برای اولین بار در سراسر جهان به لحاظ جسمی ایستاده با هم در گروه برای نشان دادن حمایت خود را به صورت مورد نظر خود را نامزد.

آنها از طریق دو دور. در دور اول هر نامزد باید 15 درصد از مردم به طور عملی برای دور بعدی. اگر نامزد خود را به دوام در دور اول آنها می تواند راه رفتن و پیوستن به گروه دیگر و یا اگر به زنده ماندن سعی کنید برای متقاعد کردن دیگران از دیگر غیر قابل دوام گروه برای پیوستن به خود طرف.

بسیاری از حوزه انتظار می رود برای ورود به نتایج این دور به یک برنامه جدید تلفن همراه به طور خاص طراحی شده برای قفقاز. اما به عنوان یک حوزه صندلی گفت KCCI Des Moines, برنامه نمی خواهد اجازه دهید او را وارد کنید تعداد شرکت کنندگان در دور دوم.

Iowa caucus

حوزه کاپیتان کارل واس از دس Moines, آیووا دارای آی فون خود را نشان می دهد که حزب دموکرات آیوا را در انجمن گزارش برنامه [چارلی Neibergall/AP Photo]

واوکی حوزه 2 صندلی تینا وبر گفت: محلی اخبار کانال برنامه “مفید” جهت. “این واقعا نرم و صاف,” او گفت:. اما زمانی که او به دور دوم در برنامه او گفت که او قادر به وارد کردن شماره از شرکت کنندگان که پشتیبانی اندرو یانگ. از آنجا که این موضوع با این برنامه به او گفت: “من به پایان رسید تا با مردم بیش از وجود دارد واقعی مردم وجود دارد.”

برنامه توسعه یافته توسط سایه Inc, واشنگتن, DC بر اساس شرکت به ریاست مدیر عامل جرارد Niemira که قبلا بر هیلاری کلینتون در مبارزات انتخاباتی.

دولت مالی مبارزات انتخاباتی آشکار نشان می دهد IDP پرداخت سایه دو قسط در ماه های نوامبر و دسامبر 2019, در مجموع $63,000 برای توسعه وب و سفر.

سایه Inc گفت: در بیانیه ای در توییتر که در آن ابراز تاسف از تاخیر در گزارش دوشنبه شب قفقاز اما “مسئله تاثیر نمی گذارد اساسی حزبی نتایج داده ها”.

آن اضافه شده است که این شرکت تا به حال “در حال حاضر اصلاح اساسی فناوری موضوع”.

شد این برنامه به درستی تست شده ؟

به IDP مدعی است که آن “سیستم مورد آزمایش قرار گرفتند مستقل cybersecurity مشاوران” در آماده سازی برای روز دوشنبه قفقاز.

اما داگلاس جونز, علوم کامپیوتر استاد در دانشگاه آیووا الجزیره گفت: او تا به حال تحقیق در این برنامه در ماه های اخیر و رشد فزاینده ای در مورد آن نگران.

او گفت: IDP شده بود پنهان در مورد نرم افزار و سیاسی گفت: احزاب باید شفاف تر با توجه به نقش آنها در روند انتخابات است که در قانون و تصمیمات آنها می تواند تغییر ساختار دولت است.

در اجرا تا به آیووا, قفقاز, او پیش بینی شده است که این امر می تواند غیر ممکن است به درستی تست نرم افزار قبل از واقعی رای دادن. “خطر شکست با ‘زنده تست بسیار بالا و بدون بینانه آزمون, من نمی توانم تصور کنید که اعتماد به چنین نرم افزار,” او گفت:.

با حدود 1,700 حوزه در آیووا او می دانست که حتی در حوزه که در آن مردم در حال اجرا آنها را بسیار به خوبی آموزش دیده و آماده, آنها به احتمال زیاد اشتباه می کنند.

“است که آزمون یک سیستم بسیار بیشتر و دقیقتر از هر گونه برنامه ریزی شده تست می توانید انجام دهید. این بدان معنی است که شبیه سازی است که محیط زیست بدون یک انتخابات واقعی خواهد بود فوق العاده دشوار و گران است.”

“هنگامی که شما استقرار نرم افزار که به صورت این نوع از آزمون شما باید بسیار مراقب باشید. و به نظر می رسد که آنها همیشه مراقب باشید,” او اضافه شده است.

“من فکر می کنم آنها در پشت و زیر منابع و ترکیب خطرناک است,” او گفت: از IDP. او گفت: آن را ارزان تر و قابل اطمینان تر برای استخدام اپراتورهای تلفن را به انجام همان کار است.

On the last day of campaigning for the Iowa caucuses, political merchandise is on sale at Ray Gun, a popular store with a special political section in Des Moines, Iowa, USA, 3 February, 2020. The firs

در آخرین روز از مبارزات انتخاباتی برای آیووا, قفقاز, سیاسی کالا فروش در ری تفنگ محبوب فروشگاه ویژه بخش سیاسی در Des Moines, آیووا [کریگ Lassig/سازمان حفاظت محیط زیست]

او اضافه کرد که در کل همیشه وجود خواهد داشت یک لیست طولانی از نگرانی های امنیتی با برنامه های درگیر در قفقاز و انتخابات است. هنگامی که یک کاربر به یک برنامه او باید اعتماد به منبع او است که دانلود آن را از. و یک بار آن را بر روی تلفن خود را برنامه آسیب پذیر است به تمام کسانی که برنامه های رایگان او دریافت که می تواند نظارت خود را برای مقاصد تبلیغاتی و یا دیگر دلایل نابکار.

هر برنامه که می توان دریافت خواهد بود برقراری ارتباط با یک سرور او توضیح داد: بنابراین کسی که با نیت بد می تواند دانلود برنامه همان و حمله به آن سرور.

در نهایت این که آیا آن است که به علت خطای انسانی و یا خارج مهاجم اگر یک رای است misreported می تواند منجر نامزدها به اشتباه برداشت از مسابقه. اگر که اتفاق می افتد, آن را خیلی دیر شده برای آن نامزد به بهبود جونز گفت.

“کل اولیه فرایند از آیووا قفقاز تمام راه را از طریق به کنوانسیون ملی است که خطر مرتبط با آن به دلیل غیر رسمی نتایج گزارش در هر مرحله در این فرآیند استفاده می شود توسط نامزدها به تصمیم گیری های مهم در مورد مبارزات خود را در دور بعدی مسابقه,” او گفت:.

جونز گفت که او عصبی در مورد هر یک از دیگر قفقاز و یا انتخابات با استفاده از نرم افزار برای ثبت و یا گزارش رای. “رای گیری توسط تلفن همراه ما نه تنها وجود دارد,” او گفت:.

چه چیز دیگری اتفاق افتاده است ؟

برخی از حوزه نیز تا به حال مشکل گزارش نتایج از طریق تلفن.

شاون سباستین پارلمانی رئیس دفتر داستان شهرستان حوزه 1-1 توییتی که آن را در زمان او بیش از دو ساعت به گزارش حوزه نتایج از طریق تلفن. او توضیح داد به الجزیره که خود حوزه را استفاده از برنامه به گزارش نتایج تنها تلفن کرد و گفت که در آنجا نیز مشکلات اولیه دانلود آن.

“به مشکلات ما برنامه ریزی شده و فقط در گزارش از طریق تلفن” سباستین به الجزیره.

تماس خود را در نهایت از طریق رفت و کمی بعد از 11 شب به وقت محلی.

“از آن زمان تقریبا 20 دقیقه به گزارش” او هنوز توییتی. “شروع به درک کنند که چرا من در نگه داشتن برای مدت طولانی است.”

به IDP است نه اظهار نظر به طور مستقیم بر روی مسائل با خط تلفن. این حزب تا به حال نه در پاسخ به الجزیره را به درخواست برای اظهار نظر در زمان انتشار.

چگونه نتایج تایید ؟

به عنوان IDP بررسی موضوع کارکنان آن به اجرا در یک برنامه پشتیبان گیری و وارد اطلاعات به صورت دستی. “در این زمان طولانی تر از حد انتظار” به IDP گفت.

به IDP بررسی مشخص شد زمینه ای اطلاعات جمع آوری شده توسط برنامه “صدا”.

Iowa caucus

یک حوزه و کارگر برگه آیووا دموکراتیک حزبی رای توسط دست بر روی کاغذ به عنوان حزبی نتایج به صورت دستی شمارش پس از یک دموکرات ریاست جمهوری و پارلمانی در, West Des Moines, مسیحی, کلیسا در, West Des Moines, آیووا [جیم Bourg/رویترز]

“از آنجا که از نیاز کاغذ اسناد و مدارک ما شده اند قادر به بررسی کنید که اطلاعات ثبت شده در نرم افزار و استفاده می شود برای محاسبه هيئت دولت معادل که معتبر و دقیق است. حوزه سطح نتایج هنوز در حال گزارش به IDP.”

در اینجا با استفاده از سیستم های با تکنولوژی, عکس از نتایج و دنباله مقاله به اعتبار نتایج IDP مدیر ارتباطات مندی مک کلور اضافه شده, در بیانیه ای.

آسوشیتد پرس گزارش داد که داوطلبان و حزب دموکرات کارکنان فرستاده شد در سراسر کشور برای جمع آوری کاغذ-نتایج بررسی نتایج.

چه اتفاقی می افتد ؟

به IDP گفت: این برنامه ریزی برای اعلام حداقل 50 درصد از تمام انجمن نتایج را در 4 بعد از ظهر به وقت محلی (22:00 GMT). معلوم نیست چه زمان نتایج نهایی اعلام خواهد شد.

این موضوع در آیووا قفقاز است که بسیاری نگران است که یک مشکل مشابه ممکن است در حال حاضر خود را در نوادا قفقاز برنامه ریزی برای فوریه 22.

نوادا حزب دموکرات گفت که اعتماد به نفس همان موضوع نمی خواهد باقی بماند.

“NV لذا با اطمینان می توان گفت که آنچه اتفاق افتاده است در آیووا جلسه شب گذشته را نمی خواهد اتفاق می افتد در نوادا در فوریه 22,” ویلیام کوردی دوم نوادا دولت دموکراتیک صندلی در بیانیه ای گفت.

“ما نمی خواهد به کارگیری همان برنامه یا فروشنده مورد استفاده در آیووا انجمن,” کوردی دوم گفت. “ما در حال حاضر توسعه یک سری از پشتیبان گیری و کار برکنار گزارش سیستم و در حال حاضر در حال بررسی بهترین راه رو به جلو است.”

آنچه در مورد نیوهمپشایر?

بعدی دموکراتیک مسابقه مقدماتی نیوهمپشایر در 11 فوریه. شبیه به آیووا, راه, New Hampshire رای می تواند یک اثر بزرگ در بقیه مسابقه.

اما تفاوت در این است که آیووا قفقاز در حال اجرا توسط مقامات حزب که به عنوان تجربه زیادی به عنوان دولت و انتخابات محلی کارکنان است که اجرا خواهد شد نیوهمپشایر اولیه ProPublica اشاره کرد. با توجه به نگرانی در مورد ضعیف اجرا قفقاز از سال 2020 دموکراتیک مسابقه کمتر حزبی نژادها و بیشتر مقدماتی در مقایسه با سال 2016.

روز دوشنبه هرج و مرج دوباره انرژی بحث در مورد اینکه آیا آیووا باید نگه مقدماتی به جای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>