آیووا انجمن هرج و مرج با توجه به “برنامه نویسی خطا’: مقامات

یک برنامه جدید تلفن همراه قرار بود برای کمک به ایالات متحده دموکراتیک مقامات به سرعت جمع آوری اطلاعات از برخی از 1700 انجمن سایت های سراسر آیووا. به جای یک “برنامه نویسی موضوع” در داخل نرم افزار است که مقصر تاخیر که در سمت چپ نتایج ناشناخته صبح روز بعد برای اولین بار در کشور انتخابات ریاست جمهوری نامزدی مسابقه و باعث هرج و مرج دوشنبه شب.

اشکالات را با یک برنامه جدید تلفن همراه دوشنبه باعث سردرگمی و برخی از انجمن برگزارکنندگان مجبور شدند به تماس در نتیجه برای دولت به ثبت دستی, معرفی تاخیر و امکان خطای انسانی. آیووا حزب دموکرات رئیس Troy قیمت گفت: تاخیر نمی شد و در نتیجه نقض و سیستم های مطمئن بودند.

“در حالی که این برنامه ضبط شد که اطلاعات دقیق آن گزارش تنها به اطلاعات جزئی. ما تعیین کرده اند که این به دلیل برنامه نویسی یک موضوع در گزارش سیستم” قیمت گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه اضافه کرد این موضوع شده و ثابت شده است. “نرم افزار گزارش موضوع نیست تاثیر توانایی حوزه صندلی به گزارش اطلاعات دقیق است.”

بیشتر:

آیووا حزب دموکرات گفت: مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری آن را منتشر خواهد کرد بیش از نیمی از روز دوشنبه به تعویق افتاد جلسه نتایج در 4 بعد از ظهر به وقت محلی (22:00 به وقت تهران) روز سه شنبه.

“ما همیشه گفته ام که ما باید دنباله مقاله در این فرایند” قیمت گفت: مبارزات در یک جلسه تماس بگیرید. “ما همیشه به دنبال کردن نتایج.”

قیمت گفت که نتایج منتشر خواهد شد به عنوان آنها در حال نهایی.

US Department of Homeland Security وزیر چاد Wolf گفته فاکس نیوز روز سه شنبه بود که هیچ نشانه ای از “هر گونه مخرب cyberactivity”. او افزود که در آیووا دموکرات ها کاهش یافته و بخش خود را به آزمون گزارش برنامه. این غیر معمول نیست که در خارج از شرکت های امنیتی مشابه انجام تست. دولت گفته بود قبلا که آن را کار کرده بود و از نزدیک با کارشناسان امنیتی برای تست برنامه.

‘ظروف سرباز یا مسافر’

Des Moines شهرستان دموکراتیک صندلی تام کورتنی گفت که او شنیده ام که در حوزه خود را در سراسر شهرستان از جمله خود برنامه تلفن همراه بود “ظرف غذا”. زمانی که حوزه رهبران به نام حزب دموکرات مقر “آنها نیست پاسخ دادن به تلفن” کورتنی گفت.

مشکلات بودند خجالت برای دولت است که مدت ها به دنبال محافظت از آن باارزش وضعیت به عنوان اولین مسابقه در انتخابات مقدماتی و ملت را اول vetter از نامزدها. تاخیر مطمئن بود که تبدیل به علوفه برای منتقدان که استدلال می کرد که قفقاز – حزب جلسات است که می تواند هرج و مرج و شلوغ و کثیف – در حال کهنه و انحصاری.

Iowa caucus

دموکراتیک 2020 آمریکا و نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا سناتور الیزابت وارن صحبت می کند در یک جلسه شب تجمع در Des Moines, آیووا [ریک Wilking/رویترز]

آیووا حزب دموکرات فشار رو به جلو با سیستم گزارش دهی در میان هشدار در مورد احتمال هک و اشکالات. مقامات حزب گفت: آنها در زمان های متعدد امنیتی و اقدامات احتیاطی و نگهداری می شود که هر گونه خطا خواهد بود به راحتی ایرادات به دلیل پشتیبان گیری و دنباله مقاله.

اما برگزارکنندگان در حال اجرا در حوزه آیووا نمی کنید برای تست برنامه از قبل. آیووا مقامات حزب گفته بود آنها نمی خواهد ارسال برنامه جدید تلفن همراه به حوزه صندلی برای دانلود تا زمانی که درست قبل از قفقاز به باریک پنجره برای هر گونه دخالت.

برخی از حوزه های صندلی گفت: آنها تا به حال مشکل در دانلود و یا ورود به برنامه و از آن استفاده نمی کند.

این نرم افزار به سختی کار دوشنبه شب با توجه به یک فرد درگیر در پردازش داده ها که نخواست نامش فاش شود به بحث در مورد حزب داخلی سیستم. که مجبور حزب مشاوران برای ثبت نتایج حاصل از این حوزه از طریق تلفن و وارد کردن آنها به صورت دستی به یک پایگاه داده. مقامات ترک با استفاده از عکس ها از نتایج به اعتبار نتایج و اطمینان از دقت و صحت.

Iowa caucus

دموکرات آمریکا نامزد ریاست جمهوری سناتور ctq صحبت می کند در تجمع پس از آیووا انجمن در Des Moines, آیووا [برنا نورمن/رویترز]

جاناتان سبز که به ریاست یک حوزه در لان تری آیووا گفت که زمانی که او در تلاش برای قرار دادن نتايج به گزارش, برنامه, او نگه داشته شدن گیج کننده پیام خطا: “پروتکل ناشناخته. آدرس مشخص یک پروتکل [به عنوان مثال “wxyz:??”.] مرورگر نمی شناسند به طوری که مرورگر نمی تواند به درستی اتصال به سایت.”

او گفت که او در نهایت به بالا و سعی کردم در نتیجه به حزب. مانند دیگران او را نگه دارید برای مدت طولانی از زمان. در پایان, آن را در زمان و ساعت برای گزارش نتایج از سایت کوچک, او گفت:.

مخاطره آمیز

رکود تشدید شد توسط این واقعیت است که این حزب برای اولین بار اقدام به گزارش سه مجموعه های مختلف از داده های اولیه سرشماری هر یک از نامزدها حمایت یک تعداد پس از حامیان حال وفراهم و دولت نماینده برندگان.

“ما در بر داشت تناقضات در گزارش سه مجموعه از نتایج” این حزب در بیانیه ای گفت. “این است که به سادگی یک گزارش موضوع این برنامه نه به پایین و این یک هک یا نفوذ. داده های اساسی و دنباله مقاله است و صدا را به سادگی به زمان بیشتر برای گزارش نتایج.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین به سرعت کشف و ضبط و در این موضوع برای ایجاد شک و تردید در مورد صحت نتایج.

“کنترل کیفیت = تقلب?” مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین براد Parscale توییتی دوشنبه شب با اضافه کردن یک شکلک با furrowed ابرو.

Richard L Hasen, انتخابات, کارشناس و استاد حقوق و علوم سیاسی در دانشگاه کالیفرنیا در ارواین مدرسه از قانون هشدار داد در برابر پریدن به نتیجه گیری در مورد صداقت از انتخابات.

“بیشتر از زمانی که یک مشکل وجود دارد با یک انتخابات معلوم می شود که در نتیجه اداری و بی کفایتی و نه از کسی تقلب و یا برخی از خارج دخالت” Hasen گفت.

Joe Biden

دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و همسرش جیل بایدن در یک جلسه شب کمپین تجمع در Des Moines, آیووا [جان Locher/AP Photo]

استقرار فن آوری های جدید این نزدیک به انتخابات است که همیشه یک پیشنهاد پر مخاطره گفت: لارنس نوردن یک انتخابات متخصص با Brennan Center for Justice at NYU مدرسه قانون است. نوردن گفت: آن را شبیه به یک عمده فروش و خرده فروش با استفاده از جدید ثبت پول نقد برای اولین بار در روز جمعه سیاه.

“به رول از یک تکنولوژی جدید بدون واقعا آن را تست و ساخت آن را در دسترس به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است و مردمی فرصت برای به چالش کشیدن آن و کار کردن تمام اشکالات بالا مخاطرات تصمیم گیری است که من فکر می کنم این است که اثبات می شود مشکل امروز” نوردن گفت.

نوردن گفت: حزب عدالت و عاقل بودند که به کم کردن گزارش برای اطمینان از نتایج دقیق با توجه نگرانی های دور دیگری از انتخابات دخالت روسیه و یا دیگر خصمانه دولت به دنبال تضعیف ما دموکراسی است.

“مردم نمی خواهید به یاد داشته باشید در دو هفته است که این نتایج دیر شد اما شما می توانید شرط می بندم اگر نتایج به طور چشمگیری تغییر آنها را” نوردن گفت. “کسانی از ما که در انتخابات حمایت از فضا دقت بیش از سرعت.”

اموزش تامپسون که به ریاست یک حوزه در لینکلن دبیرستان در Des Moines گفت: او با استفاده از این برنامه برای گزارش نتایج به دلیل برگزارکنندگان مشکلات حال تلاش برای دانلود و تست کنید.

Bernie Sanders

دموکرات نامزد ریاست جمهوری سناتور برنی ساندرز صحبت به هواداران خود تجمع در Des Moines, Iowa, US [کارلو احدی/رویترز]

“ما فقط به یک اجماع که هیچ کس خوشحال بود, با, برنامه,” او گفت:. او همچنین سعی کنید به گزارش سایت خود را در نتایج جستجو از طریق تلفن پس از شنیدن گزارش از تاخیر طولانی در پاسخ به این خط در مقر حکومت او گفت:.

به جای کهنه caucusgoers در سایت با استفاده از ماشین حساب برای محاسبه نماینده تخصیص و سپس پیامک یک عکس از نتایج به Polk County حزب دموکرات مقامات که سوار آن را به دولت مرکزی.

تامپسون گفت: تاخیر در نتایج تاسف به دلیل روند رفت “قابل ملاحظه ای هموار” در راه های دیگر.

Pete Buttigieg

دموکرات و نامزد انتخابات ریاست جمهوری سابق, South Bend, ایندیانا شهردار پیت Buttigieg می ایستد با شوهر خود تصفیه و تزکیه در حالی که پرداختن به هواداران خود تجمع در دریک دانشگاه در Des Moines, Iowa, US [Jonathan ارنست/رویترز]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>