کمیته بین المللی المپیک به ایران هیچ مهلت برای تصمیم گیری در بازی های المپیک

رهبر کمیته بین المللی المپیک را هماهنگی کمیسیون برای بازی های المپیک توکیو می گوید وجود ندارد ممکن است آخرین مهلت برای انصراف از بازی ها و او همچنان با اعتماد به نفس این رویداد پیش خواهد رفت با وجود ورزش های آینده به متوقف مجازی در سطح جهان در میان coronavirus اپیدمی

سیدنی — رهبر کمیته بین المللی المپیک را هماهنگی کمیسیون برای بازی های المپیک توکیو گفت: هیچ مارس ضرب الاجل برای انصراف از بازی ها و او همچنان با اعتماد به نفس این رویداد پیش خواهد رفت با وجود ورزش های آینده به متوقف مجازی در سطح جهان در میان شیوع کروناویروس.

John Coates خواهد شد که باید برای رفتن به دولت موظف خود انزوا وقتی که او برمی گردد به استرالیا در این هفته از المپیک کسب و کار در اروپا گفت: صبح سیدنی هرالد روزنامه: “این همه اقدام به شروع در 24 ژوئیه.”

دیک پوند سابق کمیته بین المللی المپیک, معاون رئیس جمهور گفت: در مصاحبه با آسوشیتد پرس در ماه گذشته که تا پایان مارس loomed به عنوان ممکن است آخرین مهلت برای کمیته بین المللی المپیک به یک تماس در توکیو بازی های المپیک است.

اما Coates یک IOC معاون رئیس جمهور و رئیس استرالیایی کمیته ملی المپیک گفت: این مقاله در یک مصاحبه تلفنی از سوئیس که کمیته بین المللی المپیک به رسمیت نمی شناسد مهلت و او فکر پوند تا به حال حمایت از آن بیش از حد.

“این هرگز کمیته بین المللی المپیک ، آن, کیر ایده. وجود چهار ماه به” کوتس گفت: این روزنامه در روز دوشنبه.

بیش از 169 ٬ 000 دوبلکس مردم آلوده شده است و از 6500 تن در coronavirus بیماری همه گیر. این COVID-19 علل بیماری خفیف یا متوسط علائم برای بسیاری از, اما علایم شدید هستند با احتمال بیشتری در افراد مسن و یا افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود. بیش از 77,000 مردم بهبود از آن تا کنون عمدتا در چین که در آن شیوع آغاز شده در اواخر سال گذشته. هر چند چین هنوز هم دارای بیشترین عفونت از یک دوجین دیگر کشورها بیش از 1000 موارد بیشتر در اروپا است.

کوتز در اروپا زمانی که دولت استرالیا اعلام کرد اجباری دو هفته خود انزوا در همه افراد پس از رسیدن در این کشور پس از تعطیلات آخر هفته.

آخرین محدودیت از جمله ممنوعیت تجمع بیش از 500 نفر در آمد و در پی لغو جایزه بزرگ استرالیا در ملبورن بیش از آخر هفته و تعلیق از رویدادهای ورزشی و در مقیاس بزرگ اجتماعات در بخش هایی از جهان تحت تاثیر شیوع ویروس.

که باعث تعویق و عدم قطعیت به صورت مقدماتی در برخی از ورزش های المپیک, اگر چه بین المللی المپیک و توکیو سازمان باید به طور مداوم گفت: بازی پیش خواهد رفت به عنوان برنامه ریزی شده.

“مشکل برای کسانی که واجد شرایط و یا واجد شرایط است که آنها نمی خواهد در هیچ رقابت بین المللی” کوتس گفت:, و اضافه کرد که برخی از کشورها ممکن است به پایه انتخاب در زمان محاکمه و یا اجراهای قبلی.

همانطور که برای ورزشکاران در سفر به ژاپن از تحت تاثیر کشورهای کوتس گفت: برخی از کمیته ملی المپیک شد و در حال حاضر آماده.

“چینی ها احتمالا بهترین سازماندهی شده,” او گفت: SMH. “چینی ها در نقاط مختلف اروپا و آخرین من شنیده ام این است که آنها در حال آوردن همه آنها را با هم در یک دانشگاه در پاریس که در آن آنها می تواند به طور کامل شامل 600 نفر از آنها را و آنها را مستقیما از سلول وجود دارد مستقیم به ژاپن است. آنها قرار نیست هر کسی در یک هواپیما که کردم coronavirus.

“همه آنها اساسا جدی مستند.”

بازی های المپیک باز در جولای 24, به دنبال بازی های پارالمپیک در اوت. 25.

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP-Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>