سرمایه گذاران در حال قرار دادن پررنگ شرط در سهام فن آوری — این است که یک ایده بسیار بد

در حالی که اکثر آمریکایی ها نگران coronavirus یک گروه از سرمایه گذاران است که با قرار دادن پررنگ شرط در بخش پیشرو در بازار سهام, سهام تکنولوژی.

برای محتاطانه سرمایه گذار این است که نه خوب راه اندازی. بیایید اکتشاف با کمک دو نمودار.

لطفا اینجا را کلیک کنید برای ترسیم نمودار میانگین صنعتی داو جونز ETF DIA +1.31%, که در آهنگ های میانگین صنعتی داو جونز DJIA, +1.30%. به خاطر شفافیت این نمودار قبلا منتشر شده و هیچ تغییرات ساخته شده اند.

لطفا اینجا را کلیک کنید برای یک نمودار نشان سگمنتال جریان پول در 11 محبوب tech stocks.

نکات زیر توجه کنید:

• اولین نمودار نشان می دهد که تغییرات ماهانه. از آن آسان است برای تشخیص از اولین جدول که حتی پس از کاهش اخیر در بازار سهام بازار است که هنوز هم بسیار بالا از یک چشم انداز بلند مدت. همه تصمیمات باید در متن این نمودار.

• حتی اگر این مهم است که خوشبین باشیم که اقتصاد باز خواهد شد به زودی و coronavirus شکست خواهد خورد آن است که به همان اندازه مهم است به تجزیه و تحلیل سرمایه گذاری بر اساس پتانسیل واقعی سناریو که ممکن است تا گلگون. لطفا به عنوان خوانده شده “حرص و آز سبقت ترس در بازار سهام اما نمی تواند اغوا به این عمر کوتاه رالی.”

• نمودار دوم نشان می دهد یک اتفاق نادر در شتاب که سرمایه گذار پول جریان بسیار مثبت در نه از 11 محبوب tech stocks.

• تقسیم پول در جریان هستند مانند X-ray سهام — آنها را در زیر سطح.

• حرکت جمعیت را در جریان پول بسیار مثبت در Facebook سهام FB +0.69% و الفبای بورس GOOG +1.17% GOOGL, +1.09% حتی اگر آنها در حال از دست دادن قابل توجهی از تبلیغات کسب و کار.

• این momo جمعیت بسیار به شدت به خرید AMD AMD +0.97%,
Nvidia NVDA, +1.68% و مایکروسافت MSFT, +0.86% از آنجا که تقاضا برای لپ تاپ ها و بازی های در حال افزایش است.

• این momo جمعیت نیست و ترجیح می دهند اینتل INTC, -0.36%.

• مردم به ماندن در خانه — مشاهده بیشتر Netflix NFLX, +0.43% و سفارش بیشتر مواد غذایی از آمازون AMZN, +0.36% — دلایل خوبی برای خرید است. اما بسیار مثبت momo جمعیت در جریان پول قابل توجه هستند.

• اپل AAPL +1.92% فروشگاه ها بسته می شوند در بسیاری از جهان اما آنها در حال حاضر باز در چین — دوباره momo جریان پول بسیار مثبت است.

• این momo جمعیت را ایمان تسلا TSLA, +0.51% نشده است متزلزل — momo جریان پول بسیار مثبت است.

• تنها سهام از momo جمعیت است که فروش چینی است, تجارت الکترونیک, غول Alibaba بابا -0.85%. جالب, پول هوشمند — سرمایه گذاران حرفه ای — خرید Alibaba است.

• این سهام در مجموع حمل سنگین وزن دهی در شاخص S&P 500 شاخص SPX +1.30%.

درخواست Arora: Nigam Arora پاسخ سوالات خود را در مورد سرمایه گذاری در سهام ETFs در اوراق قرضه طلا و نقره و نفت و ارز. یک سوال ؟ ارسال آن به Nigam Arora.

بر خلاف شاخص

بسیار مثبت momo جمعیت در جریان پول نشان می دهد بسیار احساسات مثبت نسبت به سهام تکنولوژی. احساسات بر خلاف شاخص در افراط است. به زبان ساده این به این معنی است که زمانی که احساسات می شود بسیار مثبت است و زمان برای فروش. این است که نه خوب راه اندازی.

روشن این است که یک تماس به تخلیه سهام تکنولوژی. در نزدیکی قله های اخیر تجمع Arora گزارش را به یک سیگنال به صورت تاکتیکی و نه استراتژیک فروش برای کسانی که به دنبال روشن کردن در این تجمع است. ما همچنان برای برگزاری چند تن از این سهام فن آوری در مدل ما نمونه کارها.

برخی از این سهام خریداری شده باید زمانی که آنها با شیب به خرید مناطق و اندک اندک خوردن هنگامی که سیگنال های داده شده به تاکتیکی انجام دهد.

سرمایه گذاران باید در درجه اول ساخت خرید و فروش تصمیم گیری مبتنی بر هدف چارچوب حفاظت از باند. لطفا نگاه کنید به “بازار سهام نظرات فراوان — در اینجا یک راه هدف به بگویید که بازار پایین.”

کوتاه-فشار

این نمودار نشان می دهد که جریان پول داده برای کوتاه فشار در 11 محبوب tech stocks.

کوتاه-فشار زمانی اتفاق می افتد که کوتاه-فروشندگان یا وحشت و یا مجبور هستند برای خرید به پوشش سهام که قبلا کوتاه به فروش می رسد. این منجر به بسیاری از مصنوعی خرید است که بر اساس اصول.

یک ماشه برای کوتاه فشار می تواند حتی کمی اخبار خوب است.

سهام رتبه بندی

این نمودار همچنین نشان می دهد رتبه بندی نسبی از 11 محبوب tech stocks. این رده بندی بر اساس شش صفحه نمایش اختصاصی ما ،

خطر-تنظیم رده بندی بیشتر مفید برای میان مدت و بلند مدت موقعیت. غیر-خطر-تنظیم رده بندی بیشتر مفید برای کوتاه مدت و یا تجاری در سراسر موقعیت.

پاسخ به سوالات شما

پاسخ به برخی از سوالات خود را در قبلی من نوشته. شما می توانید دسترسی به آنها را در اینجا.

افشا: مشترکین به Arora گزارش ممکن است موقعیت خود را در اوراق بهادار ذکر شده در این مقاله و یا ممکن است موقعیت خود را در هر زمان. Nigam Arora است که یک سرمایه گذار و مهندس و فیزیکدان هسته ای با پس زمینه که در دهکده, دو, Inc. 500 سریعترین رشد شرکت. او بنیانگذار Arora گزارش که منتشر چهار خبرنامه. Nigam را می توان در رسید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>