محققان تجزیه و تحلیل تصویری است که قطاری از صدای کوبه برایانت هلیکوپتر سقوط

سرد خانه های امنیتی تصویری ظاهر شده است که قطاری از صدای سقوط هلیکوپتر که کشته بازنشسته لس آنجلس لیکرز ستاره کوبه برایانت او 13 ساله دختر و هفت نفر دیگر در مسیر به یک بازی بسکتبال.

فیلم گرفته شده توسط گوگل لانه دوربین در یک خانه در نزدیکی محل سقوط در کالاباساس کالیفرنیا و شامل فایل صوتی 1991 Sikorsky S-76B هواپیما آن را به عنوان یک سریع هبوط و سقوط را به یک کوهستان در مه متراکم صبح روز یکشنبه.

شنیداری از تصویری به دست آمده توسط ABC News شامل چه اعتقاد بر این است که به هواپیما برخورد به کوه پس از یک سکوت وهم آور.

این تصویری از خانه Ronna Leavitt که گفت: ABC ایستگاه KABC-تلویزیون در لس آنجلس که دوربین در نزدیکی درب جلو او.

Leavitt گفت که او تبدیل تصویری به ملی ایمنی حمل و نقل محققان که در حال تجزیه و تحلیل این فیلم به عنوان بخشی از پروب برای تعیین چه چیزی باعث این تصادف که فرستاده تکان سراسر جهان است.

Leavitt گفت که این هلیکوپتر متعلق به جزیره بیان و اجاره با برایانت گذشت بیش از مجتمع مسکونی در لس آنجلس و به نظر می رسد به یک U-نوبه خود قبل از آن سقوط در سرعت بالا به کوهستان.

برایانت و دخترش, Gianna “جی جی” برایانت بودند رهبری به جوانان بسکتبال بازی در Mamba آکادمی ورزشی در هزار اوکس همراه با دیگران متصل به برنامه بسکتبال. همه مسافران بر این باور هستند که باید فورا درگذشت هنگامی که هلیکوپتر سقوط کرد در شمال غربی مرکز شهر لس آنجلس است.

NTSB عضو جنیفر Homendy که پیشرو این تحقیقات گفت: این هلیکوپتر بود مجهز به یک زمین آگاهی سیستم هشدار دهنده و یا TAWS که می تواند هشدار خلبان Ara Zobayan او پرواز بیش از حد نزدیک به کوه.

Homendy گفت: 2004 سقوط یک Sikorsky S-76 در گالوستون تگزاس که منجر به کشته شدن 10 نفر باعث NTSB به توصیه به اداره هوانوردی فدرال که “همه موجود و جدید در آمریکا ثبت شده توربین-صفحه roto-craft گواهی برای شش یا بیشتر مسافر صندلی مجهز به یک زمین آگاهی سیستم هشدار دهنده.”

“آنها اجرای توصیه” Homendy گفت: در یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه. “قطعا TAWS می تواند کمک به ارائه اطلاعات به خلبان در چه زمین به خلبان پرواز ،

اما او افزود: آن نامشخص باقی مانده است که آیا سیستم هشدار دهنده می توانست مانع از سقوط.

زمان FAA مقررات دستور یک TAWS نصب و راه اندازی فقط در هلیکوپتر که انجام “آمبولانس هوایی عملیات” یک سخنگوی آژانس گفت: ABC News.

هلیکوپتر حاوی Bryants در زمان خاموش از جان وین در فرودگاه در نزدیکی خانه خود در اورنج کانتی قبل از رفتن به سمت تاوزند اوکس.

در طول پرواز خلبان radioed ترافیک هوایی در برج فرودگاه Burbank به درخواست مجوز برای پرواز در زیر ویژه بصری پرواز قوانین Homendy گفت. هلیکوپتر دور بیش از گلندیل برای چند دقیقه انتظار برای دستورالعمل از Burbank برج قبل از اینکه اجازه پرواز بصری اعطا شد.

“این بسیار رایج است. این است که عادی” Homendy گفت: از خلبان درخواست.

در آخرین لحظات پرواز هلیکوپتر صعود به 2,300 پا در تلاش برای پرواز از یک ابر لایه و سپس به طور ناگهانی یک نزول سریع, او گفت:.

“نزول نرخ برای هلیکوپتر شد و بیش از 2000 فوت یک دقیقه” Homendy گفت. “بنابراین ما می دانیم که این یک انرژی بالا تاثیر سقوط. و هلیکوپتر در یک نزولی در سمت چپ بانک”.

Homendy گفت: هیچ شواهدی وجود دارد هلیکوپتر را شکست و جدا از هم قبل از زدن کوهستان.

او گفت: “قابل توجه قطعات هواپیما قرار گرفته بودند در محل سقوط.

“اطلاعات اولیه است که هلی کوپتر در یک قطعه زمانی که آن را تحت تاثیر زمین” Homendy گفت.

او گفت که این هلیکوپتر ضربه کوه در حدود 1,085 ، این هواپیما از دست رفته و پاکسازی کوهستان توسط 20 تا 30 پا, اما, دیگر, بلندتر کوه ها در این نزدیکی هست می تواند ارائه شده مشابه به چالش بکشد.

هلیکوپتر بود مجهز به یک “جعبه سیاه” نشان دادن اطلاعات مربوط از این هواپیما در زمان سقوط. محققان بازیافت اپل که در حال تجزیه و تحلیل در NTSB آزمایشگاهی در واشنگتن برای تعیین اگر آن را حاوی اطلاعات پرواز.

او گفت: سخت ترین بخشی از تحقیق خواهد شد و ارزیابی خلبان قضاوت در مورد پرواز در شرایط مه آلود.

“ما نمی توانیم هر مفروضات در مورد چه کسی است که تفکر” Homendy گفت. “بنابراین بررسی ما است که به شدت متمرکز بر حقایق و سپس این حقایق ما را به یک تجزیه و تحلیل.”

شرایط آب و هوا در صبح روز یکشنبه ناشی از اداره پلیس لس آنجلس و لس آنجلس کلانتر به زمین ناوگان خود را از صهردرس اما Homendy گفت: در مقایسه این تصمیم به تصمیم های ساخته شده توسط برایانت خلبان “یک سیب را به پرتقال مقایسه.”

“ما باید در این نگاه خاص و تصادف و این خاص هلیکوپتر” Homendy گفت.

باقی مانده از همه قربانیان بازیافت شده از محل سقوط, مقامات گفت.

L. A. پزشکی قانونی رسما به شناسایی چهار نفر از کسانی که در تصادف کشته از جمله برایانت و Zobayan و مسافران جان Altobelli یک کالج محلی مربی بیس بال و سارا چستر.

ABC اخبار به طور مستقل تایید کرد که دیگر قربانیان برایانت دختر چستر دختر ستاره فیلم سکسی, Altobelli همسر کری و دختر خود را الهام. کریستینا Mauser دستیار دختران بسکتبال مربی برای یک مدرسه خصوصی در اورنج کانتی نیز کشته شد.

L. A. لیکرز بودند انتظار به سر تمرین روز چهارشنبه. این تیم برنامه ریزی بازی سه شنبه شب به تعویق افتاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>