محقق: بدن به حال دقیق لباس’ به عنوان از دست رفته کودک نو پا

یک محقق نشان داده است جزئیات جدید در مورد کشف بدن یک کودک را در اموال متعلق به بستگان یک تنسی زن که رفت از دست رفته, دختر

BLOUNTVILLE, Tenn. — یک محقق نشان داد جزئیات جدید در مورد کشف بدن یک کودک را در اموال متعلق به بستگان یک تنسی زن که دختر شد, گزارش از دست رفته در ماه گذشته.

در یک سرعت-مرتب جلسه دادگاه روز شنبه, تنسی, اداره تحقیقات ویژه عامل برایان logic wolf گفت: بدن در Blountville تا به حال “دقیق لباس” که مگان Boswell گفت: او دختر 15 ماهه ساناز مای Boswell شد با پوشیدن زمانی که او رفت از دست رفته WJHL-تلویزیون گزارش شده است.

دیگر لباس و پوشک بچه و اسباب بازی هایی که را که باید متعلق به این کودک نیز بر روی اموال logic wolf گفت.

نتایج کالبد شکافی شد و هنوز در انتظار.

مگان Boswell, 18 متهم شد با پر کردن یک گزارش نادرست در دخترش ناپدید شده است برگزار می شود در شهرستان سالیوان ، قاضی جیمز گودوین افزایش Boswell باند شنبه به $150,000 با توجه به اخبار رسانه ها است.

Logic wolf همچنین شهادت داد که Boswell ساخته شده است “inculpatory اظهارات” در مصاحبه با محققان پس از دخترش رفت و گم WJHL-تلویزیون گزارش شده است. Inculpatory اظهارات از نظر قانونی به عنوان دلالت و یا قرار دادن گناه.

Boswell وکیل براد Sproles کاهش یافت یک مصاحبه با تلویزیون بود که تنها ایستگاه تلویزیونی در دادگاه روز شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>