بررسی راه اندازی به پارک مرکزی حادثه مربوط به زن و مرد

این کمیسیون با ارسال نامه ای به زن, درخواست همکاری خود را.

شهر نیویورک در کمیسیون حقوق بشر راه اندازی یک بررسی جمعه به حادثه شامل یک زن که به نام پلیس پس از مواجهه با یک مرد سیاه و سفید در حالی که راه رفتن سگ خود را در پارک مرکزی.

این کمیسیون با ارسال نامه ای به زن امی Cooper, درخواست همکاری خود را.

“در زمانی که اثرات ویرانگر نژادپرستی در جوامع شده اند ساخته شده تا به شدت روشن-از نابرابری نژادی در COVID-19 نتایج به آزار و اذیت ضروری کارگران در خط مقدم — آن است هولناک برای دیدن این نوع از زشت تهدید کارگردانی در یکی نیویورکر توسط یکی دیگر گفت:” Sapna V. Raj, معاون کمیساریای از اجرای قانون اداره در نیویورک کمیسیون حقوق بشر.

“تلاش برای ارعاب مردم سیاه و سفید با تهدید به تماس های اجرای قانون در قرعه کشی یک خشونت آمیز و دردناک تاریخچه و آنها غیر قابل قبول است.”

این کمیسیون گفت: آن آموخته از این حادثه از فیلم ضبط شده توسط Christian کوپر یک آمریکایی آفریقایی تبار پرنده دیگر که خواسته امی کوپر که سفید است برای قرار دادن یک دسته سه تایی سگ خود را. او در پاسخ تهدید را با پلیس تماس بگیرید.

“من قصد دارم برای گفتن آنها وجود دارد یک آفریقایی آمریکایی تهدید زندگی من” او است که در تصویری می گفت.

کمیسیون اقتدار به جریمه متخلفان از قانون و جایزه می تواند جبران خسارات وارده به قربانیان از جمله پریشانی عاطفی خسارت و مزایای دیگر. آن را همچنین می توانید سفارش آموزش در نیویورک حقوق بشر تغییرات به سیاست و توسعه عدالت ترمیمی امداد از جمله خدمات اجتماعی و واسطه عذر خواهی به جای یا علاوه بر جریمه پولی و امداد.

کوپر اخراج شده از کار خود را در این سرمایه گذاری شرکت فرانکلین تمپلتون. پارک مرکزی انجمن مدنی به نام برای او ممنوع از پارک.

“پارک مرکزی انجمن مدنی این رفتار را محکوم و خواستار شهردار de Blasio برای تحمیل یک عمر ممنوعیت این خانم برای او عمدی نژادی گمراه کننده از اجرای قانون و نقض رفتاری دستورالعمل های تعیین شده به طوری که همه می توانند لذت بردن از شهر ما معروف ترین پارک” انجمن رئیس جمهور مایکل فیشر گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>