ایستگاه فضایی بین المللی خدمه زمین با خیال راحت در قزاقستان

یک خدمه ایستگاه فضایی بین المللی از جمله ناسا فضانورد کریستینا کخ که به صرف زمان بیشتری را در فضا در یک ماموریت از هر زن دیگر شده بود در قزاقستان فرود آمد

مسکو — ناسا فضانورد کریستینا کخ که صرف نزدیک به 11 ماه در مدار در طولانی ترین پروازهای فضایی توسط یک زن فرود با خیال راحت در قزاقستان در روز پنج شنبه به همراه دو تن از ایستگاه فضایی بین المللی crewmates.

این کپسول سایوز حامل کخ همراه با ایستگاه فرمانده Luca Parmitano از آژانس فضایی اروپا و آژانس فضایی Roscosmos’ الکساندر Skvortsov, لمس کردن جنوب شرقی Dzhezkazgan قزاقستان در 3:12 p. m. (0912 GMT).

کخ پیچیده یک 328 روز ماموریت در اولین پرواز به فضا ارائه به پژوهشگران این فرصت را برای مشاهده اثرات طولانی مدت در پروازهای فضایی یک زن است. این مطالعه مهم است که پس از ناسا قصد دارد برای بازگشت به ماه تحت آرتمیس برنامه و آماده شدن برای انسان اکتشاف مریخ.

کخ لبخند زد و داد thumbs-up به عنوان حمایت از خدمه به او کمک کرد تا از این کپسول قرار داده و او را در یک صندلی برای یک پست-پرواز چک کردن در کنار او crewmates. فضایی روسیه گفته آنها در شکل خوب است.

کخ که در جکسون ویل کارولینای شمالی و در حال حاضر زندگی در نزدیکی خلیج مکزیک در گالوستون تگزاس با شوهرش باب گفت: خبر مربوط به ماه گذشته است که در ابتدا همه زن راهپیمایی فضایی بود برجسته از ماموریت خود را.

کخ گفت که او و همکار ناسا فضانورد جسیکا Meir مینماید که Oct. 18 راهپیمایی فضایی “می تواند در خدمت به عنوان یک منبع الهام برای آینده کاشفان فضا.”

Parmitano و Skvortsov صرف 201 روز در فضا است.

پس از مقدماتی پزشکی ارزیابی خدمه خواهد بود و پرواز با هلیکوپتر به شهر Karaganda در قزاقستان است. کخ و Parmitano خواهد شد و سپس هیئت مدیره یک, ناسا, هواپیما عازم شهر کلن آلمان که در آن Parmitano خواهد بود استقبال فضایی اروپا مقامات کخ درآمد حاصل از خانه به هوستون.

Skvortsov خواهد بود پرواز به ستاره شهر فضانورد مرکز آموزش در خارج مسکو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>