اینسلی، مرکلی از ترامپ به دلیل پیشنهاد مدیریت جنگل برای سرزنش آتش سوزی انتقاد کرد

دموکرات های ساحل غربی می گويند تغييرات آب و هوايی مسئول فروغ ها است.

به به اشتراک گذاری به

واشنگتن دولت جی اینسلی و سن جف مرکلی ، دی اور ، کوبیدن رئیس جمهور دونالد ترامپ برای نظرات خود را تغییر مسیر سرزنش برای آتش سوزی ساحل غربی به دور از تغییرات آب و هوایی.

“ما می دانیم که تغییرات آب و هوایی در حال ساخت آتش سوزی آسان تر شروع می شود، سریع تر گسترش می یابد و تشدید می شود. و در حال حاضر دیوانه کننده است که، هنگامی که ما این چالش کیهانی را برای جوامع خود داریم، با تمام ساحل غربی ایالات متحده در آتش، تا یک رئیس جمهور داشته باشد که انکار کند که … اینها آتش سوزی های آب و هوایی هستند.» اینسیلی روز یکشنبه به لنگر جورج استفانوپولوس رئیس ای بی سی نیوز گفت.

اینسلی و مرکلی یک روز پس از آن که ترامپ در یک تجمع انتخاباتی در لاس وگاس به هواداران گفت که آتش سوزی های مواج در سراسر ساحل غربی «در مورد مدیریت جنگل» است، با هم ظاهر شدند.

“من با مردمی در اورگان، واشینگتن صحبت کردم. اونا واقعا دارن… اونا هيچوقت همچين چيزي نداشتن. اما، ميدوني، در مورد مديريت جنگله. لطفا کلمات را به یاد داشته باشید، بسیار ساده، “مدیریت جنگل،” رئیس جمهور گفت.

PHOTO: Senate Foreign Relations Committee member Sen. Jeff Merkley questions witnesses during a hearing about U.S.-Russia relations in the Dirksen Senate Office Building on Capitol Hill, Dec. 03, 2019, in Washington.

سن جف مرکلی، عضو کمیته روابط خارجی سنا، در جریان جلسه ای در مورد روابط آمریکا و روسیه در ساختمان دفتر سنای درکسن در کاپیتول هیل، ۰۳ دسامبر ۲۰۱۹ در واشینگتن، شاهدان را زیر سؤال می رود.

سن جف مرکلی، عضو کمیته روابط خارجی سنا، در جریان جلسه ای در مورد روابط آمریکا و روسیه در ساختمان دفتر سنای درکسن در کاپیتول هیل، ۰۳ دسامبر ۲۰۱۹ در واشینگتن، شاهدان را زیر سؤال می رود.

رئیس جمهور گفته است که همه چیز در مورد تکان دادن جنگل است. این فقط یک دروغ بزرگ و ویرانگر است.” مرکلی گفت. “بسته های برف آبشاری کوچکتر شده اند. جنگل های ما خشک تر شده اند. اقیانوس ما گرم تر و اسیدی تر شده است. و این اتفاق در طول چند دهه اخیر به طور پیوسته رخ داده است.”

هنگامی که توسط استفانوپولوس در مورد اینکه چگونه مردم می توانند به بی اطلاعی در مورد آتش سوزی ها پاسخ دهند، از جمله شایعات دروغین که در رسانه های اجتماعی پخش می شود که فعالان ضد فاشیست فروغ ها را آغاز کرده اند، تحت فشار قرار گرفت، اینسیلی پاسخ داد: «رای دادن».

دموکرات واشینگتن گفت: «برو بیرون و علیه هر سیاستمداری مثل دونالد ترامپ رای بده که تغییرات آب و هوایی را پایین آورد، درست مثل او COVID را پایین آورد.» “(این آتش سوزی ها نمی کنند) یک کار دانگ به الوار نازک شدن دارند. این فقط یک دسته مالارکی است.”

او می گوید: «بیشتر دانشمندان فکر می کردند شاید چند سال دیگر برای مقابله با این موضوع وقت داشته ایم. اما امروز است. آسمان نارنجی بر فراز کالیفرنیا چیزی است که ما فکر می کردیم هالیوود فقط در برخی از فیلم آخرالزمان به تصویر می کشد. اما امروز است.»

تا روز یکشنبه، دست کم ۲۷ نفر بر اثر آتش سوزی های این هفته جان خود را از دست داده اند– پورتلند، سیاتل و سان فرانسیسکو در میان بدترین شهرها برای کیفیت هوا در هر نقطه از جهان.

آتش سوزی بیش از دو برابر اورگان سالانه به طور متوسط مقدار هکتار در هفته گذشته سوزانده شده است، با بیش از 10٪ از دولت زندگی در مناطق تخلیه. يک مقام ارشد ايالتی روز جمعه در يک کنفرانس مطبوعاتی گفت اورگان برای يک “حادثه تلفات دسته جمعی” آماده می شود.

وی می گوید: «ما هزاران نفر داریم که خانه هایشان را از دست داده اند. من هرگز نمی توانستم این را تصور کنم– بادهای شرقی بالای کوه آمدند، اقدام کردند تا آتش سوزی ها را به مشعل های ضربه ای تبدیل کنند که پایین رفتند و فقط یک سری شهرهای کوچک را سوزانده بودند.» “شما جامعه پس از جامعه با زمین های عادلانه پر از مردم، از پناهندگان از آتش سوزی است.”

PHOTO: Washington Gov. Jay Inslee talks to reporters, Sept. 9, 2020, following a tour to survey wildfire damage in Bonney Lake, Wash., south of Seattle.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول