داخل coronavirus ‘صفر’: المهرست بیمارستان در نیویورک

در یک دوره 24 ساعته در این هفته بیش از یک دوجین coronavirus بیماران درگذشت در المهرست بیمارستان در کوئینز نیویورک به عنوان های متعدد پزشکی کارگران در داخل بیمارستان های عمومی گفت: ABC اخبار آنها غرق درمان “صدها نفر از COVID-19 بيمار.”

دکتر کالین اسمیت اورژانس پزشک مراقبت در بیمارستان در توصیف این منطقه که در آن COVID-19 بیماران در حال درمان به عنوان “یک پارکینگ برانکار.” به عنوان یک اورژانس پزشک گفت: ABC اخبار سادگی “این صفر است.” این شهرستان در بخش بهداشت و درمان خبر از انتشار در سه شنبه خواستار 545-تخت بیمارستان در المهرست “مرکز این بحران است.”

شهر نیویورک در حال حاضر بیش از 17,000 coronavirus موارد نزدیک به یک سوم از کل کشور. قصبه از ملکه های دارای بیشترین تعداد با بیش از 5000 موارد است. شده اند وجود دارد 280 مرگ و میر در این شهرستان توجه کنند.

خارج از قهوهای مایل به زرد و خاکستری ساختمان است که المهرست بیمارستان پردیس, روشن, آبی سازمان مدیریت اضطراری فدرال چادر ظاهر شوند. یکی چادر اختصاص داده شده است برای تست; بقیه فرمت اورژانس و مورد استفاده برای بیمار مصرف و مراقبت است. خطوط از مردم مار در اطراف ساختمان و بلوک در انتظار تست و انتظار برای ورود به اتاق اورژانس.

“ما تقریبا اجرا از فن های دو بار اما در نیک از زمان ما با دریافت آنها ، این هواکش که آنها را نجات داد آمد از همکار بیمارستان در جزیره ادم ساده لوح و در جای دیگر در کوئینز.

لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

چند اتاق اورژانس کارگران پزشکان و پرستاران در خط مقدم در المهرست صحبت به ABC News به توصیف شرایط وجود دارد. بیشترین کاهش یافته است شناسایی می شود چرا که آنها مجاز به صحبت با رسانه ها. اما آنها رنگ یک تصویر از آنچه اتفاق می افتد در داخل بیمارستان و این صحنه یادآور کسانی که تصاویر دلخراش از داخل ایتالیا.

“این آخرالزمانی” یک پزشک ER گفت. یکی دیگر از نام این ویروس “سکوت شگفت آور قاتل” و توصیف راه رفتن بیماران به استروژن با سطح اکسیژن بسیار پایین آنها نباید زنده است.

منابع در داخل بیمارستان گفت: آنها در حال دیدن نسبتا جوان و به ظاهر سالم مردم سخت ترین ضربه این ویروس.

یک پرستار که مشغول به کار در المهرست برای بیش از یک دهه است که قبلا در برخورد با چندین بیماری شیوع و طوفان گفت: ABC News “من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این.” او توصیف اتاق اورژانس به عنوان “هرج و مرج مطلق. تسهیلات ضعف است.” دکتر دیگری گفت: “ما در حال اجرا را از برانکار. ما نیاز به صندلی.”

در یک نقطه, بیمارستان حتی نزدیک به در حال اجرا از اکسیژن به گفته یکی از مراقبت های اورژانس, پزشک. وقتی پرسید که توسط ABC News آنچه که آنها بیشتر مورد نیاز او گفت: “فن های مراقبت ويژه کارکنان و فضا” ،

با توجه به اسمیت بیمارستان کل واحد مراقبت های ویژه در حال حاضر به طور کامل اختصاص داده شده به درمان COVID-19 بيمار همراه با قلبی جراحی و پزشکی واحد تمام انتقال به ICU به عنوان به خوبی.

نیویورک بهداشت و بیمارستان ها شرکت اجرا می شود که بیمارستان های دولتی در شهر نیویورک کاهش یافته است به پاسخ به ABC News’ سوال در مورد المهرست اما این سازمان که رئیس جمهور Mitchell کاتز با اشاره به انتقال از 30 نفر از المهرست به امکانات دیگر به “کمک به از بین بردن بیمارستان ما در المهرست.”

کاتز ستایش کارگران بیمارستان وجود دارد و گفت: “اگر شما راه می رفت در المهرست شما می بینید بسیاری از قهرمانانه پزشکان و پرستاران که مشغول به کار بودند ساعت های بسیار طولانی تحت شرایط چالش برانگیز. آنها متاسفانه شاهد برخی از بیماران خود مرگ است که همیشه بسیار دشوار است برای پزشکان و پرستاران.

“ما به دنبال ارائه تمام مراقبت اما ما امیدواریم که که آن را کار می کند و آن را بسیار دشوار است برای ما که آن را نمی,” او اضافه شده است.

اسمیت توافق کردند که انتقال از 30 نفر بود و یک نقطه روشن در مبارزه طولانی است.

جدید شهردار نیویورک, بیل د Blasio به تازگی اذعان کرد که “به طور نامتناسبی بالا تعداد موارد” در المهرست است که در واقع عمدتا مهاجر محله با ساکنان از جنوب و آمریکای مرکزی و آسیا است.

دولت ایالت جان لیو نشان دهنده بخشی از ملکه و توضیح داد که المهرست محله نیز یکی از پرجمعیت ترین مسکن واحد با چندین نسل زندگی در زیر یک سقف یا یک گروه از تک کارگران با هم زندگی می کنند.

“بنابراین اگر مردم هیچ چاره ای جز عملا زندگی در بالای هر یک از دیگر اجتماعی فاصله رفتن به مشکل گفت:” لیو. او همچنین اضافه کرد که بیمارستان دسترسی آسان از طریق حمل و نقل عمومی باعث می شود آن را یک منبع ارزشمند برای یک قصبه است که سخت ترین ضربه از پنج.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>