Inovio سهام جست و خیز کردن به عنوان RBC downgrades سهام اما تحلیلگران هنوز بر این باورند در آن تکنولوژی

سهام بیوتکنولوژی Inovio Pharmaceuticals Inc. کاهش بیش از 20% جمعه به عنوان تحلیلگران وزن در شرکت آخرین سود و RBC کاهش داد و سهام در ارزیابی زمینه.

پلیموت جلسه Pa.-شرکت بر اساس دیده است سهام خود را INO, -23.25% اوج بیش از 180 ٪ در سال به تاریخ پس از آن اعلام کرد که آن را در حال توسعه یک واکسن به نام INO-4800 برای درمان کروناویروس که باعث COVID-19.

این واکسن در حال حاضر در مطالعات بالینی و شرکت است که با هدف پیشبرد به آزمایش های بالینی در ماه آوریل است. آن را امن تا به 9 میلیون دلار در کمک های مالی از ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری یا CEPI جهانی سازمان مستقر در اسلو و دیگر 5 میلیون دلار از بیل و ملیندا گیتس به صندوق توسعه از یک دستگاه هوشمند به استفاده از تزریق واکسن.

پنج شنبه درآمد ممکن است باید خاطر نشان کرد که سرمایه گذاران این شرکت است که هنوز هم کوچک بیوتکنولوژی با بسیاری از محصولات در حال توسعه است اما هیچ کدام که در واقع تایید شده است. Inovio ارسال شده از دست دادن خالص $37.7 میلیون یا 38 سنت یک سهم برای سه ماهه چهارم گسترده تر از $33.0 میلیون یا 34 سنت به اشتراک گذاری از دست دادن پست شده در سال-دوره قبل از آن. درآمد صرف $279,000 از $2.5 میلیون سال پیش.

این شرکت به استفاده از آن سهام رالی برای جمع آوری پول و گفت: آن صادر شده 43 میلیون سهم در طول دوره از 1 ژانویه تا مارس 11, تحت آن در بازار توافق, بالا بردن مجموع درآمد حاصل از $208.2 میلیون. فروش ساخته شده بودند در یک میانگین وزنی قیمت $4.92 هر سهم. به عنوان در 11 مارس وجود نداشت و ظرفیت بیشتر در ATM قرارداد.

تحلیلگران باقی می ماند تحت تاثیر قرار توسط این شرکت تکنولوژی اما موافقت کرد که آن را غیر COVID-19 خط لوله است که نشان می دهد اکثر وعده. Inovio دارای 15 DNA داروها در مراحل مختلف توسعه است که با هدف درمان و یا محافظت از مردم از بیماری های مرتبط با HPV و سرطان و بیماری های عفونی.

جزئیات شرکت: خصوصی-جت شرکت در اروپا غرق با تماس به پرواز اجرائی ورزشی ستارگان و هنرمندان به آمریکا پس از مغلوب ساختن پیشی جستن سفر بان کی مون اعلام

RBC تحلیلگر گرگوری Renza کاهش داد و سهام به بخش انجام بهتر از روز جمعه اما نگهداری 7 دلار قیمت هدف.

“..به نظر ما COVID-19 واکسن توجه کمک کرده است تا برای رسیدن به سطح است که منعکس کننده ارزش منصفانه و بیش از حساب به صورت بالقوه است که ساکن در اواخر HPV-محور برنامه های که ما را به عنوان کلید ارزش رانندگی دارایی در INO نمونه کارها,” Renza نوشت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان.

ببینید در حال حاضر: آمریکا coronavirus تست است ‘شکست’ top سلامت رسمی می گوید

این تحلیلگر گفت که او در حال شکل گرفتن محتاط مشاهده روی Inovio توانایی را به طور کامل به تصرف خود در هر فرصت با INO-4800 با توجه به بسیاری از چالش های درگیر در کسب درآمد یک واکسن به عنوان به خوبی به عنوان کار مورد نیاز به قادر به استقرار آن است. اما او در ستایش این شرکت همه کاره تکنولوژی پاک کردن تاریخچه ایمنی و واکنش سریع قابلیت های.

ماکسیم گروه تحلیلگر جیسون مک کارتی توافق کردند که خط لوله کلیدی است.

“به یاد داشته باشید این است که محوری مرحله شرکت با VGX-3100 در دو P3 محاکمه برای دیسپلازی گردن رحم با یک مطالعه در سال 2020” او نوشت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان. “انکولوژی خط لوله نیز قوی و یک راننده به عنوان داده های ظهور در سال 2020 به عنوان به خوبی. ما مشاهده بیماری های عفونی (ID) حتی COVID-19 به عنوان جالب و اعتبار از پلت فرم اما نه در دراز مدت راننده.”

مک کارتی گفت: او چسبیده با خرید امتیاز در سهام و افزایش قیمت هدف برای $12 از 6 دلار.

“از یک ارزیابی چشم انداز در حالی که افزایش به ~$1.3 B ما را به نقطه پیشرفته ترین برنامه در VGX-3100 و بپرسید که چه چیزی ارزش است ؟ با توجه به اندازه دیسپلازی گردن رحم در بازار, این می تواند یک $1B+ plus فرصت و نشان می دهد وجود دارد صعودی اضافی در INO سهام فقط در این برنامه به تنهایی. ID و انکولوژی برنامه می تواند صعودی اضافی.”

ببینید: Coronavirus قرار می دهد جهانی شدن در انتخابات در ماه نوامبر

Stifel تحلیلگران گفت: پرش در بازار سرمایه به حدود 1.3 میلیارد دلار در چند هفته گذشته است که ساخت آن را سخت تر برای پیوستن به این نقطه, اما اذعان کرد که coronavirus محور سرفصل به احتمال زیاد ادامه خواهد داد. و به عنوان یکی از اولین شرکت ها انتظار می رود برای شروع آزمایش یک واکسن نامزد و بیشتر بودجه به احتمال زیاد در راه Inovio ادامه خواهد داد و به سود تحلیلگران رهبری Stephen Willey نوشت: در یک توجه داشته باشید.

“ما اعتقاد داریم آینده داده کاتالیزور برای هسته خط لوله برنامه —ncluding اولیه P2 VGX-3100 داده HPV ایجاد می شود مقعد/ولو HSIL اواخر این ماه به روز شده در 12 ماه OS داده ها از P2 INO-5401 محاکمه در GBM (رود 2Q20) و محوری P3 داده VGX-3100 در HPV ایجاد می شود دهانه رحم HSIL توسط YE20 —ارائه چند اهرم اضافی صعودی در FY20.

Stifel تصریح کرد یک خرید امتیاز در سهام و افزایش قیمت آن هدف به 8 دلار از 7 دلار.

به صورت روزانه پوشش ویروس ببینید: Coronavirus به روز رسانی: 137,066 موارد 5,069 مرگ واقعیت COVID-19 بازدید خانه برای آمریکایی ها

در روز پنج شنبه Inovio گفت: آن Cellectra 3PSP دستگاه های کوچک دستی قابل حمل و دستگاه اجرا می شود که در باتری های AA و می تواند مورد استفاده برای تزریق واکسن. آن را در اصل با استفاده از $8.1 میلیون دلار بودجه از پزشکی بازوی دفاع ایالات متحده تهدید کاهش سازمان پزشکی CBRN دفاع کنسرسیوم.

از دست ندهید: این نه شرکت در حال کار بر روی coronavirus درمان یا واکسن — در اینجا که در آن همه چیز ایستاده

Inovio تصریح کرد که از آن انتظار تحویل یک میلیون دوز از INO-4800 تا پایان سال. آن گفت: این کار به “مقیاس هر دو INO-4800 و CELLECTRA 3PSP دستگاه به طور بالقوه در دسترس میلیون ها نفر از دوز برای مبارزه با این بیماری.”

Inovio سهام هستند تا 99 درصد در 12 ماه گذشته در حالی که ProShares فوق العاده نزدک بیوتکنولوژی ETF ماهیگیری +5.51% کاهش یافته است 30 ٪ و شاخص S&P 500 SPX +3.51% به عنوان کاهش یافته است 8 درصد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>