زندانیان کشتن 6 نفر دیگر در زندان زنان در هندوراس

مقامات در هندوراس می گویند یک گروه از زندانیان در یک زندان زنان با استفاده از آتش برای منحرف کردن اذهان مقامات زندان و قتل شش زندانی دیگر

مکزیک-شهرستان — یک گروه از زندانیان در یک زندان زنان در هندوراس با استفاده از آتش برای منحرف کردن اذهان مقامات زندان و قتل شش زندانی دیگر مقامات روز یکشنبه گفت.

ملی ندامتگاه موسسه در بیانیه ای گفت که این حادثه آغاز شد و حدود 11 p. m. روز شنبه هنگامی که یک زندانی آتش به منطقه ای در زندان شمالی از تگوسیگالپا که در آن دو به تازگی encarcerated زنان بودند تحت 14 روز در قرنطینه جدید کروناویروس.

در میان سردرگمی یک گروه از زندانیان را شکست از دو سلول های دیگر و به رهبری به زندان ورزشگاه جایی که آنها کشته و شش تن دیگر از زنان که به تازگی وارد زندان است.

مقامات زندان گفت: آنها مشغول به کار بودند با پلیس و دادستان برای بررسی حمله.

هندوراس زندان که اغلب نگه اعضای باند رقیب هستند که برای بدنام خشونت هر چند معمولا در lockups که نگه مردان است. نوزده زندانیان درگذشت دسامبر شورش در پرونیر زندان مرکزی هندوراس و 18 کشته در حادثه دیگری در زندان در تلا در امتداد سواحل کارائیب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>