اهل بیت خدمت به 60 سال حبس برای فروش علف هرز درخواست عفو

مایکل تامپسون شده در زندان از سال 1996 برای فروش علف هرز به یک خبرچین.

یک مرد میشیگان خدمت 60 سال حکم زندان برای فروش ماری جوانا به یک خبرچین در نظر گرفتن یک شانس دوم برای درخواست بخشش از فرماندار.

مایکل تامپسون, 68, شده در زندان از سال 1996 پس از یک هیئت منصفه به اعدام محکوم شده او را از سه فقره از فروش ماری جوانا و دو فقره در اختیار داشتن غیر قانونی اسلحه گرم به عنوان یک جنایت مجرم.

تامپسون و سپس 45 دستگیر شد در طول دارو فروش که در آن هیچ سلاح کشف شد او و یا در وسیله نقلیه خود را. اسلحه بدست آمده از خانه خود را پس از یک جستجوی حکم اعدام شد در دسامبر. 19, 1994.

به دلیل تامپسون گذشته محکومیت قاضی دادگاه ارائه شده به حداکثر مجازات حبس برای هر یک از مواد مخدر شارژ به طور همزمان اجرا.

تامپسون جمله 40 تا 60 سال است. او قدیمیترین تاریخ انتشار از موسکگن تادیبی تسهیلات مارس 29 2038 با توجه به سوابق آنلاین.

“او هرگز مرتکب عمل خشونت آمیز” با توجه به “رایگان Michael Thompson” درخواست آنلاین. “مایکل برچسب شد به دلیل خشونت پلیس اسلحه در خانه خود حتی اگر در میشیگان مردم می توانند از نظر قانونی و آشکارا اسلحه حمل. یکی بود یک عتیقه و دیگری همسرش بود تفنگ.”

در طول تامپسون گذشته هیئت مدیره آزادی مشروط شنوایی در سال 2018 او را تکذیب کرد و انتشار اولین درخواست به حکم او تبدیل سپس توسط فرماندار تگزاس ریک Synder نیز رد کرد. که در همان سال میشیگان رای به قانونی کردن استفاده تفریحی از ماری جوانا — یک جرم تامپسون صرف 23 سال در زندان.

درخواست راه اندازی در سال 2019 با هدف گرفتن 20,000 امضا و نامه ای در رژیم صهیونیستی. گرچن Whitmer میز درخواست بخشش.

“آقای تامپسون می توانید درخواست مجدد برای بخشش به هیئت مدیره آزادی مشروط در 29 ژانویه (امروز). اگر توصیه می شود به دفتر ما با آزادی مشروط هیئت مدیره این چیزی است که ما در بررسی از نزدیک” نوشت: تیفانی قهوه ای سخنگوی Whitmer یک ایمیل به ABC News در روز چهارشنبه.

تامپسون وکیل کیمبرلی کررل که یاد گرفته در مورد پرونده او در سال گذشته است انتظار می رود برای ارائه این نامه به فرماندار در روز چهارشنبه همراه با یک بسته نامه ها را از ده ها تن از هواداران است.

تامپسون مورد جلب توجه فعال اجتماعی شان شاه که شده چند توییتهایی برای دریافت به ثبت درخواست.

حامیان تامپسون نیز برچسب گذاشته شده توسط افراد مشهور-تبدیل-فعال Kim Kardashian West — که با استفاده از پلت فرم خود را برای کمک گرفتن عفو ریاست جمهوری برای آلیس جانسون در سال 2018-به درخشش نور در این مورد. جانسون داده شد اجباری حبس ابد برای شرکت در آلاباما حلقه مواد مخدر — آن بود که او برای اولین بار از جرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>