آنفلوانزا جان مردم بیش از coronavirus بنابراین هر کس زیاده درسته ؟ اشتباه — و در اینجا به همین دلیل

Coronavirus. آن را فقط مانند آنفولانزا نیست ؟

صدها هزار نفر از مردم مرگ از آنفولانزا هر سال و نیاز مردم به آرام کردن برخی می گویند. همه باید دست خود را بشویید برای 20 ثانیه آرنج دست انداز توقف خرید ماسک صورت از آنجا که آنها نمی محافظت در برابر ویروس توجه داشته باشید که هواپیما air فیلتر شده است 20 تا 30 بار در ساعت اجتناب از کشتی های کروز و فقط استراحت — راست?

که به نظر می رسد انباشته مشاوره برافروخته آمریکایی در Twitter و Facebook FB +3.82% در روزهای اخیر که ناامیدی در صف های طولانی در معامله گر جو و غذاهای کل AMZN, +4.49% (که در آن مردم ظاهر شده اند و جوراب زنانه ساقه بلند در شیر جو) و وحشت خرید و قفسه های خالی در Costco هزینه +1.59%. “کاغذ توالت طلایی در آخرالزمان” یک مشتری گفت: MYNorthwest.com

این افزودنی در محل. بله آنفولانزا جان هزاران نفر از مردم هر سال اما ما قصد داریم به مرگ و میر بیشتر.’

— Amesh Adalja بیماری های عفونی و جامعه امریکا

مطالعات این نشان می دهد که تفاوت آنفلوآنزا و کروناویروس در حال ظریف تر از برخی از مردم نشان می دهد. در واقع بهداشت حرفه ای نقطه مهم تفاوت بین COVID-19 بیماری و دیگر بیماری ویروسی مانند آنفولانزا. برای شروع وجود دارد این است که هیچ واکسن برای COVID-19 و آن را می تواند چند ماه یا سال برای رسیدن به بازار است. چه بدتر پزشکان ترس از ویروس جهش یافته.

اولین فرد شناخته شده گزارش شد که قرارداد این ویروس در دسامبر. 1 در چین است. امروز آن را به نزدیک به 100 کشور جهان است. کارشناسان توصیه می کنند در حال تغییر رفتار خود را به منظور محدود کردن گسترش آن. مقامات دولتی در نیویورک گفت: مردم باید از مصرف انبوه حمل و نقل در صورت امکان. ایتالیا به طور موثر قرنطینه آن در کل جمعیت. اسرائیل بسته شده است مرزهای زمینی خود با مصر و سوریه است.

اما برخی از نمایندگان دولت باید خواست مردم نمی افتاد و در مقایسه COVID-19 به آنفلوانزا است. بن کارسون یک کابینه وزیر سابق و یک جراح مغز و اعصاب ظاهر می شود در یک ABC قطع +3.14% صبح برنامه جدید در روز یکشنبه گفت: “این ویروس مانند ویروس های دیگر. باید آن را درمان, راه همان است. … ما آنفولانزا فصل آمده است که اغلب.”

رئیس جمهور تهمت تکرار احساسات خود را وزیر مسکن و توسعه شهری در توییتر TWTR, +5.68% در روز دوشنبه اشاره کرد که “در سال گذشته 37,000 آمریکایی” از آنفلوآنزا: “هیچ چیز تعطیل است زندگی و اقتصاد بر روی بروید.”

“این کمی ساده به فکر می کنم رمان coronavirus درست مانند آنفولانزا” Amesh Adalja ارشد پژوهشگر در جان هاپکینز مرکز بهداشت امنیت و سخنگوی انجمن عفونی آمریکا گفت MarketWatch. “ما نمی خواهیم یکی دیگر از آنفولانزا. این افزودنی در محل. بله آنفولانزا جان هزاران نفر از مردم هر سال اما ما قصد داریم به مرگ و میر بیشتر.”

توصیه می شود:‘پاستا شروع به پرواز کردن قفسه های سوپر مارکت در میلان است.’ ایتالیایی ها در تلاش برای تنظیم به حالت عادی در میان کشور coronavirus مستند

وجود دارد گزارش به برخی از 1 میلیارد عفونت آنفلوانزا در سراسر جهان هر سال به 45 میلیون نفر در ایالات متحده در هر سال ده ها هزار نفر از مرگ و میر در ایالات متحده و 291,000 به 646,000 مرگ و میر در سراسر جهان است. آنفولانزای فصلی دارای نرخ مرگ و میر کمتر از 1%; Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: به تازگی این رقم نزدیک به 0.1%.

آنفلوانزا و COVID-19 آمده از ویروس های مختلف خانواده است. COVID-19 نیز به نام سندرم حاد تنفسی کروناویروس 2 یا SARS-CoV-2 است با نام تجاری جدید. آنفلوانزا به احتمال زیاد شده است در اطراف برای بیش از 2000 سال است. دانشمندان می گویند “رمان آنفلوانزا ویروس ها” در انسان منجر به یک بیماری همه گیر در حدود یک بار در هر 40 سال است. اما دوباره واکسن آنفولانزا وجود دارد.

آنفولانزا است به احتمال زیاد از حدود 2000 سال. این coronavirus سه ماه است و هنوز هیچ واکسنی وجود دارد.

“آنفولانزا با ما بوده است پس از تولد از طب مدرن گفت:” Adalja.

بقراط پزشک یونانی که به دنیا آمدم و در سال 460 پیش از میلاد ذکر شده آنچه که ما در حال حاضر می دانم که به عنوان مدرن ویروس آنفلوانزا در نوشته های برخی از مورخان می گویند. او آن را به نام “تب Perinthus” یا “سرفه از Perinthus.” دیگران را مورد بحث این است که آیا آنفولانزا و یا برخی دیگر از بیماری و یا ترکیبی از بیماری.

“در سال 1173 و 1500, دو, دیگر آنفلوانزا شیوع بیماری توضیح داده شد هر چند در اندک جزئیات. نام “آنفلوانزا’ سرچشمه در قرن 15 در ایتالیا از یک بیماری همه گیر نسبت به تأثیر ستارگان” است که با توجه به اسناد تاریخی, “خروشان در سراسر اروپا و شاید در آسیا و آفریقا” یک سال 2016 مقاله در مجله طب پیشگیری و Hygeine گزارش شده است.

“به نظر می رسد که آنفلوانزا نیز رسیده آمریکا. علما و مورخان بحث که آیا آنفلوآنزا در حال حاضر در حال حاضر در دنیای جدید و یا اینکه آیا آن را انجام شده توسط خوک آلوده منتقل می شود در کشتی” به آن اضافه شده است. “برخی از آزتک متون صحبت از یک “سام زکام’ شیوع در 1450-1456 در منطقه در حال حاضر مربوط به مکزیک اما این نسخههای خطی را دشوار است به تفسیر صحیح و این فرضیه به نظر می رسد بحث برانگیز است.”

وجود دارد یک مزیت برای پایین آمدن با یک ویروس است که در اطراف برای صدها اگر نه یک زن و شوهر از هزار سال است. ما به طور معمول باید بیشتر دفاع طبیعی برای مبارزه با آن است. “وجود جمعیت ایمنی نسبت به بسیاری از سویه های آنفولانزا” گفت: Adalja. “وجود دارد که چهار گونه دیگر از coronavirus اما حمله نرخ این ویروس نسبتا بالا است به عنوان وجود دارد بدون ایمنی نسبت به آن است.”

برای قرار دادن که در چشم انداز: در 2017-18 بدترین فصل آنفولانزا ثبت شده در ایالات متحده در خارج از یک بیماری همه گیر در حدود 80,000 آمریکایی درگذشت. 4 دیگر coronavirus گونه است که در حال حاضر وجود دارد مسئول حدود 25% از ما رایج سرماخوردگی, Adalja اضافه شده است. “اما به نظر نمی رسد مانند وجود دارد کراس ایمنی با این coronavirus به عنوان وجود دارد با دیگر coronaviruses.”

“در حالی که هر دو آنفولانزا و COVID-19 may منتقل می شود در روش های مشابه نیز وجود دارد که ممکن است تفاوت: COVID-19 ممکن است گسترش از طریق هوابرد انتقال معنی که قطرات کوچک باقی مانده در هوا می تواند باعث بیماری در دیگران حتی پس از فرد بیمار است و دیگر در نزدیکی” لیزا Maragakis ارشد مدیر پیشگیری از عفونت در دانشگاه جانز هاپکینز پزشکی در بالتیمور نوشت.

البته وجود شباهت بین آنفلوانزا و COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید. هر دو ویروس ها غیرقابل درمان با آنتی بیوتیک و آنها تقریبا یکسان علائم تب و سرفه شبانه و درد استخوان و خستگی و در موارد شدید تر از هر دو ویروس تهوع و حتی اسهال است. آنها را می توان با لمس خود را به صورت سرفه و عطسه است.

همچنین نگاه کنید به:وزارت امور خارجه ایالات متحده هشدار می دهد مسافران برای رفتن نیست در کشتی — می گوید وجود دارد ‘افزایش خطر ابتلا به عفونت در کشتی های کروز

نه آنفولانزا و نه COVID-19 ویروس ها با آنتی بیوتیک قابل درمان است و این دو بیماری را تقریبا یکسان علائم.

MarketWatch تصویر عکس/iStockphoto

در سراسر جهان وجود دارد 116,119 COVID-19 موارد و 4,087 مرگ و میر ناشی از صبح روز سه شنبه با توجه به داده های منتشر شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز Whiting دانشکده فنی و مهندسی مرکز سیستم های علوم و مهندسی. در ایالات متحده 26 نفر فوت کرده اند و با وجود حدود 761 مورد تأیید. این گسترش به نزدیک به 100 کشور در بیش از سه ماه.

در حالی که برآورد coronavirus مرگ و میر نرخ متفاوت آنها باقی می ماند به مراتب بالاتر از کسانی که برای آنفولانزا. Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل سازمان بهداشت جهانی به تازگی گفت که COVID-19 دارای نرخ مرگ و میر از 3.4%. که بیش از برآورد قبلی از بین 1.4% و 2% اگر چه برخی از ناظران می گویند خود را برآورد شد اریب بالاتر مرگ و میر در چین است.

همچنین نگاه کنید به:مغلوب ساختن پیشی جستن اختلافات که coronavirus نرخ مرگ و میر: ‘3.4 درصد است که واقعا یک شماره نادرست — در حال حاضر این است که فقط من قوز’

‘به کروناویروس گسترش آن را تهدید می کند به قرار دادن یک مقدار بار بیشتر در سیستم های بهداشتی از آنفولانزا می کند.”

— آنتیگونه بارتون ScienceSpeaks

COVID-19 نرخ ممکن است به سقوط نزدیک تر به کسانی که از آنفولانزا فرض کنید بسیاری از مردم آلوده هستند. JAMA منتشر شد در این مقاله تجزیه و تحلیل داده ها از مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری در 72,314 COVID-19 نفر در چین در ماه گذشته بزرگترین چنین نمونه ای از این نوع است. نمونه را به طور کلی مورد مرگ و میر بود 2.3% در خط با تخمین های اولیه.

مرگ و میر نرخ های متنوع به طور چشمگیری بسته به سن فرد. هیچ مرگ و میر رخ داده است در کسانی که 9 و جوان است اما موارد در سنين 70 تا 79 انجام شده 8% مرگ و میر و کسانی که در سن 80 سال و بالاتر تا به حال مرگ و میر 14.8%. میزان 49 درصد در میان موارد مهم و بالا در میان کسانی که با شرایط از پیش موجود را بین 5.6 درصد و 10.3 درصد بسته به شرایط است.

تفاوت دیگر بین coronavirus و آنفولانزا دروغ در چیزی که ما نمی دانیم. بزرگسالان مبتلا به آنفولانزا است که متوسط دوره کمون از دو روز می تواند دیگران را آلوده 24 ساعت قبل از توسعه علائم و 5 تا 7 روز پس از تبدیل شدن به بیمار. رمان coronavirus است متوسط دوره کمون 5.1 روز طولانی تر است که دیگر انسان coronaviruses (3 روز) که علت سرماخوردگی.

Coronavirus به نظر می رسد انتقال با سهولت به حدود 2.3 مردم توسط هر فرد آلوده در جامعه و کسانی که بدون علامت گفت: آنتیگونه بارتون سردبیر ScienceSpeaks. “از آنجا که وجود ندارد اثبات شده درمان یا واکسن; به عنوان coronavirus گسترش آن را تهدید می کند به قرار دادن یک مقدار بار بیشتر در سیستم های بهداشتی از آنفولانزا می کند و بیشتر از اکثر یا بسیاری از آنها آماده شده است.”

چگونه COVID-19 منتقل می شود

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>