نرخ عفونت در شهرهای کالج افزایش می یابد به عنوان دانش آموزان بازگشت

از نزدیک به ۶۰۰ دانش آموز آزمایش شده برای این ویروس، بیش از نیمی مثبت بوده اند. ده ها عفونت در مهمانی های خارج از محوطه دانشگاه سرزنش شده اند و باعث شده است که مقامات دانشگاه دانشجویان را اندک می کنند.

جفری میرز، رئیس دانشگاه نوشت که پرونده ها ظاهراً نه به کلاس ها یا خوابگاه ها بلکه به «انتخاب های شخصی ضعیفی که برخی از دانش آموزان در حال انجام آن هستند، در درجه اول خارج از محوطه دانشگاه گره خورده است.»

وی تصریح کرد: اقدامات این دانشجویان آموزش و فعالیت های برنامه ریزی شده ما را در محوطه دانشگاه در معرض خطر قرار می دهد.

نمونه های مشابه فراوان در شهرهای کالج دیگر در سراسر کشور است. بر اساس یک تحلیل آسوشیتدپرس، در میان ۵۰ شهرستان آمریکا که بیشترین غلظت دانش آموزان و جمعیت کلی حداقل ۵۰٬۰۰۰ نفر را دارند، ۲۰ شهرستان به طور مداوم نرخ های بالاتری از موارد ویروس جدید را نسبت به ایالت های خود از اول سپتامبر گزارش کرده اند.

به طور متوسط نرخ عفونت در آن ۲۰ شهرستان بیش از سه برابر نرخ کلی ایالت های خود بوده است.

در دانشگاه جیمز مدیسون در ویرجینیا، که به تازگی دانشجویان را تا ماه سپتامبر به خانه فرستاده در میان افزایش در موارد، این شهرستان به طور متوسط نرخ عفونت هفتگی نزدیک به 90 مورد در هر 100،000 نفر، و یا بیش از هشت برابر میانگین statewide است.

“این بازی انتظار وجود دارد. آیا در پردیس های کالج می ماند یا فرار خواهد کرد؟» دکتر جف پوتوف، مدیر ارشد کیفیت در مرکز پزشکی دانشگاه ویسکانسین در مدیسون، جایی که موارد در میان دانشجویان کالج در حال صعود بوده است، می گوید.

در حالی که دانشگاه ها تقریباً در هر ایالت به عنوان نقاط داغ ظهور کرده اند، بسیاری از بدترین همه گیری ها در سراسر جنوب و غرب میانه پراکنده شده اند. از ۵۰ شهرستان کالج تجزیه و تحلیل شده توسط AP، جیمز مدیسون بیشترین میزان عفونت را داشت و به دنبال آن شهرستان هایی که محل زندگی دانشگاه جورجیا، ایالت فلوریدا و دانشگاه ایندیانا در بلومینگتون هستند.

در 10 شهرستان با بالاترین نرخ عفونت، کالج ها گزارش کرده اند حداقل 15،000 مورد در میان دانش آموزان و کارکنان در هفته های اخیر، هر چند شیوه های تست و گزارش به طور قابل توجهی متفاوت است و تعداد واقعی احتمالا بسیار بالاتر است.

برای بسیاری از کالج ها، بازگشت به محوطه دانشگاه یک فرایند با دقت تنظیم شده بود که ماه ها طول کشید تا برنامه ریزی شود و میلیون ها دلار برای کنار کشیدن. اما به عنوان امن به عنوان آنها پردیس های خود را ساخته اند، بسیاری از کالج ها تلاش کرده اند برای جلوگیری از تجمعات خارج از محوطه دانشگاه است که به هزاران عفونت گره خورده است.

احزاب برای ده ها مورد در دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل سرزنش شدند، که دانشجویان را در اوایل ماه اوت تنها برای ارسال آنها به خانه هفته ها بعد به ارمغان آورد.

مدارس دیگر احزاب و دانش آموزان منضبط را سرکوب کرده اند. دانشگاه میزوری در کلمبیا این هفته اعلام کرد که دو دانشجو را اخراج کرده و سه نفر دیگر را به دلیل نقض قوانین به معنای کند کردن گسترش ویروس به حالت تعلیق درآورده است.

همه گیری ها به طور فزاینده ای روابط بین دانشگاه ها و شهرهای آنها را تحت فشار قرار می دهد.

جفری زایاچ، مدیر اجرایی بهداشت عمومی شهرستان بولدر در نامه ای به دانشجویان هشدار داد: «اگر دانش آموزان چرخه انتقال را رعایت نکنند و بشکنند، محدودیت های سخت گیرانه تر و اجباری تری اعمال خواهد شد.»

فیلیپ دی استفانو صدر اعظم مدرسه در نامه ای به دانش آموزان هشدار داد که قرنطینه به شدت اجرا خواهد شد و دانش آموزانی که آن را نقض می کنند می توانند با تعلیق یا انضباط دیگری مواجه شوند. در حال حاضر ، DiStefano گفت ، بیش از 400 دانش آموزان با نظم و انضباط دانشگاه برای نقض دستورات بهداشت عمومی مواجه هستند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>