گروه صنعتی: شیوع ویروس می تواند هزینه های شرکت های هواپیمایی $113B

بین المللی حمل و نقل هوایی انجمن می گوید: شیوع ویروس آغاز شد که در چین می تواند هزینه های شرکت های هواپیمایی تا آنجا که $113 میلیارد دلار در درآمد از دست رفته به علت سقوط از مسافرت هوایی

سنگاپور — بین المللی حمل و نقل هوایی انجمن می گوید: شیوع ویروس آغاز شد که در چین می تواند هزینه های شرکت های هواپیمایی تا آنجا که $113 میلیارد دلار در درآمد از دست رفته به علت سقوط از مسافرت هوایی.

نمایندگان صنعت هواپیمایی گروه گفت: شنبه پس از یک جلسه کاری در سنگاپور که این صنعت به فوریت نیاز به کمک از دولت در waiving برخی از الزامات و مالیات و هزینه های برای کاهش بار بر مبارزه حامل.

“صنعت باقی مانده بسیار شکننده” برایان پیرس ، IATA اقتصاددان ارشد به خبرنگاران گفت. “بسیاری از شرکت های هواپیمایی که کردم نسبتا باریک حاشیه سود و مقدار زیادی از بدهی و این می تواند برخی از ارسال به یک وضعیت بسیار دشوار است.”

انگلیسی منطقه ای شرکت هواپیمایی Flybe متوقف پرواز از دوشنبه انجام شده در توسط دیرینه مشکلات مالی و تاثیر آن در سراسر جهان به سفر از وقوع.

IATA برآورد نشان دهنده یک سناریو شامل 19% از دست دادن در سراسر جهان مسافر درآمد با پخش گسترده این ویروس در بازار است که در حال حاضر 10 یا بیشتر موارد تایید شده. کشورهای حساب برای 80 درصد از شرکت هواپیمایی درآمد پیرس گفت. بزرگترین ضرر و زیان خواهد بود در منطقه آسیا و اقیانوس آرام از جمله چین که تا کنون اکثر موارد ویروس.

یک برآورد قبلی فقط دو هفته پیش با قرار دادن هزینه های بالقوه از رکود در سفر در کمتر از 30 میلیارد دلار. قبل از این بود که تعداد موارد خارج از چین سر به فلک کشید در نظر گرفتن مجموع به حدود 100,000. تا کنون بیش از 3200 نفر کشته شده اند از COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید.

“این است که بسیار جدی جریان نقدی شوک” گفت: Brian پیرس ، IATA اقتصاددان ارشد. “ما شاهد این کاهش جدی در رزرو و درآمد خارج از آسیا و اقیانوس آرام در حال حاضر که آن را (ویروس) گسترش یافته است به طور گسترده تر.”

او گفت: یک برآورد محافظه کارانه تر با محدود گسترش این بیماری را در 11 درصد کاهش مسافر درآمد یا $63 میلیارد دلار است.

برآورد نیز مبتنی بر این فرض است که این صنعت را بهبود می یابند به حالت عادی در اواخر تابستان یا اوایل پاییز است.

شرکت های هواپیمایی در حال گرفتن برخی از کمک از کاهش قیمت نفت: ایالات متحده معیار خام کاهش یافته و از حدود 60 دلار در هر بشکه در آغاز سال به حدود 47 دلار در هر بشکه در حال حاضر. آنها همچنین کاهش هزینه ها توسط برش مشاغل, درخواست کارکنان را پرداخت نشده برگ و عامل کمتری پرواز.

اما که همچنین برگ های بسیاری در معرض خطر از دست دادن دسترسی به اسلات در فرودگاه ها که نیاز به آنها را به استفاده از آنها حداقل 80% از زمان.

شرکت های هواپیمایی رو چشم پوشی برای چنین مورد نیاز در طول بحران مالی 2008-2009 آخرین زمان شرایط خیلی بد بود و برخی از کشورها در حال حاضر اعطا شده چشم پوشی این سال است.

IATA و دیگر گروه های صنعت امید به حمایت در کاهش حافظه قوانین کمک از معافیت های مالیاتی و کاهش فرود و هزینه های دیگر و همچنین در حال کار برای تدوین دستورالعمل برای دست زدن به بیماری های عفونی گفت: Anthony Concil این یاتا معاون رئیس جمهور برای شرکت ارتباطات است.

IATA مقامات گفت: اجماع کارشناسان پزشکی بود که مسافرت هوایی باقی مانده است نسبتا امن است و هیچ مورد شناخته شده از مسافران گسترش این ویروس در حالی که در هواپیما.

روش برای جابجایی مسافران و برخورد با مورد مشکوک به این بیماری هستند به طور کلی “معقول و مناسب است و ما نمی بینیم نیاز به تغییر عظیم” گفت: دیوید پاول یاتا پزشکی مشاور.

“این پیام است که ما در حال اضطراب به سراسر که آن را واقعا نمی پرخطر در هواپیما, محیط,” او گفت:.

AP کسب و کار نویسنده ایلین Kurtenbach در بانکوک کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>