اندونزی گزارش جنوب شرق آسیا بالاترین coronavirus مرگ و میر

جاکارتا – اندونزی گزارش داد که دو coronavirus موارد در مارس 2 و شمارش 1,986 مورد تأیید و 181 مرگ و میر به عنوان از آوریل 3, ساخت این کشور با بسیاری از coronavirus مرگ و میر و بالاترین نرخ مرگ و میر در جنوب شرقی آسیا.

اندونزی مرگ و میر در ایستاده بود 9.1 درصد نسبت به 5.2 در سراسر جهان به عنوان روز جمعه. در مقایسه فیلیپین بود و 4.5 درصد مرگ و میر و مالزی به حال 1.6 درصد رای در همان دوره اگر چه هر دو کشور دارای تعداد بیشتری از موارد با بیش از 3000 هر.

برخی از 95 بهداشت کارگران در پایتخت جاکارتا سخت ترین ضربه بخش از کشور شده است شما با coronavirus با توجه به اخبار پورتال Kompas.com در آوریل 3. حداقل 13 نفر به عنوان از آوریل 2 با توجه به دولت است.

بیشتر:

از صفر گزارش شده عفونت و مرگ و میر در ماه های ژانویه و فوریه اندونزی در حال حاضر چهره یک جهش ناگهانی در آن coronavirus آمار.

کارشناسان می گویند نامعقول نظام سلامت کمبود تجهیزات حفاظت فردی و حداقل تست سریع کمک به بالا تعداد coronavirus مرگ و میر در جهان چهارم-پرجمعیت ترین کشور است.

“ما می توانیم دولت است که هنوز چند قدم پشت گسترش این ویروس گفت:” پنجی فرتونا Hadisoemarto یک عضو هیات علمی در Padjadjaran دانشگاه دانشکده پزشکی در باندونگ.

“[وجود دارد] در اواخر ارائه آزمایشگاه و معاینه ابزار و تعداد کم تست,” او گفت:. “امکانات و بهداشت کارگران آماده نیست [اقامت-در-خانه] سیاست است که هنوز هم تنها یک درخواست تجدید نظر وجود دارد و حداقل شفافیت اطلاعات.”

اندونزی ترس رشد بیش از coronavirus تهدید

با توجه به اندونزی وزارت بهداشت وجود دارد 2,813 بیمارستان در کشور با متوسط 12 تخت در دسترس برای هر 10000 نفر است. نیز وجود دارد یک برآورد 110,040 پزشکان برای کشور بیش از 260 میلیون به عنوان 2018 – یا حدود چهار پزشکان در هر 10000 نفر.

اندونزی به ارمغان آورده است در 500,000 سریع-تست کیت از چین است. با توجه به انتشار آنلاین Katadata.co.شناسه کشور در حال آزمایش فقط 25 نفر در هر یک میلیون نفر از شهروندان به عنوان از آوریل 2 “بالاترین در مقایسه با تعدادی از کشورها در آسیا”. در مقایسه با هند و کره جنوبی تا به حال 35 و 8,222 نفر در هر یک میلیون تست شده بود.

وقتی پرسیده شد که در مورد اندونزی coronavirus نرخ مرگ بودن بالاترین در منطقه دولت اندونزی را سخنگوی COVID-19 امور Achmad Yurianto گفت که او “است و نه نتیجه هر چیزی نشده”.

“پویا داده است هنوز هم به روز شد. اگر تعداد زیادی از مردم تست شده است و پس از آن [مرگ رای] بروید پایین,” او گفت: Al Jazeera.

‘گزارش دهی” و “با هم تداخل دارند’

این Eijkman-آکسفورد تحقیقات بالینی واحد تخمین زده می شود که وجود دارد می تواند به عنوان بسیاری از 71,000 افراد مبتلا به کروناویروس در اندونزی تا پایان این ماه است. محققان از دانشگاه اندونزی پیشنهاد کرد که بین 600,000 به 2.5 میلیون نفر می تواند آلوده وسط ممکن است.

اندونزیایی حاضر به ماندن در خانه برای نماز

Hadisoemarto بود که درگیر در شناسایی اولین انسان H5N1 آنفولانزای مرغی موارد در اندونزی وجود دارد گفت: ممکن است تحت-گزارش از تعداد عفونت در کشور است.

“اما ما نمی دانیم چقدر زیر گزارش آن است که در اندونزی. من مطمئن هستم که آن بزرگ است اما قطعا ما نیاز به اطلاعات بیشتر,” او گفت: Al Jazeera.

“از آنجا که از زیر گزارش تعداد گزارش COVID-19 موارد بیش از حد کوچک است.”

مبارزه با منابع

Saladdin Tjokronegoro است که یک مقام ارشد در یک ریه بیمارستان در بوگور در نزدیکی جاکارتا. او در این باره گفت که او در بیمارستان است و مبارزه با آن منابع از جمله دنده محافظ برای کارگران و هواکش برای بیماران مبتلا به مشکلات تنفسی است.

Tjokronegoro که نمی خواست خود را در بیمارستان برای شناسایی شود گفت: “بسیار وجود دارد” پزشکان می توانید انجام دهید برای افزایش کمبود و یا عدم وجود امکانات. او گفت که او در بیمارستان بود به تقلا به جای هجوم ناگهانی از بيماران پس از آن تعیین شد به عنوان یک coronavirus مرکز ارجاع.

او اشاره کرد که “کثیف معاینه و درمان جریان” کمک به تاخیر در درمان بیماران مبتلا به بسیاری از کسانی که در 40s و 50s با بیماری های مزمن.

Indonesia

دولت اندونزی برنامه ریزی شده برای توزیع حدود یک و نیم میلیون coronavirus تست کیت های سراسر کشور که در آن تعدادی از جدید COVID-19 بيمار است رسید در هفته گذشته [Trisnadi/AP]

این بار در بیمارستان شد “سنگین تر” از آنجا که بهداشت عمومی دفتر “نمی تواند مقدار” در درمان بیماران مبتلا به, او گفت:, و اضافه کرد که “هیچ همکاری بین بیمارستان” باعث بسیاری از امکانات بهداشتی به سرعت غرق شده است.

در ماه مارس Yll Kalla رئیس اندونزیایی سازمان صلیب سرخ در این کشور و معاون سابق رییس جمهور به رویترز گفت که تنها 49 از 132 بیمارستان ارجاع در کشور شد آماده پذیرش coronavirus بیماران.

Michael Ryan مدیر اجرایی سازمان بهداشت جهانی (WHO) بهداشت و درمان اضطراری برنامه در ژنو سوئیس گفت: در مارس 30 که کشورهایی مانند اندونزی هنوز در مراحل اولیه این بیماری همه گیر است و آنها هنوز فرصت “برای پیاده سازی استراتژی جامع متمرکز بر مهار و سرکوب”.

“این واقعا مهم است که سلامت سیستم آماده شده است برای هر گونه افزایش در موارد” او گفت:.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus افزود که سازمان ملل متحد در سلامت بدن کار “بسیار نزدیک” با اندونزی و وعده داده شده به “افزایش” همکاری در مهار این بیماری است.

به امید یک معجزه ‘

در ریه بیمارستان تعیین شده به عنوان یک coronavirus مرکز ارجاع, پزشکی, متخصص Tjokronegoro گفت که بیمارانی که حتی نمی باید ارجاع را شروع کرده اند در آینده و این که تیم او هنوز در تلاش برای کشف کردن که در آن برای نگه داشتن آن دسته از بیماران.

انیمیشن: چگونه coronavirus رفتار کنند ؟

“ما باید به مرتب کردن بر اساس است که بیماران درمان می شود [و] است که بیماران مبتلا به درمان نمی باشد,” او گفت: Al Jazeera.

برای Hadisoemarto پیش بینی کرد که حتی اگر گسترش این بیماری همچنان ادامه دارد, اندونزی بعید است به ایتالیا و ایالات متحده که در مواجهه با تعداد زیادی از موارد و هنوز افزایش تعداد مرگ و میر.

“معجزه است که من امیدوارم که برای ساختار سنی از اندونزی جوان جمعیت” Hadisoemarto به الجزیره. “نیمی از جمعیت اندونزی است که در زیر سن 30 که ممکن است به حفاظت از ما را از بسیاری از بیماری های جدی و مرگ و میر.”

او گفت: او همچنین امیدوار است که “بسیار بالا” استفاده از ضد سل مخدر BCG (bacille Calmette-Guerin) در کشور واکسیناسیون فرزندتان برنامه همچنین می تواند کمک به حفاظت از مردم از coronavirus عفونت اگر چه اثبات شده است به طور کامل تاسیس شده است.

اما Ravio Patra 27-year-old سیاسی محقق در جاکارتا گفت: دولت تا به حال انجام داده “خیلی کار” در دست زدن به بحران بهداشت و درمان شروع زمانی که آن را برای اولین بار پدید آمده است.

آیا محدود کردن شیوع کروناویروس? | اینجا شروع کنید

“حتی زمانی که اعلام کرد که آن را یک بیماری همه گیر دولت مرکزی ادامه داد: کم بها دادن به شیوع و همه از این مستند توسط مردم و گروه های حقوق بشر گفت:” الجزیره.

“این یک وضعیت که در آن یک قدم اشتباه از دولت می تواند در هزینه های زندگی بسیاری از” او گفت:.

Yuliannova Lestari Chaniago26 ساله و دانشجوی دکترای با تجربه دست اول آنچه آن را مانند زمانی که بیماری شروع به آلوده کردن بسیاری از مردم است.

Chaniago یکی از 238 شهروندان اندونزیایی تخلیه توسط دولت در ماه فوریه از چین در شهر ووهان سپس کانون شیوع.

در حالی که وجود دارد هیچ کشور آماده مقابله با شیوع او گفت: “آن ضرری ندارد” به یاد بگیرند که از کشورهای دیگر است که “تقریبا بهبود” و “موفق شد در سرکوب” عفونت.

اما آنچه او دیده است که تا کنون در اندونزی نگرانی او گفت: با توجه به وضعیت کشور امکانات بهداشتی و عدم اساسی تجهیزات حفاظتی برای سلامت کارگران است.

“من صالح در صحبت کردن در مورد این ویروس اما تجربه من وجود دارد [در ووهان به من آموخت] که تا زمانی که من در خانه بمانند من خوب است. من احساس امن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>