هند را ” ابر ” jackfruit جهانی می رود

سبز تند و تیز و قوی, شیرین, بوی, بزرگ jackfruit است بدل از یک حیاط پشت مزاحمت در هند سواحل جنوبی منطقه به گوشت جایگزین عزیزم از گیاهخواران و گیاهخواران در غرب است.

بخشی از جنوب آسیا, رژیم غذایی برای قرن ها jackfruit آنقدر فراوان است که تن از آن رفت به زباله هر سال است.

بیشتر:

اما در حال حاضر هند بزرگترین تولید کننده خرما است capitalising در محبوبیت رو به رشد خود به عنوان یک “ابر” گوشت جایگزین – تبلیغ توسط سرآشپزها از سان فرانسیسکو به لندن و دهلی نو برای آن گوشت خوک مانند بافت هنگامی که نارس.

“هستند بسیاری از سوالات خارج از کشور و … در سطح بین المللی بهره در jackfruit چند برابر رشد کرده,” Varghese Tharakkan گفت: AFP news agency از باغ خود در کرالا پرور منطقه.

این میوه که وزن آن پنج kilogrammes (11 پوند) به طور متوسط دارای مومی زرد گوشت وقتی که رسیده است و تازه خورده و یا مورد استفاده برای ایجاد و کیک و آب میوه و بستنی و چیپس.

هنگامی که نارس آن اضافه شده است به ادویه کاری و یا سرخ شده خرد کرده و سرخ کرده. در غرب خرد jackfruit را تبدیل به یک جایگزین برای گوشت خوک کشیده است و حتی به عنوان یک پیتزا با شکوه.

“مردم آن را دوست دارم” آنو Bhambri که صاحب یک زنجیره ای از رستوران ها در ایالات متحده و هند توضیح می دهد.

“این jackfruit tacos شده اند یک ضربه در هر محل. این jackfruit کتلت – هر جدول سفارشات آن را یکی از مورد علاقه های شما!”

جیمز جوزف ترک شغل خود به عنوان یک مدیر در مایکروسافت پس از دیدن غربی علاقه jackfruit “به دست آوردن شتاب به عنوان یک جایگزین گیاهی برای گوشت”.

جک از همه میوه ها

این COVID-19 بحران یوسف می گوید: ایجاد دو خوشه در منافع مصرف کننده.

“Coronavirus باعث ترس برای مرغ و افراد روشن به مناقصه jackfruit. در کرالا مستند باعث افزایش تقاضا برای سبز jackfruit و دانه ها با توجه به کمبود سبزیجات با توجه به مرز محدودیت,” او توضیح می دهد.

Jackfruit رونق به معنای بیشتر و بیشتر jackfruit باغ فنر در سواحل ایالت کرالا [آرون Sankar/خبرگزاری فرانسه]

جهانی علاقه به گیاه خواری شد و در حال حاضر افزایش قبل از همه گیر رو به با حرکات مانند گوشت روزهای دوشنبه و Veganuary و با آن کسب و کار “جایگزین گوشت”.

نگرانی در مورد سلامت و محیط زیست – یک 2019 گزارش سازمان ملل متحد پیشنهاد اتخاذ بیشتر از یک رژیم غذایی گیاهی می تواند کمک به کاهش تغییر آب و هوا – ميانگين مصرف کنندگان در حال تبدیل به مارک های چنین به عنوان غیر ممکن است و فراتر از گوشت گیاهی جایگزین برای مرغ و گوشت گاو و گوشت خوک.

اما آنها نیز با استفاده از جایگزین های بلند محبوب در آسیا مانند سویا بر اساس توفو و تمپه و گندم مشتق seitan و همچنین به عنوان عصرانه.

این رونق به معنای بیشتر و بیشتر jackfruit باغ فنر در دولت ساحلی است.

“شما سخت نیش مانند گوشت – این چیزی است که به دست آوردن محبوبیت و مانند گوشت آن را جذب می کند, ادویه جات ترشی جات” نظرات جوزف.

شرکت خود را به فروش می رساند jackfruit آرد که می تواند مخلوط با و یا استفاده به عنوان یک جایگزین برای گندم و آرد برنج را به هر چیزی از بتس همبرگر به محلی کلاسیک مانند idli.

یوسف با دانشگاه سیدنی شاخص گلیسمی خدمات پژوهشی به ایجاد هر گونه مزایای بهداشت و درمان.

“هنگامی که ما تجزیه و تحلیل تغذیه ما در بر داشت jackfruit به عنوان یک وعده غذایی بهتر است از برنج و roti (نان) برای فرد به طور متوسط است که می خواهد به کنترل قند خون خود را,” او اضافه می کند.

هند یکی از بالاترین دیابت نرخ در جهان است و انتظار می رود به آمار حدود 100 میلیون نفر تا سال 2030 با توجه به مطالعه انجام شده توسط لانست.

‘اسرار موفقیت”

به عنوان گرمایش جهانی ویران کردن در کشاورزی, مواد غذایی, محققان می گویند jackfruit می تواند ظهور به عنوان یک مغذی اصلی محصول آن را به عنوان مقاوم در برابر خشکسالی و نیاز به نگهداری کمی.

Tharakkan به عقب نگاه نمی او روشن از رشد لاستیک به jackfruit در زمین خود دارای انواع مختلفی است که او را می کشت در طول سال.

“وقتی که من قطع کردن درختان لاستیک همه فکر می کردند من دیوانه. اما همین مردم در حال حاضر می آیند و از من پرسید راز موفقیت من” او لبخند می زند.

در تامیل نادو و کرالا به تنهایی تقاضا برای عصرانه در حال حاضر 100 متریک تن در هر روز در طول فصل اوج بازده گردش در حدود 19.8 متر در سال می گوید: استاد اقتصاد S content marketing از Gandhigram روستایی موسسه.

اما افزایش رقابت از کشورهایی مانند بنگلادش و تایلند است.

عصرانه را تازه کشف شده بین المللی شهرت عظیم چرخش برای یک گیاه است که در حالی که مورد استفاده در غذاهای محلی شده است به عنوان یک مرد فقیر میوه.

هر درخت می تواند عملکرد به عنوان بسیاری از 150-250 میوه فصل.

در کرالا که در آن اعتقاد بر این است که منشأ استخراج نام خود را از کلمه محلی “chakka”, Tharakkan به یاد می آورد آن را غیر معمول نیست برای دیدن اعلامیه در باغ های خصوصی درخواست مردم به دور این میوه به صورت رایگان, چرا که آنها بسیار فراوان آنها را به سادگی پوسیدگی و جذب مگس.

و در حالی که هند jackfruit تولید کنندگان – مانند گسترده تر بخش کشاورزی – آمار شده اند به عنوان در سراسر کشور coronavirus مستند باعث کمبود نیروی کار و حمل و نقل بین المللی تقاضا نشان می دهد هیچ نشانه ای از کم کردن سرعت.

Sujan سرکار به پالو آلتو-بر اساس اجرایی آشپز Bhambri رستوران معتقد است حتی گوشت خواران در حال تبدیل شدن به خرما تبدیل.

او می افزاید: “این نه تنها گیاه خواران یا گیاهخواران حتی گوشت خواران آنها فقط آن را دوست دارم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>