هند فقیر تست رای ممکن است نقاب coronavirus موارد

هندی مقامات گفته اند که آنها نمی خواهد گسترش coronavirus تست که بیشتر تحت تاثیر قرار سازمان ملل انجام می دهند با وجود انتقاد که محدود آزمایش می تواند ترک COVID-19 موارد کشف نشده در جهان دوم-پرجمعیت ترین کشور است.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) کشور خواست به آزمون به عنوان به طور گسترده ای به عنوان ممکن است برای جلوگیری از همه گیر اما هند شده است تست کسانی که سفر از کشورها را تحت تاثیر قرار و یا در تماس با یک مورد تایید شده و نشان داده شده است علائم بعد از دو هفته قرنطینه.

بیشتر:

در روز سه شنبه آن اضافه شده بهداشت و درمان کارگران با علائم که در حال درمان بیماران مبتلا به بیماری های تنفسی.

هند در حال انجام تنها حدود 90 آزمون در روز, با وجود داشتن ظرفیت برای به عنوان بسیاری از 8,000. تا کنون 11,500 افراد آزمایش شده است با توجه به آسوشیتد پرس.

که هدایت زودرس’

مقامات گفته اند که هدایت نمی اعمال می شود در هند به دلیل گسترش این بیماری شده است با شدت کمتر نسبت به جاهای دیگر.

Balaram Bharghava که سر از شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) این کشور بالا تحقیقات پزشکی گفت: هدایت شد, “نارس” برای هند که در آن جامعه انتقال نشده است شناسایی شده است.

“بنابراین آن ایجاد ترس بیشتر بیشتر پارانویا و بیشتر اعتیاد به مواد مخدره,” او گفت:.

هفته گذشته یک شهروند بریتانیا که نزدیک یک بیمارستان عمومی در دهلی نو برای coronavirus آزمون گفته شد او واجد شرایط زیر در هند معیارهای تست و تبدیل به دور.

زن که نخواست نامش فاش شود از ترس کسب و کار عواقب برای کارفرما گفت: او گفته مقامات بیمارستان که او ممکن است تا به حال تماس با فرد آلوده در بخش مهمان نوازی اما نمی تواند اطمینان حاصل کنید.

پس از تلاش و شکست به آزمایش می شود برای بار دوم او را ترک هند این هفته به فرانسه, که در آن خانواده زندگی می کند و در جایی که رئیس جمهور امانوئل پاکسازی اعلام کرده بود اقدامات شدید برای جلوگیری از coronavirus.

هندی مقامات توجیه محدودیت های خود را به عنوان یک راه برای نگه داشتن یک سیل از مردم خواستار از آزمون است که هزینه دولت پول آن نیاز به مبارزه با سایر بیماری ها مانند سل سوء تغذیه و HIV/AIDs.

ICMR وجود دارد گفت: هیچ نیاز به گسترش چنین تست. مقامات گفتند که در حال آماده شدن برای جامعه گسترش توازن خود را تست آزمایشگاه زیرساخت ها است. هند 52 coronavirus مرکز آزمون.

به عنوان یک نتیجه از باریک تست معیارهای افراد بیمار با قرار گرفتن در معرض بالقوه به کروناویروس در حال ارسال و برخی از کارشناسان ترس که هند caseload می تواند بسیار بالاتر از آمار دولتی نشان می دهد.

Bharghava این ICMR رئیس گفت: عفونت ویروس در هند هنوز هم می توان به افرادی که در سفر به کشور از مناطق آسیب دیده و تست پروتکل خواهد بود تجدید نظر اگر جامعه انتقال شناسایی شده است.

Coronavirus موارد در هند افزایش یافت به 147 روز چهارشنبه یک روز پس از سوم شخص 64 سال درگذشت و در ایالت مهاراشترا.

جنوب کشور آسیایی بسته شده است اکثر مدارس و امکانات فرهنگی از جمله سینما.

مقامات می گویند بسیاری از عفونت ها شده اند “وارداتی” – مرتبط با سفر خارجی و یا تماس مستقیم با کسی که گرفتار این بیماری در خارج از کشور.

هند به حالت تعلیق در تمام گردشگران ورودی و بار غیر هندی مسافران در پروازهای اروپایی از اتحادیه اروپا و انجمن تجارت آزاد ترکیه و انگلستان از روز شنبه.

مسافران از آمدن و یا ترانزیت از طریق امارات متحده عربی, قطر, عمان و کویت ملزم به انجام 14 روز در قرنطینه زمانی که آنها می رسند در هند, دولت اعلام کرد در روز دوشنبه.

ورود از چین, ایتالیا, ایران, کره جنوبی, فرانسه, اسپانیا و آلمان در حال حاضر موضوع به محدودیت های مشابه در حالی که اکثر نقاط مرزی با کشور همسایه بنگلادش و میانمار بسته شده اند.

گسترش کشف نشده

اما نگرانی های کشف نشده جمعی گسترش در حال رشد هستند.

“با توجه به الگوی بیماری در جاهای دیگر و با توجه به سطح پایین تست پس از آن من فکر می کنم که جامعه انتقال اتفاق می افتد گفت:” دکتر Gagandeep Kang, مدیر ترجمه سلامت علم و فن آوری موسسه.

چه کسی گفت که در حالی که خود آغاز جداسازی توسط مردم با علائم خفیف باقی می ماند مهم ترین جامعه مداخله تست از همه مشکوک موارد علامتی اطلاعات تماس احتمالی و تایید موارد هنوز هم مورد نیاز است.

“ما نیاز به گیربکس برای پاسخ به این وضعیت در حال تحول با هدف جلوگیری از انتقال COVID-19 در اولین برای به حداقل رساندن تاثیر است. … ما نیاز به عمل در حال حاضر گفت:” دکتر Poonam Khetrapal سینگ که مدیر برای منطقه است.

بیش از 400 میلیون نفر در هند 1.3 میلیارد نفر از مردم زندگی در شهرهای شلوغ بسیاری از به طور منظم و بدون دسترسی به آب تمیز شرایط است که می تواند اجازه می دهد این بیماری به سرعت در حال گسترش.

“جامعه گسترش است و به احتمال بسیار زیاد. اما تنها راه برای مطمئن است از طریق گسترده تر, تست,” گفت: دکتر Anant Bhan جهانی بهداشت محقق در بوپال هند است.

این ویروس باعث می شود تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه برای بسیاری از مردم, اما بیماری شدید تر است به احتمال زیاد در افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود.

هند دارای یک نسبت پایین تر از افراد مسن تر از کشورهای دیگر است اما آن امکانات بهداشتی محدود هستند و در حال حاضر مبارزه به جای تعداد زیادی از بیماران مبتلا به بیماری های دیگر.

“این همراه با بالا ما تراکم جمعیت می تواند ما چالش بزرگ” بهداشت عمومی محقق Oommen Kurian آسوشیتدپرس گفت.

هند شده است و تمایلی به گسترش آزمایش عدم تمایل باعث وحشت و پایمال کردن بیمارستان ها بلکه به دلیل هزینه: در حالی که آزمون رایگان برای بیماران آنها هزینه دولت حدود 5000 روپیه ($67) هر.

در حال حاضر کشیده و با کمبود بودجه روبرو عمومی سیستم بهداشت و درمان و پول صرف شده در coronavirus برگ کمتر برای دیگر مشکلات سلامت عمومی. هند صرف تنها 3.7 درصد از کل بودجه بهداشت و درمان.

Coronavirus نیز ممکن است در هند به دلیل مقامات بهداشت تلاش کرده اند برای حفظ قرنطينه با مردم در حال فرار از انزوا بخش شکایت از کثیف شرایط.

در ماهاراشترا پنج نفر یکی از آنها تا به حال آزمایش منفی و بقیه کسانی که در انتظار نتایج آزمون راه می رفت از انزوا بخش شنبه گذشته.

اجرای مهار

هند اجرا کرده است یک قرن 19 اپیدمی قانون که سبب مقامات دولتی برای اجرای دقیق تر مهار اقدامات و اعمال مجازات و تنبیه برای فرار.

Lav Agarwal یک وزارت بهداشت گفت: “مقامات “اغلب نمی توانید به اندازه کافی در حمایت از مردم”.

به طور مشابه در کشور همسایه سریلانکا به دولت دستور داده است تا حدود 170 مسافر که طفره رفت فرودگاه غربالگری پس از بازگشت از چندین کشورها را تحت تاثیر قرار به گزارش به پلیس و یا در صورت مجازات های مالی و امکان حبس.

Aditya <url> هند دانشگاه بود که دانش آموز تحصیل در اسپانیا توصیف شرایط غیر بهداشتی در جداسازی بخش که در آن او و 50 نفر دیگر مسافران در پرواز از بارسلونا نگه داشته شده است پس از فرود در دهلی نو در روز دوشنبه.

<url> گفت: اتاق برگزاری حدود هشت نفر فاقد پایه و بهداشت و ویژگی های از قبیل پاک کردن bedsheets و دستشویی و حمام. او به اسوشیتد پرس گفت که این گروه در انتظار خود COVID-19 نتایج آزمون ارائه شد با ماسک یا sanitiser.

“من فکر نمی کنم این اقدامات خواهد بود به اندازه کافی برای جلوگیری از همه گیر” <url> این ICMR رئیس, گفت:, و اضافه کرد که برخی از مسافران به حال تصمیم به حرکت از یک بخش به خصوصی هتل ها و پرداخت از 4000 روپیه ($55) یک شب به خود منزوی کردن برای حداقل 14 روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>