هند برای اولین بار COVID-19 کانديد واکسن پاک برای آزمایش های انسانی

بهارات بیوتکنولوژی را COVID-19 واکسن تایید شده برای آزمایش های انسانی آن را هند داخلی اولین نامزد برای دریافت چراغ سبز از دولت مبارزه با مواد مخدر به عنوان یک تنظیم کننده موارد افزایش در یک کشور با بیش از 1.3 میلیارد نفر است.

دارو کنترل کلی از هند را تایید کرده است این شرکت نرم افزار برای انجام فاز I و II کارآزمایی بالینی Covaxin که توسعه یافته همراه با شورای تحقیقات پزشکی هند موسسه ملی ویروس شناسی شرکت در بیانیه ای گفت: در روز دوشنبه.

انسان آزمایش های بالینی در حال برنامه ریزی برای شروع در سراسر کشور در ماه جولای برای واکسن که توسعه یافته و تولید شده در بهارات بیوتکنولوژی امکانات در ژنوم ولی در حیدرآباد هند.

هند که نشدم تنها ایالات متحده آمریکا و برزیل و روسیه در کل موارد گزارش شده نزدیک به 20 ، 000 عفونت های جدید در روز دوشنبه با توجه به داده ها از کشور فدرال وزارت بهداشت ،

بیش از 16000 نفر فوت کرده اند از این بیماری پس از اولین مورد در هند در ماه ژانویه به پایین که در مقایسه با کشورهای مشابه با تعداد موارد است.

اما کارشناسان ترس بیمارستان در پرجمعیت کشور خواهد بود قادر به مقابله با یک شیب تند در افزایش موارد است.

هیچ واکسن هنوز تایید شده برای استفاده تجاری در برابر بیماری های ناشی از کروناویروس جدید, اما بیش از یک دوجین واکسن از بیش از 100 نامزد در سطح جهان در حال آزمایش بر روی انسان است.

چین و نظامی دریافت تایید برای استفاده از یک COVID-19 کانديد واکسن تهیه شده توسط آن واحد پژوهشي و CanSino بیولوژیک پس از آزمایشات بالینی به اثبات آن امن بود و نشان داد برخی از کارآمدی این شرکت روز دوشنبه گفت:.

منبع: خبرگزاری رویترز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>