هند COVID-19 مستند بازدید HIV و بيماران مزمن سخت

در صبح روز 26 مارس روز سوم از مستند در هند سرمایه بیش از coronavirus نگرانی های 15 ساله Himanshu مادر سعی در هیئت دولت اجرای اتوبوس به جمع آوری پسرش داروهای HIV از یک دولت-اجرای بیمارستان.

این بود که او روز برنامه ریزی شده را انتخاب کنید تا ماهانه anti-retroviral درمانی (هنر) داروهای HIV سرکوب مواد مخدر است که باید مادام العمر رایگان ارائه شده به بیماران با دولت ثبت شده بیمارستان.

بیشتر:

اما با سخت محدودیت های مسافرتی در محل هادی اجازه نمی دهد او را در دولت اجرا, اتوبوس, با وجود تجهیز به “کتاب سبز” ارائه شده توسط Kalawati ساران بیمارستان کودکان واقع در مرکز دهلی نو گل بازار منطقه است.

Himanshu پدر داوطلب برای رفتن با دوچرخه به انتخاب کنید تا مواد مخدر به جای آن اما یک پلیس او را متوقف کرد و او را به عنوان به خوبی.

“گاهی پلیس دهلی خود را ببینید بیمارستان کتاب و به شما اجازه رفتن. اما گاهی اوقات آنها را ببینید کلمه HIV و تعقیب شما می گوید:” لون Gangte co-ordinator از دهلی نو شبکه ای از افراد مثبت – جمعی است که با این نسخهها کار برای افرادی که با HIV زندگی می کنند.

“این اصطلاح HIV. آنها فکر می کنم ما همه کارگران جنسی و معتادان به مواد مخدر. دیروز [مارس 25] پلیس ضرب و شتم یکی از ما کمک رسانی کارگران بود که در تلاش برای سازماندهی است. وجود دارد هنوز هم تعصب حتی اگر آن را در حال حاضر در برابر قانون به تبعیض علیه افراد مبتلا به HIV.”

افراد HIV مثبت

هند اعتقاد بر این است به سومین جمعیت از افراد HIV مثبت در جهان است. وجود دارد 21.4 میلیون سرخپوستان با HIV زندگی می کنند با توجه به ملی کنترل ایدز سازمان اطلاعات در سال 2017.

دولت هند فراهم می کند و هنر را به همه HIV+ افراد ثبت نام شده در بیمارستان های دولتی بسیاری از آنها به شدت فقیر و تکیه بر حمل و نقل عمومی.

India Imposes Nationwide Lockdown over coronavirus fears

یک افسر پلیس متوقف می شود یک مرد رفتن به بیمارستان شکایت از درد معده در یک متروکه مرکز تجاری در دهلی نو به عنوان او اجرا یک مستند در روز سه شنبه منتشر [Yawar Nazir/گتی ایماژ]

اما حمل و نقل عمومی در سراسر کشور از جمله ریل مترو تاکسی و همچنین اتوبوس ممنوع شده است به عنوان نخست وزیر هند نارندرا تحمیل یک مستند در روز چهارشنبه و خواست مردم برای حفظ اجتماعی فاصله برای جلوگیری از گسترش coronavirus که به کشته شدن بیش از 30 ، 000 نفر در سراسر جهان.

این حرکت به نظر می رسد در نظر گرفتن تلفات در افراد HIV مثبت همراه با دیگر بیماران با شرایط مزمن.

دولت روشن است که مردم اجازه داده می شود به بیرون رفتن برای لوازم ضروری از جمله مواد غذایی و دارو بدون اینکه خواسته مستندات برای اثبات ماهیت سفر خود را.

بسیاری از بیماران که زندگی در شهرهای کوچکتر و یا مناطق روستایی اما در حال ثبت نام با بيمارستان های دولتی در شهرستانها در حال پیدا کردن آن را دشوار است به سفر در میان ممنوعیت حمل و نقل عمومی. بسیاری از آنها مجبور به استفاده از حمل و نقل خصوصی مانند چرخه یا موتورسیکلت به سفر.

Himanshu پدر و مادر زندگی می کنند که در یک طبقه کارگر محله Jahangirpuri در New Delhi در نهایت راه می رفت به بیمارستان و در راه برگشت به خانه 19km (11.8 کیلومتر) بر پا هر راه.

“من اعمال شده به پلیس برای ترافیک اجازه. من می خواهم به قادر به رسیدن به آنها را بر روی دوچرخه من زمانی که پلیس متوقف می شود, کسی,” Gangte گفت.

“اما خطوط در ایستگاه پلیس هستند تا زمانی که اولین روز آن تقریبا دو کیلومتر (1.25 مایل) ، من دور آمد چون من در حال حاضر ایمنی بدن به خطر بیافتد; HIV به خودی خود به معنی کمبود ایمنی. اما زمانی که من فراگستر کارگر بود مورد ضرب و شتم من تصمیم به شجاع جمعیت به درخواست برای مجوز.”

عدم برنامه ریزی

منتقدان دولت را متهم به تحمیل این مستند برای 1.3 میلیارد نفر از مردم بدون برنامه ریزی مناسب است.

طی هفته گذشته رسانه های اجتماعی شده است پر از تصاویر و داستان از پلیس در حال ضرب و شتم فروشندگان فوق العاده مغازه deflating لاستیک فروشنده چرخ دستی. در یکی از قابل توجه عکس یک پلیس است که ضرب و شتم یک فرد با یک lathi در حالی که صحبت کردن در تلفن.

ده ها هزار نفر از کارگران مهاجر رشته شده اند در شهرستانها پس از خاموش شدن از شرکت ها و کارخانه ها با بسیاری از راه رفتن صدها کیلومتر برای رسیدن به خانه های خود در میان عدم وجود حمل و نقل.

Outbreak of the coronavirus disease (COVID-19), in Ghaziabad

ده ها هزار نفر از کارگران مهاجر رشته شده اند در شهرستانها پس از خاموش شدن از شرکت ها و کارخانه ها با بسیاری از راه رفتن صدها کیلومتر برای رسیدن به خانه های خود [Anushree Fadnavis/رویترز]

مودی خطاب به ملت دو بار در 10 روز گذشته اما موفق به طلسم کردن جزئیات چگونه مردم خود را برای مدیریت نیازهای ضروری در طی 21 روز مستند دوره افراد با نیازهای ویژه و شرایط مزمن که نیاز به طور منظم دسترسی به دارو تست های تشخیصی و درمانی.

دولت دایره فهرست منتشر شده بعد از سخنرانی سه شنبه گذشته موفق به ذکر است خدمات پشتیبانی برای بيماران مزمن. وجود دارد هیچ بخشنامه در تعداد زیادی از پرسنل بهداشتی درمانی که در نگرانی و یا ارائه خدمات خانه و عدم شرکت کارت شناسایی.

چه به دنبال داشته است سردرگمی و تاخیر و اضطراب است.

آیا سرطان پخش نشده و بدون درمان ؟

Naresh لاما از یک بیمار سرطانی

مریم دالایی* (تغییر نام) HIV مثبت در بیمار مبتلا به سرطان زبان توصیه شده است تعدادی از آزمایش های قبل از عمل جراحی او را در ابتدا برنامه ریزی شده برای اوایل ماه آوریل است.

در این هفته او را دریافت اس ام اس اطلاع رسانی خود را که او MRI انتصاب به تعویق افتاد دقیقه قبل از او در مورد به ترک خانه برای آن است. او خواستار به آزمایشگاه دریافت استاندارد که پاسخ تمام تست هایی تاخیر مستند.

“من قادر به تماس با او پزشکان در بیمارستان به آنها بگویید در مورد آزمایشات و درمان نیز با تاخیر گفت:” Naresh لاما, شوهر مری.

“آیا سرطان پخش نشده و بدون درمان؟” وجود دارد 1.6 میلیون زندگی با سرطان به عنوان 2018 با توجه به دولت هند داده.

ایمنی خودرو و شرایط نادر

Karishma Khemlani که به توصیف خودش در توییتر خود به عنوان یک فرد با 17 علاج شرایط استفاده می شود برای برنامه ریزی های آینده است چرا که او نمی تواند استطاعت به شانس.

این آمادگی برای بحران های توسعه یافته بیش از 17 سال زندگی با ایمنی خودرو و شرایط نادر. یک هفته قبل از Janta مقررات (مقررات منع رفت و آمد عمومی تاریخ و زمان آخرین یکشنبه) او به منظور قرار داده شده برای ایمنی داروی CellCept در داروخانه های محلی. این داروهای تخصصی نجات بخش و به ندرت در دسترس و بدون نظم. اما به عنوان مارس 22 به خود جلب کرد در نزدیکی او داروسازی و تمام داروخانه ها در محل در Andheri بمبئی قادر به ارائه مواد مخدر است.

Khemlani است مشاغل رسانه های اجتماعی فعال و یک صدای جیر جیر در مورد در حال اجرا از داروهای بود را بازتوییت کرد چندین بار. در نهایت یک روزنامه نگار با یک فشار عبور scoured شهر و امن تجهیزات برای او.

Karishma Khemlani DO NOT USE

Karishma Khemlani تلاش برای خرید ایمنی مواد مخدر [تصویر حسن نیت ارائه میدهد Khemlani را Instagram رسیدگی]

وجود اطلاعات کمی در دسترس بیماران نادر, شرایط مزمن مانند Khemlani است. دولت برآورد متکی جهانی آمار – 6 به 8 درصد از جمعیت دارای بیماری های نادر – جمعیت 1.3 میلیارد ناگهانی مستند مانند این ممکن است بسیاری از سمت چپ بدون سهام خود را سخت به منبع دارو.

در جاهای دیگر مواد مخدر در دسترس هستند اما حمل و نقل است. یک مقام رسمی از غول دارویی نوارتیس که نمی خواست فاش شود گفت: سرکوب کننده های ایمنی موجود در مرکز در شرق شهر کلکته اما بیماران باید برای سفر به جمع آوری پزشکی که خود عوامل و پیک شرکت به طور معمول تحویل داده اند.

داروهای سرکوب کننده ایمنی هستند یک راه نجات برای بیماران پیوند عضو است. هند مدعی هیچ ملی پیوند عضو رجیستری و اطلاعات است که بر اساس پیش بینی.

خود دولت تاریخ برآورد شده است که از 6000 کلیه 1,500 کبد و 25,000 پیوند قرنیه انجام شده سالانه در علاوه بر این به مقدار اعداد کوچکتر از قلب و ریه پیوند. همه بیماران پیوند نیاز به داروهای سرکوب کننده ایمنی برای اطمینان از بدن خود را نه رد پیوند اندام.

“ما می تواند به سرعت رو به یک غیر COVID بحران انسانی اگر دولت نتواند به عمل به بازگرداندن خدمات بهداشتی و درمانی به خصوص برای کسانی که با شرایط بحرانی که نیاز به پایدار دارو/درمان گفت: Malini Aisola بهداشت عمومی فعال و co-convenor از هند دارو اقدام شبکه.

“اقدامات می تواند در جای خود قرار داده مانند سختگیرانه کنترل عفونت پروتکل ها و triaging سیستم به مراقبت های لازم در دسترس است. به عنوان صدای بهداشت عمومی سیاست دولت باید در رابطه با ملاقات با نیازهای ویژه گروه هستند چرا که آنها در واقع بیشتر آسیب پذیر و در معرض خطر نتایج بدتر در صورت COVID-19 عفونت به دلیل کاهش ایمنی و شرایط موجود. متاسفانه از داستان ظهور دولت به نظر می رسد گردش از بحران به فاجعه اتفاق می افتند.”

بیماران پیوند کلیه

داستان از پیوند کلیه نامزدها برخورد با اگزوز سفر به بیمارستان خود را برای بارگیری در این هفته دياليز قرار ملاقات های گزارش شده از بمبئی و جنوب شهر چنای.

Sejal Jobanputra یک بیماری مزمن کلیه بیمار زندگی می کند که در Kandivali در شهر بمبئی گفت: او واتساپ گروه از بیماران کلیوی همه صحبت از بلند شدید و گاهی اوقات مورد آزار و اذیت سفر به بیمارستان به عنوان برخی از نیروهای پلیس نفهمید که چرا آنها در سفر بودند و حتی پس از آنها خود را نشان داد بیمارستان سوابق. پلیس دیگر اما مفید بود.

“من متوجه شدم من خوش شانس در میان آنها چون بیمارستان نیز در Kandivali” گفت: Jobanputra بیش از یک چت در Whatsapp. یک مکالمه تلفنی امکان پذیر نخواهد بود چرا که او دچار اختلال شنوایی.

ما می تواند به سرعت رو به یک غیر COVID بحران انسانی اگر دولت نتواند به عمل به بازگرداندن خدمات بهداشتی و درمانی به خصوص برای کسانی که با شرایط بحرانی

Malini Aisola بهداشت عمومی فعال و co-convenor از هند دارو اقدام شبکه

“اما آن خسته کننده است برای من برای ایستادن حتی برای 10 دقیقه. پلیس نگه داشته و هدایت من به اتوبوس ایستاده, اما از آن است که از لحاظ فیزیکی غیر ممکن است. من رفت و برگشت به خانه و موکول وقت من. خانواده من را رها مرا به بیمارستان.”

هند 34 میلیون بیمار نیاز به دیالیز به عنوان 2018 با توجه به ملی دیالیز رجیستریبا 220,000 بیماران اضافه شده در هر سال است.

اگر چه سن است نه یک بیماری مزمن و سالمندان نیز در سمت چپ آسیب پذیر در این مستند. هیچ دولتی داده ها در دسترس است اما برآورد توسط خانه بهداشت و درمان خدمات سرمایه گذاری Medwell پیشنهاد کرد که هند دومین جمعیت سالمندان در جهان شماره 104 میلیون.

Medwell تعریف سالمندان به عنوان کسانی که بیش از سن 60 و برآورد صفحه اصلی خدمات بهداشت و درمان به $1.5 میلیارد دلار در بازار هند به طور عمده ارائه مراقبت برای شرایط مزمن در خانه.

صفحه اصلی بهداشت و درمان کارگران شده اند به شدت تحت تاثیر بسته شدن خدمات حمل و نقل به خصوص به عنوان آنها اغلب ندارند شرکت کارت شناسایی بیان آنها سلامت کارگران است.

این برگ های بسیاری از افراد مسن که به تنهایی زندگی می کنند و بیمار هستند و بدون پشتیبانی ضروری.

حتی کسانی که زندگی خود را با خانواده و در صورت امکان واقعی از مرگ بدون کمک های پزشکی.

در روز پنج شنبه, روزنامه نگار جوانا Lobo توییتی به وزیر گوا دولت در مورد مادر بزرگ او لورد لوبو در روستای Camurlim که 111 سال است.

او تا به حال گرفته شده به نوبه خود برای بدتر در طول قبلی آخر هفته به دولت رفت و به مستند.

هیچ آستان کمک های پزشکی در دسترس بود هیچ فروشگاه های مواد غذایی باز شد و پدر و مادر او که در نزدیکی زندگی می کنند و قادر به خارج شدن از خانه های خود. خانواده به طور فزاینده ای آماده برای ضربه امکان که بانوی پیر ممکن است تصویب دور در خانه بدون هر گونه کمک.

“حداقل خاله من هستند و با گران” گفت: Lobo. “وجود دارد octogenarians که به تنهایی زندگی می کنند در ما ایجاد کرد. من تعجب می کنم چگونه آن را برای آنها است.”

ویژه وزیر امور خارجه در دولت دهلی نو سلامت و رفاه خانواده بخش اصلی وزیر کشور و سلامت خانواده وزارت رفاه و ملی کنترل ایدز سازمان نیست پاسخ دادن به ایمیل ها قبل از زمان انتشار این مقاله.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>