هند coronavirus تلفات سبقت چین: به روز رسانی زنده

  • لیگ ایتالیا سری A در حال تنظیم رزومه کاری در ماه ژوئن پس از نزدیک به سه ماه تعلیق بیش از coronavirus نگرانی.

  • چین دوباره گزارش هیچ مورد جدید به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تجدید حملات در پکن بیش از coronavirus بیماری همه گیر. او به نام این ویروس “بسیار بد هدیه ای از چین”.

  • هند تلفات گذشت چین با 175 جدید تلفات با در نظر گرفتن مجموع به 4,706.

  • دولت های اروپایی نقل مکان کرد به توقف استفاده از داروهای ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین برای درمان COVID-19 بيمار.

  • بیش از 5.8 میلیون نفر از coronavirus تایید شده است در سراسر جهان با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. برخی از 359,000 مردم فوت کرده اند در حالی که بیش از 2.4 میلیون نفر بهبود یافته اند.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

چهار شنبه, آوریل 29

05:41 GMT – کره جنوبی قصد دارد به منظور محدود کردن تعدادی از دانش آموزان از بازگشت به کلاس

کره جنوبی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد قصد دارد به منظور محدود کردن تعدادی از دانشجویان از حضور در کلاس های مدارس در سئول شهری در میان سنبله در جدید کروناویروس عفونت.

این Yonhap به نقل از خبرگزاری پارک Baeg-beom, معاون وزیر آموزش و پرورش عنوان کرد و گفت که ابتدایی و مدارس و دبیرستان فقط می توانید اجازه می دهد تا یک سوم و دو سوم از دانش آموزان به ترتيب به بازگشت به کلاس های حضوری.

05:05 GMT – افزایش موارد به عنوان هند آماده برای بلند مستند

هند ثبت یک رکورد دیگر افزایش روزانه با 7,466 جدید کروناویروس موارد است.

وزارت بهداشت آمار و ارقام جدید در روز جمعه نشان می دهد هند در حال حاضر 165,799 موارد با 4,706 مرگ و میر است که هر دو در حال حاضر بیش از چین است.

هند در دو ماه مستند است به پایان روز یکشنبه. نخست وزیر نارندرا مودی انتظار می رود که دولت به صدور دستورالعمل های جدید در این آخر هفته احتمالا گسترش مستند در بدترین آمار مناطق آن را به عنوان ترویج فعالیت های اقتصادی.

04:49 GMT – برزیل گزارش ثبت موارد 1,000 مرگ و میر در 24 ساعت

برزیل ثبت یک رکورد جدید در COVID-19 مورد و بیش از 1000 نفر در یک دوره 24 ساعت با توجه به آمار و ارقام رسمی از روز شنبه.

این کشور آمریکای جنوبی جهان دوم بیشترین تعداد تایید رمان coronavirus موارد – 438,238 – پس از ما. با توجه به وزارت بهداشت داده 26,417 مورد جدید تایید شد در یک 24 ساعت-پایان دوره اواخر روز پنج شنبه.

در همین دوره در برزیل تجربه سوم آن بالاترین تعداد مرگ و میر ویروس از زمان شروع این بیماری همه گیر: 1,156,. آورده است که مجموع تلفات به 26,754 ششم بالاترین در جهان است.

برزیل و میر ممکن است پیش افتادن 125,000 در ماه اوت (2:40)

04:23 GMT – کلمبیا گسترش ملی قرنطینه تا جولای

کلمبیا گسترده در سراسر کشور قرنطینه برای جلوگیری از گسترش این coronavirus تا ژوئیه 1 در حالی که اجازه می دهد آزادی بیشتر حرکت در برخی از نقاط کشور است.

هزاران نفر از کسب و کار شروع به بازگشایی در آند کشور با پروتکل های ایمنی و کاهش کارکنان به عنوان یک مستند در محل پس از اواخر ماه مارس بود که با توجه به آسانسور در پایان ممکن است.

تحت دولت موظف به گسترش است که کسب و کار راه اندازی مجدد ادامه خواهد داد. آرایشگری و آرایشگران در میان کسب و کارهای مجاز به بازگشایی همراه با موزه ها و کتابخانه ها در اختیار شهرداران محلی.

اما دیگر محدودیت های گسترده در محل باقی می ماند. حمل و نقل عمومی بین شهرداری ها و پروازهای داخلی باقی خواهد ماند منع و در بسیاری از مناطق مردم ملزم به ماندن در خانه.

04:13 GMT – که به تجدید نظر در نقش چین مبتنی بر سفیر

سازمان بهداشت جهانی در حال بررسی موقعیت آن سفیر حسن نیت جیمز Chau بود که درگیر در پخش از اتهام مجبور به اعتراف چینی تلویزیون دولتی با توجه به بار مالی.

Chau, یک مجری تلویزیون با دولت چین پخش ارائه شده است یک برنامه ای است که در سال 2013 پخش اعتراف, انگلیسی, تاجر پیتر هامفری که ادعا می کند او فیلم برداری تحت فشار.

“این موضوع جدی گرفته شود, به عنوان هر گونه شکایت خواهد بود. آن است که در حال حاضر تحت بررسی داخلی و در نتیجه نمی توان اظهار نظر در” این است که در بیانیه ای گفت به بار مالی.

101 شرق | چین TV, اعترافات (25:57)

03:38 GMT – الجزایر گسترش جزئی مستند تا ژوئن 13

Abdelaziz Djerad نخست وزیر الجزایر افزایش یافته بخشی از مستند در اکثر کشور و استان برای 15 روز دیگر.

Djerad برداشته قرنطینه اقدامات تنها در چهار استان – سعیده, تندوف اليزي و تمنراست – “پس از نتایج مطلوب” ثبت شده وجود دارد و با توجه به الجزایر Presse خدمات.

03:21 GMT – AIIB تصویب $750 متر وام برای فیلیپین’ ویروس پاسخ

چین-حمایت بانک سرمایه گذاری زیرساخت های آسیایی (AIIB) گفته است که تا به حال تصویب $750 متر وام به فیلیپین برای کمک به این کشور در مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

این پروژه خواهد شد که شرکت های تامین مالی شده توسط بانک توسعه آسیایی در نظر گرفته شده است برای افزایش تست ظرفیت حمایت از بخش های آسیب پذیر مانند کشاورزی و ارائه کمک های اضطراری به خانواده های فقیر, با توجه به بیانیه ای.

02:07 GMT – کره جنوبی گزارش 58 مورد

کره جنوبی گزارش 58 مورد جدید از coronavirus برای May 28, همه در پر جمعیت سئول شهری به عنوان مقامات درهم به بنیادی انتقالات مربوط به یک e-commerce انبار در نزدیکی پایتخت است.

نخست وزیر چانگ Sye-kyun به نام برای مقامات به بررسی شرایط کار در انبارها از خرید آنلاین از شرکت های که دیده می شود سفارشات افزایش طول همه گیر و دیگر متراکم محل که در آن خطرات عفونت ممکن است بالا.

کره جنوبی گزارش کرده 177 جدید COVID-19 موارد بیش از سه روز گذشته یک تجدید حیات آن را تهدید می کند به پاک کردن برخی از آن سخت موفق به کسب سود در برابر ویروس و بدتر یک شوک عظیم به تجارت در این کشور وابسته به اقتصاد است.

01:55 GMT – هند: تحت مستند

اجتماعی فاصله و بهداشت خوب ضروری سلاح در مبارزه با COVID-19.

اما چگونه می تواند به شما در حفظ اجتماعی فاصله در یکی از بزرگترین محله های فقیرنشین? چگونه شما می توانید دستهای خود را به طور منظم زمانی که در حال اجرا وجود دارد ؟ و چه اتفاقی می افتد زمانی که میلیون ها نفر از افرادی که برای زنده ماندن در ناچیز دستمزد به طور ناگهانی و بدون کار و تلاش برای خوراک خود را ؟

اتمام این بررسی از 101 شرق چگونه هند را فقیر شانس در زیر بزرگترین مستند.

01:40 GMT – کریکت-Twenty20 برنامه جام جهانی تحت عنوان ‘خطر’

کریکت استرالیا, رئیس, Kevin رابرتز به عنوان چشم انداز جام جهانی Twenty20 پیش رفتن در سال 2020 گفت: اکتبر-نوامبر برنامه تحت “بسیار پرخطر” با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“بدیهی است که ما شده ایم امیدوار در تمام طول که می تواند صحنه در اکتبر-نوامبر اما شما می خواهم که به می گویند وجود یک خطر بسیار بالا در مورد چشم انداز است که اتفاق می افتد” رابرتز به خبرنگاران گفت: در یک تماس تصویری.

“در صورتی که اتفاق نمی افتد وجود دارد بالقوه ویندوز در فوریه-مارس دوره اکتبر تا نوامبر سال بعد.”

00:46 GMT – چین گزارش جدید کروناویروس موارد

مقامات بهداشتی چین در گزارش جدید تایید coronavirus موارد در سرزمین اصلی تا پایان مارس 28.

ملی کمیسیون بهداشت آیا تایید پنج جدید بدون علامت coronavirus موارد on May 28, از 23 روز زودتر.

نظارت در میان coronavirus شیوع (3:39)

00:28 GMT – استرالیا New South Wales دولت هشدار COVID-19 بودجه تلفات

استرالیا در ایالت نیو ساوت ولز گفت: coronavirus همه گیر می تواند هزینه آن را به اندازه 20 میلیارد دلار استرالیا ($13.3 میلیارد دلار) در درآمد از دست رفته در طول چهار سال آینده, تاکید ضرورت برای احیای این کشور لکنت زبان اقتصاد.

انتشار اولین برآورد از اثرات اقتصادی coronavirus NSW گفت: کسری بودجه در مجموع 10-20 میلیارد دلار استرالیا انتظار می رود بیش از چهار سال آینده یک far cry از برآورد قبلی خود را در دسامبر سال 2019 به طور متوسط بودجه مازاد از 1.9 میلیارد دلار استرالیا ($1.3 میلیارد دلار) بیش از چهار سال است.

“ما در مقابل این نوع از چالش اقتصادی دیده نمی شود در نسل شاید نه از مردم چکش آخرین پرچ به پل بندرگاه سیدنی در 1930s” گفت: NSW دولت خزانه دار Dominic Perrottet.

00:16 GMT – 14 میلیون اضافی می تواند مردم گرسنه در امریکا لاتین

این برنامه جهانی غذا گفت: برخی از 14 میلیون نفر در آمریکای لاتین و کارائیب می تواند تجربه شدید ناامنی غذایی در این سال با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

“این بسیار حیاتی و فوری است که ما ارائه کمک های غذایی به تعداد فزاینده ای از مردم آسیب پذیر در منطقه و همچنین به عنوان کسانی که بستگی رسمی کار” گفت: میگوئل Barreto, WFP مدیر منطقه ای آمریکای لاتین و کارائیب.

“ما هنوز هم برای جلوگیری از COVID-19 همه گیر از تبدیل شدن به یک گرسنگی بیماری همه گیر.”


سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من Zaheena رشید در ماله مالدیو.

شما می توانید تمام به روز رسانی از دیروز, مارس 28 در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>