سرخپوستان نگران مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان ویزا سفارش آنها را جدا از خانواده

در اوایل ماه مارس Poorva Dixit با عجله به خرید یک بلیط به هند از ایالات متحده آمریکا خانه او را برای بیش از یک دهه پس از او آموخته و او را 72 ساله و مادر افتاده بود از رختخواب بلند شد و در وضعیت بحرانی است.

او تصمیم به ترک او دو فرزند جوان و شوهر در کالیفرنیا به دلیل خطرات ناشی از رمان coronavirus گسترش در سراسر جهان است. Dixit و همسرش در حال, هند اتباع خود را از کودکان ما شهروندان است.

یک توسعه دهنده نرم افزار با مجوز موقت به کار در ایالات متحده Dixit می دانستند که برای بازگشت او را مجبور به رفتن به کنسولگری آمریکا در بمبئی به دریافت یک جدید مهر ویزا در پاسپورت مورد نیاز برای برخی از دارندگان ویزای هنگام سفر به خارج از کشور.

در مارس 16, یک روز قبل از ویزا وقت سفارت تعطیل با توجه به کروناویروس محدودیت. هشت روز بعد مادر او درگذشت.

در حال حاضر جدید مهاجرت سفارش صادر شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه که میله ورود دارندگان خاص و موقت ویزای کار می تواند ترک Dixit به دام افتاده در هند به دور از فرزندان او حداقل تا پایان سال.

‘در حال نگه داشته و دور از مادری من’

“من در حال حاضر از دست من و من در حال نگه داشته و دور از مادری من نیز” Dixit که ماندن با بستگان در حومه بمبئی گفت: خبرگزاری رویترز. “در این مرحله مغز من فقط مه.”

Dixit یکی از نزدیک به 1000 نفر در هند به دام افتاده در موقعیت های مشابه که عضو یک گروه خصوصی در برنامه پیام رسانی تلگرام.

بسیاری مانند او به زندگی و کار در آمریکا از نظر قانونی برای سال اما در هند زمانی که برگ برنده خود را اعلام روز دوشنبه. آنها آشفته و نگران در مورد گزینه های خود را برای بازگشت مدیران گروه و گفتگو کرد.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام به طور موقت تعلیق ورود افراد پس از رسیدن بر روی طیف وسیعی از ویزای کار از جمله H-1B برای کارگران ماهر است که آنچه Dixit و همسرش.

سرخپوستان حساب برای 75 درصد از برنامه های کاربردی ویزا تحت H-1B برنامه با توجه به آخرین دولت آمریکا داده است.

این ممنوعیت که می آید را به زور در چهارشنبه نیز به L ویزا مورد استفاده بین المللی برای نقل و انتقال بالا-سطح کارکنان و همچنین دسته بندی های مختلف برای کارگران فصلی و کارورز و کارآموز برنامه, در علاوه بر این به همراه اعضای خانواده.

وجود دارد برخی از معافیت ها به بان کی مون, از جمله کسانی که مشغول به کار در مواد غذایی-تامین صنعت و پزشکی برخی از کارگران درگیر در مبارزه با کروناویروس. اما در حالی که اعلام معاف همسران و فرزندان ما از شهروندان این است که سکوت در پدر و مادر از ما شهروندان است.

Dixit شوهر Kaustubh Talathi شده است تلاش برای حقه بازی تمام وقت خود را با کودک خود مراقبت شش و سه ساله دختر.

Dixit تماس فرزندان او گاهی اوقات برای ساعت در روز در تلاش برای نگه داشتن آنها را اشغال با خواندن کتاب و آهنگ آواز بنابراین شوهر او کار می کنند.

اما او ترس از جدایی باعث خواهد شد در دراز مدت آسیب های روانی به خصوص برای دختران جوان که رشد نا امید با تماس های تلفنی.

او دختر بزرگتر در بالا نوشتم یک پرتره خانواده در یخچال: “زندگی متاسفانه همیشه بعد از.”

آسیب وثیقه

کاخ سفید گفت که ویزا اندازه گیری لازم برای ایجاد شغل در دسترس برای آمریکایی ها زمانی که میلیون ها نفر از کار هستند و با توجه به همه گیر.

اما شش سرخپوستان از جمله Dixit در تلگرام گروه به رویترز گفت آنها برگزار شد به خود ما بر اساس شغل در طول بیماری همه گیر.

Vinod آلبوکرک 41 ساله مشاور کسب و کار است ادامه داد: کار از راه دور خود را برای شرکت در آتلانتا پس از او تا به حال به اورژانس سفر به منگالور در هند, west coast, هنگامی که پدر او را به حال سکته مغزی در ماه فوریه است.

او همسر باردار خود را به دلیل در ماه سپتامبر و شش سال در ایالات متحده است. او بیش از حد بود و نه قادر به دریافت ویزا قبل از انتصاب کنسولگری توقیف و در حال حاضر رشته.

“این احساس خیلی ناعادلانه” آلبوکرک به رویترز گفت. “ما درک می کنیم شاید چیزی شبیه به این برای جدید H-1Bs است که هرگز به ما اما افرادی مانند ما هستند و خسارت های ناخواسته.”

“من هنوز هم به اقتصاد کمک کند; من هنوز مشمول مالیات در آمریکا,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>