همسرم, زن قحبه, ضرب و شتم همسر گروگان گیر رزینی به مرگ

مردی که برگزار شد دو ده گروگان کودکان در دختر خود را جعلی جشن تولد شد توسط پلیس در شمال ایالت اوتار پرادش قبل از روستاییان ضرب و شتم همسر خود را به مرگ به عنوان او تلاش برای فرار از, مقامات گفت.

تمام 23 کودکان – کمترين سن شش ماه – نجات داده شدند به عنوان پدر و مادر مضطرب جمع آوری شده در خارج از خانه در Kasaria روستا در جیس منطقه – حدود 300 کیلومتر (200 مایل) جنوب غربی لکنو مرکز ایالت.

بیشتر:

مرد شناخته شده به عنوان Subhash Batham, 40 بود به قید وثیقه بیش از این اتهام قتل.

Anil Kumar Mishra, سرپرست پلیس از جیس منطقه گفت که عصبانی روستاییان کودکانی که به گروگان گرفته شده بودند برای بیش از 10 ساعت تجاوز همسر گروگان گیر رزینی با سنگ و آجر به عنوان او تلاش برای فرار.

“او دور گرفته شده توسط روستاییان و شتم. پلیس او را نجات داد از اوباش عصبانی و با عجله او را به بیمارستان که در آن او مرده اعلام شد,” Mishra به الجزیره.

باج

Batham که دارای سابقه کیفری در روز پنج شنبه دعوت فرزندان به خانه اش به بهانه جشن خود را یک سال تولد دختر.

“وجود دارد هیچ جشن تولد در همه. به بهانه یک جشن تولد او تا به حال مونتاژ تمام این کودکان از روستا در خانه خود و در زمان آنها را گروگان” Mishra به الجزیره.

او خواستار شد که به اتهام قتل در برابر او کاهش یافته است به عنوان به خوبی به عنوان باج 10 میلیون روپیه ($140,000) برای هر کودک, او گفت:.

قبلا یک پلیس به خبرگزاری فرانسه گفت, اخبار آژانس که Batham اخراج عکس از داخل خانه.

“ما سعی به مذاکره با او اما فایده ای نداشت. نگران بیش از ایمنی کودکان ما در نهایت شکست باز کردن درب عقب از خانه و به ضرب گلوله او را” Amit Mishra گفت.

گزارش رسانه های محلی در جیس منطقه گفت: کماندوهای شده بود پرواز و نگهداری می شدند در حالت آماده به کار.

بلال Kuchay کمک به این گزارش از دهلی نو

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>