هند خشونت: همه آخرین به روز رسانی

حداقل 20 نفر کشته شده اند پس از هند پایتخت منطقه بود برخورد با بدترین خشونت های مذهبی در دهه.

نزدیک به 200 نفر مجروح شده اند و در طول سه روز خشونت در مناطق پر جمعیت مسلمان از شمال شرقی دهلی نو با پلیس متهم به دنبال راه های دیگر به عنوان اراذل و اوباش در رفت و داد و بیداد کشتار مردم و آسیب رساندن به خواص از جمله مساجد.

خشونت باعث شد پس از هفته طولانی مسالمت آمیز تحصن در پایتخت هند در برابر جدید قانون تابعیت بودند مورد حمله ملی هندو اوباش.

مسلمانان هند بزرگترین اقلیت می گویند تابعیت متمم قانون (CAA) به تصویب رسید در ماه دسامبر گذشته تبعیض علیه آنها می رود و در برابر کشور سکولار و اخلاق.

بخش هایی از پایتخت تبار به خشونت در روز یکشنبه پس از حکم Bharatiya Janata Party (BJP) رهبر هشدار داد مسلمانان در برابر ادامه, صلح آمیز, sit-ins.

بیش از سه روز آینده شرق دهلی Karawal ناگار Seelampur, Maujpur, Bhajanpura ویجی پارک Jafrabad, Chandbagh, Mustafabad و Yamuna Vihar شاهد مبارزات تن به تن بین هندوها و مسلمانان است.

هند هندو ملی نخست وزیر نارندرا مودی که به میزبانی رییس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان خشونت ادامه داد: هنوز برای اظهار نظر در این موضوع است.

در سه شنبه شب مردم از Laxmi نگر در شرق دهلی نو در یک راهپیمایی علیه خشونت.

بیشتر:

در اینجا آخرین به روز رسانی:

چهار شنبه, فوریه 26

تماس برای استقرار ارتش

پلیس ضد شورش گشت در خیابان های هند پایتخت در روز چهارشنبه و شهر را رهبر به نام برای یک حکومت نظامی پس خشونت های مذهبی که ادعا حداقل 20 زندگی می کند.

دهلی وزیر, Arvind Kejriwal, به نام روز چهارشنبه برای ارتش مستقر می شود و برای یک حکومت نظامی برای تحمیل شود و بیش از flashpoint شمال شرقی منطقه.

“ارتش (باید) نامیده می شود و در مقررات منع رفت و آمد اعمال شده است.”

روز پس از ضرب وشتم

صبح روز چهارشنبه خبرگزاری فرانسه دیدم مردم تمیز کردن سیاه و سطل آشغال داخل یک مسجد در Ashok نگر منطقه سوخته در خشونت است.

یک ویدیو منتشر شده در رسانه های اجتماعی و تایید شده توسط AFP نشان داد مردان پاره کردن مسجد بلندگو در بالای مسجد مناره و قرار دادن یک هندو مذهبی پرچم یک پرچم.

جدید قانون تابعیت را مطرح کرده است نگرانی های خارج از کشور که مودی می خواهد به remould سکولار هند به یک هندو ملت در حالی که به حاشیه راندن این کشور از 200 میلیون مسلمان ادعای او را انکار می کند.

A man (R) speaks on his mobile phone as he walks past a burnt-out mosque and shops following clashes between people supporting and opposing a contentious amendment to India's citizenship law, in New D

هندی, سایت سیم گزارش داد که اراذل و اوباش فریاد “Jai Shri Ram” ترجمه برای “درود خداوند رم”, رژه در اطراف سوزاندن مسجد در Ashok نگر منطقه از پایتخت [Sajjad Hussain/خبرگزاری فرانسه]

مدارس بسته

این درگیری اوباش هندو ها و مسلمانان در اعتراض به قانون تابعیت تشدید روز سه شنبه با توجه به Rouf خان 43 ساکن Mustafabad.

خان گفت: این اوباش بودند و دارای حق اعمال آهن و میله های آجر و چوب بامبو و با حمله به خانه های مسلمانان در میان شعارهای “Jai Shri Ram” یا “پیروزی به خداوند Ram,” محبوب هندو خدا مذهبی حماسه “رامایانا”.

“من نمی دانم اگر خانه ما سوخته بود یا نه اما زمانی که ما در حال اجرا به دور ما آنها را شنیده درخواست از مردم برای ریختن نفت سفید و همه چیز را رایت پایین گفت:” خان است که در زمان پناهگاه در داخل مسجد.

خشونت مجبور است مقامات نزدیک به مدارس و محل بان کی مون در مجمع از مردم در مناطق آسیب دیده.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>