هند سوابق بزرگترین واحد-روز coronavirus خروش: به روز رسانی زنده

 

  • هند گزارش 5,242 موارد جدیدی از کروناویروس مصرف کشور را عفونت شمارش به بیش از 96,000 بالاترین در آسیا است.
  • اسپانیا گزارش روزانه مرگ و میر زیر 100 برای اولین بار در مدت دو ماه در حالی که در ایتالیا به پایین ترین سطح خود از زمان آغاز آن مستند.
  • در سطح جهان وجود داشته است بیش از 4.7 میلیون موارد شناخته شده COVID-19 و تقریبا 315,000 مردم فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 1.7 میلیون نفر بهبود یافته اند.

اینجا همه آخرین به روز رسانی:

چهار شنبه, مارس 18

7:00 GMT – لیگ برتر می تواند نشان می دهد بیشتر مسابقات در free-to-air وزیر می گوید

لیگ برتر نشان می دهد می تواند بیشتر مسابقات در free-to-air TV سیستم عامل پس از آن سوانح از جمله در طول به طور معمول محافظت 15:00 BST اسلات در روز شنبه وزیر الیور Dowden گفت.

Dowden رئیس بخش دیجیتال, فرهنگ رسانه و ورزش گفت: ساخت بازی های موجود در سیستم عامل رایگان می تواند کمک به جلوگیری از طرفداران از تبدیل کردن در خارج از ورزشگاه برای بازی های که در حال نشان داده شده در پشت درهای بسته.

“آن است که به احتمال زیاد (resume) در اواسط ماه ژوئن در اولین,” او گفت: تلویزیون بی بی سی.

06:57 GMT – مجارستان دولت به پیشنهاد دادن تا اورژانس قدرت در مه 26

مجارستان دولت ارائه خواهد کرد یک پیشنهاد به مجلس در 26 ماه مه به پایان خاص خود coronavirus اورژانس قدرت hirtv.هو به نقل از نخست وزیر ویکتور اوربان را رئیس ستاد عنوان کرد و گفت.

Gergely Gulyas قرار دادن تاریخ در بیانیه ای مشابه توسط اوربان در روز جمعه. Gulyas گفت: مجلس را چند روز به تصویب این لایحه که به پایان خواهد رسید و بسیار مورد انتقاد قرار اورژانس قدرت در اوایل ماه ژوئن است.

هیچ تاریخ پایان تعیین شد که مجلس به دولت اجازه قانون توسط فرمان در امور مربوط به coronavirus پیشرو بین المللی انتقاد و اتهام استبدادی قدرت-شتاب.

مجارستان یمن می شود جارو قدرت برای مقابله با کروناویروس

06:47 GMT – ‘ساده لوحانه’ انگلستان mismanaging بحران: مدیر عامل شرکت هواپیمایی رایان ایر

Ryanair اجرایی مایکل اولری گفت: دولت بریتانیا تا به حال جناح خود در واکنش به شیوع کروناویروس برای بسیاری از هفته ها و سیاست های خود را در 14 روز در قرنطینه برای مسافران بین المللی بود و ساده لوحانه است.

“این ساده لوحانه است و unimplementable,” اولری گفت: رادیو بی بی سی. “این همان دولتی است که… جناح بحران برای بسیاری از هفته است.”

06:41 GMT – انگلستان هنوز هم در مذاکرات با فرانسه بیش از قرنطینه معافیت: وزیر

انگلستان هنوز هم در مذاکرات با فرانسه بر سر اینکه آیا فرانسه مسافران باید معاف از 14 روز در قرنطینه زمانی که آنها می رسند در انگلستان, وزیر فرهنگ و ارشاد الیور Dowden گفت.

“بحث ها ادامه دارد, با آن,” او گفت, اخبار آسمان.

دو کشور گفت: در اوایل این ماه که انگلستان نمی خواهد اعمال قرنطینه به مسافران آینده از فرانسه در این مرحله اما بریتانیا هنوز هم مجموعه ای از جزئیات کامل.

در انگلستان سواحل محبوب هنوز هم عمدتا خالی

06:30 به وقت تهران هند – پرونده بزرگترین واحد-روز coronavirus خروش

هند ثبت کرده است بزرگترین واحد-روز خروش با 5,242 موارد جدیدی از کروناویروس و 157 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته, گرفتن کشور در عفونت شمارش به بیش از 96,000 بالاترین در آسیا است.

این کشور در حال حاضر 3,029 مرگ و میر گزارش شده با توجه به COVID-19.

افزایش عفونت می آید یک روز پس از اینکه دولت فدرال گسترده در سراسر کشور مستند به مارس 31 اما کاهش برخی از محدودیت ها برای بازگرداندن فعالیت های اقتصادی و به متحده کنترل بیشتری در تصمیم گیری ماهیت مستند.

مقامات نسبت به افزایش عفونتهای به بازگشت صدها هزار نفر از کارگران مهاجر به هند روستاها که ضعیف تر سلامت زیرساخت ها است.

هند گسترش coronavirus مستند به مه 31

___________________________________________________________________

سلام این Mersiha Gadzo در دوحه مصرف بیش از به روز رسانی زنده از همکار من کیت Mayberry.

_____________________________________________________________________

05:30 به وقت تهران –

من در حال حاضر توزیع بیش از این وبلاگ برای همکاران من در دوحه.

روکش سریع از تحولات مهم در این صبح – برزیل جناح راست رئیس جمهور Bolsonaro همچنان به سرپیچی از قوانین اجتماعی فاصله و قرنطینه حتی به عنوان تعدادی از موارد در کشور موج; coronavirus دارای نوک ژاپن به اول آن رکود اقتصادی در چهار و نیم سال; فشار ساختمان به صورت بین المللی در اعتراض به این بیماری همه گیر به عنوان مجمع بهداشت جهانی (بهداشت) آماده برای دیدار در چند ساعت زمان و استرالیا اقتصاددانان برجسته در حال حمایت اجتماعی فاصله.

05:00 GMT – ژاپن ورقه به رکود اقتصادی در چهارو نیم سال

Coronavirus همه گیر دارای نوک اقتصاد ژاپن به اول آن رکود اقتصادی در چهار و نیم سال است.

روز دوشنبه اول-چهارم تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) اطلاعات تاکید بر گسترش اثر شیوع صادرات غوطه وری بیشتر از ویرانگر مارس 2011 زلزله و سونامی. جهانی مستندات و زنجیره تامین اختلالات نیز آمار محموله های کالاهای ژاپنی.

الجزیره تاثیر تیم بیشتر در اینجا.

Japan - coronavirus

مردم با پوشیدن ماسک صورت رعایت اجتماعی, فاصله, قوانین, آنها صبر کنید برای وارد کردن میوه و سبزی فروشگاه یوکوهاما در نزدیکی توکیو [Koji Sasahara/AP Photo]

04:40 GMT – فیجی قاضی quashes اجتماعی جمع آوری اعتقادات

فیجی بالا قاضی دادگاه عدالت Salesi Temo به نقض 49 51 مورد مربوط به نقض مقررات منع رفت و آمد و اجتماعی فاصله محدودیت گفت: مجازات های اعمال شده توسط دادگاه پایین تر بودند بی رحمانه اهانت آمیز و یا نامتناسب شدید با توجه به گزارش در فیجی خورشید.

عدالت Temo اشاره کرد که بسیاری از کسانی که به اعدام محکوم شده بود جریمه شد اما فاقد وسیله ای برای پرداخت جریمه و, که معیشت شده بود منفی تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“بسیاری بیکار بودند و یا امرار معاش کشاورزان” قاضی گفت. “اگر آنها مشغول به کار بودند آنها درآمد که بسیار در یک هفته. بسیاری از آنها التماس کرد گناه در تماس اول و از ابتدا مجرم.”

04:25 GMT – Coronavirus پروب خواستار تشدید جلوتر از سازمان بهداشت جلسه

سازمان بهداشت جهانی (بهداشت) است که با توجه به شروع یک کلید جلسه در چند ساعت زمان تماس به صورت مستقل پروب به کروناویروس بیماری همه گیر در حال رشد هستند.

استرالیا می گوید بیش از 100 کشور از جمله 50 کشورهای آفریقایی و همه اتحادیه اروپا و کشورهای عضو در حال حمایت از یک قطعنامه خواستار تحقیق و تفحص است.

نیز وجود دارد که فشار بر مجلس بیش از تایوان است که هل دادن به شنیده می شود در صورت چینی مخالف است. اینجا بیشتر بخوانید.

World Health Assembly

سازمان بهداشت جهانی است که با توجه به برگزاری یک جلسه مجازی در روز دوشنبه [فایل: فابریس Coffrini/خبرگزاری فرانسه]

04:05 GMT – ال سالوادور اضطراری اعلام به چالش کشیده

ال سالوادور دادستان را به چالش کشیده است یک فرمان ریاست جمهوری اعلام وضعیت اضطراری به عنوان قانون اساسی.

رئیس جمهور نایب Bukele اعلام کرد گسترش روز شنبه بدون تامین حمایت از قانونگذاران.

Bukele یک زن 38 ساله که انتخاب شد در سال گذشته, حفظ, او در حقوق خود را.

“همه روسای جمهور در دموکراتیک تاریخ کشور ما تا به حال قدرت به اعلام حالت اضطراری و اعمال آن بدون تصویب قانونی,” او گفت:.

در یک سخنرانی تلویزیونی به ملت در روز یکشنبه او خواست تمام اسلحه از دولت به گرد هم می آیند برای مقابله با کروناویروس.

03:25 GMT – هندوراس گسترش پتو حکومت نظامی

هندوراس تمدید یک پتو مقررات منع رفت و آمد برای یک هفته.

حکومت نظامی بود و برای اولین بار اعمال شده در اواسط ماه مارس برای جلوگیری از coronavirus قریب به اتفاق کشور را به نظام سلامت خواهد شد و در حال حاضر در نیروی باقی می ماند تا زمانی که ممکن است 24.

بیشتر:

02:45 GMT – پارلمان مالزی باز می شود تک جلسه روز نشان دادن حمایت برای جلو آستر

مالزی مجلس آغاز یک روز جلسه روز دوشنبه با دادن تشویق ایستاده برای این کشور خط مقدم کارگران است.

رهبری با اعضای پارلمان و سناتور مهمانان پیوست و در تشویق.

مجلس نشستن برای یک روز با سخنرانی پادشاه تنها مورد در دستور کار است. این اولین بار است که در خانه نشسته است پس از قدرت گرفتن در اواخر فوریه که منجر به استعفای نخست وزیر Mahathir محمد و فروپاشی Pakatan Harapan دولت است. پس از یک هفته آشفتگی پادشاه منصوب Muhyiddin یاسین به عنوان نخست وزیر گفت که او معتقد بودند او حمایت اکثریت اعضای پارلمان.

02:00 GMT – کره جنوبی گزارش 15 مورد جدید به عنوان باشگاه خوشه برطرف

کره جنوبی در گزارش جدید 15 مورد از coronavirus با نشانه های خوشه ای حول یک سئول چماقی منطقه رو به کاهش است.

کره مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC) گفت: پنج نفر به صورت محلی-به دست آورد, با, باقی مانده وارداتی با توجه به Yonhap news agency.

یکی از جدید مرگ گزارش شد آوردن مجموع به 263.

01:40 GMT – چین گزارش هفت جدید کروناویروس موارد

ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش شده هفت مورد جدید از coronavirus دو نفر از آنها در شمال شرق استان جیلین که در آن بخشی از مستند در محل است.

شانگهای نیز تا به حال یک مورد در حالی که بقیه تایید شد در میان مسافران بازگشت از خارج از کشور در مغولستان داخلی.

01:30 GMT – اقتصاددانان برجسته در استرالیا اجتماعی فاصله

یک بررسی جدید نشان می دهد استرالیا اقتصاددانان به شدت حمایت اجتماعی فاصله اقدامات به سرعت گسترش coronavirus.

برای اولین بار اقتصادی جامعه از استرالیا-گفتگو نظرسنجی خواسته 43 کشور اقتصاددانان برجسته که آیا آنها موافقت کرد, مخالفت, به شدت موافقت و یا به شدت به مخالفت با گزاره های زیر:

مزایای به جامعه استرالیا حفظ اجتماعی فاصله اقدامات کافی برای نگه داشتن R کمتر از یک COVID-19 به احتمال زیاد به بیش از هزینه.

تقریبا سه چهارم حمایت گزاره 23 از آنها را “به شدت”. تنها نه مخالف.

تحقیق تولید مثل تعداد ویروس ها و اقدامات متوسط تعداد دیگری از مردم کسی است که در حال حاضر coronavirus آلوده خواهد شد. هنگامی که R در زیر یکی از شیوع آغاز خواهد شد به پیتر.

01:00 GMT – قوچاننژاد و بنگلادش به حرکت Rohingya بازگشت به اردوگاه

دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ خواستار بنگلادش به حرکت Rohingya پناهندگان برگزار می شود در سیل مستعد جزیره پس از نجات از کشتی های سرگردان در دریا – به اصلی اردوگاه های پناهندگان.

بنگلادش می گوید: 308 Rohingya فرستاده شد به Bhashan کاراکتر جزیره به دلیل coronavirus نگرانی.

“در حالی که کسانی که نجات در دریا ممکن است تهدید برای بهداشت عمومی اهداف آنها نیز باید تمدید حفاظت سزاوار آنها به عنوان پناهنده” اشاره به این حادثه تلخ گفت: در نامه ای به بنگلادش با وزیر خارجه AK Abdul Karim که به دست آمده توسط AFP.

“من اعتماد که آنها بیش از حد خواهد شد بهره مندی از خدمات بشردوستانه ارائه شده به Rohingya در بنگلادش که در پایان دوره قرنطینه آنها را مجاز به بازگشت به خانواده خود را در کخس بازار.”

چهار مورد از coronavirus تا کنون شناسایی شده در اردوگاه ها. جزئیات بیشتر در داستان در اینجا.

In this April 15, 2020, photograph, a health worker from an aid organization walks wearing a hazmat suit at the Kutupalong Rohingya refugee camp in Cox's Bazar, Bangladesh. There's been little if any

یک کارگر بهداشت از کمک های سازمان در Kutupalong Rohingya اردوگاه پناهندگان در کخس بازار در ماه گذشته. چهار مورد از coronavirus تایید شده اند در اردوگاه [Shafiqur رحمان/AP Photo]

00:00 GMT – Bolsonaro مخالف coronavirus مشاوره با selfies

رییس جمهوری برزیل Bolsonaro همچنان به سرپیچی از توصیه های اجتماعی فاصله حتی به عنوان شیوع کروناویروس در برزیل بدتر.

او روز یکشنبه مطرح برای عکاسی سلفی با حداقل سه فرزند را برداشت کردن از جمعیت از هواداران که تا به حال جمع خارج از کاخ ریاست جمهوری خبرگزاری رویترز گزارش داد.

در یک ویدیو آنلاین Bolsonaro گفت: استقبال از او تظاهرات.

“بالاتر از همه [مردم] می خواهم آزادی آنها می خواهند دموکراسی آنها می خواهند احترام,” او گفت:.

وزارت بهداشت آمار و ارقام از پنج شنبه شب نشان داد 7,938 موارد جدید در برزیل آوردن مجموع به بالا 241,000. بیشتر 485 نفر بلند کردن تلفات به 16,118.

23:30 GMT (یکشنبه) – هنگ کنگ اتباع وارد خانه پس از تخلیه پرواز از هند

یک گروه از 249 دلار هنگ کنگ از ساکنان رشته در هند وارد شده اند در بازگشت به خانه در یک پرواز اجاره.

هواپیما به سمت چپ دهلی نو در مورد 11pm در مارس 17 به وقت محلی (17:30 به وقت تهران) با توجه به یک دلار هنگ کنگ در بیانیه دولت. مسافران شامل هفت کودکان زیر دو سال سن. آنها تمام خواهد شد نیاز به انجام COVID-19 تست و صرف 14 روز در قرنطینه اجباری.

—-

سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من کیت Mayberry در کوالالامپور.

خواندن تمام به روز رسانی از دیروز (17 مه) در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>