هند رکورد بالاترین سنبله در coronavirus موارد: به روز رسانی زنده

  • هند گزارش کرده است 6,767 جدید کروناویروس موارد بالاترین روزانه پرش با در نظر گرفتن کل به 131,868.
  • مسلمانان در سراسر جهان در حال جشن عید فطر با میلیون ها نفر تحت سخت اقامت در خانه سفارشات و بسیاری از ترس تمدید شیوع کروناویروس.
  • ترکیه اعلام کرد 32 جدید COVID-19 کشته و 1,186 عفونت در 24 ساعت گذشته بیشترین تعداد هفته هل دادن مجموع موارد به 55,686 و مرگ و میر به 4,308. یک عید فطر آخر هفته مستند تحمیل شده.
  • بیش از 5.3 میلیون نفر در سراسر جهان آلوده شده اند coronavirus تا به امروز با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 342,000 مردم فوت کرده اند در حالی که بیش از دو میلیون نفر بهبود یافته اند.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

یکشنبه, مارس 24

09:32 GMT – مالزی گزارش 60 جدید کروناویروس موارد

مالزی گزارش شده 60 کروناویروس جدید, موارد بالا بردن تعداد کل عفونت به 7,245 وزارت بهداشت گفته است.

تعداد مرگ و میر بدون تغییر باقی مانده است در 115 آن گفت.

09:31 GMT – انگلستان با هدف بازگشایی مدارس از ژوئن 1

بریتانیا دولت در نظر دارد به چوب با یک برنامه ریزی برای بازگشایی مدارس ابتدایی برای برخی از دانش آموزان از ژوئن 1, حمل و نقل, وزیر, Grant Shapps گفته است.

“که قطعا قصد,” او گفت, اخبار آسمان.

دولت در برابر مخالفت با این طرح از برخی از معلمان و اتحادیه های کارگری.

09:30 GMT – هند متحده به دنبال تاخیر در شروع مجدد پرواز به عنوان coronavirus موارد افزایش

سه ایالت هند به دنبال تاخیر در باز شدن برنامه ریزی شده خود را به فرودگاه در روز دوشنبه به عنوان موارد جدید از coronavirus شروع به پریدن کرد یک رکورد پیچیده فدرال طرح دولت برای از سرگیری پروازهای پس از دو ماه مستند.

شرکت های هواپیمایی در حال آماده شدن برای از سرگیری حدود یک سوم از داخلی و عملیات پرواز از دوشنبه, حتی بدون وضوح که بیش متحده اجازه خواهد داد که پروازهای یا چه قرنطینه قوانین ممکن است به مسافران است.

9:00 GMT – هند گزارش 6,767 coronavirus موارد بالاترین پرش روزانه

هند گزارش کرده است 6,767 جدید کروناویروس موارد بالاترین روزانه پرش با در نظر گرفتن کل به 131,868 با توجه به اتحادیه های وزارت بهداشت و رفاه خانواده.

حداقل 147 coronavirus مربوط به مرگ و میر ثبت شد بیش از 24 ساعت گذشته بالا بردن تعداد کل مرگ و میر به 3,867.

با توجه به NDTV (دهلی نو تلویزیون) یکشنبه علائم سومین روز متوالی است که هند ثبت کرده است بیش از 6000 coronavirus موارد با یک رکورد تعداد بیماران جدید در هر روز است.

08:20 GMT – چین ‘باز’ به تلاش های بین المللی برای شناسایی ویروس منبع: FM

چین است که “باز” به همکاری های بین المللی برای شناسایی منبع coronavirus چین به وزیر امور خارجه گفته است.

اما هر بررسی باید “رایگان از دخالت سیاسی” وانگ یی گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی انفجار آنچه که او به نام تلاش های سیاستمداران ایالات متحده به “ساخت شایعات” درباره پاتوژن ریشه و “stigmatise چین”.

او افزود که سازمان بهداشت جهانی رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus انجام داده است یک کار خوب و کشورهای با نجابت را پشتیبانی بدن.

08:05 به وقت تهران – ایران 107 سال از بهبود از coronavirus

107-سال-زن ایرانی که با آلوده جدید کروناویروس بهبود است ایران در نیمه رسمی خبرگزاری فارس گزارش کرده است.

زن Saltanat اکبری بستری شد به Khansari بیمارستان در مرکز شهر اراک می باشد. او از بیمارستان مرخص شد. پس از گذراندن “برخی از زمان” در انزوا.

“او را شکست داد این ویروس با کمک پزشکان و پرستاران در بیمارستان” استان فارس گفت:.

08:03 GMT – کسانی که می خواهند چین به پرداخت coronavirus جبران خسارت در حال خیال بافی: دیپلمات

کسانی که می خواهند به چین پرداخت غرامت برای شیوع کروناویروس در حال خیال بافی دولت چین دیپلمات ارشد وانگ یی گفته است.

07:54 GMT – روسیه سوابق 153 coronavirus مرگ و میر بیشترین روزانه تلفات هنوز

روسیه گزارش کرده 153 coronavirus مرگ و میر بیش از 24 ساعت گذشته بیماری همه گیر بالاترین روزانه تلفات بالا بردن تعداد کل coronavirus و میر مربوط به 3,541 کشور coronavirus پاسخ به بحران مرکز گفته است.

آن همچنین گفت 8,599 جدید موارد مستند شده کمتر از قبلی بعد هل دادن تعداد کل عفونت به 344,481.

07:42 GMT – اورشلیم مقدس دفن بازگشایی پس از coronavirus بسته شدن

کلیسای قبر مقدس در اشغال بیت المقدس به بازگشایی به بازدید کنندگان پس از دو ماه تعطیلی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

مسیحی مقامات مدیریت سایت بسته آن را به بازدید کننده در ماه مارس برای جلوگیری از گسترش coronavirus اما رهبران مذهبی حفظ نماز در داخل توقیف کلیسا در طول بسته شدن آن است.

روز یکشنبه مقامات کلیسا محدود ورودی به 50 نفر در یک زمان و لازم است که کسانی که وارد کاورنو سایت حفظ فاصله اجتماعی و اجتناب از دست زدن به هر یک از کلیسا سنگ آیکون و یا مذهبی دیگر موارد.

07:38 GMT – UK PM مشاور کامینگز باید ترک بیش از مستند درایو: محافظه کار مجلس

بوریس جانسون مشاور ارشد Dominic کامینگز که سفر 400km (250 مایل) به شمال انگلستان در مستند حالی که همسر خود را نشان داد COVID-19 علائم باید استعفا دهد, یک نماینده مجلس از نخست وزیر حزب محافظه کار گفته است.

“این غیر قابل تحمل است که بوریس’ دولت است و از دست دادن خیلی سرمایه سیاسی” استیو بیکر در توییتر نوشت. “دومینیک کامینگز باید برود.”

کامینگز گفت: او تا به حال رفتار منطقی و در چارچوب قانون.

07:24 GMT – سنگاپور را تایید 548 موارد بیشتری

سنگاپور و وزارت بهداشت می گوید آن را تایید کرده است 548 بیشتر coronavirus موارد مصرف آن به طور کلی تعداد عفونت به 31,616.

اکثریت قریب به اتفاق افراد مبتلا به تازگی در حال کارگران مهاجر زندگی در خوابگاه های این وزارتخانه در بیانیه ای گفت. سه نفر از آنها به اقامت دائم.

07:14 GMT – مسلمانان دعا در خارج از مسجد الاقصی

مسلمانان دعا در خارج از دروازه بسته شده منتهی به مسجد الاقصی در اشغال بیت المقدس به شهر به عنوان محل مقدس باقی مانده بسته میان coronavirus محدودیت بیش عید فطر تعطیلات.

پلیس اسرائیل در شورش دنده نگهبانی ورودی به ترکیب.

اکثر ویروس محدودیت برداشته شده است در بیت المقدس اما مسجد الاقصی ترکیب باقی می ماند بسته تا بعد از عید که نشانه پایان ماه رمضان.

Eid al-Fitr prayer in Jerusalem

پلیس اسرائیل ایستاده گارد در مقابل یکی از دروازه ها به مسجد الاقصی به مسلمانان فلسطینی جمع آوری به انجام نماز عید فطر در اشغال بیت المقدس [مصطفي Alkharouf/Anadolu Agency]

07:10 GMT – استرالیا PM هل مشاغل, Victoria, به, رزومه, گردشگری

استرالیا نخست وزیر بر نیاز به ایجاد شغل به عنوان یک راه برای به حداقل رساندن رفاه دولت صرف در حالی که کشور دوم پرجمعیت ترین ایالت ویکتوریا مجموعه ای از اقدامات برای از سرگیری گردشگری.

“این که آیا آن چه ما دسترسی به بازارهای چگونه ما تحویل کمک, که آیا آن را به bushfire جوامع آسیب دیده … چیزی که می شود از استرالیا بازگشت به جایی که ما می خواهیم به ساخت مشاغل” اسکات موریسون گفت.

این اولین دیدگاه از آنجا که وزارت خزانه داری پرچم در هفته گذشته که استرالیا تا به حال بسیار دست بالا هزینه های اولیه آن coronavirus یارانه دستمزد طرح.

06:30 GMT – Coronavirus کشته شدن بیش از 22,000 نفر در برزیل

برزیل تایید کرده است 22,013 مرگ و میر ناشی از کروناویروس جدید پس از 965 بیشتر مرگ و میر گزارش شده در 24 ساعت گذشته.

با توجه به وزارت بهداشت داده تعداد موارد شروع به پریدن کرد به 347,398 با 16,508 موارد جدید ثبت شده است.

برزیل که بزرگترین تعداد COVID-19 موارد و مرگ و میر در امریکا دومین کشور با بیشترین تعداد از موارد در جهان پس از ایالات متحده است.

06:15 GMT – تایلند سوابق هیچ مورد جدید برای چهارمین بار در این ماه

تایلند گزارش جدید کروناویروس موارد جدید مرگ و میر نگه داشتن در مجموع در 3,040 مورد تأیید و 56 مرگ و میر ناشی از شیوع بیماری در ماه ژانویه آغاز شد.

یکشنبه بود و روز چهارم در این ماه وجود نداشت جدید روزانه موارد گفت: Panprapa Yongtrakul سخنگوی دولت coronavirus گروه ضربت.

وجود دارد 2,921 بیمارانی که بهبود و بازگشت به خانه پس از شیوع این بیماری آغاز شده است.

This picture taken on May 22, 2020 shows people eating at tables with plastic dividers, as a preventive measure against the spread of the COVID-19 novel coronavirus, at the Srinagarindra Train Night M

مردم غذا خوردن در جداول پلاستیکی با تقسیم به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر گسترش coronavirus در بانکوک [لیلیان Suwanrumpha/ خبرگزاری فرانسه]

06:00 GMT

سلام این Mersiha Gadzo در دوحه مصرف بیش از به روز رسانی زنده از همکار Ted Regencia در کوالالامپور.

04:36 GMT – استرالیا با استفاده از نرم افزار برای ردیابی عفونت کروناویروس

مقامات دولتی می گویند شش میلیون استرالیایی دانلود یک برنامه تلفن همراه است که کمک می کند تا مقامات بهداشتی ردیابی عفونت کروناویروس.

فدرال وزیر بهداشت گرگ شکار گفت: COVIDSafe برنامه پخش قوی نقش مهمی در استرالیا در پاسخ به همه گیر و چندین کشور ابراز علاقه به یادگیری از تجربه مثبت.

دولت گفت: حداقل 40 درصد از استرالیا 26 میلیون نفر نیاز به استفاده از نرم افزار برای آن موثر باشد. وجود دارد حدود 17 میلیون گوشی تلفن همراه در استرالیا. اگر یک کاربر تشخیص داده می شود این برنامه با این نسخهها کار برای شناسایی دیگر کاربران شده اند که در مجاورت نزدیک به 15 دقیقه یا بیشتر در گذشته سه هفته.

03:38 GMT – چین تایید سه coronavirus موارد

چین روز یکشنبه گزارش جدید تایید موارد coronavirus با توجه به آسوشیتد پرس اعلام کرد.

دو تا از این موارد تا به حال وارد شده از خارج از کشور و یکی شده بود به محلی منتقل می شود در شمال شرق استان جیلین که تا به حال تجربه جزئی شیوع.

جدید مرگ و میر گزارش شده و 79 نفر باقی می ماند در درمان با یکی دیگر از 380 تحت انزوا. چین گزارش کرده است در مجموع 4,634 COVID-19 مرگ و میر ناشی از 82,974 موارد است.

03:10 GMT – کره جنوبی گزارش 25 مورد جدید کل در 11,190

کره جنوبی گزارش 25 مورد از این کروناویروس جدید به عنوان مقامات بهداشتی سعی کنید برای آوردن توده عفونت به شب های سئول, district of Itaewon تحت کنترل Yonhap news agency گزارش.

تعداد کل موارد ثبت شده تا به امروز رسیده است 11,190 در حالی که آن تلفات بدون تغییر باقی مانده است در 266 کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در بیانیه ای گفت.

هشت نفر از موارد جدید آمد از خارج از کشور و 17 محلی عفونت بیانیه ای گفت:. تعداد کل افراد آزاد شده از قرنطینه پس از ساخت کامل بهبود بود در 10,213 تا 19 از یک روز پیش از آن.

03:04 GMT – آلمان تایید coronavirus موارد افزایش 431 به 178,281

تعداد تایید coronavirus موارد در آلمان افزایش یافته 431 به 178,281 داده ها از موسسه کخ رابرت برای بیماری های عفونی نشان داد در روز یکشنبه.

شمارش نشان داد این گزارش مرگ و میر افزایش 31 به 8,247 رویترز خبر داد.

02:30 GMT – اندونزی علائم عید فطر در پایان ماه رمضان

مسلمانان در اندونزی در حال مارک خاموش تعطیلات عید فطر معمولا شادی سه روز جشن است که به طور قابل توجهی باب روز پایین به عنوان coronavirus موارد افزایش می یابد.

بزرگترین اکثریت مسلمان کشور با بیش از 240 میلیون نفر گزارش شده حدود 22,000 عفونت و 1,350 مرگ و میر بیشتر در جنوب شرقی آسیا.

به این معنی هیچ نماز جماعت در مساجد و زمینه باز هیچ هويدا هیچ بستگان تحمل هدیه برای کودکان.

Indonesia

اندونزی پس از عید فطر نماز به مناسبت ختم قرآن روزه ماه رمضان در میان گسترش COVID-19 در بکاسی در حومه پایتخت جاکارتا [ویلی Kurniawan/رویترز]

01:57 GMT – نیویورک تایمز در صفحه اول لیست قربانیان ویروس; ما مرگ و میر در نزدیکی 100,000

ما روزنامه نیویورک تایمز اختصاص داده شده خود را تمام صفحه در روز یکشنبه به یک لیست از اسامی افرادی که درگذشت در coronavirus بیماری همه گیر.

نام و شرح مختصری حذف شده از سراسر کشور اعلامیه پر کردن شش ستون تحت عنوان: “ما مرگ و میر در نزدیکی 100,000 یک نا معلوم از دست دادن” با زیر تیتر خواندن: “آنها به سادگی نام در یک لیست. آنها ما است.”

تمام متن لیست طول می کشد محل معمول, مقالات, عکس ها و گرافیک در تلاش برای انتقال وسعت و تنوع زندگی از دست رفته با توجه به سیمون Landon, دستیار سردبیر گرافیک میز.

یک شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز می گوید: بیش از 97,000 که مردم از COVID-19 در ایالات متحده در حالی که سایت Worldometers نشان داد بیش از 98,000 ما مرگ و میر.

01:35 GMT – مکزیک چوب خط حساب کردن در حال حاضر در 65,856 coronavirus موارد مرگ و میر 7,179

مکزیکی, مقامات بهداشتی ثبت شده 3,329 موارد جدید از رمان coronavirus در کشور و 190 جدید, مرگ و میر, خبرگزاری رویترز گزارش به نقل از یک مقام بهداشتی. تعداد کل موارد در کشور آمار 65,856 با حداقل 7,179 مرگ و میر.

01:01 GMT – آکسفورد واکسن آزمایشی 50 درصد شانس موفقیت: گزارش

دانشگاه آکسفورد COVID-19 آزمایش واکسن تنها 50 درصد شانس موفقیت به عنوان coronavirus موارد جزر در انگلستان استاد شرکت-پیشرو در توسعه واکسن گفت: دیلی تلگراف روزنامه.

آدریان هیل مدیر آکسفورد Jenner موسسه که با همکاری شرکت داروسازی AstraZeneca Plc به توسعه واکسن ChAdOx1 گفت: آینده دادگاه مربوط 10,000 داوطلبان تهدید به بازگشت “بدون نتیجه” با توجه به کم COVID-19 انتقال در جامعه است.

“در حال حاضر وجود دارد 50 درصد شانس که ما هیچ نتیجه ای در همه” هیل گفته است ، آزمایش های انسانی این واکسن آغاز شده در ماه آوریل است.

00:40 GMT – یونان گزارش دو coronavirus مرگ و میر

دو مرگ و میر ناشی از COVID-19 گزارش شده در یونان طی دوره 24 ساعته آوردن تلفات به 171 AP گزارش خبرگزاری به نقل از مقامات بهداشت و درمان.

یکی دیگر از سه عفونت های ثبت شده از بعد از ظهر جمعه, بالا بردن کشور در مجموع به 2,876. تعداد بیماران در هواکش می ایستد, در 20, در حالی که 99 را ترک کرده اند مراقبت های ویژه.

مقامات یونانی می گویند که اداره 152,998 آزمون برای این بیماری است.

00:10 GMT – برزیل ثبت 965 جدید کروناویروس مرگ و میر موارد آمار 347,398

برزیل ثبت شده 965 جدید کروناویروس مرگ و میر در روز شنبه با در نظر گرفتن تعداد کل مرگ و میر به 22,013 وزارت بهداشت گفت.

این کشور در حال حاضر 347,398 مورد تأیید وزارت کشور تا 16,508 از روز جمعه هنگامی که آن پیشی گرفتن روسیه برای تبدیل شدن به جهان virus نقطه داغ پشت ما.

00:01 GMT – آرژانتین گسترش بوئنوس آیرس مستند تا ژوئن 7

آرژانتین تمدید اجباری مستند برای سرمایه بوئنوس آیرس تا ژوئن 7, رئیس جمهور آلبرتو فرناندز اعلام کرده است پس از این شهرستان شاهد افزایش مداوم از coronavirus موارد در روز های اخیر.

آرژانتین مستند بود که به دلیل منقضی روز یکشنبه در محل بوده است از مارس 20, هر چند مقامات آرام محدودیت در برخی از مناطق کشور.

______________________________________________________________________

سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من تد Regencia در کوالا لامپور, مالزی.

شما می توانید تمام به روز رسانی از دیروز, مارس 23 اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>