هند قفل کردن 1.3 میلیارد نفر: زنده coronavirus به روز رسانی

هند 1.3 میلیارد نفر را تحت “مجموع مستند” از نیمه شب سه شنبه (1830 به وقت تهران) به مدت 21 روز برای مبارزه با گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس نخست وزیر نارندرا مودی گفت.

ژاپن و کمیته بین المللی المپیک, توافق روز سهشنبه برای به تعویق انداختن بازی های المپیک توکیو یک سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

بیشتر:

اسپانیا و میر رسید توسط 514 در یک روز آوردن مجموع آن به 2,696. همچنین گزارش شده 6,600 جدید کروناویروس, موارد بالا بردن عفونت در سراسر کشور به 39,673.

بیش از 17,100 اند از COVID-19 در سراسر جهان با توجه به اطلاعات جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. نزدیک به 103 ، 000 به 392,000 افرادی که مبتلا به این بیماری بهبود یافته اند.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

سهشنبه, مارس 24

15:45 GMT – Coronavirus مرگ و میر در ایتالیا لمباردی افزایش حدود 400 در یک روز – منبع

شمار تلفات ناشی از شیوع کروناویروس در شمال منطقه لومباردی که متحمل شده است فشار از ایتالیا سرایت افزایش یافته است در حدود 400 در یک روز به بیش از 4,175 یک منبع آشنا با داده گفت:.

این رقم در مقایسه با برخی از 320 مرگ و میر در روز دوشنبه و در صورت تایید آن ممکن است داش امید بهبود این وضعیت که به نظر می رسید در حال ظهور در دو روز گذشته.

15:40 GMT – برزیل Bolsonaro دفن تبر با چین یازدهم برای مبارزه با کروناویروس

رییس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro گذاشته و به استراحت دیپلماتیک امیرکبیر با چین در تماس با رئیس جمهور چین با دو موافقت خود را برای همکاری با یکدیگر برای مبارزه با کروناویروس برزیل به عنوان بزرگترین شهر رفت و به مستند.

گفتگو به نظر می رسد به علامت پایان یک اختلاف آغاز شد که هفته گذشته با رئیس جمهور را سرزنش چینی برای جلوگیری از استبداد سریعتر اقدام علیه coronavirus نقشه کشی تاول نظر از چین سفیر ایران در برزیل و درگیری بالا می رسد دولت برزیل در ردیف.

15:32 GMT – رومانی تحمیل اقدامات سختگیرانه تر در میان ویروس

رومانی اعلام کرد محدودیت بیشتر بر روی حرکات از شهروندان خود را به عنوان آن را تشدید تلاش ها برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

طی یک سخنرانی تلویزیونی رئیس جمهور ریيس گفت: دولت توصیه اجتناب از همه غیر ضروری حرکات خارج از درب بودند در حال حاضر تعهدات.

او گفت: نظارت الکترونیکی اقدامات می تواند مورد استفاده قرار گیرد تا اطمینان حاصل شود که مردم در قرنطینه و یا خود انزوا در خانه باقی می ماند.

ارتش خواهد بود مستقر به منظور تقویت پلیس, او گفت:.

15:22 GMT – چین قاطعانه مخالف ” به ما stigamatisation: وزارت امور خارجه

چین وزارت امور خارجه حمله آمریکا برای برچسب رمان کروناویروس “چینی ویروس” یا “ووهان ویروس” گفت: این یک تلاش عمدی برای اسمير چین است.

“برخی از ما سیاستمداران و مقامات ارشد همچنان به استفاده از این عبارت به لکه دار کردن چین باعث خشم بزرگ و مخالفت در میان مردم چین” گفت: Geng Shuang سخنگوی چینی وزارت امور خارجه.

به شدت تیره و تار روابط بین ایالات متحده و چین رو به وخامت بیشتر با دو طرف پرتاب خشن اتهامات در هر یک از دیگر بیش از مسئولیت برای گسترش این رمان coronavirus.

مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع خواستار coronavirus این چینی ویروس’

15:08 GMT – مصر اعلام کرد 2-هفته مقررات منع رفت و آمد شبانه به سرعت ویروس

مصر تنظیم شده است برای تحمیل یک هفته مقررات منع رفت و آمد شبانه در جهان عرب پرجمعیت ترین کشور در تلاش برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید, خود را نخست وزیر اعلام کرد.

صندوق بین المللی پول هشدار داد که کمبود تجهیزات پزشکی می تواند خاورمیانه را فقیرترین کشورها است.

وجود دارد بیش از 31,000 تایید موارد این ویروس در سراسر خاورمیانه و اکثریت قریب به اتفاق در سخت ضربه ملت ایران است.

14:49 GMT – مودی قرار می دهد هند تحت مستند به مدت 21 روز به مبارزه با ویروس

نارندرا نخست وزیر هند روز سه شنبه گفت: دولت تحمیل خواهد بود در سراسر کشور مستند از نیمه شب به مدت 21 روز برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

“وجود خواهد داشت یک ممنوعیت جسارت از خود خانه” مودی گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی ،

هند تا کنون گزارش 482 تایید موارد coronavirus و نه مرگ.

14:44 GMT – واتیکان کارکنان بلک در فقدان کامل خاموش میان ویروس

واتیکان تحت فشار است اجازه دهید به کارکنان بیشتر کار از خانه به عنوان چند تا از دفاتر خود را باز باقی می ماند دو هفته پس از دولت ایتالیا دستور داد مردم را به ماندن در خانه و تعطیل کردن همه غیر ضروری در کسب و کارهای فوری در تلاش برای جلوگیری از coronavirus.

واتیکان کارکنان در سه دفاتر مختلف زنگ با بیان این که مافوق اتخاذ سیاست های مختلف در مورد کار از خانه. نگرانی که تغییر روش قرار دادن مردم در معرض خطر قرار گرفتن در معرض اوج بوده زیرا بسیاری از کارکنان واتیکان در زندگی کشیش’ خوابگاه یا جوامع مذهبی و غذا خوردن با هم در جمعی ناهار خوری اتاق در خانه.

در سراسر کشور بیش از 50 کشیش با این ویروس فوت کرده اند بسیاری از آنها افراد مسن و از سخت ضربه شمالی لمباردی منطقه کنفرانس اسقف ایتالیایی گفت.

A photo taken and handout by the Vatican Media on March 12, 2020 shows a deserted St. Peter's Square two days after it was closed to tourists as part of a broader clampdown aimed at curbing the corona

 اعضای دو مذهبی سفارشات در رم در حال حاضر آزمایش مثبت برای ویروس [خبرگزاری فرانسه]

14:39 GMT – بلغارستان کلیسای ارتدکس می گوید مؤمنان را به دعا در خانه

بلغارستان مسیحی کلیسای ارتدوکس به خواست مؤمنان را به رعایت سلول اقدامات و دعا در خانه برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید پس از گزارش از صمیمیت و همدلی دادن از همان قاشق برانگیخته و عصبانی نظرات.

“همه ما احضار می شود مسئول برای آنهایی که نزدیک ما ملت ما و کشور ما” ارتدوکس ایلخانی نوچه گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی ،

به عنوان کلیسا زنگ زد در سراسر کشور به نام او بر مؤمنان به “مطابقت با زندگی روزمره ما به همه الزامات وضعیت اضطراری… باقی مانده در خانه های ما قبل از این آیکون صفحه اصلی”.


سلام! این است Usaid صدیقی مصرف بیش از همکار من Ramy Allahoum.

14:05 GMT – عربستان گزارش اولین coronavirus مرگ; درهم چرخ دنده تا برای مستند

فرانسه وارد هفته دوم مستند به عنوان COVID-19 افزایش مرگ و میر

عربستان سعودی در گزارش اول خود را با مرگ از coronavirus 51 ساله افغان مقیم در حالی که امارات متحده عربی اصلی فرودگاه در دبی و ابوظبی گفت: آنها را به طور موقت به حالت تعلیق همه پروازهای مسافری از روز شنبه.

عربستان وزارت بهداشت سخنگوی محمد Abdelali گفت: در یک کنفرانس خبری کنفرانس مرگ و میر رخ داده است دوشنبه شب در مدینه که در آن سلامت انسان را وخیم شده بود به سرعت پس از گزارش به اورژانس.

پادشاهی ثبت 205 عفونت های جدید در روز سه شنبه, آوردن مجموع در شش عضو خلیج فارس شورای هماهنگی به بیش از 2100 عمدتا در عربستان سعودی و قطر. شش نفر کشته شده اند: سه نفر در بحرین دو در امارات متحده عربی و در عربستان سعودی است.

13:55 GMT – سازمان ملل به دنبال کل آتش بس در سوریه زندانی منتشر

نماینده ویژه سازمان ملل در سوریه برای برقراری فوری در سراسر کشور آتش بس در سراسر سوریه به فعال کردن “all-out-تلاش” به مهر COVID-19.

در یک بیانیه Geir پدرسن همچنین تجدید نظر در زمینه های بشردوستانه برای “large-scale منتشر شده از بازداشت شدگان و اصلاحات” در سوریه و دسترسی پزشکی کارگران به بازداشتگاه برای کمک به اطمینان از مراقبت های پزشکی کافی ارائه شده است به زندانیان.

گسترش coronavirus برای سوریه به ارمغان می آورد چشم انداز شیوع بیماری مرگبار به یک جمعیت ویران نه سال از جنگ با ویران بیمارستان و محکم بسته بندی شده اردوگاه به احتمال زیاد برای سرعت بخشیدن به عفونت است.

اسد دولت اعلام کرد در روز یکشنبه خود اولین مورد بعد از گزارش های تایید نشده پیشنهاد این ویروس تا به حال شناسایی شده است اما تحت پوشش یک اتهام مقامات رد شده است.

13:40 GMT – پنتاگون می گوید 174 خدمات اعضای coronavirus

ارتش ایالات متحده گفت: 174 خدمات اعضا به حال coronavirus افزایش 41 نفر از روز قبل.

در یک به روز رسانی روزانه پنتاگون اضافه 59 غیر نظامی کارکنان 61 وابستگان و 27 پیمانکاران نیز آزمایش مثبت است.

13:30 GMT – اعلام دو هفته حکومت نظامی برای مقابله با کروناویروس

مصر اعلام کرد حکومت نظامی از 7 بعد از ظهر تا 6 صبح به مدت دو هفته از روز شنبه برای جلوگیری از گسترش coronavirus و کسانی که به نقض اندازه گیری خواهد شد penalised تحت شرایط اضطراری ،

کسانی که احترام به قوانین جدید جریمه های به صورت از بالا به 4000 پوند مصر ($255) یا زندان نخست وزیر مصطفي Madbouly گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

“من در تمام مصریان را به طور کامل مطابق با این اقدامات” اوضاع وخیم گفت در توییتر. “و من شهادت می دهم که تمام عناصر دولت مصر را مقابله با هر گونه تلاش برای نقض آنها را با نهایت استحکام و وضوح.”

مصر تایید کرده 366 موارد coronavirus از جمله 19 مرگ و میر.

13:20 به وقت تهران – با ما پتانسیل تبدیل شدن به کروناویروس کانون می گوید که

ایالات متحده دارای پتانسیل برای تبدیل شدن به جدید کانون بیماری همه گیر کوروناویروس به دلیل طرح “شتاب” در عفونت وجود دارد, سازمان بهداشت جهانی هشدار داد.

توکیو 2020 المپیک به تعویق افتاد تا 2021

بسیار مسری تنفسی ویروس آلوده بیش از 42000 نفر در ایالات متحده باعث بیشتر فرمانداران به عضویت متحده سفارش آمریکایی ها به ماندن در خانه.

بیش از 24 ساعت گذشته 85 درصد از موارد جدید در سراسر جهان از اروپا و ایالات متحده که سخنگوی مارگارت هریس به خبرنگاران گفت:. از کسانی که 40 درصد از ایالات متحده است.

پرسید که آیا آمریکا می تواند تبدیل به جدید epicentre او گفت: “ما در حال حاضر شاهد بسیار زیادی شتاب در موارد در ایالات متحده است. پس از آن که بالقوه… [این] شیوع در حال افزایش است در شدت است.”

13:10 به وقت تهران – توکیو در المپیک موکول به بعد از تابستان 2021

کمیته بین المللی المپیک و نخست وزیر ژاپن شینزو آبه به این نتیجه رسیدند توکیو 2020 المپیک باید به تعویق افتاد و برگزار شد بعد از تابستان 2021.

پس از تماس با رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ آبه گفت: ژوئیه 24-August 9 رویداد خواهد بود موکول برای تابستان 2021 در آخرین به اثبات پیروزی بیش از coronavirus.

“در شرایط فعلی و بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط کسانی که امروز کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور و نخست وزیر ژاپن به این نتیجه رسیده اند که بازی های … در توکیو باید موکول به تاریخ فراتر از 2020 اما بعد از تابستان 2021,” کمیته بین المللی المپیک در بیانیه ای گفت: پس از آبه تا به حال تایید به تعویق افتادن.

حرکت “برای حفاظت از سلامت ورزشکاران همه درگیر در بازی های المپیک و جامعه بین المللی”.

12:40 GMT – انگلستان جانسون می گوید کابینه مردم باید در خانه بماند

نخست وزیر بوریس جانسون گفته است کابینه خود را که آن را حیاتی است که به دنبال آموزش خود را به ماندن در خانه به سرعت گسترش coronavirus.

“از ظ گفت که با ماندن در خانه مردم می توانند از بیمه خدمات درمانی (خدمات درمانی) و صرفه جویی در زندگی” جانسون دفتر در بیانیه ای گفت.

وزیر دارایی Rishi Sunak به تایید کابینه اش همکاران که یک برنامه ریزی جامع صرف نظر خواهد بود به تعویق افتاد به طوری که دولت می تواند باقی می ماند متمرکز در پاسخ به بهداشت عمومی و اقتصادی اضطراری است.

تنها نخست وزیر, وزیر بهداشت کابینه وزیر و افسر ارشد پزشکی با حضور در جلسه در فرد است. همه دیگر اعضای کابینه گرفت توسط ویدئو کنفرانس.

12:35 GMT – قطب خواهد خانه را ترک تنها در صورتی توجیه

لهستان خواهد شد اعمال محدودیت های بیشتر بر شهروندان برای جلوگیری از گسترش coronavirus از جمله یک مستند با ترک خانه تنها در صورتی توجیه, نخست وزیر, Mateusz Morawiecki گفت: در روز سه شنبه.

“ما در حال انجام این کار برای آماده شدن برای افزایش موج عفونت” Morawiecki یک کنفرانس خبری گفت.

دولت نیز محدود کردن تجمعات و تعداد افراد مجاز برای سفر در حمل و نقل عمومی در یک زمان به منظور کاهش تعداد شهروندان در اتوبوس و تراموا.

انیمیشن: چگونه coronavirus رفتار کنند ؟

12:30 GMT – مسائل عملی با کمک به خود اشتغالی باقی بماند: انگلستان وزیر دارایی

انگلیسی, وزیر دارایی Rishi Sunak گفت: او را بیشتر اطلاعیه ها در اقدامات برای کمک به مردم خود اشتغالی در پی coronavirus بحران اما این مسائل وجود دارد و با عملی و انصاف از انجام این کار.

“وجود واقعی و عملی اصل دلیل آن است که فوق العاده پیچیده برای طراحی مشابه طرح به یک است که ما باید برای اشتغال کارگران گفت:” در مجلس.

“ما نیاز به اعتماد به نفس است که آن را می توان در یک راه است که تحویل و عادلانه است,” او گفت:. “وجود دارد … اصل سوال در مورد عملی و انصاف و تحویل هر گونه حمایت از طرح.”

12:25 GMT – ژاپنی PM آبه و بین المللی المپیک ” باخ توافق بر ایده برای تاخیر بازی های المپیک

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد اعلام کرده است که او و رئیس کمیته بین المللی المپیک موافقت کردند بر اساس این ایده از تاخیر در توکیو المپیک حدود یک سال است.

آبه بود در صحبت با خبرنگاران پس از یک تماس تلفنی با رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ در به تعویق انداختن این بازی در میان نگرانی ها در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس.

توکیو در حال اتمام آماده سازی زمانی که این ویروس شروع به گسترش در سراسر جهان است. با وجود اصرار برای ماه بازی خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده آبه این هفته گفت: تاخیر ممکن است اجتناب ناپذیر اگر حوادث می تواند برگزار نمی شود در یک فرم کامل است.

People opposed to the Tokyo 2020 Olympics display placards during a rally in front of Tokyo railway station on March 24, 2020. - The International Olympic Committee came under pressure to speed up its

مردم مخالف به بازی های المپیک نمایش پلاکارد در طول یک تظاهرات در مقابل توکیو ایستگاه راه آهن در مارس 24 [Kazuhiro NOGI/خبرگزاری فرانسه]

12:20 به وقت تهران – آلمانی وزیر می گوید تماس برای محافظت از اقتصاد بیش از کاهش ویروس ‘بدبینانه’

تماس برای محافظت از اقتصاد به جای آهسته گسترش coronavirus ها “بدبینانه و بد در نظر گرفته” وزیر دارایی اولاف شولز گفت: روزنامه Bild.

“شما می توانید ببینید که در کشور دنبال شد که هدف از بریتانیا به نظر می رسد که انجام شده است در حال حاضر تغییر دوره او گفت:” در یک ویدیو آنلاین ،

خواسته در مورد پیشنهادات از برخی از سیاستمداران ایالات متحده است که افراد مسن ممکن است قربانی به خاطر اقتصاد نوه های خود را وارث او بود و حتی بیشتر رک.

“که باعث می شود من دچار,” او گفت:. “این کاملا بدبینانه و غیرقابل دفاع است و من بسیار خوشحالم که به زندگی در یک کشور که در آن چنین نظرات و هیچ ربط.”

12:15 GMT – چهار نظامی نیروهای افغانستان در تست مثبت

چهار نظامی نیروهای در افغانستان آزمایش مثبت برای coronavirus مدت کوتاهی پس از ورود به کشور اولین موارد تایید شده در ماموریت ناتو در بیانیه ای گفت.

“خدمات اعضای تازگی وارد کشور شدند و در یک اقدام احتیاطی غربالگری تسهیلات هنگامی که آنها تبدیل شد علامتدار بودند نقل مکان کرد و به انزوا و مورد آزمایش قرار گرفتند” بیانیه افزود که ملیت مردم نخواهد بود منتشر شد.

حدود 1500 نظامی نیروهای بسیاری که به تازگی وارد افغانستان شدند و در غربالگری امکانات به عنوان یک اقدام احتیاطی ناتو گفت.

12:00 GMT – استرالیا محدودیت تعداد زیادی از مردم در مراسم عروسی و مجالس ترحیم

استرالیا ممنوع مردم از خوردن در مرکز خرید دادگاه های مواد غذایی و محدود تعداد زیادی از مردم در مراسم عروسی و مجالس ترحیم و گردهمایی های اجتماعی در محکم کردن اقدامات برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

“این قابل توجهی خواهد بود, قربانی, من می دانم” نخست وزیر اسکات موریسون گفت: خبرنگاران در کانبرا پس از یک جلسه اضطراری دولت و قلمرو رهبران.

موریسون گفت: کسب و کار درگیر در زیبایی درمان تو سرو فیزیوتراپ ها و دیگر متفقین خدمات بهداشتی و دیگر نمی تواند کار کند. املاک و مستغلات و خانه های باز و مزایده نیز ممنوع است.

مراسم عروسی می توانید پیش بروید و تنها با پنج نفر در حال حاضر از جمله برگذار حالی که مجالس ترحیم می تواند ادامه با 10 نفر در ترین و گردهمایی های اجتماعی نیز باید محدود به 10 موریسون اضافه شده است.

11:55 GMT – اتریش برای استفاده سریع تر آزمایش آن را به عنوان گسترش تست

اتریش شروع خواهد شد با استفاده از تست سريع قادر به تست صدها هزار نفر از مردم به سرعت به عنوان امکان پذیر است, صدر اعظم, Sebastian Kurz گفت.

تا کنون آلپاین کشور با جمعیت 8.8 میلیون آزمایش قرار گرفته است و حدود 24,000 مردم با حدود 4,500 موارد را تایید کرد.

دولت است که هنوز جمع آوری اطلاعات در مورد اثربخشی اقدامات خود را برای جلوگیری از گسترش ویروس و به روز رسانی است که در روز جمعه Kurz گفت.

11:50 GMT – مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان دستیابی به ماسک هواکش ‘آسان’

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه اذعان کرد مشکل در گرداندن مراکز فساد بسیار مهم منابع بهداشت و درمان در میان بیماری همه گیر کوروناویروس گفت: “بازار جهانی … دیوانه است” و آن را “آسان نیست” برای دولت فدرال کمک آمریکا دست آوردن ماسک صورت و هواکش.

مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر بازگشایی اقتصاد ایالات متحده با وجود گسترش coronavirus

11:45 GMT – قزاقستان تعلیق صادرات مواد غذایی و کالاهای اساسی

قزاقستان به حالت تعلیق صادرات گندم, قند, سیب زمینی و هویج و پیاز و کلم حداقل تا 15 آوریل به آسیای مرکزی کشور وزارت کشاورزی گفت:.

این نورسلطان دولت در این ماه اعلام وضعیت اضطراری تا همان تاریخ بیش از شیوع کروناویروس. قزاقستان تایید کرده است 67 مورد از این بیماری تا کنون و دارای قفل شده است و پایین آن دو تا از بزرگترین شهرستانها.

11:40 GMT – مصر اعلام کرد دو هفته مقررات منع رفت و آمد

مصر اعلام کرده است دو هفته 7 بعد از ظهر تا 6 صبح مقررات منع رفت و آمد برای آن بیش از 100 میلیون نفر شروع چهارشنبه در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

11:35 GMT – نیجریه رییس دستیار تست مثبت

نیجریه رئیس جمهور رئیس ستاد دارای آزمایش مثبت برای coronavirus یک منبع با دانش مستقیم و چند دیپلمات گزارش شد به نقل از خبرگزاری رویترز.

بیماری آبا Kyari که در 70s به ارمغان می آورد این بیماری به دایره فوری از 77 ساله رئیس جمهور Muhammadu Buhari.

11:30 به وقت تهران – ایران coronavirus مرگ و میر نزدیک به 2000

ایران مرگ و میر از شیوع کروناویروس افزایش 122 در 24 ساعت گذشته به 1,934, سلامت, سخنگوی وزارت کیانوش Jahanpour گفت.

تعداد کل افراد مبتلا به این بیماری افزایش یافته 1,762 در 24 ساعت گذشته به 24,811 او اضافه شده در تلویزیون دولتی.

11:10 به وقت تهران – اسپانیا گزارش 6,600 جدید کروناویروس, موارد بالا بردن مجموع به 39,673

اسپانیا را به وزارت بهداشت گزارش 6,600 جدید کروناویروس موارد آوردن تعداد کل عفونت به 39,673.

آن گفت: تعداد مرگ و میر افزایش به 2,696 از 2,182 روز قبل.

10:50 GMT – فیلیپین اعلام کرد 90 جدید کروناویروس موارد

فیلیپین وزارت بهداشت گزارش 90 جدید کروناویروس عفونت بزرگترین افزایش روزانه از تایید موارد در کشور آوردن مجموع به 552.

همچنین گزارش دو مورد جدید مرگ و میر در میان 35 کشور تا کنون سلامت خبرگزاری ماریا روساریو Vergeire گفت: به طور منظم در کنفرانس خبری.

10:40 GMT – نزدیک به نیمی از آلوده در کشتی کروز بدون علامت در زمان تست

دولت ایالات متحده گزارش گفت: 46.5 درصد از 712 نفر که تست مثبت برای SARS-Cov-2 در هیئت مدیره الماس شاهزاده در ماه فوریه بدون علامت در زمان تست.

کشتی کروز اختصاص بزرگترین خوشه COVID-19 موارد در خارج از سرزمین اصلی چین در آن زمان و گزارش مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) پیشنهاد نسبت بالایی از عفونت بدون علامت می تواند تا حدی توضیح بالا حمله رای در هیئت مدیره کشتی های کروز.

CDC همچنین گفت: آثار جدید کروناویروس داشت در کابین آلوده مسافران 17 روز بعد از اتاق خالی نشان می دهد این ویروس شناخته شده به عنوان SARS-Cov-2 می تواند به آخرین دیگر در برخی از سطوح از آنچه قبلا تصور. اما CDC گفت: روشن است که اگر انتقال رخ داده است از سطوح آلوده و خواستار مطالعات بیشتر.

10:30 به وقت تهران – مالزی تایید 106 جدید کروناویروس موارد

مالزی وزارت بهداشت تایید کرده 106 جدید کروناویروس موارد در جمعه آوردن این کشور در مجموع به 1,624 با 15 مرگ و میر.

آن گفت: 43 از موارد جدید در ارتباط بودند به جرم جمع آوری مذهبی است که در حال حاضر متصل شده اند به بیش از 60 درصد از کل عفونت در کشور که دارای بیشترین تعداد از موارد در جنوب شرقی آسیا.

10:10 GMT – کامبوج متهم سیاسی سرکوب در میان شیوع

کامبوج متهم شده است از دستگیری و بازداشت افرادی که ابراز نگرانی در مورد گسترش coronavirus در کشور است.

دیده بان حقوق بشر (HRW) در بیانیه ای روز سه شنبه منتشر شد گفت: حداقل 17 نفر دستگیر شده اند از ژانویه برای به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد بیماری کشنده است که به کشته شدن بیش از 16,500 مردم در سراسر جهان است. آن از دولت خواست تا فورا متوقف کردن آن “سرکوب”.

اینجا بیشتر بخوانید.

10:00 GMT – اندونزی سوابق بزرگترین روزانه پرش در موارد

اندونزی اعلام کرده 107 کروناویروس جدید, موارد, بزرگترین افزایش روزانه به تاریخ, آوردن تعداد کل عفونت به 686 سلامت مقام وزارت Achmad Yurianto.

در ضمن هفت نفر در اثر این بیماری و افزایش مرگ و میر به 55. سی و مردم باید تا آنجا که از virus.

ترکی کلن تقاضا soars به عنوان sanitiser قفسه های موردنیاز

09:45 – لائوس سوابق دو coronavirus موارد

لائوس است ثبت آن در دو مورد اول از coronavirus, تایلندی رسانه ها گزارش کرده است. دو مورد شامل 28 ساله نر هتل کارگر 36 ساله زن راهنمای تور در پایتخت وینتیان, تایلندی دولتی رسانه ها MCOT.

این دو نفر که کار را با بازدید کنندگان خارجی و سفر به خارج از کشور در حال درمان در بیمارستان است.

09:45 GMT – فرانسه لیست شرکت های است که می تواند حمایت دولت

دولت فرانسه کشیده شده است تا یک لیست از شرکت هایی که ممکن است نیاز به حمایت دولت اعم از تزریق سرمایه به آشکار ملی فرانسه وزیر مالیه گفت.

Bruno Le Maire گفت: France Info رادیو که او نمی تواند نام این شرکت در لیست اما آنها می دانستند که آنها می تواند در حمایت از دولت است.

“ملیسازی بدیهی است که رفت و آمد مکرر گذشته, اما آن چیزی است که ما را رد نمی کند,” Le Maire گفت: در مقایسه با بحران اقتصادی کنونی به رکود بزرگ سال 1929.

09:40 GMT – کامرون ساکسیفون بازیکن مانو Dibango می میرد از coronavirus

کامرون متولد خواننده و ساکسیفون بازیکن مانو Dibango مرده است از یک عفونت کرونا ويروسی با توجه به بیانیه رسمی خود را در Facebook صفحه.

“آن را با غم و اندوه عمیق است که ما اعلام از دست دادن مانو Dibango ما Papy شیار که گذشت در 24 مارس سال 2020 در 86 سال بیشتر به covid 19” آن گفت:.

اینجا بیشتر بخوانید.

(FILES) In this file photo taken on June 29, 2018 Cameroon jazz saxophonist Manu Dibango performs during a concert at the Ivory Hotel in Abidjan. - Veteran Cameroon jazz star Dibango dies after contra

مانو Dibango انجام در طول یک کنسرت در عاج هتل در آبیجان [فایل: Sia KAMBOU/خبرگزاری فرانسه]

09:30 به وقت تهران – کمیته بین المللی المپیک به ارائه حکم در بازی به تعویق افتادن ‘روز’

تصمیم نهایی در مورد اینکه آیا به تعویق انداختن این سال های توکیو بازی های المپیک گرفته خواهد شد در روزهای آینده دو منبع در جنبش المپیک شد گزارش به نقل از آژانس خبری رویترز.

کمیته بین المللی المپیک و توکیو بازی برگزارکنندگان تحت فشار برای به تعویق انداختن بازی به دلیل شیوع کروناویروس. نخست وزیر ژاپن اعلام کرد و رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ را برگزاری یک کنفرانس تلفنی در 1100 GMT.

09:20 GMT – چین می گوید: بسیاری از آن وارداتی موارد شامل اتباع چینی

چین وزارت امور خارجه گفته است که بسیاری از به اصطلاح وارداتی موارد coronavirus گزارش شده در کشور تا کنون شامل اتباع چینی که در سفر به چین از خارج از کشور.

سخنگوی وزارت امور خارجه Geng Shuang به خبرنگاران گفت: در طول یک جلسه توجیهی روزانه که 380 از 427 وارداتی coronavirus موارد شامل اتباع چینی بدون توضیح بیشتر است.

09:15 GMT – انگلستان می تواند در معرفی قوی تر اقدامات برای نقض جلالی محدودیت

بریتانیا می تواند قوی تر معرفی اقدامات از 30 پوند ثابت پنالتی جریمه برای افرادی که دست انداختن محدودیت های جدید اعلام کرد روز دوشنبه به سرعت گسترش coronavirus دفتر هیئت دولت وزیر Michael Gove گفت.

“پلیس باید طیف وسیعی از اجرای ابزار و البته ثابت-جریمه اعلامیه ها و جریمه ها فقط یکی از آنها است. اگر مردم باقی بماند در رفتار ضد اجتماعی راه وجود دارد قوی تر اقدامات است که ما,” او گفت: ITV در روز سه شنبه.

“این قانون خواهد بود در محل به منظور اطمینان حاصل شود که ما مجازات های مناسب و مجازات مناسب برای کسانی که رعایت نمی کنند به روشنی مشاوره است که دولت داده است و پلیس در حال آماده برای به اجرا درآوردن.”

09:10 GMT – چین همچنان در خطر پراکنده عفونت: سلامت رسمی

چین هنوز هم در خطر پراکنده عفونت های بهداشتی رسمی با چین ملی کمیسیون بهداشت گفت:, و اضافه کرد که این کشور نمی توانیم به تعطیل آن دفاع نشده است.

“پیشگیری و کنترل کار می تواند هنوز هم نمی تواند آرام Mi فنگ سخنگوی ملی کمیسیون بهداشت گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

09:00 GMT – نیمی از ایران جلالی: کارگران ماندن در خانه: رئیس جمهور روحانی

رئیس جمهور ایران حسن روحانی گفت: حدود نیمی از کارمندان دولت بودند و در خانه ماندن به عنوان بخشی از اقدامات برای جلوگیری از coronavirus شیوع تلویزیون دولتی گزارش شده است.

ایران یکی از سخت ترین ضربه در خارج از کشور چین با بیش از 23,000 تایید عفونت و بیش از 1800 مرده با توجه به آخرین آمار صادر شده در روز دوشنبه.

یکی دیگر از اندازه گیری برای جلوگیری از شیوع موقت آزادی زندانیان تمدید خواهد شد تا پایان زمان ایران در ماه فروردین در مورد مارس 18, او گفت:.

08:50 – تایلندی اعلام وضعیت اضطراری تصویب بسته محرک اقتصادی جدید

تایلند نخست وزیر شورای نظامی چان-اوچا به اعلام وضعیت اضطراری از پنج شنبه برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

این حرکت دولت را در اجرای قدرت به طور معمول در دسترس به آن است. آنها عبارتند از: دادن قدرت فوق العاده به مقامات برپایی ایست های بازرسی و محدودیت در جنبش مردم.

دولت به طور جداگانه تایید اضافی اقدامات محرک اقتصادی به ارزش 107 میلیارد بات ($3.25 میلیارد دلار) در تلاش برای کاهش تاثیر شیوع کروناویروس در اقتصاد است.

این اقدامات عبارتند از یارانه نقدی, نرم, وام اضطراری وام معافیت های مالیاتی, معاون نخست وزیر Somkid Jatusripitak خبرنگاران پس از جلسه هیئت دولت است. مقامات تا کنون گزارش شده 827 coronavirus موارد و 4 و میر.

08:45 GMT – بحرین دولت برای اجرای 4.3 میلیارد دینار محرک

بحرین وزیر دارایی شیخ سلمان بن خلیفه آل خلیفه اعلام کرده است که کشورش به زودی ارائه یک بسته محرک اقتصادی به ارزش 4.3 میلیارد دینار ($11.41 میلیارد دلار) تلویزیون دولتی گزارش شده است.

08:30 به وقت تهران – تایوان coronavirus موارد پیش افتادن از 200 علامت

تایوان گزارش شده 20 اضافی coronavirus موارد مصرف آن شمارش به 215 موارد دولت در بیانیه ای گفت.

این موارد جدید شامل ورود از خارج از کشور از جمله بریتانیا و ایرلند و ترکیه و اندونزی است.

08:10 به وقت تهران – آلمانی موارد توسط 4,764 کل بازدید 27,436

رابرت کخ موسسه بیماری های عفونی گفت: 4,764 موارد جدیدی از کروناویروس شده اند تشخیص در آلمان بالا بردن تعداد کل عفونت به 27,436.

آن اضافه شده است که تعداد تلفات افزایش یافت و به 114 از 86 روز قبل.

Medical employees wait to carry out tests at a coronavirus test center for public service employees, during a media presentation in Munich, Germany, Monday, March 23, 2020. For most people, the new co

آلمان پنجمین سخت ترین-آمار کشور در جهان با بیش از 27,000 تایید موارد [ماتیاس شریدر/AP]

08:00 GMT – چین هوبئی برای حذف ممنوعیت سفر

بسیاری از محدودیت های مسافرتی در داخل و خارج از چین هوبئی استان حذف خواهد شد شروع در چهارشنبه محلی کمیسیون بهداشت اعلام کرده است به غیر از ووهان مرکز استان و مرکز کشور شیوع کروناویروس.

محدودیت برای خروج ووهان کاسته خواهد شد در آوریل 8 و مردم خواهد بود قادر به سفر از طریق یک سلامت کد با توجه به کمیسیون. این شهرستان از برخی از 11 میلیون نفر بوده است تحت مستند از ژانویه 23.

Coronavirus مستند: آفریقای جنوبی سفارشات سه هفته محدودیت

07:45 GMT – تایلند تایید 106 جدید موارد مرگ و میر سه

تایلند گزارش شده 106 جدید کروناویروس موارد و سه مرگ و میر بیشتر به سلامت رسمی گفت. این کشور در حال حاضر دارای 827 موارد و 4 و میر ناشی از شیوع آغاز شد.

Taweesin Wisanuyothin عمومی وزارت بهداشت گفت هر سه مرگ و میر بودند بیمارانی که بهداشت و سلامت دیگر عوارض است.

این شامل 70 ساله بود که سل 45 ساله که به دیابت و 79 سال که به مشکلات سلامتی Taweesin Wisanuyothin عمومی وزارت بهداشت گفت.

پس از شروع شیوع 57 بیماران بهبود یافته اند و به خانه رفته در حالی که 766 هنوز در حال درمان در بیمارستان است.

07:30 GMT – ماکائو اعلام محدودیت های جدید در هنگ کنگ, چین بازدید کنندگان

بازدید از سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ و تایوان که سفر در خارج از کشور در گذشته 14 روز خواهد بود ممنوع از ورود به ماکائو قلمرو رهبر گفت.

هو Iat Seng گفت: کسانی که در خارج از کشور خواهد بود با این وجود قرنطینه برای 14 روز. بازدید از سرزمین اصلی چین حساب برای بیش از 90 درصد از بازدید کنندگان به این مستعمره سابق پرتغال در حال حاضر بزرگترین قمار hub.

تا کنون مقامات وجود دارد باید شناسایی 25 تایید coronavirus موارد است.

07:20 به وقت تهران – فیلیپین گزارش موارد جدید 39

فیلیپین وزارت بهداشت تایید کرد 39 مورد جدید از coronavirus آوردن این کشور تعداد کل عفونت به 501.

سلامت معاون ماریا روساریو Vergeire به خبرنگاران گفت که 33 نفر تا کنون کشته شدند از ویروس در حالی که 19 نفر بهبود یافته اند.

به طور جداگانه برنامه ریزی اقتصادی آژانس نگرانی در مورد وضعیت اقتصاد گفت: یک احتمال وجود دارد, آن می تواند قرارداد به عنوان یک نتیجه از شیوع کروناویروس.

07:15 GMT – کره جنوبی تایید 76 موارد جدید آوردن مجموع به 9,037

کره جنوبی گزارش کرده است 76 موارد جدید از coronavirus را به مجموع تعداد عفونت به 9,037, Yonhap news agency گزارش مقامات بهداشتی عنوان کرد و گفت.

Residents of Bukgajwa1dong, wearing protective gears disinfect as a precaution against the new coronavirus at a park in Seoul, South Korea, Monday, March 23, 2020. For most people, the new coronavirus

مقامات در کره جنوبی را شناسایی بیش از 9,000 موارد از رمان coronavirus [Lee Jin-مرد/AP]

07:00 GMT – بازی های المپیک بستگی به پیشرفت در مبارزه با کروناویروس

آیا بازی های المپیک را در محل یا نه بستگی دارد در بخش بزرگی از جامعه بین المللی توانایی برای جلوگیری از گسترش این coronavirus یک وزیر مسئول نظارت بر این بازی گفت.

“من باور دارم توکیو بازی ها نمی تواند حرکت به سمت تکمیل فرم” است که نخست وزیر [ژاپن] ذکر کرده است تا زمانی که کشورهای جهان را نیست پایان دادن به coronavirus” بازی های المپیک وزیر Seiko هاشیموتو به خبرنگاران گفت:.

“پس از آن اولین و مهمترین برای ما به پیوستن به نیروهای و پاسخ محکم برای پایان دادن به کروناویروس” او گفت:.

آبه است که انتظار می رود برای برگزاری یک کنفرانس تلفنی با کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور توماس باخ به بحث در مورد احتمال تعویق بازی با یک سال.

06:30 GMT – کره جنوبی ثبت موارد جدید از خارج از کشور

کره جنوبی می گوید: 19 1,444 مسافرانی که از اروپا وارد شده بود در روز یکشنبه پیدا شد به کروناویروس اولین موارد شناسایی شده پس از مقامات شروع به تست تمام افرادی که از این قاره است.

کره جنوبی وزارت بهداشت رسمی Yoon Tae-ho همچنین گفت که 101 برخی از 1200 مسافر که از اروپا وارد شده بود در روز دوشنبه به نمایش گذاشته اند تب و یا علائم تنفسی.

در حالی که این کشور به عفونت شده اند کاهش وجود دارد نگرانی در مورد از سرگیری COVID-19 دلیل گسترش شیوع بیماری در غرب است.

کره جنوبی می گوید آن را به طور کامل صندوق درمان برای ویروس حامل صرف نظر از ملیت خود را. حتی اگر آنها تست منفی کره جنوبی اتباع ورود از اروپا و یا خارجی که وارد این کشور از اروپا در دراز مدت اقامت ویزا نیاز به قرنطینه خود را در خانه برای دو هفته.

شورای امنیت سازمان ملل خواستار جهانی آتش بس برای کمک به مبارزه با COVID-19

06:15 GMT – استرالیا coronavirus مرگ و میر افزایش به هشت

یک زن بود که با آلوده جدید کروناویروس در کشتی کروز تبدیل به استرالیا هشتم COVID-19 مرگ است.

مقامات بهداشتی می گویند این زن در 70 سالگی درگذشت در سیدنی بیمارستان در روز سه شنبه.

او یکی از اولیه سه مورد تأييد روی روبی شاهزاده و گرفته شده بود به یک بیمارستان در روز پنج شنبه.

تا کنون 133 مسافر از روبی شاهزاده باید آزمایش مثبت از آنجا که کشتی لنگر انداخت در سیدنی پس از 11 روز نیوزیلند کروز. این 2,700 مسافران پاکسازی شده بود و برای رفتن به خانه بدون خود-جدا از آنجا که کروز در نظر گرفته شد به عنوان کم خطر است.

06:00 GMT – پکن تدابیر در خارج از کشور ورود اقدامات

همه افراد پس از رسیدن در چین سرمایه از خارج از کشور باید یک COVID-19 آزمون در علاوه بر این به قرنطینه شروع چهارشنبه پکن شهرداری از دولت اعلام کرد.

در یک اعلامیه منتشر شده آنلاین, پکن, مقامات گفت: کسانی که وارد این شهرستان در 14 روز گذشته نیز اجباری تحت تست.

افزایش اقدامات – که می توانند صرف نظر از مقصد نهایی – دنبال یک سفارش قبلی که همه در خارج از کشور ورود قرنطینه خود را در هتل های تعیین شده در هزینه های خود را مگر اینکه آنها به تنهایی زندگی می کنند. متوجه نمی گویند که آیا این معافیت هنوز هم می ایستد.

“در حال حاضر وارداتی خطر از این بیماری همه گیر سریع گسترش در خارج از کشور همچنان به افزایش است گفت:” پکن توجه کنید.

چگونه برای غلبه بر موانع گسترده coronavirus تست ؟

03:50 GMT – نیوزیلند آماده برای روز شنبه lockdown

نخست وزیر Jacinda protocol wine studio خواست زلاند جدید در روز سه شنبه به منظور کاهش تماس با دیگران را به حداقل در آماده سازی برای یک ماه مستند از نیمه شب روز چهارشنبه.

Protocol wine studio دولت می خواهد به حرکت سریع برای توقف گسترش coronavirus.

“ساده ترین چیزی است که به ماندن در خانه و … که چگونه ما را به صرفه جویی در زندگی” protocol wine studio یک کنفرانس خبری گفت در مجلس.

مجلس نشستن در روز چهارشنبه به تحمیل وضعیت اضطراری و مستند, او گفت:.

03:20 GMT – تایلند گزارش دو مرگ و میر بیشتر

تایلند گزارش داد دو بیشتر مرگ و میر ناشی از کوروناویروس با مجموع مورد تأیید افزایش به 827.

03:10 به وقت تهران – پکن تدابیر قرنطینه قوانین برای ورود از خارج از کشور

چینی پایتخت پله تا اقدامات لازم برای مقابله با موارد coronavirus در آورده توسط مردم از بازگشت از خارج از کشور.

همه ورود به پکن خواهد شد در حال حاضر به یک آزمون برای COVID-19 و همچنین تکمیل 14 روز متمرکز شده است.

03:00 GMT – فیلیپین تایید 39 موارد جدید

فیلیپین وزارت بهداشت تایید کرده است 39 مورد جدید از coronavirus آوردن این کشور در مجموع به 501.

تعداد بیمارانی که فوت کرده اند از ویروس 33 است در حالی که 19 بهبود, بهداشت, معاون ماریا روساریو Vergeire به خبرنگاران گفت:.

02:30 GMT – استرالیا گزارش NSW تیز پرش در موارد

New South Wales, استرالیا است پرجمعیت ترین ایالت ثبت بالاترین روزانه افزایش coronavirus موارد در روز سه شنبه و مقامات هشدار از مجازات شدیدتر برای کسی نقض خود انزوا سفارشات.

NSW شناسایی 149 جدید کروناویروس موارد یک شبه آوردن این دولت در مجموع به 818 و ملی تلفات به 1,886 موارد است. هفت نفر فوت کرده اند از این بیماری است.

Australia Sydney

پرندگان بیش از خیابان ها در سیدنی استرالیا به عنوان بزرگترین شهر بسته کردن [لورن الیوت/رویترز]

NSW برتر Gladys Berejiklian گفت: همه گیر شد و در “مرحله بحرانی” و اجرای مهم است.

“ما در حال ramping تا ما انطباق” او به خبرنگاران گفت: در سیدنی. “وجود دارد مجازات های خشن و ما اجرای آن است. ما باید به طور جدی از این.”

02:10 GMT – تایلند گزارش دوم مرگ کابینه به دیدار

تایلند دولت است که به دلیل دیدار به بحث در مورد آن coronavirus پاسخ پس از دوم شخص مرده از COVID-19.

این کشور دارای 721 عفونت.

یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار خواهد شد و در 10در (03:00 GMT) و دولت را در نظر بگیرید بیشتر اقدامات برای مقابله با شیوع بعد از آن در روز سه شنبه.

02:05 GMT – چین می گوید تنها وارداتی موارد اما سوال پرسید بیش از گزارش معیار

Caixin جهانی, مالی, اخبار آژانس در چین همچنان به بالا بردن سوال در مورد راه که در آن چین است که شمارش آن coronavirus موارد است.

آن صحبت کرد و به طور رسمی در ووهان جایی که این بیماری برای اولین بار نشات گرفته که می گوید کسانی که این ویروس اما هیچ علائم در سمت چپ از این ارقام است.

01:55 GMT – کره جنوبی مورد ادامه روند نزولی

بیشتر نشانه های دلگرم کننده از کره جنوبی.

این فقط گزارش 76 جدید کروناویروس موارد در سه شنبه, 13th روز در یک ردیف است که نوشته شده است عفونت های جدید از 100 و یا کمتر است.

کره مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC) می گوید: در مجموع عفونت رز به 9,037. دو نفر را تایید کرد, آوردن تلفات به 120.

01:40 GMT – میانمار گزارش اولین موارد تایید شده از coronavirus

میانمار توانسته تایید موارد coronavirus.

وزارت بهداشت کرد و گفت: 36 سال از سفر از ایالات متحده و 26 ساله از بازگشت از بریتانیا هر دو میانمار اتباع حال آزمایش مثبت است.

“تحقیقات در حال انجام است در تاریخ افرادی که در تماس با این دو نفر” این در بیانیه ای گفت.

کشور جنوب شرق آسیا برای سرمایه گذاری و متخلخل مرز با چین است.

Myanmar

مردم در یانگون با عجله به سهام تا در ملزومات به عنوان میانمار اعلام کرد دو تایید موارد coronavirus [Stringer/رویترز]

01:35 GMT – کوبا ممنوعیت همه شهروندان از ترک

کوبا آخرین کشور برای تحمیل یک مستند برای جلوگیری از گسترش این coronavirus – کوبا ممنوعیت از خروج از بسته شدن مدارس و تعلیق بین منطقه ای حمل و نقل عمومی.

جمعه گذشته گردشگران خارجی محروم شدند از ورود به کشور.

کوبا تاکنون 40 مورد تایید

01:30 به وقت تهران – به ما می گوید بازی های المپیک توکیو باید به تعویق افتاد

فشار بیشتری را در ژاپن به تعویق انداختن بازی های المپیک تابستانی با ما المپیک & پارالمپیک کمیته آخرین بگویم 2020 بازی باید به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

این کمیته می گوید که بررسی برخی از 4000 نفر از ورزشکاران خود را بیش از آخر هفته و 65 درصد از کسانی که پاسخ نشان داد آموزش خود را به حال شده است به شدت آسیب دیده یا به طور کامل متوقف به علت ویروس های مربوط به محدودیت.

“آن را روشن تر از همیشه است که مسیر رو به تعویق افتادن بیشتر امیدوار کننده” USOPC مدیره صندلی سوزان لیون و مدیر عامل سارا Hirshland در بیانیه ای گفت.

00:15 GMT – نیوزیلند گزارش 40 مورد جدید

نیوزیلند روز سه شنبه تایید کرد 40 مورد جدید از coronavirus در نظر گرفتن تعداد تایید و موارد ممکن است در کشور به 155.

مدیر کل سلامت Dr اشلی بلومفیلد گفت: شش نفر در بیمارستان و در وضعیت با ثبات است. چهار مورد که دیده می شود به عنوان جامعه انتقال, او گفت:.

00:00 GMT – فضانوردان در قرنطینه قبل از ISS ماموریت

دو فضانورد روسی و آمریکایی فضانورد در حال گذراندن آخر هفته در زمین در قرنطینه قبل از مارس 9 ماموریت به ایستگاه فضایی بین المللی.

سفر 63 خدمه راه اندازی خواهد شد از قزاقستان بدون معمول مراسم به مناسبت صرف خواهد شد و مدت شش ماه در ایستگاه فضایی.

“ما آماده هستند تا ما سالم هستند, ما تست شده به خوبی با تیم پزشکی” ما فضانورد کریس کسیدی گفت: در روز دوشنبه در یک تصویری از قرنطینه.

برای به روز رسانی از دیروز (23 مارس) اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>