هند آویزان چهار مردان بیش 2012 Delhi, اتوبوس, باند تجاوز به عنف و قتل

هند اعدام چهار مرد در روز جمعه برای تجاوز و قتل یک زن در دهلی نو در سال 2012 که موجب بزرگ در سراسر کشور تظاهرات و بین المللی نفرت.

چهار نفر به دار آویخته شدند قبل از طلوع آفتاب در Tihar زندان در پایتخت هند سر از زندان, Sandeep Goel گفته آژانس خبری در هند برای اولین بار استفاده از مجازات اعدام پس از 2015.

بیشتر:

چهار آویزان در روز جمعه شد مربی بدنسازی Vinay Sharma, اتوبوس, تمیز کننده, Akshay Thakur میوه-فروشنده Pawan گوپتا و موکش سینگ. همه آنها محکوم به اعدام توسط یک سریع دادگاه در سال 2013.

امروز عدالت انجام شده است و پس از هفت سال

مادر قربانی

صدها پلیس مستقر در خارج از زندان به کنترل جمعیت است که منتظر به مناسبت اعدام است. برخی از برگزار پلاکارد که به عنوان خوانده شده “عدالت برای زنان” و “قطع مجرمان” رویترز خبر داد.

جرم و جنایت که اتفاق افتاده در شب دسامبر 16, 2012, موجب عظیم اعتراضات و خشم جهانی. قربانی دوبله شد Nirbhaya – بی باک یک توسط مطبوعات هند به عنوان او نمی تواند به نام زیر هندی قانون است.

“امروز عدالت انجام شده است و پس از هفت سال” مادر مقتول به خبرنگاران گفت: در خارج از زندان است. “من درود می فرستم هندی قضائیه و تشکر از خدا برای شنیدن دعاهای ما … دختر من روح هم اکنون می توانید استراحت در صلح است.”

200224155630389

شش نفر دستگیر شده بودند به صورت وحشیانه حمله. یک مظنون رام سینگ مرده پیدا شد در سلول زندان خود در مارس 2013, داشتن ظاهرا زندگی خود را گرفته.

یکی دیگر بود که در سن 17 در آن زمان منتشر شد و در سال 2015 پس از گذراندن سه سال در یک اصلاحات تسهیلات – حداکثر مدت ممکن است برای یک نوجوان در هند.

در سال 2017, دیوان عالی کشور تایید احکام اعدام علیه چهار مرد با قضات حکم به جرم ملاقات “نادرترین نادر” استاندارد مورد نیاز برای توجیه مجازات اعدام در هند.

هند رئیس جمهور را رد کرد و درخواست برای بخشش از محکوم مردان پس از دیوان عالی کشور را رد کرد درخواست خود را برای بررسی به اعدام محکوم شد.

خشونت جنسی

بسیاری از فعالان در هند را به مخالفت با مجازات اعدام و گفت آن نه به عنوان یک عامل بازدارنده.

“عدالت بوده است تنها با حکم اعدام مجرم خطرناک که تهدیدی برای جامعه می تواند محکوم به انزوا از جامعه تا پایان زندگی طبیعی بدون توسل به اعدام گفت:” Suhas Chakma, هماهنگ کننده کمپین ملی مبارزه با شکنجه, در بیانیه ای.

عدالت است نه خدمت تنها با حکم اعدام.

Suhas Chakma, هماهنگ کننده کمپین ملی مبارزه با شکنجه

حمله در یک اتوبوس در حال حرکت و سمت چپ برای مرده در کنار قربانی 23 ساله فیزیوتراپی, دانش آموز, به زندگی چسبیده به مدت دو هفته قبل از تسلیم شدن به او آسیب. او در بیمارستانی در سنگاپور که در آن او منتقل شده است در تلاش برای او را نجات دهد.

خشم بیش از مرگ او منجر به هند عبور از سختی قوانین جدید علیه خشونت جنسی از جمله مجازات اعدام برای تجاوز به عنف در برخی موارد.

هنوز هم یک زن گزارش یک تجاوز به عنف در هر 15 دقیقه به طور متوسط در هند در سال 2018 با توجه به اطلاعات دولت ماه گذشته منتشر شد تاکید شهرت این کشور به عنوان یکی از بدترین مکان در جهان برای زنان.

زنان گزارش شده تقریبا 34000 تجاوز در سال 2018 به سختی تغییر از سال قبل است. فقط بیش از 85 درصد منجر به اتهامات و 27 درصد به اعتقادات با توجه به سالانه جرم و جنایت گزارش منتشر شده توسط فدرال صفحه اصلی وزارت.

فعالان می گویند دولت آمار گرفتن تعدادی از تجاوز به عنوان آن است که هنوز هم به عنوان یک تابو توسط محافظه کار سرخپوستان به گزارش خشونت جنسی.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>