هند coronavirus موارد پیش افتادن از 500,000: به روز رسانی زنده

  • هند بیش از 500,000 تایید coronavirus موارد با یک رکورد جهش روزانه از 18,500 عفونت های جدید.
  • شانزده بازیکنان NBA در آمریکا از آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس در موج اول اجباری آزمون به لیگ برتر راه اندازی مجدد روش.
  • ایالات متحده آمریکا معاون رئیس جمهور مایک پنس گفته است که 16 متحده در سراسر کشور شاهد افزایش موارد از رمان coronavirus.
  • بیش از 9.7 میلیون نفر در سراسر جهان تشخیص داده شده است با COVID-19 در حالی که برخی از 4.9 میلیون باید بهبود با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 493,000 نفر کشته شده اند.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

چهار شنبه, ژوئن 27

06:15 GMT – استرالیا ویکتوریا در تلاش برای مهار coronavirus

استرالیا, خارجه ویکتوریا ثبت 41 جدید تایید موارد coronavirus در روز شنبه با دو نرخ روزانه دیده می شود یک هفته پیش در تلاش برای به دست آوردن کنترل بیش از همه گیر در حالی که بقیه کشور, در ادامه کاهش های اجتماعی فاصله محدودیت.

ویکتوریا کشور دوم بیشترین جمعیت دولت در حال حاضر دیده می شود 11 روز مستقیم از دو رقمی موارد جدید بیشتر مربوط به شیوع بیماری شناخته شده در ملبورن حومه, سلامت, مقامات گفت. ویکتوریا دارای 204 استرالیا در مجموع حدود 270 فعال موارد است.

“ما بسیار نگران” معاون بهداشت و درمان دانشگاه ویکتوریا Annaliese ون دیمن گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

05:50 به وقت تهران هند – موارد خروش گذشته 500,000

هند را تایید کرد coronavirus موارد عبور از نیم میلیون در روز شنبه با ضبط 24 ساعته پرش از 18,552 عفونت.

وزارت بهداشت نیز گزارش داد 384 جدید مرگ و میر بالا بردن مجموع به 15,685.

افزایش درخواست مقامات در شمال شرقی ایالت آسام به تحمیل یک هفته دو مستند در پایتخت ایالت Gauhati. حدود 700 مورد جدید گزارش شده وجود دارد فقط در چهار روز.

05:15 GMT – مایکروسافت به طور دائم تمام فروشگاه های خرده فروشی

مایکروسافت گفت: آن را در تمام فروشگاه های خود را و حرکت آن عملیات خرده فروشی آنلاین نگه داشتن فقط چهار مکان از جمله در نیویورک و لندن و سیدنی و تبدیل آنها به “تجربه مراکز”.

این حرکت به معنی بیش از 80 مایکروسافت در فروشگاه ها بسته به علت این بیماری همه گیر کوروناویروس نمی خواهد بازگشایی به عنوان غول تکنولوژی وارد “یک رویکرد جدید به خرده فروشی”, با توجه به بیانیه ای.

04:52 GMT – چین, کره جنوبی, گزارش موارد جدید در دو رقمی

چین و کره جنوبی گزارش داد که سربازان ارتش در جدید کروناویروس موارد با پکن ضبط 21 مورد و سئول ورود 51 عفونت های اضافی.

این آمار و ارقام را در چین مورد بار به 83,438. برخی از 17 از 21 مورد تایید در چین, سرمایه که در آن مقامات می گویند آنها به ارمغان آورده اند شیوع مرتبط با عمده فروشی مواد غذایی در بازار تحت کنترل است.

در کره جنوبی 35 از موارد جدید آمد از پر جمعیت سئول منطقه است که در مرکز COVID-19 تجدید حیات از اواخر ماه مه. این کشور در مجموع caseload در حال حاضر در 12,653 از جمله 282 مرگ و میر.

People relax in the park at Summer Palace on a public holiday, after a new outbreak of the coronavirus disease (COVID-19), in Beijing

مردم استراحت در پارک در تابستان کاخ در یک روز تعطیل عمومی در پکن, چین, در تاریخ 26 ژوئن 2020 [توماس پیتر/ رویترز]

04:01 GMT – طرفداران لیورپول جشن عنوان خواست به بازگشت به خانه

طرفداران جمع آوری و در لیورپول مرکز شهر برای یک شب دوم در یک ردیف به جشن تیم خود را در لیگ برتر پیروز شده اند خواست به بازگشت به خانه های خود به دلیل ترس از افزایش COVID-19 موارد است.

پلیس صادر پراکندگی سفارش در روز جمعه پس از جمعیت عظیمی تبدیل شده تا در مرکز شهر در نزدیکی Mersey ترمینال کشتی گفت: منظور خواهد در نیروی باقی می ماند تا شنبه.

لیورپول شهردار جو اندرسون نیز خواست هواداران برای بازگشت به خانه و گفت: “COVID-19 است که هنوز هم یک خطر عمده و شهرستان ما در حال حاضر از دست بیش از حد بسیاری از مردم به این بیماری است.”

03:32 GMT – ما coronavirus موارد رسیدن به بزرگترین واحد-روز افزایش همه گیر

ایالات متحده ثبت حداقل 40,870 موارد جدید COVID-19 روز جمعه بزرگترین واحد در روز افزایش همه گیر با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

رکورد جدید به ارمغان آورد و در مجموع تعداد ساکنان ایالات متحده به چه کسی باید آزمایش مثبت به حداقل 2.475 میلیون و آمد به کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی reconvened پس از دو ماه نبود.

دکتر Anthony Fauci این کشور بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: ما در مواجهه با یک “مشکل جدی” و از مردم خواست تا ذهن خود را مسئولیت به دیگران: “یک خطر برای شما است و نه فقط جدا شده به شما.”

03:24 GMT – صندوق بین المللی پول تصویب $356.5 m در بودجه اضطراری برای میانمار

صندوق بین المللی پول گفت: آن را ارائه میانمار با $356.5 m در بودجه اضطراری به عنوان شرق آسیا و کشور جنگ اقتصادی و رکود ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“میانمار اقتصاد است که تحت تاثیر شیوع COVID-19 از طریق یک کاهش شدید در گردشگری و حواله و زنجیره تامین اختلالات,” Mitsuhiro Furusawa صندوق بین المللی پول معاون مدیر عامل در بیانیه ای گفت.

صندوق “کمک خواهد کرد که آدرس میانمار را فوری نیاز به تامین مالی مرتبط با COVID-19 شوک و تسریع حمایت از توسعه همکاران”.

03:17 GMT – هواپیماهای بدون سرنشین نور تا مادرید آسمان در ادای احترام به قربانیان coronavirus

برخی از 40 هواپیماهای بدون سرنشین روشن مادرید آسمان شب در روز جمعه به عنوان بخشی از یک صفحه نمایش ویژه طراحی شده برای ادای احترام به قربانیان شیوع کروناویروس و همچنین به افتخار خدمات اورژانس.

هواپیماهای بدون سرنشین ایجاد اشکال مختلف در طول 10 دقیقه معمول مانند پرواز کبوتر خانه و پدر و مادر و کودک راه رفتن و همچنین پرچم این کشور به شدت ضربه توسط COVID-19 شیوع بیماری از جمله اسپانیا و ایتالیا و فرانسه و چین و ایالات متحده است.

با استفاده از Led و آماده نرم افزار آنها نیز هیزم پیام از جمله “امید” و “قهرمانان”.

Spain

هواپیماهای بدون سرنشین نمایش واژه “امید” برای ادای احترام به قربانیان COVID-19 و افتخار بهداشت کارگران در مادرید اسپانیا [مانو فرناندز/ AP]]

02:11 GMT – انگلستان به خندق قرنطینه قوانین برای “کم خطر” کشورهای

انگلستان را ” بلند کردن خود در دو هفته coronavirus قرنطینه قانون برای بازدید از ورود برخی از “کم خطر” کشور پس از فشار از شرکت های هواپیمایی و گردشگری بخش.

دولت گفت آن منتشر خواهد شد یک لیست در هفته آینده از این کشور از آن مردم خواهد بود اجازه ورود به بریتانیا بدون نیاز به از خود جدا برای 14 روز به عنوان در حال حاضر مورد نیاز است. اعلام خواهد شد به دنبال بحث با کشورها از جمله فرانسه و یونان و اسپانیا در “روزهای آینده” با این تغییرات را به اثر در این هفته آغاز ژوئیه 6.

یک متخصص پنل را قرار داده و ملت ها را به سه دسته: سبز و قرمز. مسافران پس از رسیدن از سبز و عنبر کشورهای دیگر به قرنطینه خود را برای 14 روز پس از ورود خود را.

هزاران نفر از مشاغل در معرض خطر در انگلستان در میان COVID-19 بحران (2:54)

“ما خطر جدید-سیستم ارزیابی ما را قادر به دقت باز تعدادی از امن مسیرهای سفر در سراسر جهان” یک سخنگوی دولت گفت. “اما ما دریغ نکنید برای قرار دادن بر روی ترمز اگر هر گونه خطرات دوباره پدیدار شود.”

قوانین قرمز-دسته کشورها تغییر نخواهد کرد.

02:06 GMT – ونزوئلا سلامت ‘بمب’ می گوید: رئیس جمهور کلمبیا

رئیس جمهور کلمبیا ایوان دوقو به نام ونزوئلا بهداشت عمومی “بمب زمان” گفت: فقدان اطلاعات قابل اعتماد در مورد وضعیت همسایه خود را coronavirus شیوع یک نگرانی که دولت او تلاش می کند به کنترل خود عفونت.

ونزوئلا اذعان کرد فقط 4,600 coronavirus موارد و 39 مرگ و میر در حالی که کلمبیا گزارش شده در اطراف 80,600 موارد تایید شده و بیش از 2600 مرگ و میر.

“در مورد ونزوئلا اطلاعات غیر موجود” دوقو گفت: در مصاحبه با رادیو فردا. “وجود دارد خوب نیست و بیمارستان ظرفیت یا خوب اپیدمیولوژیک ظرفیت; برای مدت زمان طولانی آنها نداشته جدی برنامه های واکسیناسیون.”

“من فکر می کنم در ونزوئلا است که یک بمب زمان از بهداشت عمومی از نقطه نظر.”

01:20 GMT – قاضی بلوک 25 درصد ظرفیت قانون برای نیویورک مذهبی خدمات

یک قاضی فدرال مسدود ایالت نیویورک از اجرای coronavirus محدودیت های محدود داخلی مذهبی اجتماعات به 25 درصد ظرفیت زمانی که انواع دیگر تجمعات محدود به 50 درصد است.

قاضی گری شارپ گفت: شاکیان فعالیت های مذهبی “خواهد بود بر دوش و در ادامه به درمان کمتر favourably نسبت به مقایسه فعالیت های سکولار”.

او همچنین لغو محدودیت محدود کردن تعداد افرادی که می توانند حضور, هوای آزاد, مذهبی گردهمایی اشاره کرد که هر دو دولت فرماندار اندرو کومو و نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio ابراز کرده تایید برای تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس در ماه گذشته در حالی که همچنان به حمایت محدودیت هایی در هيأتهاي مذهبي.

کریستوفر فرارا یک وکیل برای شاکیان به نام نابرابر محدودیت های “غیر منطقی با هدف قرار دادن خانه های عبادت”.

Priests lead Blessed Sacrement procession through Queens neighborhood during outbreak of the coronavirus disease (COVID-19) in New York

شماس رابرت Lavanco از بانوی ما از امید کلیسای کاتولیک دعا با ساکنان محلی در صفوف به آوردن نعمت به نمازگزاران در خارج از خانه خود در حالی که خود کلیسا محراب بسته است به آنها را در کوئینز قصبه شهر نیویورک, نیویورک, ایالات متحده آمریکا [فایل: Mike Segar/ رویترز]

00:49 GMT – اتحادیه اروپا به نوار مسافران از آمریکا و روسیه و برزیل

اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) است که برای رد مسافران از ایالات متحده, برزیل و روسیه زمانی که بلوک بازگشایی مرزهای خود به خودی در جولای 1, دیپلمات به خبرگزاری فرانسه گفت و رویترز با استناد به کنترل نشده انتقال جدید کروناویروس در سه کشور ایران ،

سفرای 27 کشور عضو اتحادیه اروپا برگزار شده در روز جمعه بعد از ظهر به ایجاد معیارهای اعطای قرنطینه-دسترسی رایگان از چهارشنبه آینده.

این جلسه به پایان رسید با یک لیست آزمایشی در حدود 18 کشور از آن مردم به سفر به اروپا و اما لیست نیست عبارتند از ایالات متحده, برزیل یا روسیه با توجه به رویترز و خبرگزاری فرانسه. دولت های ملی داده شد تا 16:00 به وقت تهران به تصویب لیست.

مسافران از چین خواهد بود تایید را وارد کنید اما تنها مشروط به عمل متقابل از پکنآژانس گفت.

ما coronavirus موارد ممکن است تا 10 برابر بیشتر از داده ها را نشان می دهد (2:30)

00:12 GMT – آرژانتین تدابیر بوئنوس آیرس مستند

آلبرتو فرناندز رئیس جمهور آرژانتین گفت که این کشور آمریکای جنوبی را گسترش و تشدید یک مستند در داخل و اطراف بوئنوس آیرس پس از یک افزایش شدید در coronavirus موارد است.

به طور کلی موارد در آرژانتین افزایش یافته است پنج برابر از اواخر ماه مه بیش از 50000 در روز پنج شنبه هنگامی که وجود دارد 2,606 جدید تایید روزانه موارد است. مرگ و میر می ایستد در بیش از 1,150.

فرناندز گفت: محدودیت در حرکت در پرجمعیت سرمایه خواهد بود سخت تر دوباره تا ژوئیه 17. “ما باید برای به دست آوردن زمان برای تضمین که ما در نظام سلامت آماده است و می تواند در خدمت همه … قرنطینه است برای درمان این بیماری همه گیر تنها یکی از ما می دانند.”

وی افزود: “اقتصاد رو به وخامت است اما اقتصاد را بهبود می یابند. آنچه که متاسفانه ما نمی خواهید به بهبود می یابند کسانی هستند که هزار آرژانتینی که ما را ترک کرده اند.”


سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من Zaheena رشید در ماله مالدیو.

برای تمام تحولات کلیدی از دیروز 26 ژوئن به اینجا بروید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>