هند coronavirus موارد صلیب 200,000: به روز رسانی زنده

  • هند coronavirus عفونت پیشی گرفته 200,000 موارد پس از شروع به پریدن کرد 8,909 روز سه شنبه در یکی از بالاترین تک-بعد خوشه.

  • برزیل گزارش 1,262 مرگ و میر ناشی از COVID-19 در 24 ساعت به سه شنبه شب یکی دیگر از رکورد روزانه.

  • بیش از 6.3 میلیون coronavirus موارد تایید شده اند در سراسر جهان با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 380,000 مردم فوت کرده اند, از جمله بیش از 106 ، 000 در ایالات متحده است. بیش از 2.7 میلیون نفر بهبود یافته اند از این بیماری است.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

یکشنبه, ژوئن 3

07:15 GMT – لوفت هانزا گزارش از دست دادن خالص $2.1 میلیارد دلار

آلمانی هواپیمایی غول پیکر, لوفت هانزا گفته است: “تحت “گسترده” بازسازی آن را به عنوان نوشته شده در سه ماهه اول از دست دادن خالص از 2.1 میلیارد یورو (2.3 میلیارد دلاری) چکش توسط coronavirus بیماری همه گیر.

“جهانی ترافیک هوایی آمده است به متوقف مجازی در ماه های اخیر. این نهفته است ما سه ماهه نتایج به حد بی سابقه ای.

“از نظر بسیار آهسته بهبود در تقاضای ما باید در حال حاضر گسترده بازسازی اقدامات برای مقابله با این” رئیس اجرایی کارستن Spohr در بیانیه ای گفت.

The spread of the coronavirus disease (COVID-19) in Germany

لوفت هانزا قول داد به گام تا اقدامات بازسازی پس از ارسال سه ماهه اول از دست دادن خالص از 2.1 میلیارد یورو [فایل:Fabrizio Bensch/رویترز]

07:00 GMT – ایتالیا بازگشایی به گردشگران از اروپا

ایتالیا دوباره باز به مسافران از اروپا و سه ماه پس از کشور رفت و به کروناویروس مستند با همه امید دوخته بر احیای کلیدی صنعت گردشگری به عنوان فصل تابستان آغاز می شود.

ایتالیا اولین کشور اروپایی به ضربه سخت coronavirus و رسما گزارش شده بیش از 33 ، 000 مرگ و میر. این اعمال از لحاظ اقتصادی فلج کننده مستند در اوایل ماه مارس و پس از آن دیده می شود سرایت اعداد به طرز چشمگیری افت.

مغازه ها و کافه ها بازگشایی ایتالیا آسانسور coronavirus محدودیت (3:01)

06:45 GMT – مطالعه نشان می دهد coronavirus آنتی بادی 5.5 درصد از هلند اهدا کنندگان خون

یک مطالعه هلندی اهدا کنندگان خون پیدا کرده است که حدود 5.5 درصد از آنها را توسعه داده اند آنتی بادی در برابر جدید coronavirus اهدای خون شرکت Sanquin نشان داد.

مطالعه انجام شده در میان 7,000 اهدا کنندگان ممکن است بین 10 و 20 می دهد نشانه ای از آنچه در صد از مردم هلند ممکن است در حال حاضر این بیماری است.

یک مطالعه مشابه در ماه آوریل نشان داد که آنتی بادی در 3 درصد از هلند اهدا کنندگان خون.

06:30 GMT – پاکستان استانی وزیر می میرد از coronavirus

غلام مرتضی بلوچ سند استانی وزیر برای اسکان بشر در پاکستان درگذشت پس از انقباض رمان coronavirus.

موارد در جنوب کشور آسیایی شده اند خونتان به عنوان دولت به لغو محدودیت های اعمال شده در مجامع عمومی و کسب و کار.

روز سه شنبه این کشور را دیدم بالاترین تک روز افزایش موارد برای دومین روز متوالی با 4,065 جدید, موارد مصرف این کشور شمارش به 80,463.

صدها نفر از پاکستان کودکان زیر 10 در سند با COVID-19 (2:22)

06:15 GMT – هند coronavirus موارد صلیب 200,000

هند coronavirus عفونت عبور کرده اند 200,000 وزارت بهداشت در گفت و اوج هنوز هم می تواند هفته دور در جهان دوم پرجمعیت ترین کشور است.

موارد شروع به پریدن کرد 8,909 بیش از روز قبل در یکی از بالاترین تک-بعد خوشه در نظر گرفتن شمارش به 2,07,615. شش کشور دیگر از ایالات متحده به بریتانیا و برزیل بالاتر caseload.

بیشتر:


سلام این الیزابت Melimopoulos در دوحه مصرف بیش از به روز رسانی زنده از همکار من کیت Mayberry در کوالالامپور.


05:30 به وقت تهران –

من به توزیع بیش از این وبلاگ برای همکاران من در دوحه در مدت کوتاهی. قبل از من رفتن سریع روکش از آنچه اتفاق افتاد بیش از گذشته چند ساعت. برزیل گزارش کرده است یک رکورد تعداد coronavirus مرگ برای یک روز; به طور کلی آن را تا چهارم بیشترین تعداد مرگ و میر در جهان با علامت وقوع است کاهش.

هم وجود دارد یک زن و شوهر از تحولات جالب در مطالعات علمی – لانست در حال انجام ممیزی از حمایت از داده ها در یک مطالعه اخیر در بحث دارو هیدروکسی کلروکین در حالی که دانشمندان که بودجه کشیده شد توسط ما منتشر کرده اند که یافته های اولیه در مورد خفاش ها و coronaviruses.

و امروز در “مثبت” اخبار به نظر می رسد مانند نیوزیلند می تواند در بلند گذشته از آن coronavirus محدودیت در اوایل هفته آینده. که به معنی بازگشت به زندگی عادی اگر چه زلاند جدید هنوز هم نمی خواهد بود قادر به سفر خارج از کشور به دلیل مرزهای بسته باقی خواهد ماند.

05:10 GMT – رکود اقتصادی هشدار: استرالیا رشد اقتصادی در سه ماهه اول

استرالیا رشد اقتصادی در سه ماه اول سال 2020 تنظیم این کشور را برای اولین بار به ویژگی های رکود اقتصادی در 30 سال.

داده های رسمی نشان می دهد اقتصاد قرارداد 0.3 درصد در سه ماه منتهی به 31 مارس در مقایسه با سه ماه گذشته از سال 2019 این کاهش برای اولین بار در نه سال.

جزئیات بیشتر در مورد که داستان از ما AJImpact تیم در اینجا.

Australia economy

استرالیا می تواند رو به اول آن رکود اقتصادی در 30 سال به عنوان یک نتیجه از coronavirus [فایل: لورن الیوت/رویترز]

04:20 به وقت تهران – بمبئی پرانتز برای سیکلون به عنوان coronavirus موارد بالا 200,000

حداقل 100000 نفر از جمله coronavirus بیماران منتقل شده اند از مسیر گردباد Nisarga است که تهدید هند در ساحل غربی و شهر بمبئی است.

طوفان در انتظار ریزش زمین در بعد از ظهر چهارشنبه در جنوب بمبئی است که در برخورد با یک طوفان در 70 سال است.

وزارت بهداشت گفت: تعداد coronavirus موارد در کشور بیش از 200,000 با افزایش 8,909 موارد در یک روز.

“ما بسیار دور از اوج,” گفت: دکتر Nivedita گوپتا از شورای تحقیقات پزشکی هند.

03:55 GMT – نیوزیلند می تواند بازگشت به زندگی عادی’ هفته آینده

مردم در نیوزیلند می تواند بازگشت به “زندگی عادی” به عنوان اوایل هفته آینده با پایان اجتماعی فاصله گرفته است.

نخست وزیر Jacinda protocol wine studio می گوید: او را در روز دوشنبه تصمیم گیری که آیا برای کاهش این کشور سطح هشدار به یکی از بیش از دو ماه پس از اعمال سخت, سطح, چهار, مستند. این تصمیم بستگی دارد که آیا های اخیر بیشتر تسهیلات منجر به افزایش coronavirus موارد است.

حتی اگر این کشور می کند و حرکت را به سطح یک آن هیچ برنامه ای برای بازگشایی مرزهای خود. نیوزیلند گزارش شده تنها یک فعال مورد coronavirus و هیچ مرگ و میر به مدت 12 روز.

03:10 GMT – کره جنوبی تصویب واردات remdesivir

کره جنوبی وزارت غذا و دارو ایمنی مورد تایید وزارت بهداشت درخواست برای واردات ضد ویروسی داروی remdesivir برای درمان COVID-19.

02:50 GMT – مطالعه جامع از بت ویروس ها خانه در Rhinolophus

مجله علمی می گوید: یک گروه از دانشمندان در حال کار بر روی خفاش ویروس ها را منتشر جامع ترین تحلیل از این ویروس تا کنون به اتمام singling از یک جنس – Rhinolophus (چینی خفاش نعل اسبی) – به عنوان مهم به تکامل سارس مربوط coronaviruses.

این پژوهش به بررسی جزئی ژنتیکی توالی 781 coronaviruses موجود در خفاش در چین و در حالی که آن را نمی تواند با دقت اشاره کردن منشاء SARS-CoV-2 که باعث COVID-19 co-نویسنده پیتر Daszak گفت: آن را در بر داشت Rhinoloplus بود “عمده مخزن” سارس مربوط coronaviruses.

Daszak رئیس جمهور EcoHealth داد که کمک هزینه تحقیقاتی به مطالعه خفاش ها با همکاران در چین کشیده شد توسط ایالات متحده موسسه ملی بهداشت در ماه گذشته.

یک preprint از مطالعه پست شده به bioRxiv.

02:00 GMT – دولت بریتانیا می گوید مسافر قرنطینه مهم برای متوقف کردن موج دوم

دولت بریتانیا می گوید: 14-روز مسافر قرنطینه این برنامه را به شما معرفی در تاریخ 8 ژوئن بسیار مهم است برای متوقف کردن موج دوم coronavirus ضربه زدن به کشور است.

صفحه اصلی وزیر Priti پاتل و وزیر حمل و نقل Grant Shapps خلاصه طرح – با وجود انتقاد از airlines, گروه های کسب و کار و برخی از اعضای حزب خود را در یک مقاله منتشر شده در روزنامه دیلی تلگراف در اواخر روز سه شنبه.

وزیران گفت: مسافران مورد نیاز خواهد بود برای ارائه جزئیات سفر و اطلاعات تماس و وجود دارد خواهد بود نقطه چک و جریمه برای اطمینان از انطباق.

قرنطینه به تمام درخواست ورود بین المللی از جمله شهروندان است. انگلستان دارای بیشترین مرگ و میر در جهان از coronavirus پس از ایالات متحده است.

UK heathrow arrivals

ورود بین المللی در فرودگاه هیترو لندن در ماه گذشته. از ژوئن 8, همه مسافران از خارج از کشور از جمله شهروندان بریتانیایی را برای تکمیل 14 روز در قرنطینه [توبی ملویل/رویترز]

01:25 GMT – مالزی قفل کردن املاک و مسکن در نزدیکی کوالالامپور فرودگاه

مالزی تحمیل کرده است “نیمه پیشرفته” مستند در دو املاک و مسکن در نزدیکی فرودگاه بین المللی کوالالامپور (KLIA) با توجه به Malaysiakini.

این دو مسکن مناطق احاطه شده توسط خاردار و محلی مقامات بهداشتی روی صفحه نمایش خواهد شد تمام ساکنان برای COVID-19 روز جمعه.

Malaysiakini گفت: حرکت بود و اعتقاد بر این بود مربوط به یک خوشه از 28 coronavirus موارد در میان پاک کننده کار در KLIA.

01:05 GMT – بولیوی احساس coronavirus فشار به عنوان موارد بیش از 10000

مقامات در بولیوی در حال ساخت درب-به-درب چک در مناطق شديد شیوع کروناویروس را امتحان کنید و جلوگیری از گسترش.

این کشور محصور در خشکی ثبت نام اول آن موارد در مارس 10 تا مارس 21 رسیده بود 5,000 موارد است. این تعداد از دو برابر دولت داده را نشان می دهد.

بیشتر این داستان در اینجا.

00:00 GMT – برزیل مجموعه دیگری ضبط روزانه برای coronavirus مرگ و میر

برخی از 1,262 مردم در برزیل درگذشت از coronavirus در 24 ساعت به عصر روز سه شنبه این کشور را وزارت بهداشت گفت.

آن است که یک رکورد روزانه برای این کشور آمریکای جنوبی که در آن شیوع را نشان می دهد هیچ نشانه ای از کم کردن سرعت.

برزیل همچنین تایید کرد 28,936 عفونت های اضافی آوردن مجموع موارد به 555,383. در مجموع 31,199 نفر در برزیل درگذشت از coronavirus.

COVID-19 آغاز شد در این کشور ثروتمند محلات و شهرهای بزرگ که در آن وجود دارد ارتباط با مسافران بین المللی, اما از آن است که در حال حاضر ساخت راه خود را به فقیر و بیشتر مناطق جدا شده به اثر مخرب. شما می توانید اطلاعات بیشتر در اینجا.

Brazil Hospital

یک بیمار که برای درمان coronavirus در واحد مراقبت های ویژه (ICU) از یک بیمارستان صحرایی در Guarulhos, سائو پائولو, دولت برزیل [آماندا Perobelli/رویترز]

23:30 به وقت تهران (2 ژوئن) – لانست را افزایش می دهد سوال جدید در مورد هیدروکسی کلروکین مطالعه

لانست به سفارش ممیزی مستقل از داده های پشت آن را مطالعه منتشر شده در ماه گذشته است که در بر داشت هیدروکسی کلروکین افزایش خطر مرگ در COVID-19 بيمار.

مه 22 مطالعه بر اساس داده های ارائه شده توسط بهداشت و درمان تجزیه و تحلیل شرکت Surgisphere و نه سنتی کارآزمایی بالینی که در مقایسه با هیدروکسی کلروکین به دارونما یا دیگر پزشکی است.

سردبیران مجله پزشکی بریتانیا گفت: جدی علمی سوالات آورده شده است تا توجه خود را.

چندین کارآزمایی بالینی به استفاده از مواد مخدر از جمله یکی از آنها که بودند به حالت تعلیق پس از مقاله منتشر شد. هیدروکسی کلروکین است که معمولا تجویز شده برای بیماری هایی مانند مالاریا یا لوپوس بوده ولی بوق و کرنا به عنوان یک COVID-19 درمان توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر جناح راست رهبران.

Brazil

یک گروه از هنرمندان ادای احترام به قربانیان coronavirus در برازیلیا در ژوئن 1 [Joedson آلوس/سازمان حفاظت محیط زیست]

—-

سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من کیت Mayberry در کوالالامپور.

خواندن تمام به روز رسانی از دیروز (ژوئن 1) در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>